Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:22.73Владислав Бухов23.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:23.85
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
1 ЛЕБЕДЄВ Денис
05кмс
Запорізька
25.50
2 ПІНЧУК Олександр
05кмс
Волинська
25.60
3 ЖОВТКО Юрій
05кмс
Рівненська
25.76
4 КОЧУ Антон
05I
Дніпропетровська
25.95
5 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор
05I
Івано-Франківська
26.81
6 НІКУЛІН Денис
05I
Харківська
26.89
7 ТАРАСОВ Євгеній
06I
Київська
27.02
8 ГАЛАЙЧУК Іван
05I
Київ
27.10
9 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05II
Чернівецька
27.11
10 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем
06II
Волинська
27.20
11 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06I
Закарпатська
27.22
12 ГОРБАНЬ Натаніель
06II
Дніпропетровська (2 к)
27.34
13 ГАРАЩЕНКО Ігор
05I
Дніпропетровська (2 к)
27.43
14 ПОЛЯКОВ Андрій
05I
Запорізька
27.44
15 ШАБАНОВ Антон
05II
Київ
27.48
16 ГОВТВЯН Данііл
05I
Запорізька
27.58
17 ЗАСЯДЬКО Нікіта
05I
Харківська
27.60
18 ЧИЖОВ Владислав
05II
Київ
27.60
19 ПРОЦЕНКО Максим
05I
Харківська
27.75
20 КУДІНОВ Микита
06I
Харківська
27.77
21 ШЕКІН Олександр
05II
Харківська
27.82
22 ГАВРИШ Володимир
05I
Київ
27.83
23 НЕПОП Олександр
05II
Київ (2 к)
27.90
24 ГРАБКО Іван
05II
Полтавська
27.95
25 САРАПІН Даніїл
05I
Волинська
27.97
26 КУЦ Фадєй
05II
Харківська (2 к)
27.99
27 ГАРБАРЧУК Іван
06II
Волинська
28.00
28 ВИШНІКОВ Дмитро
05III
Київська
28.04
29 ФЕДОРОВ Вадим
05I
Кіровоградська
28.14
30 ШПАКОВ Владислав
05II
Київ
28.16
31 ЛЯШУК Ілля
06II
Волинська
28.20
32 ЮНГ Олександр
05II
Донецька
28.21
33 КРАСІН Михайло
06I
Дніпропетровська
28.22
34 СТАНКУЛ Юрій
06II
Одеська
28.24
35 ДУБИНА Тарас
05II
Івано-Франківська
28.26
36 ДАНИЛЕВИЧ Микола
05II
Тернопільська
28.27
37 НЕПОКРИТОВ Єгор
05II
Київська (2 к)
28.27
38 ІВАЩЕНКО Микита
05II
Полтавська
28.28
39 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07II
Одеська
28.30
40 БАЛОГ Станіслав
05II
Закарпатська
28.40
41 ПРОЦЕНКО Іван
05I
Донецька
28.43
42 ПІЩУЛІН Олександр
05I
Запорізька (2 к)
28.43
43 ІВАНУЩИК Денис
05II
Миколаївська
28.53
44 КОЛОСОК Павло
05I
Запорізька
28.55
45 КОТЕНКО Микола
07I
Дніпропетровська (2 к)
28.56
46 ТЕСЛЕНКО Тарас
05II
Київ (2 к)
28.56
47 БОРИСОВ Артем
05II
Харківська (2 к)
28.60
48 БОЛДИРЄВ Тимофій
05II
Одеська
28.67
49 ЗЕЛЕНЮК Микита
05II
Миколаївська
28.69
50 МОСТОВИЙ Данило
05II
Харківська
28.74
51 КОРЯГІН Андрій
06II
Полтавська (2 к)
28.79
52 РУБЛЬОВ Ян
07I
Рівненська
28.80
53 ІВАНЮТА Нікіта
05II
Київ
28.82
54 ВЄРЄМІЄВ Максім
05II
Київська (2 к)
28.86
55 СОКОЛОВ Андрій
05I
Дніпропетровська (2 к)
28.93
56ГУР'ЄВ Даніл
05I
Дніпропетровська (2 к)
28.97
57 ЯЦЕНКО Вадим
06II
Полтавська
28.97
58 ТСУДЖІ Юусуке
05кмс
Дніпропетровська
29.02
59 МАТЯШ Єгор
05II
Донецька
29.05
60 ЩЕРБИНА Владислав
05II
Київська (2 к)
29.07
61 КУЗЬМЕНКО Артем
05II
Київ
29.17
62 НІКОЛАЄНКО Олексій
05I
Дніпропетровська (2 к)
29.20
63 ПОЛЯК Сергій
07I
Закарпатська
29.27
64 ГЛУЩЕНКО Захар
06II
Рівненська (2 к.)
