Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

4x100 м вільний стиль - змішана
Рекорди
Рекорд України3:34.89Стандартний час

Юніорський Рекорд України3:42.18Збірна України05.05.2018Всесвітня гімназіада

Юнацький Рекорд України3:45.90Збірна Харківської. обл.23.11.2017Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України3:54.39Збірна Київської. обл.08.12.2017Чемпіонат України (юнаки)
 
1 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Івано-Франківська
N/T
2 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Сумська
N/T
3 М. КИЇВ (2 К)

Київ (2 к)
N/T
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)

Дніпропетровська (2 к)
N/T
5 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Рівненська
N/T
6 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ

Дніпропетровська
N/T
7 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Харківська (2 к)
N/T
8 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Київська
N/T
9 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Київська (2 к)
N/T
10 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Харківська
N/T
11 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Закарпатська
N/T
12 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ

Тернопільська
N/T
13 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Донецька
N/T
14 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Вінницька
N/T
15 М. КИЇВ

Київ
N/T
16 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Чернівецька (2 к.)
N/T
17 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Донецька (2 к.)
N/T
18 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Полтавська
N/T
19 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАС

Кіровоградська
N/T

200 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:18.91
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
1 ЩЕРБАКОВА Єлізавєта
06кмс
Київська
2:31.08
2 КАРАНІКОЛОВА Катерина
06I
Одеська
2:32.93
3 ЛЕВІНА Лілія
06I
Харківська (2 к)
2:36.16
4 ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія
06кмс
Тернопільська
2:37.37
5 ТКАЧЕНКО Злата
06I
Дніпропетровська
2:37.60
6 СЕМЕНОВА Анна
06I
Дніпропетровська
2:37.69
7 ЗУБРИЧ Поліна
07III
Миколаївська
2:37.85
8 ІВАНОВА Аліна
06I
Кіровоградська
2:38.19
9 ШИЯН Поліна
07I
Київ
2:38.94
10 МАРТИНОВА Альона
07I
Донецька
2:39.24
11 ЖИТАРЮК Валерія
06I
Чернівецька (2 к.)
2:42.31
12 СКИДАН Іванна
06II
Одеська
2:42.83
13 КОРОЛЬОВА Катерина
06I
Херсонська
2:44.23
14 ПАВЛУНЬ Дарина
06I
Рівненська (2 к.)
2:45.06
15 МОМОТ Софія
06I
Полтавська
2:45.74
16 ХОМЕНКО Анастасія
06II
Житомирська
2:46.00
17 ЯНОЧКО Марія
07I
Закарпатська
2:46.74
18 ХМЕЛЕВСЬКА Марія
06I
Запорізька
2:47.83
19 ПАХУТ Оксана
07II
Рівненська (2 к.)
2:48.33
20 ПЛЕХОТКІНА Софія
07II
Київ
2:50.41
21 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08I
Дніпропетровська (2 к)
2:51.32
22 БРАІЛОВСЬКА Поліна
07I
Дніпропетровська (2 к)
2:51.61
23 ГЛУЩЕНКО Варвара
08I
Рівненська
2:52.56
24 КИРИЛЮК Марія
08II
Закарпатська
2:53.32
25 МОРОЗ Аліна
06II
Івано-Франківська
2:54.99
26 НАУМКО Вероніка
07II
Сумська
2:56.90
27 МУНДУЛОВА Аліна
07II
Донецька (2 к.)
2:57.12
28 ЧЕПЛЯКА Олександра
07II
Дніпропетровська (2 к)
2:58.88
29 КУРЕНЧУК Маріанна
06II
Волинська
3:02.65
30 РИБКІНА Олександра
07III
Вінницька
3:09.97
31 ШАЛЬНЄВА Ніка
06II
Київ
N/T
32 ЩЕРБИНА Ксенія
08I
Запорізька (2 к)
N/T
33 ШИШОВА Анастасія
07II
Харківська
N/T
34 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київська
N/Tп/к

