100 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.88 | | | |
|
Розряди | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
1 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 1:01.33 |
|
2 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 | кмс
| Київ
| | 1:01.94 |
|
3 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 1:02.29 |
|
4 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 | кмс
| Закарпатська
| | 1:02.49 |
|
5 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
|
| 08 | кмс
| Київ
| | 1:03.38 |
|
6 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 | кмс
| Київ
| | 1:03.54 |
|
7 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 | кмс
| Київ
| | 1:03.77 |
|
8 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 1:04.38 |
|
9 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 1:05.16 |
|
10 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 1:05.58 |
|
11 |
КОТЕНКО
Марія
|
| 06 | кмс
| Київська
| | 1:05.76 |
|
12 |
КОЙПИШ
Лілія
|
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 1:06.14 |
|
13 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 | II
| Київ
| | 1:06.30 |
|
14 |
ІВАНЕНКО
Владислава
|
| 06 | I
| Донецька
| | 1:06.46 |
|
15 |
ШЕВЧЕНКО
Дарья
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 1:06.49 |
|
16 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
|
| 06 | I
| Харківська
| | 1:06.81 |
|
17 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 | I
| Чернівецька
| | 1:07.49 |
|
18 |
ЛАГУТА
Рената
|
| 08 | II
| Херсонська
| | 1:07.50 |
|
19 |
БУРДЕЙНА
Валерія
|
| 06 | II
| Одеська
| | 1:07.64 |
|
20 |
ОБАРАЗ
Наталія
|
| 06 | I
| Київська
| | 1:07.71 |
|
21 |
КОСЕНКО
Софія
|
| 06 | I
| Харківська
| | 1:08.01 |
|
22 |
ДИКА
Тетяна
|
| 07 | II
| Київ (2 к)
| | 1:08.05 |
|
23 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 | I
| Донецька
| | 1:08.36 |
|
24 |
ЗУБАХА
Анастасія
|
| 06 | II
| Київ (2 к)
| | 1:08.47 |
|
25 |
ЛЮБАР
Таїсія
|
| 06 | II
| Київ (2 к)
| | 1:08.66 |
|
26 |
РОБОТА
Анна
|
| 06 | I
| Полтавська
| | 1:08.80 |
|
27 |
КАЙДАНА
Анна
|
| 07 | III
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:08.94 |
|
28 |
СКРИПНИК
Софія
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | 1:09.46 |
|
29 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 | II
| Одеська
| | 1:09.48 |
|
30 |
ХРЕБТАНЬ
Єлизавета
|
| 06 | II
| Київ (2 к)
| | 1:09.50 |
|
31 |
ДЯЧЕНКО
Софія
|
| 07 | I
| Запорізька
| | 1:09.77 |
|
32 |
ШИШОВА
Анастасія
|
| 07 | II
| Харківська
| | 1:09.80 |
|
33 |
ФРИЗЮК
Вікторія
|
| 06 | II
| Запорізька (2 к)
| | 1:10.17 |
|
34 |
ШПОНТАК
Анастасія
|
| 08 | II
| Закарпатська
| | 1:10.19 |
|
35 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 1:10.34 |
|
36 |
РЕПЕЦЬКА
Діана
|
| 07 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:10.46 |
|
37 |
КРИВОШЕЙ
Валерія
|
| 06 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:10.64 |
|
38 |
СІМОЧКІНА
Варвара
|
| 07 | II
| Одеська (2 к.)
| | 1:10.76 |
|
39 |
ГАСКЕВИЧ
Зоя
|
| 07 | II
| Київ (2 к)
| | 1:11.17 |
|
40 |
СИЛЮКОВА
Дарія
|
| 07 | II
| Полтавська
| | 1:11.56 |
|
41 |
БРОВЧЕНКО-СПИЦИНА
Катерина
|
| 06 | II
| Київ
| | 1:11.77 |
|
42 |
КОЗЕНЮК
Ванда
|
| 06 | II
| Житомирська
| | 1:12.17 |
|
43 |
ШЛЬОНКІНА
Анастасія
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:12.29 |
|
44 |
ХРУНИК
Ангеліна
|
| 07 | II
| Тернопільська
| | 1:12.77 |
|
45 |
САВЧУК
Поліна
|
| 07 | II
| Рівненська
| | 1:13.00 |
|
46 |
КИРИЛЮК
Марія
|
| 08 | II
| Закарпатська
| | 1:13.12 |
|
47 |
СИНИЦЬКА
Олександра
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 1:13.15 |
|
48 |
КОРКІШКО
Дарія
|
| 07 | II
| Миколаївська
| | 1:13.40 |
|
49 |
ОГОРОДОВА
Вікторія
|
| 07 | II
| Чернівецька
| | 1:13.65 |
|
50 |
ЛИСЕНКО
Олександра
|
| 06 | II
| Київська (2 к)
| | 1:13.88 |
|
51 |
ЛАГОВСЬКА
Єлизавета
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:14.16 |
|
52 |
ТЕСЛЮК
Анастасія
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | 1:14.17 |
|
53 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
|
| 08 | I
| Рівненська
| | 1:14.27 |
|
54 |
ПАХУТ
Оксана
|
| 07 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:14.29 |
|
55 |
ПОВАР
Діана
|
| 06 | II
| Вінницька
| | 1:14.59 |
|
56 |
ТКАЧЕНКО
Катерина
|
| 07 | II
| Житомирська
| | 1:14.60 |
|
57 |
АНТОНЯК
Анастасія
|
| 06 | II
| Івано-Франківська
| | 1:14.65 |
|
58 |
ПОЙДА
Анастасія
|
| 06 | II
| Черкаська
| | 1:14.93 |
|
59 |
ФІЩЕНКО
Дарья
|
| 07 | I
| Донецька
| | 1:15.16 |
|
60 |
ГУРА
Олександра
|
| 08 | II
| Черкаська
| | 1:17.90 |
|
61 |
МАЛЄЄВА
Альбіна
|
| 07 | II
| Львівська
| | 1:18.19 |
|
62 |
СТЕПАНЮК
Валентина
|
| 08 | II
| Тернопільська
| | 1:18.24 |
|
63 |
ГОРОХОВА
Катерина
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | 1:19.17 |
|
64 |
ВИННИК
Маргарита
|
| 07 | II
| Житомирська
| | 1:19.44 |
|
65 |
ЩЕРБИНА
Ксенія
|
| 08 | I
| Запорізька (2 к)
| | N/T |
|
66 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
|
| 07 | II
| Вінницька
| | N/T |
|
67 |
ШАМРАЙ
Катерина
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
68 |
ТКАЧЕНКО
Злата
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
69 |
ТКАЧЕНКО
Анна
|
| 08 | III
| Вінницька
| | N/T |
|
|
100 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.47 | Сергій Шевцов | 18.03.2016 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:52.04 | | | |
|
Розряди | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
1 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 56.16 |
|
2 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 57.05 |
|
3 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
|
| 05 | I
| Київ
| | 58.09 |
|
4 |
КОЧУ
Антон
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 58.14 |
|
5 |
НІКУЛІН
Денис
|
| 05 | I
| Харківська
| | 58.40 |
|
6 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 | I
| Івано-Франківська
| | 59.13 |
|
7 |
ГОВТВЯН
Данііл
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 59.50 |
