Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юніорів
 
16 - 18 червня 2018 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x100 м комбінована - змішана
Заплив 1
1







2РІВНЕНСЬКА (2 КОМАНДА)

Рівненська (2 команда)
4:48.46


4
+5.14
3ЖИТОМИРСЬКА

Житомирська
4:43.35


2
+0.03

Журбей Максим, Рафаловська Оляна, Павлюк Вікторія, Бубон Георгій
4РІВНЕНСЬКА

Рівненська
4:46.59


3
+3.27
5ДОНЕЦЬКА (2 КОМАНДА)

Донецька (2 команда)
4:49.50


5
+6.18
6ВІННИЦЬКА

Вінницька
4:43.32


1


Балачіна Дарина, Мельничук Максим, Антонюк Владислав, Завальнюк Дарья
7







8








Заплив 2
1КІРОВОГРАДСЬКА

Кіровоградська
4:39.63


4
+10.84

Махно Дарія, Мороз Даниїл, Толмачов Вадим, Скрипка Марія
2ХАРКІВСЬКА (2 КОМАНДА)

Харківська (2 команда)
4:41.17


5
+12.38

Сєростанов Єгор, Сапронова Анна, Клочко Максим, Красовська Валерія
3ДОНЕЦЬКА

Донецька
4:44.24


7
+15.45
4ПОЛТАВСЬКА

Полтавська
4:35.06


2
+6.27

Семенова Катерина, Янкевич Назар, Бушуєв Євгеній, Тугай Валерія
5МИКОЛАЇВСЬКА

Миколаївська
4:28.79


1


Разсуковська Христина, Олешко Олексiй, Шамян Артем, Татарчук Тетяна
6КИЇВСЬКА (2 КОМАНДА)

Київська (2 команда)
4:35.33


3
+6.54

Латишева Поліна, Лук'яненко Іванна, Жарій Денис, Воробйов Максим
7ХМЕЛЬНИЦЬКА

Хмельницька
4:43.38


6
+14.59
8ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

Івано-Франківська
5:02.05


8
+33.26

Заплив 3
1ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 КОМАНДА)

Дніпропетровська (2 команда)
4:26.53


7
+18.36

Клименко Євген, Козельський Олександр, Ткаченко Аліна, Кринюк Марія
2ОДЕСЬКА

Одеська
4:12.71


4
+4.54

Косян Юрій, Ткач Кирило, Юріцина Марія, Шаталова Анастасія
3КИЇВ

Київ
4:10.12


2
+1.95

Мельник Олександра, Наконечний Денис, Жукова Євгенія, Бухов Владислав
4ХАРКІВСЬКА

Харківська
4:21.50


6
+13.33

Токарєв Нікіта, Белеменко Богдан, Євмінова Тетяна, Коростій Таісія
5ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Дніпропетровська
4:10.98


3
+2.81

Лахненко Вероніка, Кизименко Давід, Костроміна Вікторія, Шеліпов Богдан
6КИЇВСЬКА

Київська
4:08.17


1


Ткаченко Данііл, Крижанівський Ростислав, Ільницька Христина, Вирвич Вікторія
7ВОЛИНСЬКА

Волинська
4:32.75


8
+24.58

Дмитрієва Анастасія, Ткачук Максим, Пивовар Денис, Андрощук Олександра
8КИЇВ (2 КОМАНДА)

Київ (2 команда)
4:20.50


5
+12.33

Мазуренко Ярослав, Пальоха Христина, Гребер Іван, Онанко Марія