Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:10.54Георгій Лукашев21.12.2018Міжнародні змагання
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:07.96
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
1 ГРАБАРОВ Олексій
05кмс
Одеська
2:18.90
2 УСОВ Марат
05I
Київ
2:21.11
3 МАКОВІЙЧУК Владислав
05II
Чернівецька
2:23.00
4 ХАДЖИНОВ Олександр
05кмс
Донецька
2:23.86
5 ТСУДЖІ Юусуке
05кмс
Дніпропетровська
2:24.22
6 ЖОВТКО Юрій
05кмс
Рівненська
2:24.29
7 РУДМАН Борис
05I
Харківська
2:24.34
8 ГАЛЬПЕРІН Максим
05I
Одеська
2:26.35
9 ДОВБУШ Максим
06I
Чернівецька
2:28.53
10 ПРОЦЕНКО Максим
05I
Харківська
2:28.72
11 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор
05I
Івано-Франківська
2:29.46
12 ЧМИХАЛО Тимофій
06II
Донецька
2:29.68
13 УНУКОВИЧ Володимир
05I
Донецька
2:29.94
14 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06I
Закарпатська
2:30.01
15 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05II
Чернівецька
2:30.26
16 ТКАЧЕНКО Даніїл
07II
Київ (2 к)
2:32.19
17 МАТЯШ Єгор
05II
Донецька
2:32.52
18 ГОНЧАРЕНКО Олександр
06I
Київ
2:32.64
19 ПОЛЯК Сергій
07I
Закарпатська
2:32.74
20 ЛІТВІНЧУК Захар
05II
Рівненська (2 к.)
2:33.58
21 ОМЕЛЬЧЕНКО Тимур
05I
Київська
2:33.74
22 КВАША Дмитро
05II
Донецька
2:33.75
23 РЕШЕТЦОВ Артем
06II
Кіровоградська
2:34.99
24 ГОРБАНЬ Натаніель
06II
Дніпропетровська (2 к)
2:35.19
25 ІВАНОВ Іван
05I
Сумська
2:35.24
26 ПЛАТОНОВ Євгеній
06I
Рівненська
2:35.80
27 ПРИМАЧИК Валерій
05II
Дніпропетровська
2:36.16
28 МЕЛЬНИК Артем
05II
Одеська
2:37.83
29 КОРОТИЧ Гліб
05II
Полтавська
2:38.40
30 ФЕДОРОВ Вадим
05I
Кіровоградська
2:38.71
31 ЧЕБОТАРЬОВ Андрій
05II
Одеська
2:39.14
32 НАГІРНИЙ Орест
05II
Волинська
2:41.00
33 ПІТЕЛЬ Віталій
05II
Полтавська (2 к)
2:41.97
34 ДАНИЛЕВИЧ Микола
05II
Тернопільська
2:43.41
35 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07II
Одеська
2:44.21
36 КОТЬОЛКІН Остап
06II
Львівська
2:44.89
37 СКРИД Андрій
05II
Київська (2 к)
2:44.92
38 ПРИМАК Дем'ян
06II
Рівненська (2 к.)
2:45.00
39 ЛЯШУК Ілля
06II
Волинська
2:45.00
40 ФЕДОРЧЕНКО Кирило
06II
Донецька (2 к.)
2:46.36
41 ШВЕЦЬ Михайло
05I
Запорізька
2:46.48
42 ЩУКІН Артем
06II
Одеська (2 к.)
2:46.76
43 МУХА Олексій
05II
Дніпропетровська (2 к)
2:47.00
44 ДЯДЕНКО Ілля
06II
Кіровоградська
2:47.45
45 ЛАВРИК Віталій
06I
Івано-Франківська
2:51.23
46 ГРИГОРЬЄВ Іван
05II
Сумська
2:51.70
47 ГУСАК Владислав
06II
Тернопільська
2:52.96
48 ВИШНІКОВ Дмитро
05III
Київська
2:55.41
49 ГОЦУЛЯК Михайло
06III
Хмельницька
3:02.21
50 ПОЛЯКОВ Андрій
05I
Запорізька
N/T
51 КОЛОСОК Павло
05I
Запорізька
N/T
52 ЦАПЕНКО Микола
05II
Одеська (2 к.)
N/T
53 КАМАРДІН Арсеній
06II
Запорізька (2 к)
N/T
54 ГНАТЮК Даніїл
06II
Донецька
N/T
55 БОЙКОВ Сергій
05II
Чернівецька
N/T
56 НІЖНІЧЕНКО Павло
05II
Полтавська
N/T
57 ЛИСИЦЬКИЙ Денис
05I
Миколаївська
N/T
58 МАКСАКОВ Михайло
05II
Одеська (2 к.)
N/T
59 НЕРОДА Андрій
05II
Волинська
N/T
60 СТАНКУЛ Юрій
06II
Одеська
N/T
61 ГОЛОЮХА Володимир
05II
Тернопільська
N/T
62 БУРХАН Євгеній
06III
Черкаська
N/T