200 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.07Олександр Васильєв08.07.2011Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:04.86
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
1 СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр
05кмс
Чернівецька (2 к.)
2:13.59
2 ГРАБАРОВ Олексій
05кмс
Одеська
2:15.35
3 ТСУДЖІ Юусуке
05кмс
Дніпропетровська
2:17.44
4 ЖЕЛТЯКОВ Олександр
05кмс
Дніпропетровська
2:18.63
5 ПІНЧУК Олександр
05кмс
Волинська
2:20.96
6 КОРСУН Дмитро
05кмс
Харківська
2:24.25
7 ПОЛОЦЬКИЙ Андрій
06I
Рівненська
2:24.56
8 САЛТИКОВ Антон
05II
Київська
2:27.49
9 ГОРПИНЧУК Максим
05II
Рівненська (2 к.)
2:27.74
10 НІКОЛАЄНКО Олексій
05I
Дніпропетровська (2 к)
2:30.93
11 ПЛАТОНОВ Євгеній
06I
Рівненська
2:31.02
12 БАЛОГ Станіслав
05II
Закарпатська
2:31.27
13 ГРЕЦЕЛЯК Маркіян
06II
Львівська
2:31.31
14 БЄСЄДА Вадим
05II
Полтавська (2 к)
2:33.00
15 ЛАГУТІН Ілля
05II
Волинська
2:33.86
16 ЗАБОЛІТНИЙ Максим
05II
Івано-Франківська
2:34.16
17 ПОВОЛОЦЬКИЙ Матвій
05I
Київська
2:34.72
18 МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій
05I
Рівненська
2:34.74
19 ГНАТЮК Даніїл
06II
Донецька
2:34.79
20 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем
06II
Волинська
2:34.85
21 НІЖНІЧЕНКО Павло
05II
Полтавська
2:34.90
22 МОІСЄЄВ Тимофій
05II
Полтавська
2:35.08
23 НЕЧИДЮК Максим
06I
Рівненська
2:36.33
24 ШЕКІН Олександр
05II
Харківська
2:36.54
25 ЯЦЕНКО Вадим
06II
Полтавська
2:38.00
26 МИКИТЕНКО Владислав
06II
Полтавська (2 к)
2:38.23
27 РУБЛЬОВ Ян
07I
Рівненська
2:38.71
28 КУЗЬМЕНКО Євген
06II
Донецька (2 к.)
2:38.92
29 СКУЛКІН Максим
05II
Київ
2:40.59
30 ПЕРЕСИПКІН Максим
05II
Харківська (2 к)
2:41.32
31 СНІГУРЯК Андрій
05III
Чернівецька (2 к.)
2:41.44
32 ЛУЦЕНКО Владислав
05II
Вінницька
2:42.02
33 КОНДРАТОВ Денис
06II
Запорізька (2 к)
2:42.23
34 КРАЧИЛО Ілля
05II
Київська (2 к)
2:43.72
35 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05II
Чернівецька
2:44.20
36 ІВЧЕНКО Артем
06II
Сумська
2:45.45
37 ЩУКІН Артем
06II
Одеська (2 к.)
2:47.12
38 ФОМОВ Ілля
06II
Хмельницька
2:47.26
39 БЕСАРАБ Олег
06III
Чернівецька
2:48.53
40 БАСАРА Михайло
06II
Тернопільська
2:49.76
41 КАЛАБІН Роман
06III
Сумська
2:53.46
42 БАБЕНКО Андрій
06III
Київська
3:07.34
43 БОЙКОВ Сергій
05II
Чернівецька
N/T
44 МАКСАКОВ Михайло
05II
Одеська (2 к.)
N/T
45 ДЯДЕНКО Олександр
06II
Київська
N/T
46 МАРТИНЮК Ілля
05II
Миколаївська
N/T
47 ТКАЧЕНКО Даніїл
07II
Київ (2 к)
N/T
48 ІВАНЮТА Нікіта
05II
Київ
N/T
49 БОЛДИРЄВ Тимофій
05II
Одеська
N/T

