Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013 м/з Мультінейшин
Нормативи
Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:35.48
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
1 ШАХРАЙ Олена
06кмс
Чернівецька
2:44.03
2 МАЛООК Іванна
06I
Дніпропетровська
2:52.77
3 БОДНАРЮК Ангеліна
06I
Чернівецька
2:53.37
4 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07I
Дніпропетровська
2:55.24
5 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана
07I
Дніпропетровська
2:55.82
6 КОНДРАТЮК Вікторія
06I
Рівненська
2:56.74
7 СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька (2 к.)
2:56.77
8 КАШИРІНА Катерина
06II
Одеська
2:57.53
9 СЕНЧІЙ Ксенія
06I
Івано-Франківська
2:57.82
10 АНДРУСЕНКО Таїсія
06I
Харківська
2:59.60
11 АНДРЕЙЧЕНКО Олена
07I
Кіровоградська
2:59.95
12 МАЛОЖОН Богдана
06I
Київська
3:02.38
13 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08I
Дніпропетровська (2 к)
3:03.14
14 ЖЕРЕБІНА Дарьяна
06I
Київ
3:03.34
15 ЗІНЧЕНКО Валерія
07II
Чернівецька
3:03.48
16 СКРОБАЧ Стелла
06I
Івано-Франківська
3:03.69
17 САВЧЕНКО Аліса
07I
Київ (2 к)
3:04.66
18 ЦИКЛАУРІ Поліна
07I
Тернопільська
3:05.85
19 ГОЛОВКО Владислава
08II
Кіровоградська
3:06.70
20 БОРДЮГ Анастасія
06II
Полтавська
3:07.39
21 САМСОН Анна
06I
Запорізька
3:10.39
22 КОРОЛЬОВА Катерина
06I
Херсонська
3:11.91
23 МАРЧЕНКО Ірина
06II
Волинська
3:12.72
24 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08II
Рівненська (2 к.)
3:14.41
25 КОТУБЕЙ Олександра
06II
Кіровоградська
3:15.40
26 ЛУЦЕНКО Олександра
07I
Запорізька
3:15.79
27 ТИТАРЕНКО Ольга
07II
Сумська
3:16.02
28 ЯКУБЕНКО Анна
06I
Запорізька
3:16.88
29 КЛИМЕНКО Софія
06II
Черкаська
3:19.55
30 ФІЛІПЧУК Даря
06II
Одеська (2 к.)
3:20.29
31 ШЕНДЕРУК Діана
07II
Миколаївська
3:20.60
32 ГАСКЕВИЧ Зоя
07II
Київ (2 к)
3:23.76
33 ОКРЕПКА Анна
07III
Львівська
3:26.66
34 ШУГАЙОВА Вікторія
07II
Сумська
N/T
35 ГОЛИК Євгенія
06II
Чернівецька
N/T
36 ВЕРЕМЧУК Марія
07II
Волинська
N/T
37 РУССКІХ Тетяна
06II
Тернопільська
N/T
38 СІРИК Поліна
07I
Запорізька (2 к)
N/T
39 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
N/Tп/к