100 м вільний стиль - юнаки |
|
|
Розряди | мсмк | 48.81 | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
УЛЬЯНЄНКО
Глєб
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:35.99
|
|
| 3
| +7.09
|
4 |
АНІЩЄНКО
Алєксандр
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:28.90
|
|
| 1
|
|
5 |
ЛІТУС
Роман
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:32.02
|
|
| 2
| +3.12
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МУДРОВ
Роман
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:28.41
|
|
| 6
| +5.66
|
3 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Даніл
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:25.44
|
|
| 4
| +2.69
|
4 |
ХОДОКОВСКІЙ
Ігорь
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:27.44
|
|
| 5
| +4.69
|
5 |
СВІСТУНОВ
Євгєній
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:23.58
|
|
| 3
| +0.83
|
6 |
ПЄТРІН
Кірілл
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:22.75
|
|
| 1
|
|
7 |
ПРІХОДЬКО
Святослав
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:23.10
|
|
| 2
| +0.35
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
КОРЗНІКОВ
Тімур
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:40.78
|
|
| 8
| +48.03
|
2 |
ГЛАДКІЙ
Єгор
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:28.12
|
|
| 7
| +35.37
|
3 |
ГРЯДУН
Ждан
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:01.78
|
|
| 3
| +9.03
|
4 |
ТУЛУПОВ
Владімір
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
52.75
|
|
| 1
|
|
5 |
СІЖКО
Максім
| 05
| самостійно
|
1:07.43
|
|
| 5
| +14.68
|
6 |
ЛЄБЄДЬ
Дмітрій
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:02.25
|
|
| 4
| +9.50
|
7 |
КРАПІВКА
Даніл
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:23.70
|
|
| 6
| +30.95
|
8 |
КУЗЬМІН
Максім
| 05
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
58.11
|
|
| 2
| +5.36
|
|
| Заплив 4
1 |
РОМАНОВСКІЙ
Єгор
| 06
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:02.49
|
|
| 4
| +4.74
|
2 |
КОРОВІН
Антон
| 06
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:06.69
|
|
| 7
| +8.94
|
3 |
ВОЛІК
Олег
| 06
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:01.30
|
|
| 2
| +3.55
|
4 |
КОВАЛЄНКО
Євгєній
| 05
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
57.75
|
|
| 1
|
|
5 |
КОВАЛЄНКО
Вячєслав
| 07
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:03.77
|
|
| 5
| +6.02
|
6 |
ВИЧУЖАНІН
Богдан
| 07
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:02.35
|
|
| 3
| +4.60
|
7 |
КУЗЬМЄНКО
Алєксандр
| 07
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:05.95
|
|
| 6
| +8.20
|
8 |
СНІГУР
Глєб
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:21.95
|
|
| 8
| +24.20
|
|
| Заплив 5
1 |
ШЄРБУЛ
Матвєй
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:46.21
|
|
| 6
| +34.75
|
2 |
ЛИСЯНСКІЙ
Нікіта
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:43.51
|
|
| 3
| +32.05
|
3 |
КАЛАШНІКОВ
Тімур
| 13
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:43.65
|
|
| 5
| +32.19
|
4 |
КОЛЕСНІКОВ
Михайло
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
1:11.46
|
|
| 1
|
|
5 |
ЗАДОРОЖНИЙ
Владислав
| 13
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:54.87
|
|
| 8
| +43.41
|
6 |
КУРТА
Клім
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:37.59
|
|
| 2
| +26.13
|
7 |
СМІРНОВ
Іван
| 13
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:43.59
|
|
| 4
| +32.13
|
8 |
ШМИРКО
Роман
| 13
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:48.60
|
|
| 7
| +37.14
|
|
| Заплив 6
1 |
ЧЕЧЕЛЬ
Олександр
| 08
| СДЮШОР "Спартак"
|
58.71
|
|
| 2
| +0.91
|
2 |
ПІСАРЄВ
Єлізар
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:14.13
|
|
