Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
1 СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька (2 к.)
35.24
2 ШАХРАЙ Олена
06кмс
Чернівецька
35.43
3 КОТЕНКО Марія
06кмс
Київська
35.74
4 МАЛООК Іванна
06I
Дніпропетровська
35.81
5 БОДНАРЮК Ангеліна
06I
Чернівецька
36.74
6 ФІЩЕНКО Дарья
07I
Донецька
36.82
7 МАЛОЖОН Богдана
06I
Київська
37.00
8 АНДРУСЕНКО Таїсія
06I
Харківська
37.21
9 ЯКУБЕНКО Анна
06I
Запорізька
37.24
10 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08I
Запорізька
37.32
11 САВЧЕНКО Аліса
07I
Київ (2 к)
37.57
12 КАШИРІНА Катерина
06II
Одеська
37.98
13 ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія
06кмс
Тернопільська
38.16
14 АНДРЕЙЧЕНКО Олена
07I
Кіровоградська
38.17
15 ЖЕРЕБІНА Дарьяна
06I
Київ
38.19
16 ЦИКЛАУРІ Поліна
07I
Тернопільська
38.21
17 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана
07I
Дніпропетровська
38.26
18 КОНДРАТЮК Вікторія
06I
Рівненська
38.36
19 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07I
Дніпропетровська
38.37
20 СЕНЧІЙ Ксенія
06I
Івано-Франківська
38.54
21 СКРОБАЧ Стелла
06I
Івано-Франківська
38.86
22 ЗІНЧЕНКО Валерія
07II
Чернівецька
38.86
23 ПАРФЕНЮК Марія
06I
Київська (2 к)
39.17
24 САМСОН Анна
06I
Запорізька
39.45
25 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
39.62
26 БОРДЮГ Анастасія
06II
Полтавська
39.99
27 ТКАЧЕНКО Дарія
06II
Київська
40.14
28 ЯНОЧКО Марія
07I
Закарпатська
40.37
29 ШПОНТАК Анастасія
08II
Закарпатська
40.53
30 ФІЛІПЧУК Даря
06II
Одеська (2 к.)
40.66
31 БУРДЕЙНА Валерія
06II
Одеська
40.68
32 СИЛЮКОВА Дарія
07II
Полтавська
40.78
33 КЛИМЕНКО Софія
06II
Черкаська
40.82
34 ГОЛОВКО Владислава
08II
Кіровоградська
41.02
35 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08II
Рівненська (2 к.)
41.08
36 КОТУБЕЙ Олександра
06II
Кіровоградська
41.26
37 МАРЧЕНКО Ірина
06II
Волинська
41.28
38 МІКІШ Анна
06II
Черкаська
41.41
39 ШЕНДЕРУК Діана
07II
Миколаївська
41.58
40 КОРКІШКО Дарія
07II
Миколаївська
41.85
41 ЛУЦЕНКО Олександра
07I
Запорізька
42.13
42 ТРАЧУК Влада
08II
Рівненська (2 к.)
42.50
43 ІВЖЕНКО Дарья
06II
Черкаська
42.64
44 ПАВЛУНЬ Дарина
06I
Рівненська (2 к.)
42.67
45 ТИТАРЕНКО Ольга
07II
Сумська
43.09
46 ФІЛІПЕНКО Поліна
06II
Одеська
43.61
47 ОКРЕПКА Анна
07III
Львівська
48.19
48 ГУРА Олександра
08II
Черкаська
N/T
49 ЛИСЕНКО Олександра
06II
Київська (2 к)
N/T
50 ГОЛИК Євгенія
06II
Чернівецька
N/T
51 ВЕРЕМЧУК Марія
07II
Волинська
N/T
52 СІРИК Поліна
07I
Запорізька (2 к)
N/T
53 РУССКІХ Тетяна
06II
Тернопільська
N/T
54 ШУГАЙОВА Вікторія
07II
Сумська
N/T
55 БРОВЧЕНКО-СПИЦИНА Катерина
06II
Київ
N/T