|
8 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 | кмс
| Донецька
| | 59.93 |
|
9 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 | I
| Закарпатська
| | 59.95 |
|
10 |
ШАБАНОВ
Антон
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:00.03 |
|
11 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
|
| 05 | I
| Миколаївська
| | 1:00.16 |
|
12 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 | I
| Харківська
| | 1:00.21 |
|
13 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 | II
| Чернівецька
| | 1:00.33 |
|
14 |
КУДІНОВ
Микита
|
| 06 | I
| Харківська
| | 1:00.34 |
|
15 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 | I
| Одеська
| | 1:00.36 |
|
16 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 1:00.40 |
|
17 |
КРАСІН
Михайло
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 1:00.48 |
|
18 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 | I
| Харківська
| | 1:00.51 |
|
19 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | I
| Київ
| | 1:00.52 |
|
20 |
ФЕДОРОВ
Вадим
|
| 05 | I
| Кіровоградська
| | 1:00.56 |
|
21 |
ЧИЖОВ
Владислав
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:00.56 |
|
22 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
|
| 06 | II
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:00.57 |
|
23 |
ТАРАСОВ
Євгеній
|
| 06 | I
| Київська
| | 1:00.69 |
|
24 |
САРАПІН
Даніїл
|
| 05 | I
| Волинська
| | 1:00.73 |
|
25 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:00.77 |
|
26 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:00.79 |
|
27 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | I
| Харківська
| | 1:00.87 |
|
28 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
|
| 05 | I
| Харківська
| | 1:00.99 |
|
29 |
ШЕКІН
Олександр
|
| 05 | II
| Харківська
| | 1:01.04 |
|
30 |
ЮНГ
Олександр
|
| 05 | II
| Донецька
| | 1:01.16 |
|
31 |
ІВАНОВ
Іван
|
| 05 | I
| Сумська
| | 1:01.28 |
|
32 |
ПОМАЗАН
Данило
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 1:01.29 |
|
33 |
УНУКОВИЧ
Володимир
|
| 05 | I
| Донецька
| | 1:01.29 |
|
34 |
МОСТОВИЙ
Данило
|
| 05 | II
| Харківська
| | 1:01.32 |
|
35 | МЕЛЬНИК
Ростислав
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 1:01.44 |
|
36 |
КОЛОСОК
Павло
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:01.55 |
|
37 |
БАЛОГ
Станіслав
|
| 05 | II
| Закарпатська
| | 1:01.57 |
|
38 | ГУР'ЄВ
Даніл
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:01.62 |
|
39 |
МАСНИЙ
Захар
|
| 05 | II
| Київська
| | 1:01.62 |
|
40 |
ВИШНІКОВ
Дмитро
|
| 05 | III
| Київська
| | 1:01.70 |
|
41 |
ПРОЦЕНКО
Іван
|
| 05 | I
| Донецька
| | 1:01.74 |
|
42 |
БАБЕНКО
Степан
|
| 05 | I
| Київська
| | 1:01.94 |
|
43 |
МАТЯШ
Єгор
|
| 05 | II
| Донецька
| | 1:02.03 |
|
44 |
СОКОЛОВ
Андрій
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:02.07 |
|
45 |
БОРИСОВ
Артем
|
| 05 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:02.09 |
|
46 |
НЕПОП
Олександр
|
| 05 | II
| Київ (2 к)
| | 1:02.13 |
|
47 |
ГОРПИНЧУК
Максим
|
| 05 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:02.24 |
|
48 |
РУБЛЬОВ
Ян
|
| 07 | I
| Рівненська
| | 1:02.39 |
|
49 |
ПІЩУЛІН
Олександр
|
| 05 | I
| Запорізька (2 к)
| | 1:02.80 |
|
50 |
ПЕРЕСИПКІН
Максим
|
| 05 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:02.82 |
|
51 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
|
| 05 | II
| Одеська
| | 1:02.85 |
|
52 |
ІВАНУЩИК
Денис
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | 1:02.88 |
|
53 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 1:02.95 |
|
54 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:03.03 |
|
55 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
|
| 07 | II
| Одеська
| | 1:03.09 |
|
56 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ
Артем
|
| 06 | II
| Волинська
| | 1:03.10 |
|
57 |
АНДРЄЄВ
Артем
|
| 06 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:03.12 |
|
58 |
ЗЕЛЕНЮК
Микита
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | 1:03.19 |
|
59 |
ІВАЩЕНКО
Микита
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 1:03.35 |
|
60 |
ШПАКОВ
Владислав
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:03.42 |
|
61 |
СТАНКУЛ
Юрій
|
| 06 | II
| Одеська
| | 1:03.44 |
|
62 |
КОТЕНКО
Микола
|
| 07 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:03.50 |
|
63 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:03.58 |
|
64 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 1:03.59 |
|
65 |
НЕПОКРИТОВ
Єгор
|
| 05 | II
| Київська (2 к)
| | 1:03.75 |
|
66 |
ЯЦЕНКО
Вадим
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 1:03.77 |
|
67 |
КОРЯГІН
Андрій
|
| 06 | II
| Полтавська (2 к)
| | 1:03.78 |
|
68 |
ЩЕРБИНА
Владислав
|
| 05 | II
| Київська (2 к)
| | 1:03.80 |
|
69 |
ГАРБАРЧУК
Іван
|
| 06 | II
| Волинська
| | 1:03.86 |
|
70 |
ДУБИНА
Тарас
|
| 05 | II
| Івано-Франківська
| | 1:03.88 |
|
71 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
|
| 05 | II
| Тернопільська
| | 1:03.95 |
|
72 |
ЧЕРНИШЕВ
Микита
|
| 05 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:03.98 |
|
73 |
ТКАЧЕНКО
Даніїл
|
| 07 | II
| Київ (2 к)
| | 1:03.99 |
|
74 |
ВОЛОЩЕНКО
Савелій
|
| 05 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:04.25 |
|
75 |
КАЛІНЧУК
Данило
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | 1:04.41 |
|
76 |
КУЦ
Фадєй
|
| 05 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:04.54 |
|
77 |
МЕЛЬНИК
Артем
|
| 05 | II
| Одеська
| | 1:04.60 |
|
78 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 1:04.72 |
|
79 |
ЧЕБОТАРЬОВ
Андрій
|
| 05 | II
| Одеська
| | 1:04.82 |
|
80 |
СКУЛКІН
Максим
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:04.92 |
|
81 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 1:05.17 |
|
82 |
КАЛЕНИК
Микита
|
| 06 | II
| Запорізька (2 к)
| | 1:05.36 |
|
83 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
|