50 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013 м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
1 СМОЛІНА Даря
06I
Чернівецька (2 к.)
35.24
2 ШАХРАЙ Олена
06кмс
Чернівецька
35.43
3 КОТЕНКО Марія
06кмс
Київська
35.74
4 МАЛООК Іванна
06I
Дніпропетровська
35.81
5 БОДНАРЮК Ангеліна
06I
Чернівецька
36.74
6 ФІЩЕНКО Дарья
07I
Донецька
36.82
7 МАЛОЖОН Богдана
06I
Київська
37.00
8 АНДРУСЕНКО Таїсія
06I
Харківська
37.21
9 ЯКУБЕНКО Анна
06I
Запорізька
37.24
10 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08I
Запорізька
37.32
11 САВЧЕНКО Аліса
07I
Київ (2 к)
37.57
12 КАШИРІНА Катерина
06II
Одеська
37.98
13 ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія
06кмс
Тернопільська
38.16
14 АНДРЕЙЧЕНКО Олена
07I
Кіровоградська
38.17
15 ЖЕРЕБІНА Дарьяна
06I
Київ
38.19
16 ЦИКЛАУРІ Поліна
07I
Тернопільська
38.21
17 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана
07I
Дніпропетровська
38.26
18 КОНДРАТЮК Вікторія
06I
Рівненська
38.36
19 ЗАГОРОВСЬКА Анна
07I
Дніпропетровська
38.37
20 СЕНЧІЙ Ксенія
06I
Івано-Франківська
38.54
21 СКРОБАЧ Стелла
06I
Івано-Франківська
38.86
22 ЗІНЧЕНКО Валерія
07II
Чернівецька
38.86
23 ПАРФЕНЮК Марія
06I
Київська (2 к)
39.17
24 САМСОН Анна
06I
Запорізька
39.45
25 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
39.62
26 БОРДЮГ Анастасія
06II
Полтавська
39.99
27 ТКАЧЕНКО Дарія
06II
Київська
40.14
28 ЯНОЧКО Марія
07I
Закарпатська
40.37
29 ШПОНТАК Анастасія
08II
Закарпатська
40.53
30 ФІЛІПЧУК Даря
06II
Одеська (2 к.)
40.66
31 БУРДЕЙНА Валерія
06II
Одеська
40.68
32 СИЛЮКОВА Дарія
07II
Полтавська
40.78
33 КЛИМЕНКО Софія
06II
Черкаська
40.82
34 ГОЛОВКО Владислава
08II
Кіровоградська
41.02
35 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08II
Рівненська (2 к.)
41.08
36 КОТУБЕЙ Олександра
06II
Кіровоградська
41.26
37 МАРЧЕНКО Ірина
06II
Волинська
41.28
38 МІКІШ Анна
06II
Черкаська
41.41
39 ШЕНДЕРУК Діана
07II
Миколаївська
41.58
40 КОРКІШКО Дарія
07II
Миколаївська
41.85
41 ЛУЦЕНКО Олександра
07I
Запорізька
42.13
42 ТРАЧУК Влада
08II
Рівненська (2 к.)
42.50
43 ІВЖЕНКО Дарья
06II
Черкаська
42.64
44 ПАВЛУНЬ Дарина
06I
Рівненська (2 к.)
42.67
45 ТИТАРЕНКО Ольга
07II
Сумська
43.09
46 ФІЛІПЕНКО Поліна
06II
Одеська
43.61
47 ОКРЕПКА Анна
07III
Львівська
48.19
48 ГУРА Олександра
08II
Черкаська
N/T
49 ЛИСЕНКО Олександра
06II
Київська (2 к)
N/T
50 ГОЛИК Євгенія
06II
Чернівецька
N/T
51 ВЕРЕМЧУК Марія
07II
Волинська
N/T
52 СІРИК Поліна
07I
Запорізька (2 к)
N/T
53 РУССКІХ Тетяна
06II
Тернопільська
N/T
54 ШУГАЙОВА Вікторія
07II
Сумська
N/T
55 БРОВЧЕНКО-СПИЦИНА Катерина
06II
Київ
N/T