| 5
| +16.33
|
3 |
ЧЕРНЯЄВ
Тимур
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:13.81
|
|
| 4
| +16.01
|
4 |
КАЧЛІШВІЛІ
Вахтанг
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:18.99
|
|
| 7
| +21.19
|
5 |
ШЕПЕЛЕНКО
Роман
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:22.71
|
|
| 8
| +24.91
|
6 |
ФІЛЬВАРОК
Максим
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:18.95
|
|
| 6
| +21.15
|
7 |
ПОПОВ
Євген
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
57.80
|
|
| 1
|
|
8 |
КОЛЕСНИК
Андрій
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
1:07.52
|
|
| 3
| +9.72
|
|
| Заплив 7
1 |
ЛУТКОВ
Патап
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:16.55
|
|
| 6
| +8.67
|
2 |
ГОНЧАРЕНКО
Микита
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:14.00
|
|
| 5
| +6.12
|
3 |
АНТОНЕЦЬ
Максим
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:12.81
|
|
| 4
| +4.93
|
4 |
ШАПОВАЛ
Ярослав
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:07.88
|
|
| 1
|
|
5 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:10.59
|
|
| 2
| +2.71
|
6 |
КРИВОНОС
Микита
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:11.66
|
|
| 3
| +3.78
|
7 |
ПОТАПЧУК
Іван
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:18.46
|
|
| 8
| +10.58
|
8 |
БІЛИЙ
Семен
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:17.99
|
|
| 7
| +10.11
|
|
| Заплив 8
1 |
БЕЛІК
Олег
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:06.94
|
|
| 6
| +8.55
|
2 |
НОСАЛЬ
Кліментій
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:06.91
|
|
| 5
| +8.52
|
3 |
ШЕСТОПАЛ
Артем
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:04.28
|
|
| 3
| +5.89
|
4 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
58.39
|
|
| 1
|
|
5 |
КОВАЛЕНКО
Олександр
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:01.10
|
|
| 2
| +2.71
|
6 |
КРОМЧЕНКО
Петро
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:05.52
|
|
| 4
| +7.13
|
7 |
ТРЮХ
Євгеній
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:07.57
|
|
| 7
| +9.18
|
8 |
СИНЮГІН
Михайло
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:08.86
|
|
| 8
| +10.47
|
|
| Заплив 9
1 |
СОЛОВЙОВ
Ігор
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
58.00
|
|
| 8
| +4.22
|
2 |
ГОВТВЯН
Данило
| 05
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
56.94
|
|
| 6
| +3.16
|
3 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
53.78
|
|
| 1
|
|
4 |
ТЕРЕНТЬЕВ
Микита
| 05
| ДЮСШ№3 Мелітополь
|
54.70
|
|
| 3
| +0.92
|
5 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
54.65
|
|
| 2
| +0.87
|
6 |
ЩВЕЦЬ
Михайло
| 05
| ДЮСШ№3 Мелітополь
|
54.92
|
|
| 4
| +1.14
|
7 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
57.88
|
|
| 7
| +4.10
|
8 |
ШАПОВАЛОВ
Данил
| 07
| СДЮШОР "Спартак"
|
56.19
|
|
| 5
| +2.41
|
|
|
100 м вільний стиль - дівчата |
|
|
Розряди | мсмк | 54.33 | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
МОСКАЛЄНКО
Варвара
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:29.71
|
|
| 4
| +17.97
|
3 |
ВИДИШ
Владіслава
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:17.66
|
|
| 2
| +5.92
|
4 |
САБАДАШ
Анастасія
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:31.88
|
|
| 5
| +20.14
|
5 |
КРУК
Марія
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:11.74
|
|
| 1
|
|
6 |
ДУБОВСКАЯ
Кіра
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:21.41
|
|
| 3
| +9.67
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ІВАНОВА
Марія
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:18.31
|
|
| 6
| +13.19
|
2 |
СВЄРДЛЄНКО
Ангєліна
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:11.68
|
|
| 4
| +6.56
|
3 |
ВАЩЄНОК
Вєроніка