| 06 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:05.59 |
|
84 |
ШАХ
Максим
|
| 05 | II
| Львівська
| | 1:05.68 |
|
85 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
|
| 05 | II
| Київ (2 к)
| | 1:05.74 |
|
86 |
ІВАНЮТА
Нікіта
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:05.75 |
|
87 |
НАГІРНИЙ
Орест
|
| 05 | II
| Волинська
| | 1:05.88 |
|
88 |
МАЛИНОВСЬКИЙ
Олексій
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 1:05.95 |
|
89 |
РУСІН
Дмитро
|
| 05 | III
| Київська (2 к)
| | 1:06.16 |
|
90 |
ДЯЧЕНКО
Данііл
|
| 05 | II
| Київ (2 к)
| | 1:06.24 |
|
91 |
ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ
Євген
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:06.46 |
|
92 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:06.54 |
|
93 |
НАУМОВ
Святослав
|
| 05 | II
| Сумська
| | 1:06.56 |
|
94 |
ДІДИК
Георгій
|
| 07 | II
| Закарпатська
| | 1:06.61 |
|
95 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
|
| 05 | II
| Київська (2 к)
| | 1:06.74 |
|
96 |
ГОРЯЧУН
Данило
|
| 05 | II
| Одеська
| | 1:06.90 |
|
97 |
ТАЧИНСЬКИЙ
Олександр
|
| 05 | II
| Волинська
| | 1:06.91 |
|
98 |
КУЗЬМЕНКО
Євген
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:06.91 |
|
99 |
ПОГОДАЄВ
Максим
|
| 06 | II
| Миколаївська
| | 1:06.97 |
|
100 |
БРАТУШКА
Денис
|
| 05 | II
| Сумська
| | 1:07.60 |
|
101 |
БУРХАН
Євгеній
|
| 06 | III
| Черкаська
| | 1:07.86 |
|
102 |
ЛЮБАВІН
Володимир
|
| 05 | II
| Житомирська
| | 1:08.00 |
|
103 |
ГРИГОРЬЄВ
Іван
|
| 05 | II
| Сумська
| | 1:08.39 |
|
104 |
РИЖЕНКО
Всеволод
|
| 05 | III
| Чернігівська
| | 1:08.43 |
|
105 |
БЕСАРАБ
Олег
|
| 06 | III
| Чернівецька
| | 1:08.48 |
|
106 |
МАРГАЛЬ
Олександр
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | 1:08.65 |
|
107 |
ЛАРІН
Єгор
|
| 06 | II
| Херсонська
| | 1:08.95 |
|
108 |
ПАСТУШЕНКО
Ярослав
|
| 06 | II
| Київська
| | 1:09.02 |
|
109 |
ОМЕЛЬЧУК
Олександр
|
| 07 | II
| Житомирська
| | 1:09.21 |
|
110 |
ТЕЛЕПА
Володимир
|
| 05 | II
| Київська
| | 1:09.86 |
|
111 |
БАБЕНКО
Максим
|
| 05 | III
| Черкаська
| | 1:10.13 |
|
112 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
|
| 06 | III
| Чернігівська
| | 1:10.29 |
|
113 |
ЮРЧЕНКО
Микита
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:11.60 |
|
114 |
СТЕПАНОВ
Олександр
|
| 06 | III
| Київська
| | 1:11.72 |
|
115 |
БОГАТИР
Тимофій
|
| 07 | III
| Хмельницька
| | 1:12.42 |
|
116 |
ГУБАР
Петро
|
| 06 | III
| Київська
| | 1:13.59 |
|
117 |
ВОВКОДАВ
Євгеній
|
| 06 | III
| Київська
| | 1:14.78 |
|
118 |
БРАЖНИК
Дмитро
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | N/T |
|
119 |
БОЙКОВ
Сергій
|
| 05 | II
| Чернівецька
| | N/T |
|
120 |
ЛІСУН
Максим
|
| 05 | II
| Черкаська
| | N/T |
|
121 |
СОРОКА
Юрій
|
| 05 | II
| Львівська
| | N/T |
|
122 |
ТИМЧЕНКО
Нікіта
|
| 06 | III
| Чернігівська
| | N/T |
|
123 |
МАКСАКОВ
Михайло
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | N/T |
|
124 |
МІГУНОВ
Міхаіл
|
| 05 | II
| Івано-Франківська
| | N/T |
|
125 |
КАЛАБІН
Роман
|
| 06 | III
| Сумська
| | N/T |
|
126 |
УЗУНОВ
Руслан
|
| 06 | II
| Миколаївська
| | N/T |
|
127 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ
Віктор
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
128 |
ТАНАСІЙЧУК
Денис
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | N/T |
|
129 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
|
| 06 | III
| Хмельницька
| | N/T |
|
130 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
|
| 07 | III
| Хмельницька
| | N/T |
|
131 |
ЛЯШУК
Ілля
|
| 06 | II
| Волинська
| | N/T |
|
|
200 м брас - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
|
1 |
ШАХРАЙ
Олена
|
| 06 | кмс
| Чернівецька
| | 2:44.03 |
|
2 |
МАЛООК
Іванна
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 2:52.77 |
|
3 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
|
| 06 | I
| Чернівецька
| | 2:53.37 |
|
4 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 2:55.24 |
|
5 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 2:55.82 |
|
6 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 2:56.74 |
|
7 |
СМОЛІНА
Даря
|
| 06 | I
| Чернівецька (2 к.)
| | 2:56.77 |
|
8 |
КАШИРІНА
Катерина
|
| 06 | II
| Одеська
| | 2:57.53 |
|
9 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 | I
| Івано-Франківська
| | 2:57.82 |
|
10 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
|
| 06 | I
| Харківська
| | 2:59.60 |
|
11 |
АНДРЕЙЧЕНКО
Олена
|
| 07 | I
| Кіровоградська
| | 2:59.95 |
|
12 |
МАЛОЖОН
Богдана
|
| 06 | I
| Київська
| | 3:02.38 |
|
13 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 3:03.14 |
|
14 |
ЖЕРЕБІНА
Дарьяна
|
| 06 | I
| Київ
| | 3:03.34 |
|
15 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
|
| 07 | II
| Чернівецька
| | 3:03.48 |
|
16 |
СКРОБАЧ
Стелла
|
| 06 | I
| Івано-Франківська
| | 3:03.69 |
|
17 |
САВЧЕНКО
Аліса
|
| 07 | I
| Київ (2 к)
| | 3:04.66 |
|
18 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
|
| 07 | I
| Тернопільська
| | 3:05.85 |
|
19 |
ГОЛОВКО
Владислава
|
| 08 | II
| Кіровоградська
| | 3:06.70 |
|
20 |
БОРДЮГ
Анастасія
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 3:07.39 |
|
21 |
САМСОН
Анна
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 3:10.39 |
|
22 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
|
| 06 | I
| Херсонська
| | 3:11.91 |
|
23 |
МАРЧЕНКО
Ірина
|
| 06 | II
| Волинська
| | 3:12.72 |
|
24 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
|
| 08 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 3:14.41 |
|
25 |
КОТУБЕЙ
Олександра
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 3:15.40 |
|
26 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
|
| 07 | I
| Запорізька
| | 3:15.79 |
|
27 |
ТИТАРЕНКО
Ольга
|
| 07 | II
| Сумська
| | 3:16.02 |
|
28 |
ЯКУБЕНКО
Анна
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 3:16.88 |
|
29 |
КЛИМЕНКО
Софія
|
| 06 | II
| Черкаська
| | 3:19.55 |
|
30 |
ФІЛІПЧУК
Даря
|
| 06 | II
| Одеська (2 к.)
