Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.47Сергій Шевцов18.03.2016Чемпіонат України

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:52.04
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
1 ЛЕБЕДЄВ Денис
05кмс
Запорізька
56.16
2 ЖОВТКО Юрій
05кмс
Рівненська
57.05
3 ГАЛАЙЧУК Іван
05I
Київ
58.09
4 КОЧУ Антон
05I
Дніпропетровська
58.14
5 НІКУЛІН Денис
05I
Харківська
58.40
6 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор
05I
Івано-Франківська
59.13
7 ГОВТВЯН Данііл
05I
Запорізька
59.50
8 ХАДЖИНОВ Олександр
05кмс
Донецька
59.93
9 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06I
Закарпатська
59.95
10 ШАБАНОВ Антон
05II
Київ
1:00.03
11 ШЕПЕЛЬ Роман
05I
Миколаївська
1:00.16
12 ПРОЦЕНКО Максим
05I
Харківська
1:00.21
13 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05II
Чернівецька
1:00.33
14 КУДІНОВ Микита
06I
Харківська
1:00.34
15 ГАЛЬПЕРІН Максим
05I
Одеська
1:00.36
16 БЕНДЮЖЕНКО Михайло
05I
Дніпропетровська
1:00.40
17 КРАСІН Михайло
06I
Дніпропетровська
1:00.48
18 РУДМАН Борис
05I
Харківська
1:00.51
19 ГАВРИШ Володимир
05I
Київ
1:00.52
20 ФЕДОРОВ Вадим
05I
Кіровоградська
1:00.56
21 ЧИЖОВ Владислав
05II
Київ
1:00.56
22 ГОРБАНЬ Натаніель
06II
Дніпропетровська (2 к)
1:00.57
23 ТАРАСОВ Євгеній
06I
Київська
1:00.69
24 САРАПІН Даніїл
05I
Волинська
1:00.73
25 ПОЛЯКОВ Андрій
05I
Запорізька
1:00.77
26 ГАРАЩЕНКО Ігор
05I
Дніпропетровська (2 к)
1:00.79
27 ЗАСЯДЬКО Нікіта
05I
Харківська
1:00.87
28 ШИРЯЄВ Ярослав
05I
Харківська
1:00.99
29 ШЕКІН Олександр
05II
Харківська
1:01.04
30 ЮНГ Олександр
05II
Донецька
1:01.16
31 ІВАНОВ Іван
05I
Сумська
1:01.28
32 ПОМАЗАН Данило
05I
Дніпропетровська
1:01.29
33 УНУКОВИЧ Володимир
05I
Донецька
1:01.29
34 МОСТОВИЙ Данило
05II
Харківська
1:01.32
35МЕЛЬНИК Ростислав
05I
Дніпропетровська
1:01.44
36 КОЛОСОК Павло
05I
Запорізька
1:01.55
37 БАЛОГ Станіслав
05II
Закарпатська
1:01.57
38ГУР'ЄВ Даніл
05I
Дніпропетровська (2 к)
1:01.62
39 МАСНИЙ Захар
05II
Київська
1:01.62
40 ВИШНІКОВ Дмитро
05III
Київська
1:01.70
41 ПРОЦЕНКО Іван
05I
Донецька
1:01.74
42 БАБЕНКО Степан
05I
Київська
1:01.94
43 МАТЯШ Єгор
05II
Донецька
1:02.03
44 СОКОЛОВ Андрій
05I
Дніпропетровська (2 к)
1:02.07
45 БОРИСОВ Артем
05II
Харківська (2 к)
1:02.09
46 НЕПОП Олександр
05II
Київ (2 к)
1:02.13
47 ГОРПИНЧУК Максим
05II
Рівненська (2 к.)
1:02.24
48 РУБЛЬОВ Ян
07I
Рівненська
1:02.39
49 ПІЩУЛІН Олександр
05I
Запорізька (2 к)
1:02.80
50 ПЕРЕСИПКІН Максим
05II
Харківська (2 к)
1:02.82
51 БОЛДИРЄВ Тимофій
05II
Одеська
1:02.85
52 ІВАНУЩИК Денис
05II
Миколаївська
1:02.88
53 РЕШЕТЦОВ Артем
06II
Кіровоградська
1:02.95
54 НІКОЛАЄНКО Олексій
05I
Дніпропетровська (2 к)
1:03.03
55 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07II
Одеська
1:03.09
56 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем
06II
Волинська
1:03.10
57 АНДРЄЄВ Артем
06II
Харківська (2 к)
1:03.12
58 ЗЕЛЕНЮК Микита
05II
Миколаївська
1:03.19
59 ІВАЩЕНКО Микита
05II
Полтавська
1:03.35
60 ШПАКОВ Владислав
05II
Київ
1:03.42
61 СТАНКУЛ Юрій
06II
Одеська
1:03.44
62 КОТЕНКО Микола
07I
Дніпропетровська (2 к)
1:03.50
63 КУЗЬМЕНКО Артем
05II
Київ
1:03.58
64 ЗЕЛІНСЬКИЙ Владислав
05I
Рівненська
1:03.59
65 НЕПОКРИТОВ Єгор
05II
Київська (2 к)
1:03.75
66 ЯЦЕНКО Вадим
06II
Полтавська
1:03.77
67 КОРЯГІН Андрій
06II
Полтавська (2 к)
1:03.78
68 ЩЕРБИНА Владислав
05II
Київська (2 к)
1:03.80
69 ГАРБАРЧУК Іван
06II
Волинська
1:03.86
70 ДУБИНА Тарас
05II
Івано-Франківська
1:03.88
71 ДАНИЛЕВИЧ Микола
05II
Тернопільська
1:03.95
72 ЧЕРНИШЕВ Микита
05II
Донецька (2 к.)