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:07.75
|
|
| 2
| +2.63
|
4 |
БУЗОВСКАЯ
Марія
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:05.12
|
|
| 1
|
|
5 |
ЛЄБЄДЬ
Єкатєріна
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:27.87
|
|
| 7
| +22.75
|
6 |
КОСТОГЛОДОВА
Ельвіра
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:09.50
|
|
| 3
| +4.38
|
7 |
БРАЙЛОВСКАЯ
Поліна
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:12.09
|
|
| 5
| +6.97
|
8 |
СТРОНА
Ксенія
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:27.97
|
|
| 8
| +22.85
|
|
| Заплив 3
1 |
ШВЕЦЬ
Катерина
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
1:15.59
|
|
| 3
| +4.41
|
2 |
ПОПОВА
Софія
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:23.53
|
|
| 6
| +12.35
|
3 |
ПИСАНКО
Ксенія
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:19.84
|
|
| 4
| +8.66
|
4 |
ТАРАСОВА
Васіліса
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:12.16
|
|
| 2
| +0.98
|
5 |
АНОХІНА
Алеся
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:11.18
|
|
| 1
|
|
6 |
ЗАРЯЄВА
Дарья
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:20.50
|
|
| 5
| +9.32
|
7 |
БОРИСОВА
Орина
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:35.07
|
|
| 7
| +23.89
|
8 |
ШЄСТАКОВА
Валєрія
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:35.95
|
|
| 8
| +24.77
|
|
| Заплив 4
1 |
ГУБЧЕНКО
Олександра
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:05.49
|
|
| 7
| +3.90
|
2 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:01.94
|
|
| 4
| +0.35
|
3 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:01.75
|
|
| 2
| +0.16
|
4 |
ФРІЗЮК
Вікторія
| 06
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:01.92
|
|
| 3
| +0.33
|
5 |
ХМЄЛЄВСКАЯ
Марія
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:01.59
|
|
| 1
|
|
6 |
ОСАДЧА
Софія
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:02.95
|
|
| 5
| +1.36
|
7 |
МАРТІ
Кіра
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:03.04
|
|
| 6
| +1.45
|
8 |
ВІДЛОГА
Анна
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:12.33
|
|
| 8
| +10.74
|
|
|
200 м брас - юнаки |
|
|
Розряди | мсмк | 2:11.15 | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ЛАВРЕНТЬЄВ
Ярослав
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
2:54.28
|
|
| 1
|
|
5 |
КОТОВ
Ілля
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
3:16.15
|
|
| 2
| +21.87
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 м брас - дівчата |
|
|
Розряди | мсмк | 2:25.88 | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
СТРОНА
Ксенія
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
3:43.75
|
|
| 7
| +1:00.81
|
2 |
ЗАРЯЄВА
Дарья
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
3:36.69
|
|
| 5
| +53.75
|
3 |
РОМАНЬКО
Карина
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
3:16.16
|
|
| 4
| +33.22
|
4 |
МІЛЮТІНА
Ірина
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
2:42.94
|
|
| 1
|
|
5 |
КИТАРЮК
Вероніка
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
3:04.50
|
|
| 3
| +21.56
|
6 |
ВАХРАМЄЄВА
Ніна
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
3:42.06
|
|
| 6
| +59.12
|
7 |
ЛУЦЕНКО
Алєксандра
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
2:54.29
|
|
| 2
| +11.35
|
8 |
САБАДАШ
Анастасія
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
3:55.43
|
|
| 8
| +1:12.49
|
|
|
100 м на спині - юнаки |
|
|
Розряди | мсмк | 54.45 | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЛІТУС
Роман
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:43.48
|
|
| 3
| +12.60
|
3 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Даніл
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:46.53