| | 3:20.29 |
|
31 |
ШЕНДЕРУК
Діана
|
| 07 | II
| Миколаївська
| | 3:20.60 |
|
32 |
ГАСКЕВИЧ
Зоя
|
| 07 | II
| Київ (2 к)
| | 3:23.76 |
|
33 |
ОКРЕПКА
Анна
|
| 07 | III
| Львівська
| | 3:26.66 |
|
34 |
ШУГАЙОВА
Вікторія
|
| 07 | II
| Сумська
| | N/T |
|
35 |
ГОЛИК
Євгенія
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | N/T |
|
36 |
ВЕРЕМЧУК
Марія
|
| 07 | II
| Волинська
| | N/T |
|
37 |
РУССКІХ
Тетяна
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
38 |
СІРИК
Поліна
|
| 07 | I
| Запорізька (2 к)
| | N/T |
|
39 |
САВЧЕНКО
Ольга
|
| 03 | мс
| Київська
| | N/T | п/к
|
|
200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
|
1 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
|
| 05 | II
| Чернівецька
| | 2:39.63 |
|
2 |
САВЕЛЮК
Ярослав
|
| 05 | I
| Хмельницька
| | 2:43.27 |
|
3 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
|
| 06 | I
| Київ
| | 2:43.70 |
|
4 |
КЛИСЬ
Максим
|
| 05 | I
| Київська
| | 2:44.10 |
|
5 |
УСОВ
Марат
|
| 05 | I
| Київ
| | 2:44.19 |
|
6 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 2:44.26 |
|
7 |
МУХА
Олексій
|
| 05 | II
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:44.75 |
|
8 |
ПАДВА
Денис
|
| 05 | II
| Дніпропетровська
| | 2:45.63 |
|
9 |
СУРОВІКІН
Тимофій
|
| 06 | I
| Харківська
| | 2:46.50 |
|
10 |
КРАВЕЦЬ
Дмитро
|
| 05 | II
| Київська
| | 2:46.73 |
|
11 |
СТРОГУШ
Олександр
|
| 05 | I
| Тернопільська
| | 2:46.81 |
|
12 |
КВАША
Дмитро
|
| 05 | II
| Донецька
| | 2:49.30 |
|
13 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 | II
| Донецька
| | 2:49.61 |
|
14 |
КОТЬОЛКІН
Остап
|
| 06 | II
| Львівська
| | 2:49.97 |
|
15 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | 2:50.65 |
|
16 |
БАРИЛЯК
Ярослав
|
| 06 | II
| Київська (2 к)
| | 2:50.81 |
|
17 |
ЛОГВІН
Максим
|
| 06 | II
| Харківська (2 к)
| | 2:51.34 |
|
18 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 | II
| Запорізька
| | 2:51.58 |
|
19 |
ВЕРНЕР
Данііл
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 2:51.66 |
|
20 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
|
| 05 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 2:52.24 |
|
21 |
БУЛДЕЙ
Данило
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 2:52.32 |
|
22 |
ЯРИНОВСЬКИЙ
Дмитро
|
| 06 | II
| Харківська (2 к)
| | 2:52.89 |
|
23 |
КОНОВЕЦЬ
Нікіта
|
| 06 | II
| Київ
| | 2:53.85 |
|
24 |
ТОРБА
Євгеній
|
| 05 | I
| Київська
| | 2:53.89 |
|
25 |
ДОВБУШ
Максим
|
| 06 | I
| Чернівецька
| | 2:53.91 |
|
26 |
КОВАЛЬЧУК
Тимофій
|
| 06 | II
| Івано-Франківська
| | 2:54.42 |
|
27 |
ГРАБКО
Іван
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 2:55.72 |
|
28 |
ЛЬВУТІН
Лев
|
| 07 | II
| Запорізька
| | 2:55.77 |
|
29 |
ДЯДЕНКО
Ілля
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 2:56.33 |
|
30 |
БЕЗЩАСНИЙ
Роман
|
| 05 | II
| Київ (2 к)
| | 2:57.53 |
|
31 |
ГЕРАСИМЕНКО
Артем
|
| 06 | II
| Київська
| | 2:57.69 |
|
32 |
ПРИМАК
Дем'ян |
| 06 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 2:58.51 |
|
33 |
ЛАВРИК
Віталій
|
| 06 | I
| Івано-Франківська
| | 3:00.64 |
|
34 |
ВОЛЬСЬКИЙ
Святослав
|
| 06 | II
| Львівська
| | 3:03.00 |
|
35 |
БОЙКО
Олексій
|
| 05 | II
| Сумська
| | 3:03.45 |
|
36 |
ЦАПЕНКО
Микола
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | 3:05.68 |
|
37 |
ГУСАК
Владислав
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | 3:05.75 |
|
38 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 | II
| Запорізька (2 к)
| | 3:07.19 |
|
39 |
НЕРОДА
Андрій
|
| 05 | II
| Волинська
| | 3:07.35 |
|
40 |
ЧЕКУЛАЄВ
Віктор
|
| 05 | II
| Запорізька (2 к)
| | 3:08.74 |
|
41 |
МОРГУНОВ
Олександр
|
| 06 | II
| Вінницька
| | 3:17.62 |
|
42 |
ПОТАПОВ
Артем
|
| 07 | III
| Хмельницька
| | 3:20.24 |
|
43 |
ТИСЯЧНИЙ
Нікіта
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | N/T |
|
44 |
КОЛІСНІЧЕНКО
Микита
|
| 05 | II
| Полтавська
| | N/T |
|
45 |
ТЕНИЦЬКИЙ
Нікіта
|
| 06 | III
| Сумська
| | N/T |
|
46 |
КУЛЬТЕНКО
Антон
|
| 06 | III
| Черкаська
| | N/T |
|
47 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
|
| 04 | мс
| Київська
| | N/T | п/к
|
|
100 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.50 | | | |
|
Розряди | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
|
1 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
|
| 06 | кмс
| Київська
| | 1:09.12 |
|
2 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
|
| 06 | кмс
| Тернопільська
| | 1:10.40 |
|
3 |
СЕМЕНОВА
Анна
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 1:11.87 |
|
4 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 | кмс
| Київ
| | 1:12.37 |
|
5 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 | I
| Одеська
| | 1:12.78 |
|
6 |
ІВАНОВА
Аліна
|
| 06 | I
| Кіровоградська
| | 1:12.95 |
|
7 |
ЗУБРИЧ
Поліна
|
| 07 | III
| Миколаївська
| | 1:14.14 |
|
8 |
СКИДАН
Іванна
|
| 06 | II
| Одеська
| | 1:14.39 |
|
9 |
ХОМЕНКО
Анастасія
|
| 06 | II
| Житомирська
| | 1:15.50 |
|
10 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 | I
| Чернівецька (2 к.)
