Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юніорів
 
16 - 18 червня 2018 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м брас - юнаки
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
попередні запливи
1КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
2:18.65
2ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
2:21.67
3ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
2:24.36
4ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:24.46
5КИЗИМЕНКО Давід
04кмс
Дніпропетровська
2:27.07
6БІЛЯК Валентин
02кмс
Львівська
2:29.25
7ГОЛУБ Михайло
03кмс
Дніпропетровська (2 команда)
2:29.76
8НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
2:30.34
9ГОНЧАРУК Данііл
03кмс
Київ (2 команда)
2:31.46
10ТКАЧ Кирило
03кмс
Одеська
2:32.88
11КОРОЛЬОВ Роман
02кмс
Львівська
2:33.28
12ВЛАСОВ Олександр
04кмс
Харківська
2:33.37
13КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська (2 команда)
2:33.49
14ДМИТРУК Микола
03кмс
Рівненська (2 команда)
2:34.37
15БОЛОТОВ Ілля
02кмс
Київська (2 команда)
2:34.63
16ГОША Давід
03I
Київ
2:35.17
17МОРОЗ Даниїл
02II
Кіровоградська
2:35.50
18ШВЕЦЬ Денис
04кмс
Одеська (2 команда)
2:35.64
19ФЕРЕНЧУК Олександр
03кмс
Рівненська
2:36.90
20АНТОНЮК Данііл
02I
Харківська (2 команда)
2:36.99
21ГУЛЯКОВ Денис
03I
Запорізька (2 команда)
2:37.17
22ПОЛУЯНОВ Андрій
03I
Київська (2 команда)
2:37.47
23ДМУХАЙЛОВ Данііл
02кмс
Одеська
2:38.11
24ГОРЯЧКО Михайло
03I
Київ
2:39.45
25РЕШЕТНЯК Деніс
02I
Донецька (2 команда)
2:41.92
26ШЕРЕГІЙ Андрій
02I
Закарпатська
2:43.18
27МОРОЗ Артем
02I
Полтавська
2:43.21
28БАГРОВ Дмитро
04I
Житомирська
2:45.63
29ДОНЦОВ Святослав
03I
Київська
2:46.54
30РУСІН Данило
03кмс
Рівненська
2:48.20
31САМОЙЛЕНКО Володимир
03I
Одеська (2 команда)
2:48.55
32БОНДАРЕВ Родіон
03I
Донецька (2 команда)
2:53.06
33ЛИХМАНОВ Артем
03II
Одеська (2 команда)
2:53.46
34КОЗАЧОК Володимир
02I
Рівненська (2 команда)
N/T
35ЧОБАНЯН Данило
04кмс
Донецька
N/T
36МЕЛЬНИЧУК Максим
03I
Вінницька
N/T

Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
A-фінал
1КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
2:23.63
2КИЗИМЕНКО Давід
04кмс
Дніпропетровська
2:24.50
3ОВЧІННІКОВ Максим
03мс
Запорізька
2:24.71
4ТКАЧУК Максим
03мс
Волинська
2:26.45
5ЧИСТЯКОВ Євген
02мс
Рівненська
2:27.14
6НАКОНЕЧНИЙ Денис
02кмс
Київ
2:28.07
7КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська (2 команда)
2:31.07
8БОЛОТОВ Ілля
02кмс
Київська (2 команда)
2:31.93