|
|
| 5
| +15.65
|
4 |
СІКОРА
Алєксєй
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:56.06
|
|
| 6
| +25.18
|
5 |
ХОДОКОВСКІЙ
Ігорь
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:45.05
|
|
| 4
| +14.17
|
6 |
ПЄТРІН
Кірілл
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:30.88
|
|
| 1
|
|
7 |
УЛЬЯНЄНКО
Глєб
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:34.71
|
|
| 2
| +3.83
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
КОЛЕСНИК
Андрій
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
1:18.86
|
|
| 3
| +15.98
|
2 |
ТЕРЕНТЬЕВ
Микита
| 05
| ДЮСШ№3 Мелітополь
|
1:02.88
|
|
| 1
|
|
3 |
ЧЕРНЯЄВ
Тимур
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:28.05
|
|
| 7
| +25.17
|
4 |
ШАПОВАЛ
Ярослав
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:18.23
|
|
| 2
| +15.35
|
5 |
СИНЮГІН
Михайло
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
1:19.15
|
|
| 4
| +16.27
|
6 |
СОКИРКО
Кирило
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:24.98
|
|
| 5
| +22.10
|
7 |
МАЛАХАТКА
Артем
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
1:26.50
|
|
| 6
| +23.62
|
8 |
МАХІНЬКО
Лєв
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:49.41
|
|
| 8
| +46.53
|
|
|
100 м на спині - дівчата |
|
|
Розряди | мсмк | 1:00.43 | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
МОСКАЛЄНКО
Варвара
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:45.54
|
|
| 3
| +17.31
|
4 |
ЛОПУШАН
Аріна
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:33.75
|
|
| 2
| +5.52
|
5 |
ДУБОВСКАЯ
Кіра
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
1:28.23
|
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
СВІНАРЄНКО
Каріна
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:40.87
|
|
| 4
| +29.49
|
3 |
ЩЄРБІНА
Ксєнія
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:13.38
|
|
| 2
| +2.00
|
4 |
КОТРОВСЬКА
Дар`я
| 11
| ГО "ПРОСВІМ"
|
1:29.98
|
|
| 3
| +18.60
|
5 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:11.38
|
|
| 1
|
|
6 |
КУЛІК
Ульяна
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
1:47.36
|
|
| 5
| +35.98
|
7 |
СВІНАРЄНКО
Вєра
| 12
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
| Д/К
|
|
| 6
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - юнаки |
|
|
Розряди | мсмк | 1:59.88 | мс | 2:12.00 | кмс | 2:20.00 | I | 2:30.00 | II | 2:47.00 | III | 3:09.00 | I юн | 3:32.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
РОМАНОВСКІЙ
Єгор
| 06
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ТІГОВ
Данило
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
| Д/К
|
|
| 2
|
|
4 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
| Д/К
|
|
| 2
|
|
5 |
ШЕПЕЛЬ
Данііл
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
2:44.23
|
|
| 1
|
|
6 |
БЕЛІК
Олег
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
| Д/К
|
|
| 2
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 м комплексне плавання - дівчата |
|
|
Розряди | мсмк | 2:13.18 | мс | 2:27.00 | кмс | 2:35.00 | I | 2:47.00 | II | 3:06.00 | III | 3:30.00 | I юн | 3:57.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
КРУК
Марія
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
2:59.32
|
|
| 2
| +24.04
|
4 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
2:35.28
|
|
| 1
|
|
5 |
ТАРАСОВА
Васіліса
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
3:04.15
|
|
| 3
| +28.87
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 м батерфляй - юнаки |
|
|
Розряди | мсмк | 23.68 | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
АНІЩЄНКО
Алєксандр
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
48.35
|
|
| 3
| +3.99
|
4 |
МУДРОВ
Роман