| | 1:15.55 |
|
11 |
ШИЯН
Поліна
|
| 07 | I
| Київ
| | 1:17.13 |
|
12 |
МОМОТ
Софія
|
| 06 | I
| Полтавська
| | 1:17.14 |
|
13 |
ЯНОЧКО
Марія
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 1:17.38 |
|
14 |
ПАВЛУНЬ
Дарина
|
| 06 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 1:17.47 |
|
15 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 1:17.61 |
|
16 |
ПЛЕХОТКІНА
Софія
|
| 07 | II
| Київ
| | 1:17.65 |
|
17 |
БРАІЛОВСЬКА
Поліна
|
| 07 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:18.76 |
|
18 |
ПАХУТ
Оксана
|
| 07 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:19.42 |
|
19 |
МАРТИНОВА
Альона
|
| 07 | I
| Донецька
| | 1:19.49 |
|
20 |
КОЙПИШ
Лілія
|
| 06 | кмс
| Запорізька
| | 1:19.88 |
|
21 |
МІКІШ
Анна
|
| 06 | II
| Черкаська
| | 1:19.97 |
|
22 |
КИРИЛЮК
Марія
|
| 08 | II
| Закарпатська
| | 1:20.06 |
|
23 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
|
| 06 | II
| Київ
| | 1:20.55 |
|
24 |
ШИШОВА
Анастасія
|
| 07 | II
| Харківська
| | 1:20.91 |
|
25 |
ЧЕПЛЯКА
Олександра
|
| 07 | II
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:21.58 |
|
26 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
|
| 06 | I
| Чернівецька
| | 1:21.72 |
|
27 |
МОРОЗ
Аліна
|
| 06 | II
| Івано-Франківська
| | 1:22.50 |
|
28 |
ТРАЧУК
Влада
|
| 08 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:22.67 |
|
29 |
НІКІША
Поліна
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 1:22.80 |
|
30 |
МУНДУЛОВА
Аліна
|
| 07 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:22.85 |
|
31 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
|
| 08 | I
| Рівненська
| | 1:23.20 |
|
32 |
НАУМКО
Вероніка
|
| 07 | II
| Сумська
| | 1:23.33 |
|
33 |
КУРЕНЧУК
Маріанна
|
| 06 | II
| Волинська
| | 1:23.63 |
|
34 |
ГОЛОВКО
Владислава
|
| 08 | II
| Кіровоградська
| | 1:26.08 |
|
35 |
ТКАЧЕНКО
Анна
|
| 08 | III
| Вінницька
| | 1:27.70 |
|
36 |
РИБКІНА
Олександра
|
| 07 | III
| Вінницька
| | 1:29.13 |
|
37 |
ГУРА
Олександра
|
| 08 | II
| Черкаська
| | N/T |
|
38 |
ЩЕРБИНА
Ксенія
|
| 08 | I
| Запорізька (2 к)
| | N/T |
|
39 |
СТАНІВА
Яна
|
| 07 | II
| Івано-Франківська
| | N/T |
|
|
100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:57.96 | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
|
1 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:00.69 |
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
|
| 05 | кмс
| Одеська
| | 1:02.45 |
|
3 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
|
| 05 | кмс
| Чернівецька (2 к.)
| | 1:02.78 |
|
4 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 | кмс
| Волинська
| | 1:03.26 |
|
5 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 1:03.37 |
|
6 |
ТСУДЖІ
Юусуке
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:03.69 |
|
7 |
КОРСУН
Дмитро
|
| 05 | кмс
| Харківська
| | 1:05.40 |
|
8 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
|
| 05 | I
| Одеська
| | 1:06.15 |
|
9 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:07.87 |
|
10 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 | II
| Чернівецька
| | 1:08.17 |
|
11 |
ВИШНІКОВ
Дмитро
|
| 05 | III
| Київська
| | 1:08.65 |
|
12 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
|
| 05 | I
| Київська
| | 1:09.00 |
|
13 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 | I
| Закарпатська
| | 1:09.17 |
|
14 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 1:09.72 |
|
15 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 1:09.73 |
|
16 |
САЛТИКОВ
Антон
|
| 05 | II
| Київська
| | 1:10.01 |
|
17 |
БОЙКОВ
Сергій
|
| 05 | II
| Чернівецька
| | 1:10.53 |
|
18 |
НІЖНІЧЕНКО
Павло
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 1:10.67 |
|
19 |
МОІСЄЄВ
Тимофій
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 1:10.87 |
|
20 |
МОСТОВИЙ
Данило
|
| 05 | II
| Харківська
| | 1:11.09 |
|
21 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ
Артем
|
| 06 | II
| Волинська
| | 1:11.27 |
|
22 |
ГОРПИНЧУК
Максим
|
| 05 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:11.38 |
|
23 |
ЗАБОЛІТНИЙ
Максим
|
| 05 | II
| Івано-Франківська
| | 1:11.45 |
|
24 |
ЧИЖОВ
Владислав
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:11.53 |
|
25 |
БАЛОГ
Станіслав
|
| 05 | II
| Закарпатська
| | 1:11.67 |
|
26 |
ГНАТЮК
Даніїл
|
| 06 | II
| Донецька
| | 1:11.91 |
|
27 |
МАРТИНЮК
Ілля
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | 1:12.15 |
|
28 |
ЛАГУТІН
Ілля
|
| 05 | II
| Волинська
| | 1:12.17 |
|
29 |
ПЕРЕСИПКІН
Максим
|
| 05 | II
| Харківська (2 к)
| | 1:12.60 |
|
30 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
|
| 05 | II
| Одеська
| | 1:13.40 |
|
31 |
ІВАНЮТА
Нікіта
|
| 05 | II
| Київ
| | 1:13.73 |
|
32 |
ВОЙТЮК
Юрій
|
| 05 | II
| Львівська
| | 1:13.85 |
|
33 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
|
| 05 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 1:14.13 |
|
34 |
ЯЦЕНКО
Вадим
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 1:14.46 |
|
35 |
ПІТЕЛЬ
Віталій
|
| 05 | II
| Полтавська (2 к)
| | 1:14.56 |
|
36 |
РУБЛЬОВ
Ян
|
| 07 | I
| Рівненська
| | 1:14.85 |
|
37 |
КРАЧИЛО
Ілля
|
| 05 | II
| Київська (2 к)
| | 1:14.93 |
|
38 |
ЛУЦЕНКО
Владислав
|
| 05 | II
| Вінницька
| | 1:14.94 |
|
39 |
СТАНКУЛ
Юрій
|
| 06 | II
| Одеська
| | 1:15.07 |
|
40 |
КУЗЬМЕНКО
Євген
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 1:15.42 |
|
41 |
КОНДРАТОВ
Денис
|
| 06 | II
| Запорізька (2 к)
| | 1:15.89 |
|
42 |
ІВЧЕНКО
Артем
|
| 06 | II
| Сумська
| | 1:15.99 |
|
43 |
ШЕКІН
Олександр
|
| 05 | II
| Харківська
| | 1:16.08 |
|
44 |
ЩУКІН
Артем
|
| 06 | II
| Одеська (2 к.)