50 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
1 МАКОВІЙЧУК Владислав
05II
Чернівецька
32.12
2 СУРОВІКІН Тимофій
06I
Харківська
33.47
3 ПАДВА Денис
05II
Дніпропетровська
33.60
4 СТРОГУШ Олександр
05I
Тернопільська
33.64
5 КЛИСЬ Максим
05I
Київська
33.71
6 ГАРАЩЕНКО Ігор
05I
Дніпропетровська (2 к)
33.76
7 ШАБАНОВ Антон
05II
Київ
34.16
8 ПОЛЯК Сергій
07I
Закарпатська
34.19
9 КОЛІСНІЧЕНКО Микита
05II
Полтавська
34.21
10 ЛЕБЕДЄВ Денис
05кмс
Запорізька
34.35
11 ТОРБА Євгеній
05I
Київська
34.39
12 БУЛДЕЙ Данило
05I
Дніпропетровська
34.61
13 МУХА Олексій
05II
Дніпропетровська (2 к)
34.75
14 ЯРИНОВСЬКИЙ Дмитро
06II
Харківська (2 к)
34.91
15 ДОВБУШ Максим
06I
Чернівецька
35.12
16 ГОНЧАРЕНКО Олександр
06I
Київ
35.12
17 САВЕЛЮК Ярослав
05I
Хмельницька
35.20
18 КВАША Дмитро
05II
Донецька
35.21
19 БАРИЛЯК Ярослав
06II
Київська (2 к)
35.41
20 ЩЕРБИНА Владислав
05II
Київська (2 к)
35.57
21 КРАВЕЦЬ Дмитро
05II
Київська
35.63
22 ІВАНОВ Іван
05I
Сумська
35.72
23 ВЕРНЕР Данііл
05II
Полтавська
35.87
24 ЧЕБОТАРЬОВ Андрій
05II
Одеська
35.89
25 БЕЗЩАСНИЙ Роман
05II
Київ (2 к)
35.92
26 НЕРОДА Андрій
05II
Волинська
35.94
27 КОНОВЕЦЬ Нікіта
06II
Київ
36.07
28 БАБЕНКО Степан
05I
Київська
36.07
29 ЛОГВІН Максим
06II
Харківська (2 к)
36.15
30 ЧМИХАЛО Тимофій
06II
Донецька
36.33
31 ЛЬВУТІН Лев
07II
Запорізька
36.44
32 ЛАВРИК Віталій
06I
Івано-Франківська
36.45
33 ГУСАК Владислав
06II
Тернопільська
36.59
34 МАТЯШ Єгор
05II
Донецька
36.72
35 КОЗАЧЕНКО Володимир
05II
Одеська (2 к.)
36.80
36 ВОЛЬСЬКИЙ Святослав
06II
Львівська
37.00
37 ДЯДЕНКО Ілля
06II
Кіровоградська
37.00
38 КАМАРДІН Арсеній
06II
Запорізька (2 к)
37.19
39 ПРОЦЕНКО Максим
05I
Харківська
37.20
40 ПРИМАК Дем'ян
06II
Рівненська (2 к.)
37.34
41 ЧЕКУЛАЄВ Віктор
05II
Запорізька (2 к)
37.49
42 ГЕРАСИМЕНКО Артем
06II
Київська
37.71
43 КОТЬОЛКІН Остап
06II
Львівська
38.39
44 МОРГУНОВ Олександр
06II
Вінницька
38.57
45 БОЙКО Олексій
05II
Сумська
38.95
46 ФЕДОРОВ Вадим
05I
Кіровоградська
39.16
47 КОВАЛЬЧУК Тимофій
06II
Івано-Франківська
39.31
48 ЦАПЕНКО Микола
05II
Одеська (2 к.)
39.34
49 ТИСЯЧНИЙ Нікіта
05II
Одеська (2 к.)
39.37
50 ГОРЯЧУН Данило
05II
Одеська
39.73
51 ЛІТВІНЧУК Захар
05II
Рівненська (2 к.)
39.78
52 КОРЯГІН Андрій
06II
Полтавська (2 к)
40.06
53 БОЛДИРЄВ Тимофій
05II
Одеська
40.07
54 СТЕПАНОВ Олександр
06III
Київська
42.35
55 ПОТАПОВ Артем
07III
Хмельницька
42.70
56 КОЛОМІЄЦЬ Ілля
05III
Вінницька
N/T
57 БРАЖНИК Дмитро
05II
Миколаївська
N/T
58 СОРОКА Юрій
05II
Львівська
N/T
59 ШАБЛОВСЬКИЙ Костянтин
06II
Запорізька
N/T
60 КУЛЬТЕНКО Антон
06III
Черкаська
N/T
61 ЛЯШУК Ілля
06II
Волинська
N/T
62 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07II
Одеська
N/T
63 ТЕНИЦЬКИЙ Нікіта
06III
Сумська
N/T
64 КАЛІНЧУК Данило
05II
Миколаївська
N/T
65 КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
N/Tп/к