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
44.36
|
|
| 1
|
|
5 |
ПРІХОДЬКО
Святослав
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
45.01
|
|
| 2
| +0.65
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
СВІСТУНОВ
Євгєній
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
51.66
|
|
| 6
| +24.16
|
2 |
КОВАЛЄНКО
Євгєній
| 05
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
27.50
|
|
| 1
|
|
3 |
ЧЄТИРІН
Мірон
| 14
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
55.19
|
|
| 7
| +27.69
|
4 |
ЛЄБЄДЬ
Дмітрій
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
30.36
|
|
| 4
| +2.86
|
5 |
КРАПІВКА
Даніл
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
48.88
|
|
| 5
| +21.38
|
6 |
КУЗЬМІН
Максім
| 05
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
27.59
|
|
| 2
| +0.09
|
7 |
КОВАЛЄНКО
Вячєслав
| 07
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
30.32
|
|
| 3
| +2.82
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ЗАВГОРОДНІЙ
Нестор
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
33.24
|
|
| 1
|
|
2 |
ФІЛЬВАРОК
Максим
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
38.78
|
|
| 5
| +5.54
|
3 |
ПОТАПЧУК
Іван
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
40.40
|
|
| 7
| +7.16
|
4 |
КАЧЛІШВІЛІ
Вахтанг
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
40.05
|
|
| 6
| +6.81
|
5 |
ГОНЧАРЕНКО
Микита
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
38.25
|
|
| 2
| +5.01
|
6 |
БІЛИЙ
Семен
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
38.65
|
|
| 4
| +5.41
|
7 |
ПІСАРЄВ
Єлізар
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
38.44
|
|
| 3
| +5.20
|
8 |
КОРОТКИЙ
Максим
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
42.80
|
|
| 8
| +9.56
|
|
| Заплив 4
1 |
КОМПАНІЄЦ
Кірілл
| 98
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
24.37
|
|
| 1
|
|
2 |
СОРВАЧЬОВ
Вячеслав
| 03
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
25.43
|
|
| 2
| +1.06
|
3 |
ШАПОВАЛ
Ярослав
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
32.47
|
|
| 5
| +8.10
|
4 |
КОЛЕСНІКОВ
Михайло
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
34.78
|
|
| 6
| +10.41
|
5 |
МІТРОФАНОВ
Андрій
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
38.41
|
|
| 8
| +14.04
|
6 |
ЛАВРЕНТЬЄВ
Ярослав
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
36.00
|
|
| 7
| +11.63
|
7 |
ПОВАЛЯЄВ
Тімур
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
26.53
|
|
| 3
| +2.16
|
8 |
БОНДАРЄВІЧ
Міхаіл
| 88
| самостійно
|
29.33
|
|
| 4
| +4.96
|
|
| Заплив 5
1 |
СИНЮГІН
Михайло
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
34.34
|
|
| 5
| +3.50
|
2 |
ТРЮХ
Євгеній
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
34.71
|
|
| 6
| +3.87
|
3 |
КРОМЧЕНКО
Петро
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
33.09
|
|
| 3
| +2.25
|
4 |
ШЕПЕЛЬ
Данііл
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
30.84
|
|
| 1
|
|
5 |
ШЕСТОПАЛ
Артем
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
31.56
|
|
| 2
| +0.72
|
6 |
КОРОЛЬОВ
Максим
| 10
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
33.50
|
|
| 4
| +2.66
|
7 |
АНТОНЕЦЬ
Максим
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
35.59
|
|
| 7
| +4.75
|
8 |
ЛУТКОВ
Патап
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
36.28
|
|
| 8
| +5.44
|
|
| Заплив 6
1 |
ПОПОВ
Євген
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
27.43
|
|
| 7
| +1.65
|
2 |
МЕЛЕШКО
Ігор
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
27.28
|
|
| 6
| +1.50
|
3 |
ЩВЕЦЬ
Михайло
| 05
| ДЮСШ№3 Мелітополь
|
25.81
|
|
| 2
| +0.03
|
4 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
25.78
|
|
| 1
|
|