| | 1:16.22 |
|
45 |
ФОМОВ
Ілля
|
| 06 | II
| Хмельницька
| | 1:16.35 |
|
46 |
КАЛАБІН
Роман
|
| 06 | III
| Сумська
| | 1:18.39 |
|
47 |
РУСІН
Дмитро
|
| 05 | III
| Київська (2 к)
| | 1:18.96 |
|
48 |
ДЯДЕНКО
Олександр
|
| 06 | II
| Київська
| | 1:19.20 |
|
49 |
БАБЕНКО
Андрій
|
| 06 | III
| Київська
| | 1:31.47 |
|
50 |
БЄСЄДА
Вадим
|
| 05 | II
| Полтавська (2 к)
| | N/T |
|
51 |
ВІНОКУРОВ
Володимир
|
| 06 | III
| Вінницька
| | N/T |
|
52 |
РАСТОРГУЄВ
Назар
|
| 06 | III
| Київська
| | N/T |
|
53 |
СНІГУРЯК
Андрій
|
| 05 | III
| Чернівецька (2 к.)
| | N/T |
|
54 |
ГРЕЦЕЛЯК
Маркіян
|
| 06 | II
| Львівська
| | N/T |
|
55 |
БАСАРА
Михайло
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
56 |
ГОЛОЮХА
Володимир
|
| 05 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
57 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ
Назар
|
| 06 | II
| Житомирська
| | N/T |
|
58 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
|
| 00 | мс
| Київська
| | N/T | п/к
|
|
50 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 0:26.52 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:27.84 | Євгенія Жукова | 14.04.2018 | Чемпіонат України |
|
Розряди | кмс | 30.30 | I | 32.50 | II | 36.50 | III | 42.00 | I юн | 47.50 | II юн | 53.50 |
|
|
|
1 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
|
| 06 | кмс
| Київ
| | 30.52 |
|
2 |
МАНІКО
Ніколь
|
| 06 | кмс
| Закарпатська
| | 30.77 |
|
3 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
|
| 07 | кмс
| Київ
| | 31.03 |
|
4 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
|
| 08 | I
| Запорізька
| | 31.07 |
|
5 |
КОТЕНКО
Марія
|
| 06 | кмс
| Київська
| | 31.19 |
|
6 |
РОМАН
Марія
|
| 06 | I
| Харківська
| | 31.27 |
|
7 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
|
| 06 | кмс
| Київська
| | 31.47 |
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 31.54 |
|
9 |
КАШИРІНА
Катерина
|
| 06 | II
| Одеська
| | 31.85 |
|
10 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
|
| 06 | I
| Одеська
| | 31.88 |
|
11 |
ШИШКА
Софія
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 31.95 |
|
12 |
ЛАТО
Катерина
|
| 06 | II
| Київ
| | 32.18 |
|
13 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
|
| 08 | кмс
| Київ
| | 32.31 |
|
14 |
ШЕВЧЕНКО
Дарья
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 32.45 |
|
15 |
ХЛИСТУН
Поліна
|
| 06 | I
| Полтавська
| | 32.47 |
|
16 |
СКРИПНИК
Софія
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | 32.61 |
|
17 |
ЛЕВІНА
Лілія
|
| 06 | I
| Харківська (2 к)
| | 32.78 |
|
18 |
РИБАЛКО
Ольга
|
| 07 | II
| Київ
| | 32.95 |
|
19 |
ШПОНТАК
Анастасія
|
| 08 | II
| Закарпатська
| | 33.11 |
|
20 |
БУРАЧОК
Вікторія
|
| 07 | I
| Чернівецька
| | 33.11 |
|
21 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 33.24 |
|
22 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
|
| 07 | I
| Волинська
| | 33.29 |
|
23 |
ЧЕПЛЯКА
Олександра
|
| 07 | II
| Дніпропетровська (2 к)
| | 33.30 |
|
24 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
|
| 06 | II
| Одеська
| | 33.42 |
|
25 |
СМОЛІНА
Даря
|
| 06 | I
| Чернівецька (2 к.)
| | 34.50 |
|
26 |
ПОЙДА
Анастасія
|
| 06 | II
| Черкаська
| | 34.55 |
|
27 |
ЗУБАХА
Анастасія
|
| 06 | II
| Київ (2 к)
| | 34.90 |
|
28 |
ІВАНОВА
Аліна
|
| 06 | I
| Кіровоградська
| | 35.09 |
|
29 |
ТРАЧУК
Влада
|
| 08 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 35.20 |
|
30 |
ЛЮБАР
Таїсія
|
| 06 | II
| Київ (2 к)
| | 35.27 |
|
31 |
ШАХРАЙ
Олена
|
| 06 | кмс
| Чернівецька
| | 35.28 |
|
32 |
ФІЩЕНКО
Дарья
|
| 07 | I
| Донецька
| | 35.34 |
|
33 |
САВЧУК
Поліна
|
| 07 | II
| Рівненська
| | 35.37 |
|
34 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
|
| 06 | I
| Харківська
| | 35.59 |
|
35 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
|
| 06 | II
| Київ
| | 35.90 |
|
36 |
КИРИЛЮК
Марія
|
| 08 | II
| Закарпатська
| | 36.07 |
|
37 |
СИНИЦЬКА
Олександра
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 36.10 |
|
38 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
|
| 07 | I
| Дніпропетровська
| | 36.42 |
|
39 |
ДЯЧЕНКО
Софія
|
| 07 | I
| Запорізька
| | 36.74 |
|
40 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
|
| 07 | I
| Тернопільська
| | 37.11 |
|
41 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
|
| 08 | I
| Рівненська
| | 37.29 |
|
42 |
ТЕСЛЮК
Анастасія
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | 37.38 |
|
43 |
ГРОМИКО
Євгенія
|
| 07 | III
| Івано-Франківська
| | 37.88 |
|
44 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
|
| 08 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 38.27 |
|
45 |
РАЄВА
Тетяна
|
| 07 | II
| Сумська
| | 38.36 |
|
46 |
ЛЕКА
Катерина
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | 38.51 |
|
47 |
СТЕПАНЮК
Валентина
|
| 08 | II
| Тернопільська
| | 41.52 |
|
48 |
МАЛЄЄВА
Альбіна
|
| 07 | II
| Львівська
| | 45.04 |
|
49 |
ЛИСЕНКО
Олександра
|
| 06 | II
| Київська (2 к)
| | N/T |
|
50 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
|
| 07 | II
| Вінницька
| | N/T |
|
|
50 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:23.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
|
1 |
ЖОВТКО
Юрій
|
| 05 | кмс
| Рівненська
| | 27.27 |
|
2 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
|
| 05 | кмс
| Запорізька
| | 27.30 |
|
3 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 | кмс
| Волинська
| | 27.64 |
|
4 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
|
| 05 | II
| Чернівецька
| | 28.01 |
|
5 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
|
| 05 | I
| Полтавська
| | 28.24 |
|
6 |
КОЧУ
Антон
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 28.39 |
|
7 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
|
| 05 | I
| Харківська
| | 28.57 |
|
8 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
|
| 05 | I
| Київська
| | 28.76 |