29.28
65 ШИРЯЄВ Ярослав
05I
Харківська
29.39
66 УСОВ Марат
05I
Київ
29.53
67 ТКАЧЕНКО Даніїл
07II
Київ (2 к)
29.63
68 ЧЕРНИШЕВ Микита
05II
Донецька (2 к.)
29.64
69 СТРОГУШ Олександр
05I
Тернопільська
29.72
70 КОНДРАТОВ Денис
06II
Запорізька (2 к)
29.76
71 ГОРЯЧУН Данило
05II
Одеська
29.84
72 ШЕПЕЛЬ Роман
05I
Миколаївська
29.92
73 ТЕЛЕПА Володимир
05II
Київська
29.93
74 ЛАРІН Єгор
06II
Херсонська
29.98
75 ТАЧИНСЬКИЙ Олександр
05II
Волинська
30.03
76 ГОРПИНЧУК Максим
05II
Рівненська (2 к.)
30.13
77 КАЛАБІН Роман
06III
Сумська
30.18
78 КОЗАЧЕНКО Володимир
05II
Одеська (2 к.)
30.20
79 МОІСЄЄВ Тимофій
05II
Полтавська
30.27
80 НАГІРНИЙ Орест
05II
Волинська
30.30
81 ЗЕЛІНСЬКИЙ Владислав
05I
Рівненська
30.34
82 ЛЮБАВІН Володимир
05II
Житомирська
30.50
83 ШАХ Максим
05II
Львівська
30.53
84 РИЖЕНКО Всеволод
05III
Чернігівська
30.65
85 КУЗЬМЕНКО Євген
06II
Донецька (2 к.)
30.74
86 БРАТУШКА Денис
05II
Сумська
30.82
87 ДІДИК Георгій
07II
Закарпатська
30.94
88 ПОГОДАЄВ Максим
06II
Миколаївська
31.08
89 БАБЕНКО Максим
05III
Черкаська
31.11
90 СТЕПАНОВ Олександр
06III
Київська
31.21
91 ГУСАК Владислав
06II
Тернопільська
31.24
92 АНДРЄЄВ Артем
06II
Харківська (2 к)
31.29
93 ГУБАР Петро
06III
Київська
31.31
94 ЄВДОКИМОВ Дмитро
06III
Чернігівська
31.89
95 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07III
Хмельницька
32.61
96 ВОВКОДАВ Євгеній
06III
Київська
32.77
97 ЮРЧЕНКО Микита
06II
Донецька (2 к.)
32.92
98 БОГАТИР Тимофій
07III
Хмельницька
33.10
99 ЯНЧЕВСЬКИЙ Назар
06II
Житомирська
38.00
100 КРАЧИЛО Ілля
05II
Київська (2 к)
N/T
101 КУЛЬТЕНКО Антон
06III
Черкаська
N/T
102 МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій
05I
Рівненська
N/T
103 СКУЛКІН Максим
05II
Київ
N/T
104 ІВАНОВ Іван
05I
Сумська
N/T
105 НАУМОВ Святослав
05II
Сумська
N/T
106 ТАБАЧИНСЬКИЙ Віктор
06II
Тернопільська
N/T
107 НЕРОДА Андрій
05II
Волинська
N/T
108 БОЙКОВ Сергій
05II
Чернівецька
N/T
109 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07II
Житомирська
N/T
110 РАСТОРГУЄВ Назар
06III
Київська
N/T
111 ДЯЧЕНКО Данііл
05II
Київ (2 к)
N/T
112 ПЕРЕСИПКІН Максим
05II
Харківська (2 к)
N/T
113 ПАСТУШЕНКО Ярослав
06II
Київська
N/T
114 МІГУНОВ Міхаіл
05II
Івано-Франківська
N/T
115 БРАЖНИК Дмитро
05II
Миколаївська
N/T
116 ЛІСУН Максим
05II
Черкаська
N/T
117МЕЛЬНИК Ростислав
05I
Дніпропетровська
N/T
118 ТИМЧЕНКО Нікіта
06III
Чернігівська
N/T
119 ТАНАСІЙЧУК Денис
05II
Одеська (2 к.)
N/T
120 УЗУНОВ Руслан
06II
Миколаївська
N/T
121 БОЙКО Олексій
05II
Сумська
N/T
122 КАЛІНЧУК Данило
05II
Миколаївська
N/T