5 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
26.31
|
|
| 3
| +0.53
|
6 |
ГОВТВЯН
Данило
| 05
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
26.85
|
|
| 4
| +1.07
|
7 |
НІКІТЕНКО
Олексій
| 05
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
27.07
|
|
| 5
| +1.29
|
8 |
КОВАЛЕНКО
Олександр
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Сокирко
|
29.98
|
|
| 8
| +4.20
|
|
|
50 м батерфляй - дівчата |
|
|
Розряди | мсмк | 26.62 | кмс | 30.30 | I | 32.50 | II | 36.50 | III | 42.00 | I юн | 47.50 | II юн | 53.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ВИДИШ
Владіслава
| 10
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
38.41
|
|
| 2
| +6.22
|
4 |
ВАЩЄНОК
Вєроніка
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
32.19
|
|
| 1
|
|
5 |
ІВАНОВА
Марія
| 11
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
40.92
|
|
| 3
| +8.73
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
РЯБОВА
Єсєнія
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
32.06
|
|
| 2
| +0.01
|
2 |
РОМАНЬКО
Карина
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
36.31
|
|
| 5
| +4.26
|
3 |
КОТРОВСЬКА
Дар`я
| 11
| ГО "ПРОСВІМ"
|
38.46
|
|
| 7
| +6.41
|
4 |
ЗАРЯЄВА
Дарья
| 11
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
48.71
|
|
| 8
| +16.66
|
5 |
ШВЕЦЬ
Катерина
| 10
| ГО "ПРОСВІМ"
|
36.48
|
|
| 6
| +4.43
|
6 |
КИТАРЮК
Вероніка
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
35.50
|
|
| 4
| +3.45
|
7 |
ЛУЦЕНКО
Алєксандра
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
33.27
|
|
| 3
| +1.22
|
8 |
ЩЄРБІНА
Ксєнія
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
32.05
|
|
| 1
|
|
|
| Заплив 3
1 |
АНОХІНА
Алеся
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
36.03
|
|
| 7
| +7.46
|
2 |
МІЛЮТІНА
Ірина
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
31.56
|
|
| 5
| +2.99
|
3 |
НЕТРЕБКО
Марія
| 07
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
29.09
|
|
| 2
| +0.52
|
4 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
28.57
|
|
| 1
|
|
5 |
МАРТІ
Кіра
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
29.66
|
|
| 3
| +1.09
|
6 |
ГУБЧЕНКО
Олександра
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
30.21
|
|
| 4
| +1.64
|
7 |
ВІДЛОГА
Анна
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
32.16
|
|
| 6
| +3.59
|
8 |
ПИСАНКО
Ксенія
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
46.94
|
|
| 8
| +18.37
|
|
|
1500 м вільний стиль - юнаки |
|
|
Розряди | мсмк | 15:12.49 | мс | 16:32.00 | кмс | 17:31.00 | I | 18:51.00 | II | 20:54.00 | III | 23:37.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
БЄГЛЯК
Кірілл
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
18:16.09
|
|
| 2
| +54.06
|
4 |
НАЛІЗЬКО
Данілл
| 05
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
17:22.03
|
|
| 1
|
|
5 |
НОСАЛЬ
Кліментій
| 08
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
20:11.63
|
|
| 3
| +2:49.60
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
800 м вільний стиль - дівчата |
|
|
Розряди | мсмк | 8:33.52 | мс | 9:21.00 | кмс | 9:52.00 | I | 10:37.00 | II | 11:50.00 | III | 13:23.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ГОРУЛЬКО
Варвара
| 06
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Ф.Л.Н.
|
10:17.67
|
|
| 3
| +7.61
|
3 |
ФРІЗЮК
Вікторія
| 06
| СДЮШОРМотор-СічДубінченко
|
10:27.56
|
|
| 4
| +17.50
|
4 |
МАРТІ
Кіра
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
10:10.06
|
|
| 1
|
|
5 |
ГУБЧЕНКО
Олександра
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
10:13.51
|
|
| 2
| +3.45
|
6 |
ВІДЛОГА
Анна
| 09
| СДЮШОР "Мотор-Січ" Синюгіна
|
11:09.50
|
|
| 5
| +59.44
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|