Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юніорів
 
16 - 18 червня 2018 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м брас - юнаки
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
попередні запливи
1КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
1:03.59
2ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:04.77
3ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:05.44
4БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
1:07.20
5НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
1:07.61
6КИЗИМЕНКО Давід
04кмс
Дніпропетровська
1:08.13
7БЕЛЕМЕНКО Богдан
02мс
Харківська
1:08.14
8СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
1:08.44
9ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
1:08.95
10КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
1:09.10
11КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська (2 команда)
1:09.38
12ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська (2 команда)
1:09.42
13МОРОЗ Даниїл
02II
Кіровоградська
1:09.56
14ГОНЧАРУК Данііл
03кмс
Київ (2 команда)
1:09.73
15ТКАЧ Кирило
03кмс
Одеська
1:10.05
16БОЛОТОВ Ілля
02кмс
Київська (2 команда)
1:10.11
17МАКАРЕНКО Юрій
02кмс
Івано-Франківська
1:10.19
18ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04кмс
Житомирська
1:10.25
19ГОРЯЧКО Михайло
03I
Київ
1:10.48
20ВЛАСОВ Олександр
04кмс
Харківська
1:10.54
21ШВЕЦЬ Денис
04кмс
Одеська (2 команда)
1:11.05
22ГУЛЯКОВ Денис
03I
Запорізька (2 команда)
1:11.17
23ОЛЕШКО Олексiй
02кмс
Миколаївська
1:11.31
24ЗУБЕНКО Богдан
02I
Київ
1:11.69
25ДМИТРУК Микола
03кмс
Рівненська (2 команда)
1:12.10
26ВЛАСЕНКО Володимир
03II
Київська (2 команда)
1:12.14
27БОНДАРЕНКО Ілля
02I
Запорізька
1:12.42
28ШЕРЕГІЙ Андрій
02I
Закарпатська
1:12.46
29ВІКАРІЙ Ілля
03кмс
Київ
1:13.32
30ПОЛУЯНОВ Андрій
03I
Київська (2 команда)
1:13.37
31ГОША Давід
03I
Київ
1:13.68
32ФЕРЕНЧУК Олександр
03кмс
Рівненська
1:14.12
33ЯНКЕВИЧ Назар
02кмс
Полтавська
1:14.20
34РУСІН Данило
03кмс
Рівненська
1:14.43
35СЕРГА Андрій
03I
Миколаївська
1:14.47
36БАГРОВ Дмитро
04I
Житомирська
1:14.53
37МОРОЗ Артем
02I
Полтавська
1:14.74
38РЯЗАНЦЕВ Микита
02I
Одеська (2 команда)
1:14.90
39РЕШЕТНЯК Деніс
02I
Донецька (2 команда)
1:14.98
40ПАСІЧНИК Богдан
02I
Волинська
1:15.11
41САМОЙЛЕНКО Володимир
03I
Одеська (2 команда)
1:15.34
42БОНДАРЕВ Родіон
03I
Донецька (2 команда)
1:18.36
43ДОНЦОВ Святослав
03I
Київська
1:19.16
44МЕЛЬНИЧУК Максим
03I
Вінницька
1:22.57
45ЛЄБУСОВ Григорій
03I
Сумська
1:23.12
46САВУН Андрій
03I
Миколаївська
1:24.40
47ЛИХМАНОВ Артем
03II
Одеська (2 команда)
1:24.72
48ГОРЯЧУН Данило
05II
Одеська
N/T
49КОЗАЧОК Володимир
02I
Рівненська (2 команда)
N/T
50ЯРОЩУК Данило
02кмс
Волинська
N/T
51ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
N/Tп/к

Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
A-фінал
1ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
1:04.42
2КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
1:05.97
3ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
1:06.09
4СТЕБКО Юрій
03кмс
Дніпропетровська
1:06.17
5КИЗИМЕНКО Давід
04кмс
Дніпропетровська
1:06.31
6НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
1:06.67
7БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
1:08.11
8КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська (2 команда)
1:08.70