200 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:05.23
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
1 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06кмс
Рівненська
2:16.75
2 ЗЕВІНА Олександра
06кмс
Київ
2:17.75
3 НІКІША Поліна
06I
Дніпропетровська
2:19.06
4 ЧЕРНИЩУК Валерія
08кмс
Київ
2:19.59
5 ЄРМІШИНА Єлизавета
07кмс
Київ
2:20.24
6 ЖИТАРЮК Валерія
06I
Чернівецька (2 к.)
2:21.95
7 КОЙПИШ Лілія
06кмс
Запорізька
2:22.67
8 КОСЕНКО Софія
06I
Харківська
2:23.02
9 ГРІМАЛЮК Анастасія
06I
Дніпропетровська
2:23.21
10 ІВАНЕНКО Владислава
06I
Донецька
2:23.82
11 ЛАТО Катерина
06II
Київ
2:24.55
12 ЛАГУТА Рената
08II
Херсонська
2:27.34
13 КОБЗЄВА Олена
07I
Рівненська
2:27.58
14 ПЕРЕПЕЛЯТНИК Мирослава
06I
Донецька
2:27.80
15 ДЕНИСЕНКО Олеся
06I
Харківська
2:27.85
16 ОБАРАЗ Наталія
06I
Київська
2:27.87
17 КАЙДАНА Анна
07III
Дніпропетровська (2 к)
2:28.03
18 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана
07I
Дніпропетровська
2:29.33
19 РОБОТА Анна
06I
Полтавська
2:30.74
20 ШЕВЧЕНКО Дарья
06II
Полтавська
2:32.12
21 ХРЕБТАНЬ Єлизавета
06II
Київ (2 к)
2:32.26
22 КРИВОШЕЙ Валерія
06II
Харківська (2 к)
2:32.72
23 РЕПЕЦЬКА Діана
07I
Дніпропетровська (2 к)
2:32.85
24 БУЗОВСЬКА Марія
06I
Запорізька
2:33.01
25 КОТЕНКО Марія
06кмс
Київська
2:34.71
26 ЛУЦЕНКО Олександра
07I
Запорізька
2:34.76
27 ГАСКЕВИЧ Зоя
07II
Київ (2 к)
2:34.93
28 ДИКА Тетяна
07II
Київ (2 к)
2:35.13
29 САМСОН Анна
06I
Запорізька
2:36.40
30 ЛАГОВСЬКА Єлизавета
06II
Донецька (2 к.)
2:37.98
31 ШЛЬОНКІНА Анастасія
06II
Донецька (2 к.)
2:38.64
32 ТИТАРЕНКО Ольга
07II
Сумська
2:38.99
33 ЛЮБАР Таїсія
06II
Київ (2 к)
2:39.38
34 ДЯЧЕНКО Софія
07I
Запорізька
2:39.42
35 ХРУНИК Ангеліна
07II
Тернопільська
2:39.51
36 КОЗЕНЮК Ванда
06II
Житомирська
2:40.72
37 СИЛЮКОВА Дарія
07II
Полтавська
2:41.12
38 ТЕСЛЮК Анастасія
06II
Тернопільська
2:41.79
39 АНТОНЯК Анастасія
06II
Івано-Франківська
2:45.29
40 ТКАЧЕНКО Катерина
07II
Житомирська
2:46.00
41 ВИННИК Маргарита
07II
Житомирська
2:49.39
42 ПОВАР Діана
06II
Вінницька
2:50.22
43 ГУРА Олександра
08II
Черкаська
2:50.44
44 ОГОРОДОВА Вікторія
07II
Чернівецька
N/T
45 КИРИЛЮК Марія
08II
Закарпатська
N/T
46 ЩЕРБИНА Ксенія
08I
Запорізька (2 к)
N/T
47 СВЯТКІНА Єва
06I
Харківська
N/T
48 СТЕПАНЮК Валентина
08II
Тернопільська
N/T
49 ТКАЧЕНКО Дарія
06II
Київська
N/T
50 ФРИЗЮК Вікторія
06II
Запорізька (2 к)
N/T
51 ШАМРАЙ Катерина
06II
Тернопільська
N/T