1:03.98
73 ТКАЧЕНКО Даніїл
07II
Київ (2 к)
1:03.99
74 ВОЛОЩЕНКО Савелій
05II
Харківська (2 к)
1:04.25
75 КАЛІНЧУК Данило
05II
Миколаївська
1:04.41
76 КУЦ Фадєй
05II
Харківська (2 к)
1:04.54
77 МЕЛЬНИК Артем
05II
Одеська
1:04.60
78 ПЛАТОНОВ Євгеній
06I
Рівненська
1:04.72
79 ЧЕБОТАРЬОВ Андрій
05II
Одеська
1:04.82
80 СКУЛКІН Максим
05II
Київ
1:04.92
81 ПОЛОЦЬКИЙ Андрій
06I
Рівненська
1:05.17
82 КАЛЕНИК Микита
06II
Запорізька (2 к)
1:05.36
83 ГЛУЩЕНКО Захар
06II
Рівненська (2 к.)
1:05.59
84 ШАХ Максим
05II
Львівська
1:05.68
85 ТЕСЛЕНКО Тарас
05II
Київ (2 к)
1:05.74
86 ІВАНЮТА Нікіта
05II
Київ
1:05.75
87 НАГІРНИЙ Орест
05II
Волинська
1:05.88
88 МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій
05I
Рівненська
1:05.95
89 РУСІН Дмитро
05III
Київська (2 к)
1:06.16
90 ДЯЧЕНКО Данііл
05II
Київ (2 к)
1:06.24
91 ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ Євген
05I
Запорізька
1:06.46
92 ГЛУЩЕНКО Андрій
06II
Донецька (2 к.)
1:06.54
93 НАУМОВ Святослав
05II
Сумська
1:06.56
94 ДІДИК Георгій
07II
Закарпатська
1:06.61
95 ВЄРЄМІЄВ Максім
05II
Київська (2 к)
1:06.74
96 ГОРЯЧУН Данило
05II
Одеська
1:06.90
97 ТАЧИНСЬКИЙ Олександр
05II
Волинська
1:06.91
98 КУЗЬМЕНКО Євген
06II
Донецька (2 к.)
1:06.91
99 ПОГОДАЄВ Максим
06II
Миколаївська
1:06.97
100 БРАТУШКА Денис
05II
Сумська
1:07.60
101 БУРХАН Євгеній
06III
Черкаська
1:07.86
102 ЛЮБАВІН Володимир
05II
Житомирська
1:08.00
103 ГРИГОРЬЄВ Іван
05II
Сумська
1:08.39
104 РИЖЕНКО Всеволод
05III
Чернігівська
1:08.43
105 БЕСАРАБ Олег
06III
Чернівецька
1:08.48
106 МАРГАЛЬ Олександр
06II
Чернівецька
1:08.65
107 ЛАРІН Єгор
06II
Херсонська
1:08.95
108 ПАСТУШЕНКО Ярослав
06II
Київська
1:09.02
109 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07II
Житомирська
1:09.21
110 ТЕЛЕПА Володимир
05II
Київська
1:09.86
111 БАБЕНКО Максим
05III
Черкаська
1:10.13
112 ЄВДОКИМОВ Дмитро
06III
Чернігівська
1:10.29
113 ЮРЧЕНКО Микита
06II
Донецька (2 к.)
1:11.60
114 СТЕПАНОВ Олександр
06III
Київська
1:11.72
115 БОГАТИР Тимофій
07III
Хмельницька
1:12.42
116 ГУБАР Петро
06III
Київська
1:13.59
117 ВОВКОДАВ Євгеній
06III
Київська
1:14.78
118 БРАЖНИК Дмитро
05II
Миколаївська
N/T
119 БОЙКОВ Сергій
05II
Чернівецька
N/T
120 ЛІСУН Максим
05II
Черкаська
N/T
121 СОРОКА Юрій
05II
Львівська
N/T
122 ТИМЧЕНКО Нікіта
06III
Чернігівська
N/T
123 МАКСАКОВ Михайло
05II
Одеська (2 к.)
N/T
124 МІГУНОВ Міхаіл
05II
Івано-Франківська
N/T
125 КАЛАБІН Роман
06III
Сумська
N/T
126 УЗУНОВ Руслан
06II
Миколаївська
N/T
127 ТАБАЧИНСЬКИЙ Віктор
06II
Тернопільська
N/T
128 ТАНАСІЙЧУК Денис
05II
Одеська (2 к.)
N/T
129 ГОЦУЛЯК Михайло
06III
Хмельницька
N/T
130 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07III
Хмельницька
N/T
131 ЛЯШУК Ілля
06II
Волинська
N/T