|
9 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
|
| 05 | I
| Івано-Франківська
| | 28.85 |
|
10 |
КОЦУР
Ігор
|
| 05 | I
| Київська
| | 28.85 |
|
11 |
ФЕДОРОВ
Вадим
|
| 05 | I
| Кіровоградська
| | 28.88 |
|
12 |
НІКУЛІН
Денис
|
| 05 | I
| Харківська
| | 28.89 |
|
13 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 28.93 |
|
14 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
|
| 05 | кмс
| Донецька
| | 29.00 |
|
15 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 29.07 |
|
16 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
|
| 05 | I
| Харківська
| | 29.20 |
|
17 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
|
| 06 | I
| Закарпатська
| | 29.51 |
|
18 |
КОРОТИЧ
Гліб
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 29.62 |
|
19 |
ГАРБАРЧУК
Іван
|
| 06 | II
| Волинська
| | 29.71 |
|
20 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 | I
| Харківська
| | 29.91 |
|
21 |
ДОВБУШ
Максим
|
| 06 | I
| Чернівецька
| | 29.93 |
|
22 |
НЕЧИДЮК
Максим
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 29.99 |
|
23 |
БАЛОГ
Станіслав
|
| 05 | II
| Закарпатська
| | 30.00 |
|
24 |
ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ
Євген
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 30.18 |
|
25 |
ПОЛЯК
Сергій
|
| 07 | I
| Закарпатська
| | 30.26 |
|
26 |
КОТЕНКО
Микола
|
| 07 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 30.27 |
|
27 |
ІВАНОВ
Іван
|
| 05 | I
| Сумська
| | 30.29 |
|
28 |
МЕЛЬНИК
Артем
|
| 05 | II
| Одеська
| | 30.45 |
|
29 |
ІВАНУЩИК
Денис
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | 30.47 |
|
30 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
|
| 05 | II
| Київ
| | 30.48 |
|
31 |
ЮНГ
Олександр
|
| 05 | II
| Донецька
| | 30.56 |
|
32 |
ГАВРИШ
Володимир
|
| 05 | I
| Київ
| | 30.57 |
|
33 |
ШВЕЦЬ
Михайло
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 30.80 |
|
34 |
НАГІРНИЙ
Орест
|
| 05 | II
| Волинська
| | 31.00 |
|
35 |
ЛИСИЦЬКИЙ
Денис
|
| 05 | I
| Миколаївська
| | 31.02 |
|
36 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
|
| 06 | II
| Дніпропетровська (2 к)
| | 31.12 |
|
37 |
ІВАНЮТА
Нікіта
|
| 05 | II
| Київ
| | 31.23 |
|
38 |
КАЛЕНИК
Микита
|
| 06 | II
| Запорізька (2 к)
| | 31.70 |
|
39 |
НЕПОП
Олександр
|
| 05 | II
| Київ (2 к)
| | 31.71 |
|
40 |
ДЯЧЕНКО
Данііл
|
| 05 | II
| Київ (2 к)
| | 31.73 |
|
41 |
ДІДИК
Георгій
|
| 07 | II
| Закарпатська
| | 31.80 |
|
42 |
ВОЙТЮК
Юрій
|
| 05 | II
| Львівська
| | 31.87 |
|
43 |
КАМАРДІН
Арсеній
|
| 06 | II
| Запорізька (2 к)
| | 31.94 |
|
44 |
САРАПІН
Даніїл
|
| 05 | I
| Волинська
| | 32.01 |
|
45 |
ГРАБАРОВ
Олексій
|
| 05 | кмс
| Одеська
| | 32.24 |
|
46 |
СОРОКА
Юрій
|
| 05 | II
| Львівська
| | 32.29 |
|
47 |
КАЛІНЧУК
Данило
|
| 05 | II
| Миколаївська
| | 32.31 |
|
48 |
ПІЩУЛІН
Олександр
|
| 05 | I
| Запорізька (2 к)
| | 32.34 |
|
49 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
|
| 05 | II
| Тернопільська
| | 32.35 |
|
50 |
ІВАЩЕНКО
Микита
|
| 05 | II
| Полтавська
| | 32.44 |
|
51 |
ЛЯШУК
Ілля
|
| 06 | II
| Волинська
| | 32.80 |
|
52 |
ГУСАК
Владислав
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | 33.09 |
|
53 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
|
| 05 | II
| Київська (2 к)
| | 33.22 |
|
54 |
ЛАРІН
Єгор
|
| 06 | II
| Херсонська
| | 33.38 |
|
55 |
БУРХАН
Євгеній
|
| 06 | III
| Черкаська
| | 33.40 |
|
56 |
ЩУКІН
Артем
|
| 06 | II
| Одеська (2 к.)
| | 33.59 |
|
57 |
ТАЧИНСЬКИЙ
Олександр
|
| 05 | II
| Волинська
| | 33.60 |
|
58 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | 33.79 |
|
59 |
ДЯДЕНКО
Ілля
|
| 06 | II
| Кіровоградська
| | 33.88 |
|
60 |
РАСТОРГУЄВ
Назар
|
| 06 | III
| Київська
| | 34.26 |
|
61 |
ГРИГОРЬЄВ
Іван
|
| 05 | II
| Сумська
| | 34.35 |
|
62 |
МАРГАЛЬ
Олександр
|
| 06 | II
| Чернівецька
| | 34.96 |
|
63 |
НАУМОВ
Святослав
|
| 05 | II
| Сумська
| | 35.26 |
|
64 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 35.26 |
|
65 |
БОЙКО
Олексій
|
| 05 | II
| Сумська
| | 35.41 |
|
66 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 35.41 |
|
67 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
|
| 06 | III
| Чернігівська
| | 35.43 |
|
68 |
ВОВКОДАВ
Євгеній
|
| 06 | III
| Київська
| | 36.12 |
|
69 |
ЮРЧЕНКО
Микита
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 39.83 |
|
70 |
КОЛІСНІЧЕНКО
Микита
|
| 05 | II
| Полтавська
| | N/T |
|
71 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
|
| 07 | III
| Хмельницька
| | N/T |
|
72 |
БАСАРА
Михайло
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
73 |
СНІГУРЯК
Андрій
|
| 05 | III
| Чернівецька (2 к.)
| | N/T |
|
74 |
КЛИМЕНКО
Вадим
|
| 06 | II
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
75 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | N/T |
|
76 |
МАКСАКОВ
Михайло
|
| 05 | II
| Одеська (2 к.)
| | N/T |
|
77 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
|
| 07 | II
| Одеська
| | N/T |
|
78 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
|
| 05 | I
| Запорізька
| | N/T |
|
79 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ
Віктор
|
| 06 | II
| Тернопільська
| | N/T |
|
80 |
ПРОЦЕНКО
Іван
|
| 05 | I
| Донецька
| | N/T |
|
81 |
ПЕДЬКО
Дмитро
|
| 04 | I
| Черкаська
| | N/T | п/к
|
|
4x100 м комбінована - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 4:04.11 | Збірна України | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:14.90 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:14.90 | Збірна України | 18.02.1984 | Чемпіонат СРСР |
| Вище досягнення України | 4:21.92 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
|
|
|
|
1 |
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАС
|
| |
| Кіровоградська
| | N/T |
|
2 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Рівненська
| | N/T |
|
3 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Рівненська (2 к.)