200 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:51.74Богдан Шеліпов22.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)1:53.49
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
1 ЖОВТКО Юрій
05кмс
Рівненська
2:05.29
2 СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр
05кмс
Чернівецька (2 к.)
2:05.87
3 ГАЛАЙЧУК Іван
05I
Київ
2:07.21
4 НІКУЛІН Денис
05I
Харківська
2:08.52
5 ЖЕЛТЯКОВ Олександр
05кмс
Дніпропетровська
2:08.54
6 ГАЛЬПЕРІН Максим
05I
Одеська
2:08.94
7 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор
05I
Івано-Франківська
2:09.78
8 САРАПІН Даніїл
05I
Волинська
2:10.20
9 ШЕПЕЛЬ Роман
05I
Миколаївська
2:10.50
10 ПОМАЗАН Данило
05I
Дніпропетровська
2:10.50
11 УНУКОВИЧ Володимир
05I
Донецька
2:12.23
12 СОКОЛОВ Андрій
05I
Дніпропетровська (2 к)
2:12.94
13 РУБЛЬОВ Ян
07I
Рівненська
2:12.99
14 ГОВТВЯН Данііл
05I
Запорізька
2:13.25
15ГУР'ЄВ Даніл
05I
Дніпропетровська (2 к)
2:13.88
16 КРАСІН Михайло
06I
Дніпропетровська
2:13.92
17 КУДІНОВ Микита
06I
Харківська
2:14.03
18 ГРАБКО Іван
05II
Полтавська
2:14.30
19 РЕШЕТЦОВ Артем
06II
Кіровоградська
2:14.44
20 МАСНИЙ Захар
05II
Київська
2:14.47
21МЕЛЬНИК Ростислав
05I
Дніпропетровська
2:14.69
22 ПОЛОЦЬКИЙ Андрій
06I
Рівненська
2:15.25
23 НІКОЛАЄНКО Олексій
05I
Дніпропетровська (2 к)
2:15.66
24 ГОРБАНЬ Натаніель
06II
Дніпропетровська (2 к)
2:15.94
25 ШИРЯЄВ Ярослав
05I
Харківська
2:15.97
26 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06I
Закарпатська
2:16.28
27 БОРИСОВ Артем
05II
Харківська (2 к)
2:16.37
28 КОТЕНКО Микола
07I
Дніпропетровська (2 к)
2:16.82
29 ЗЕЛІНСЬКИЙ Владислав
05I
Рівненська
2:16.87
30 ГЛУЩЕНКО Захар
06II
Рівненська (2 к.)
2:16.96
31 МОСТОВИЙ Данило
05II
Харківська
2:17.28
32 ГОРПИНЧУК Максим
05II
Рівненська (2 к.)
2:17.65
33 КОЛОСОК Павло
05I
Запорізька
2:17.88
34 ШАРГОРОДСЬКИЙ Володимир
06II
Київ (2 к)
2:18.29
35 НАЛІЗЬКО Данііл
05I
Запорізька (2 к)
2:18.46
36 ПРОЦЕНКО Іван
05I
Донецька
2:19.05
37 ТЕСЛЕНКО Тарас
05II
Київ (2 к)
2:20.29
38 МЕЛЬНИК Артем
05II
Одеська
2:20.72
39 ТАРАСОВ Євгеній
06I
Київська
2:20.81
40 АНДРЄЄВ Артем
06II
Харківська (2 к)
2:20.90
41 КУЦ Фадєй
05II
Харківська (2 к)
2:21.36
42 ЧЕРНИШЕВ Микита
05II
Донецька (2 к.)
2:21.75
43 ВОЛОЩЕНКО Савелій
05II
Харківська (2 к)
2:21.78
44 ЮНГ Олександр
05II
Донецька
2:21.84
45 КУЗЬМЕНКО Артем
05II
Київ
2:21.95
46 ЗЕЛЕНЮК Микита
05II
Миколаївська
2:22.70
47 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07II
Одеська
2:23.16
48 РУСІН Дмитро
05III
Київська (2 к)
2:23.21
49 ГЛУЩЕНКО Андрій
06II
Донецька (2 к.)
2:24.08
50 НЕПОКРИТОВ Єгор
05II
Київська (2 к)
2:24.19
51 СНІГУРЯК Андрій
05III
Чернівецька (2 к.)
2:24.22
52 ДУБИНА Тарас
05II
Івано-Франківська
2:25.54
53 СКРИД Андрій
05II
Київська (2 к)
2:25.85
54 ПІЩУЛІН Олександр
05I
Запорізька (2 к)
2:25.93
55 ШАХ Максим
05II
Львівська
2:26.05
56 БРАТУШКА Денис
05II
Сумська
2:27.02
57 БЕСАРАБ Олег
06III
Чернівецька
2:27.85
58 ДАНИЛЕВИЧ Микола
05II
Тернопільська
2:28.13
59 МАРГАЛЬ Олександр
06II
Чернівецька
2:29.35
60 ПОГОДАЄВ Максим
06II
Миколаївська
2:29.84
61 ТЕРЗІ Роман
06II
Харківська (2 к)
2:29.94
62 ПАСТУШЕНКО Ярослав
06II
Київська
2:30.84
63 ЯНЧЕВСЬКИЙ Назар
06II
Житомирська
2:31.00
64 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07II
Житомирська
2:31.28
65 НАУМОВ Святослав
05II
Сумська
2:32.76
66 ГОРЯЧУН Данило
05II
Одеська
2:33.71
67 ТАЧИНСЬКИЙ Олександр
05II
Волинська
2:33.97
68 ЛЮБАВІН Володимир
05II
Житомирська
2:34.00
69 ЮРЧЕНКО Микита
06II
Донецька (2 к.)
2:34.18
70 БОГАТИР Тимофій
07III
Хмельницька
2:39.31
71 БАБЕНКО Максим
05III
Черкаська
2:39.84
72 БУРХАН Євгеній
06III
Черкаська
2:40.76
73 ЛАРІН Єгор
06II
Херсонська
2:40.90
74 УЗУНОВ Руслан
06II
Миколаївська
N/T
75 ТАБАЧИНСЬКИЙ Віктор
06II
Тернопільська
N/T
76 БОЙКОВ Сергій
05II
Чернівецька
N/T
77 МІГУНОВ Міхаіл
05II
Івано-Франківська
N/T
78 ТАНАСІЙЧУК Денис
05II
Одеська (2 к.)
N/T
79 ШЕКІН Олександр
05II
Харківська
N/T
80 ПІТЕЛЬ Віталій
05II
Полтавська (2 к)
N/T
81 ІВАЩЕНКО Микита
05II
Полтавська
N/T
82 СТАНКУЛ Юрій
06II
Одеська
N/T
83 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07III
Хмельницька
N/T
84 ЛІСУН Максим
05II
Черкаська
N/T
85 СКУЛКІН Максим
05II
Київ
N/T

