Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юніорів
 
16 - 18 червня 2018 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м брас - юнаки
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
попередні запливи
Заплив 1
1







2







3КОЗАЧОК Володимир
02
Рівненська (2 команда)
36.51
II

1

4ЛЄБУСОВ Григорій
03
Сумська
Н/С




5ГОРЯЧУН Данило
05
Одеська
41.78
III

2
+5.27
6







7







8








Заплив 2
1ЛИХМАНОВ Артем
03
Одеська (2 команда)
39.51
III

7
+5.92
2МЕЛЬНИЧУК Максим
03
Вінницька
34.03
I

4
+0.44
3ДОНЦОВ Святослав
03
Київська
34.95
II

5
+1.36
4СЕРГА Андрій
03
Миколаївська
33.59
I

1

5РЯЗАНЦЕВ Микита
02
Одеська (2 команда)
33.82
I

2
+0.23
6САВУН Андрій
03
Миколаївська
33.91
I

3
+0.32
7БОНДАРЕВ Родіон
03
Донецька (2 команда)
Д/К


6

8








Заплив 3
1САМОЙЛЕНКО Володимир
03
Одеська (2 команда)
33.52
I

6
+1.29
2БАГРОВ Дмитро
04
Житомирська
34.02
I

7
+1.79
3ПАСІЧНИК Богдан
02
Волинська
33.24
I

2
+1.01
4СКОФЕНКО Денис
03
Харківська
33.27
I

3
+1.04
5МОРОЗ Артем
02
Полтавська
33.36
I

5
+1.13
6РУСІН Данило
03
Рівненська
32.23
I

1

7ЯРОЩУК Данило
02
Волинська
Д/К


4

8РЕШЕТНЯК Деніс
02
Донецька (2 команда)
34.17
I

8
+1.94

Заплив 4
1ГОРЯЧКО Михайло
03
Київ
32.25
I

4
+0.56
2ПОЛУЯНОВ Андрій
03
Київська (2 команда)
34.19
I

7
+2.50
3ЯНКЕВИЧ Назар
02
Полтавська
32.37
I

5
+0.68
4ГУЛЯКОВ Денис
03
Запорізька (2 команда)
32.60
I

6
+0.91
5ТКАЧ Кирило
03
Одеська
32.14
I

3
+0.45
6МОРОЗ Даниїл
02
Кіровоградська
31.88
кмс

2
+0.19
7ШЕРЕГІЙ Андрій
02
Закарпатська
31.69
кмс

1

8ДМИТРУК Микола
03
Рівненська (2 команда)
34.74
II

8
+3.05

Заплив 5
1БОНДАРЕНКО Ілля
02
Запорізька
32.19
I

6
+1.54
2БОЛОТОВ Ілля
02
Київська (2 команда)
31.05
кмс

2
+0.40
3КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02
Дніпропетровська (2 команда)
31.67
кмс

4
+1.02
4СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
30.65
кмс

1

5БІЛЯК Валентин
02
Львівська
31.49
кмс

3
+0.84
6МАКАРЕНКО Юрій
02
Івано-Франківська
31.75
кмс

5
+1.10
7МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
32.74
I

8
+2.09
8ГОНЧАРУК Данііл
03
Київ (2 команда)
32.32
I

7
+1.67

Заплив 6
1ВІКАРІЙ Ілля
03
Київ
33.83
I

8
+3.97
2КИЗИМЕНКО Давід
04
Дніпропетровська
31.06
кмс

3
+1.20
3ГОЛУБ Михайло
03
Дніпропетровська (2 команда)
32.13
I

6
+2.27
4ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
29.86
кмс

1

5ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
30.88
кмс

2
+1.02
6НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
31.29
кмс

4
+1.43
7ВЛАСЕНКО Володимир
03
Київська (2 команда)
31.62
кмс

5
+1.76
8КОРОЛЬОВ Роман
02
Львівська
33.04
I

7
+3.18

Заплив 7
1ШВЕЦЬ Денис
04
Одеська (2 команда)
32.27
I

6
+3.38
2ЗУБЕНКО Богдан
02
Київ
31.39
кмс

4
+2.50
3ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04
Житомирська
31.38
кмс

3
+2.49
4КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04
Київська
28.89
кмс

1

5ТКАЧУК Максим
03
Волинська
30.63
кмс

2
+1.74
6ЧИСТЯКОВ Євген
02
Рівненська
31.67
кмс

5
+2.78
7ВЛАСОВ Олександр
04
Харківська
32.29
I

7
+3.40
8ФЕРЕНЧУК Олександр
03
Рівненська
32.51
I

8
+3.62

A-фінал

1КИЗИМЕНКО Давід
04
Дніпропетровська
31.32
кмс

7
+2.18
2ОЛЕШКО Олексiй
02
Миколаївська
30.88
кмс

5
+1.74
3ТКАЧУК Максим
03
Волинська
30.49
кмс

4
+1.35
4КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04
Київська
29.14
кмс

1

5ОВЧІННІКОВ Максим
03
Запорізька
29.80
кмс

2
+0.66
6СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
30.16
кмс

3
+1.02
7БОЛОТОВ Ілля
02
Київська (2 команда)
31.77
кмс

8
+2.63
8НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
31.30
кмс

6
+2.16