| | N/T |
|
4 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Харківська
| | N/T |
|
5 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Сумська
| | N/T |
|
6 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| |
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
7 |
М. КИЇВ
|
| |
| Київ
| | N/T |
|
8 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| |
| Київ (2 к)
| | N/T |
|
9 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Київська
| | N/T |
|
10 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Полтавська
| | N/T |
|
11 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Закарпатська
| | N/T |
|
12 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Донецька
| | N/T |
|
13 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| |
| Дніпропетровська (2 к)
| | N/T |
|
14 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Запорізька
| | N/T |
|
15 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Одеська
| | N/T |
|
16 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Волинська
| | N/T |
|
17 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
|
| |
| Тернопільська
| | N/T |
|
|
4x100 м комбінована - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:36.21 | Збірна України | 06.08.2006 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:44.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:49.50 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 4:04.11 | Збірна України | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
|
|
|
|
1 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Київська (2 к)
| | N/T |
|
2 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Запорізька
| | N/T |
|
3 |
М. КИЇВ
|
| |
| Київ
| | N/T |
|
4 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Закарпатська
| | N/T |
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Київська
| | N/T |
|
6 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Одеська (2 к.)
| | N/T |
|
7 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| |
| Харківська (2 к)
| | N/T |
|
8 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Полтавська
| | N/T |
|
9 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Волинська
| | N/T |
|
10 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| |
| Київ (2 к)
| | N/T |
|
11 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Івано-Франківська
| | N/T |
|
12 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
|
| |
| Тернопільська
| | N/T |
|
13 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| |
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
14 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Сумська
| | N/T |
|
15 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Одеська
| | N/T |
|
16 |
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Львівська
| | N/T |
|
17 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| |
| Дніпропетровська (2 к)
| | N/T |
|
18 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Донецька
| | N/T |
|
19 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Миколаївська
| | N/T |
|
20 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| |
| Харківська
| | N/T |
|
|
800 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 8:22.66 | Яна Клочкова | 22.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 8:36.73 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 8:36.73 | Ольга Береснєва | 28.07.2000 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 8:43.87 | Ольга Береснєва | 11.06.1999 | Всеукр. спортивні ігри | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 9:05.32 | | | |
|
Розряди | мс | 9:21.00 | кмс | 9:52.00 | I | 10:37.00 | II | 11:50.00 | III | 13:23.00 |
|
|
|
1 |
ЗЕВІНА
Олександра
|
| 06 | кмс
| Київ
| | 9:48.88 |
|
2 |
ЖИТАРЮК
Валерія
|
| 06 | I
| Чернівецька (2 к.)
| | 10:11.83 |
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Злата
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 10:16.22 |
|
4 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
|
| 06 | кмс
| Рівненська
| | 10:16.41 |
|
5 |
ІВАНЕНКО
Владислава
|
| 06 | I
| Донецька
| | 10:16.83 |
|
6 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 10:28.30 |
|
7 |
КАЙДАНА
Анна
|
| 07 | III
| Дніпропетровська (2 к)
| | 10:35.00 |
|
8 |
КОБЗЄВА
Олена
|
| 07 | I
| Рівненська
| | 10:36.90 |
|
9 |
СВЯТКІНА
Єва
|
| 06 | I
| Харківська
| | 10:41.23 |
|
10 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
|
| 06 | I
| Донецька
| | 10:41.25 |
|
11 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
|
| 08 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 10:57.87 |
|
12 |
ЛАГУТА
Рената
|
| 08 | II
| Херсонська
| | 11:00.00 |
|
13 |
БУЗОВСЬКА
Марія
|
| 06 | I
| Запорізька
| | 11:00.12 |
|
14 |
РОБОТА
Анна
|
| 06 | I
| Полтавська
| | 11:01.66 |
|
15 |
ТИТАРЕНКО
Ольга
|
| 07 | II
| Сумська
| | 11:29.80 |
|
16 |
ТКАЧЕНКО
Дарія
|
| 06 | II
| Київська
| | 12:22.02 |
|
|
1500 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 14:36.88 | Михайло Романчук | 05.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 15:07.24 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 15:16.85 | Ігор Червинський | 02.08.1998 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 16:12.52 | Михайло Романчук | 28.07.2011 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 16:01.72 | | | |
|
Розряди | мс | 16:32.00 | кмс | 17:31.00 | I | 18:51.00 | II | 20:54.00 | III | 23:37.00 |
|
|
|
1 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
|
| 05 | кмс
| Чернівецька (2 к.)
| | 17:21.55 |
|
2 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 17:25.59 |
|
3 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 18:08.00 |
|
4 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
|
| 05 | I
| Київ
| | 18:15.32 |
|
5 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 18:15.44 |
|
6 |
МАЛИНОВСЬКИЙ
Олексій
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 18:17.01 |
|
7 |
СОКОЛОВ
Андрій
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 18:19.19 |
|
8 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 | I
| Харківська
| | 18:21.06 |
|
9 |
ПОМАЗАН
Данило
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 18:24.90 |
|
10 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
|
| 06 | I
| Рівненська
| | 18:26.00 |
|
11 | ГУР'ЄВ
Даніл
|
| 05 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| | 18:28.96 |
|
12 |
МАСНИЙ
Захар
|
| 05 | II
| Київська
| | 18:36.49 |
|
13 |
РУБЛЬОВ
Ян
|
| 07 | I
| Рівненська
| | 18:48.09 |
|
14 |
УНУКОВИЧ
Володимир
|
| 05 | I
| Донецька
| | 18:52.47 |
|
15 |
КРАСІН
Михайло
|
| 06 | I
| Дніпропетровська
| | 19:12.21 |
|
16 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
|
| 05 | I
| Запорізька (2 к)
| | 19:14.61 |
|
17 |
КУДІНОВ
Микита
|
| 06 | I
| Харківська
| | 19:15.84 |
|
18 |
ШАРГОРОДСЬКИЙ
Володимир
|
| 06 | II
| Київ (2 к)
| | 19:29.27 |
|
19 |
ГОРНОСТАЄВ
Олексій
|
| 05 | I
| Київ
| | 19:35.42 |
|
20 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
|
| 06 | II
| Донецька (2 к.)
| | 19:45.56 |
|
21 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
|
| 06 | II
| Полтавська
| | 19:46.92 |
|
22 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
|
| 06 | II
| Рівненська (2 к.)
| | 19:49.00 |
|
23 |
БЄСЄДА
Вадим
|
| 05 | II
| Полтавська (2 к)
| | 19:59.81 |
|
24 |
ТЕРЗІ
Роман
|
| 06 | II
| Харківська (2 к)
| | 20:10.80 |
|
25 |
РУСІН
Дмитро
|
| 05 | III
| Київська (2 к)
| | 20:25.57 |
|
26 |
ТКАЧЕНКО
Даніїл
|
| 07 | II
| Київ (2 к)
| | 20:35.89 |
|
27 |
МИКИТЕНКО
Владислав
|
| 06 | II
| Полтавська (2 к)
| | 20:48.48 |
|
28 |
БРАТУШКА
Денис
|
| 05 | II
| Сумська
| | 21:18.90 |
|
29 |
СКРИД
Андрій
|
| 05 | II
| Київська (2 к)
| | N/T |
|
30 |
КОЦУР
Ігор
|
| 05 | I
| Київська
| | N/T |
|
31 | МЕЛЬНИК
Ростислав
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | N/T |
|
|