Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
1 ЩЕРБАКОВА Єлізавєта
06кмс
Київська
32.51
2 КАРАНІКОЛОВА Катерина
06I
Одеська
32.74
3 ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія
06кмс
Тернопільська
33.15
4 СЕМЕНОВА Анна
06I
Дніпропетровська
33.20
5 ЄРМІШИНА Єлизавета
07кмс
Київ
33.49
6 СКИДАН Іванна
06II
Одеська
33.68
7 ШИШКА Софія
06I
Дніпропетровська
33.97
8 МАРТИНОВА Альона
07I
Донецька
34.49
9 ФІЛІПЕНКО Поліна
06II
Одеська
34.61
10 МОМОТ Софія
06I
Полтавська
34.89
11 ЗУБРИЧ Поліна
07III
Миколаївська
35.09
12 ІВАНОВА Аліна
06I
Кіровоградська
35.12
13 ПЛЕХОТКІНА Софія
07II
Київ
35.13
14 ЖИТАРЮК Валерія
06I
Чернівецька (2 к.)
35.52
15 ШИЯН Поліна
07I
Київ
35.57
16 БРАІЛОВСЬКА Поліна
07I
Дніпропетровська (2 к)
35.93
17 ХМЕЛЕВСЬКА Марія
06I
Запорізька
36.13
18 ЯНОЧКО Марія
07I
Закарпатська
36.26
19 ЛЕВІНА Лілія
06I
Харківська (2 к)
36.41
20 ШАЛЬНЄВА Ніка
06II
Київ
36.56
21 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07I
Дніпропетровська
36.69
22 ПАВЛУНЬ Дарина
06I
Рівненська (2 к.)
37.05
23 ХОМЕНКО Анастасія
06II
Житомирська
37.26
24 МІКІШ Анна
06II
Черкаська
37.52
25 ЧЕПЛЯКА Олександра
07II
Дніпропетровська (2 к)
37.69
26 ТРАЧУК Влада
08II
Рівненська (2 к.)
37.90
27 ПАХУТ Оксана
07II
Рівненська (2 к.)
38.29
28 МОРОЗ Аліна
06II
Івано-Франківська
38.67
29 КУРЕНЧУК Маріанна
06II
Волинська
38.72
30 КИРИЛЮК Марія
08II
Закарпатська
38.77
31 МУНДУЛОВА Аліна
07II
Донецька (2 к.)
39.47
32 ТКАЧЕНКО Катерина
07II
Житомирська
39.50
33 ДЯЧЕНКО Софія
07I
Запорізька
40.41
34 ТКАЧЕНКО Анна
08III
Вінницька
40.61
35 РИБКІНА Олександра
07III
Вінницька
41.36
36 НАУМКО Вероніка
07II
Сумська
41.65
37 ОБАРАЗ Наталія
06I
Київська
N/T
38 ГУРА Олександра
08II
Черкаська
N/T
39 ЩЕРБИНА Ксенія
08I
Запорізька (2 к)
N/T
40 СТАНІВА Яна
07II
Івано-Франківська
N/T
41 ШИШОВА Анастасія
07II
Харківська
N/T
42 ЦИКЛАУРІ Поліна
07I
Тернопільська
N/T
43 ЛИСЕНКО Олександра
06II
Київська (2 к)
N/T
44 МАЛЄЄВА Альбіна
07II
Львівська
N/T
45 ЛЮБАР Таїсія
06II
Київ (2 к)
N/T