Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юніорів
 
16 - 18 червня 2018 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - юнаки
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
попередні запливи
1РОМАНЮК Єгор
02мс
Київська
2:08.95
2ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
2:10.01
3ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
2:10.57
4ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:11.53
5БЕЛЕМЕНКО Богдан
02мс
Харківська
2:11.74
6НАУМЕНКО Вадим
03кмс
Одеська
2:12.49
7ЛУКАШЕВ Георгій
04кмс
Львівська
2:12.96
8ЛЕТНІКОВ Олександр
03мс
Запорізька
2:13.30
9ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:13.56
10СТОРОЖЕВ Данило
02мс
Харківська
2:15.38
11БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
2:15.47
12БІЛЕНКО Володимир
02мс
Київ
2:15.64
13ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:15.83
14КОРЧИНСЬКИЙ Кирило
02кмс
Дніпропетровська
2:15.91
15ШАМЯН Артем
02кмс
Миколаївська
2:17.96
16КОШИЛЬ Микита
03кмс
Дніпропетровська (2 команда)
2:17.96
17НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
2:18.66
18САРАКУЦА Владислав
02кмс
Донецька
2:18.71
19ТАРАНУЩЕНКО Артем
03I
Дніпропетровська (2 команда)
2:18.94
20САМІЛО Владислав
03кмс
Львівська
2:19.01
21НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
2:19.29
22ЗАГРОДСЬКИЙ Павло
03кмс
Запорізька
2:19.33
23РОМАНІШИН Олександр
03I
Київська (2 команда)
2:19.44
24КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
2:19.65
25ВЕРХОТУРОВ Юрій
03кмс
Рівненська
2:19.87
26РАЗГОНОВ Данило
03кмс
Полтавська
2:20.04
27ДМУХАЙЛОВ Данііл
02кмс
Одеська
2:20.13
28АНТОНЮК Данііл
02I
Харківська (2 команда)
2:20.41
29ШУБА Ростислав
02кмс
Миколаївська
2:22.10
30ГОНЧАРУК Данііл
03кмс
Київ (2 команда)
2:22.27
31ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
2:22.33
32КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська (2 команда)
2:22.50
33БОНДАРЕНКО Ілля
02I
Запорізька
2:22.53
34ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
2:23.00
35ГОРОДЬКО Костянтин
03I
Одеська (2 команда)
2:23.43
36ВОЙТЕНКО Олег
02кмс
Сумська
2:24.56
37КАЗІОНОВ Максим
02кмс
Хмельницька
2:24.95
38ТОЛМАЧОВ Вадим
03I
Кіровоградська
2:26.70
39КЛИМЧУК Нікіта
02I
Київська (2 команда)
2:26.92
40СУЛІМА Юрій
04I
Полтавська
2:27.21
41РЕШЕТНЯК Деніс
02I
Донецька (2 команда)
2:27.24
42ФЕРЕНЧУК Олександр
03кмс
Рівненська
2:27.54
43БЕЙДА Владислав
02I
Волинська
2:27.81
44АВТАНДИЛАШВІЛІ Даниїл
02кмс
Одеська (2 команда)
2:27.85
45ЧОБАНЯН Данило
04кмс
Донецька
2:27.88
46ПАТІЙЧУК Юрій
03I
Рівненська (2 команда)
2:28.73
47СИДОРОВ Олексiй
02кмс
Миколаївська
2:29.41
48ШВЕЦЬ Денис
04кмс
Одеська (2 команда)
2:30.08
49МОРОЗ Даниїл
02II
Кіровоградська
2:30.15
50СЕРГА Андрій
03I
Миколаївська
2:30.44
51ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Юліан
04I
Львівська
2:32.62
52ГРАБІЛІН Максим
03I
Одеська (2 команда)
2:33.04
53САМОЙЛЕНКО Володимир
03I
Одеська (2 команда)
2:34.51
54ГРАБАРОВ Олексій
05I
Одеська (2 команда)
2:40.64
55АВКСЕНТЬЄВ Євген
02III
Кіровоградська
2:41.65
56БАГРОВ Дмитро
04I
Житомирська
2:46.17
57ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04кмс
Житомирська
N/T
58ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська (2 команда)
N/T
59КОСТЕНКО Кірілл
03кмс
Харківська
N/T
60ЖИРОВ Микита
03кмс
Донецька
N/T
61КОЗАЧОК Володимир
02I
Рівненська (2 команда)
N/T
62КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
N/T
63ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03I
Донецька (2 команда)
N/T
64БОЛОТОВ Ілля
02кмс
Київська (2 команда)
N/T
65ПОВАЛЯЄВ Олексій
03I
Донецька (2 команда)
N/T
66ГАЛЬПЕРІН Максим
05I
Одеська (2 команда)
N/T
67МАКАРЕНКО Юрій
02кмс
Івано-Франківська
N/T
68БАРАНЮК Владислав
04I
Миколаївська
N/T
69КЛИМЕНКО Євген
02кмс
Дніпропетровська (2 команда)
N/T
70ДУДАРЕНКО Богдан
00кмс
Київська
N/Tп/к
71ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
N/Tп/к

Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
A-фінал
1ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
2:10.09
2ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:11.26
3ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
2:11.84
4ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:12.39
5ЛУКАШЕВ Георгій
04кмс
Львівська
2:13.00
6БЕЛЕМЕНКО Богдан
02мс
Харківська
2:13.68
7НАУМЕНКО Вадим
03кмс
Одеська
2:15.24
8ГЕРГЕЛЬ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:15.25