100 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, 2004 і мол.)1:02.80
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
1 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
1:09.25
2 РОМАН Марія
06I
Харківська
1:11.28
3 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06кмс
Рівненська
1:11.39
4 ПОНОМАРЕНКО Кіра
08I
Запорізька
1:11.82
5 КАРАНІКОЛОВА Катерина
06I
Одеська
1:12.97
6 КАШИРІНА Катерина
06II
Одеська
1:13.01
7 ШИШКА Софія
06I
Дніпропетровська
1:13.02
8 РИБАЛКО Ольга
07II
Київ
1:13.04
9 ХЛИСТУН Поліна
06I
Полтавська
1:13.74
10 ШПОНТАК Анастасія
08II
Закарпатська
1:14.33
11 ПЕРЕПЕЛЯТНИК Мирослава
06I
Донецька
1:14.47
12 ШЕВЧЕНКО Дарья
06II
Полтавська
1:15.06
13 ЛЕБЕДЬ Вікторія
07I
Волинська
1:15.06
14 СКРИПНИК Софія
06II
Чернівецька
1:16.13
15 ІВАНОВА Аліна
06I
Кіровоградська
1:16.83
16 БУРАЧОК Вікторія
07I
Чернівецька
1:16.98
17 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08I
Дніпропетровська (2 к)
1:17.59
18 ЧЕПЛЯКА Олександра
07II
Дніпропетровська (2 к)
1:17.76
19 ХРЕБТАНЬ Єлизавета
06II
Київ (2 к)
1:19.56
20 САВЧУК Поліна
07II
Рівненська
1:19.60
21 СИНИЦЬКА Олександра
06II
Кіровоградська
1:21.74
22 ФІЛІПЕНКО Поліна
06II
Одеська
1:22.89
23 ЗУБАХА Анастасія
06II
Київ (2 к)
1:23.67
24 ГЛУЩЕНКО Варвара
08I
Рівненська
1:24.67
25 ГРОМИКО Євгенія
07III
Івано-Франківська
1:26.00
26 РАЄВА Тетяна
07II
Сумська
1:26.05
27 ЛЕКА Катерина
06II
Чернівецька
1:29.79
28 ЛИСЕНКО Олександра
06II
Київська (2 к)
N/T

100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
1 ЖОВТКО Юрій
05кмс
Рівненська
1:01.42
2 БЕНДЮЖЕНКО Михайло
05I
Дніпропетровська
1:01.57
3 КОЧУ Антон
05I
Дніпропетровська
1:02.00
4 ХАДЖИНОВ Олександр
05кмс
Донецька
1:03.50
5 ШПЕТНИЙ Володимир
05I
Дніпропетровська
1:04.73
6 ЗАСЯДЬКО Нікіта
05I
Харківська
1:04.93
7 ЖИЛЕНКО Єгор
05I
Полтавська
1:04.99
8 ОМЕЛЬЧЕНКО Тимур
05I
Київська
1:06.06
9 КОЦУР Ігор
05I
Київська
1:06.10
10 КОТЕНКО Микола
07I
Дніпропетровська (2 к)
1:06.53
11 ФЕДОРОВ Вадим
05I
Кіровоградська
1:06.55
12 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06I
Закарпатська
1:07.00
13 НЕЧИДЮК Максим
06I
Рівненська
1:07.02
14 БАЛОГ Станіслав
05II
Закарпатська
1:07.37
15 КОРОТИЧ Гліб
05II
Полтавська
1:08.01
16 ГАРБАРЧУК Іван
06II
Волинська
1:08.04
17 ТКАЧЕНКО Даніїл
07II
Київ (2 к)
1:08.26
18 ТКАЧ Микола
05II
Івано-Франківська
1:08.33
19 ГАВРИШ Володимир
05I
Київ
1:08.52
20 ПОЛЯК Сергій
07I
Закарпатська
1:08.68
21 ГОРБАНЬ Натаніель
06II
Дніпропетровська (2 к)
1:08.88
22 КЛИМЕНКО Вадим
06II
Харківська (2 к)
1:09.00
23 КУЗЬМЕНКО Артем
05II
Київ
1:10.56
24 ДЯЧЕНКО Данііл
05II
Київ (2 к)
1:10.97
25 ІВАНУЩИК Денис
05II
Миколаївська
1:11.42
26 ШВЕЦЬ Михайло
05I
Запорізька
1:11.88
27 ДІДИК Георгій
07II
Закарпатська
1:12.02
28 ЛИСИЦЬКИЙ Денис
05I
Миколаївська
1:12.50
29 МЕЛЬНИК Артем
05II
Одеська
1:12.90
30 КАЛЕНИК Микита
06II
Запорізька (2 к)
1:12.94
31 КАМАРДІН Арсеній
06II
Запорізька (2 к)
1:13.10
32 ВОЙТЮК Юрій
05II
Львівська
1:13.23
33 МИКИТЕНКО Владислав
06II
Полтавська (2 к)
1:13.31
34 ВЄРЄМІЄВ Максім
05II
Київська (2 к)
1:15.63
35 ДЯДЕНКО Ілля
06II
Кіровоградська
1:16.77
36 ФЕДОРЧЕНКО Кирило
06II
Донецька (2 к.)
1:18.07
37 ГРИГОРЬЄВ Іван
05II
Сумська
1:20.32
38 РАСТОРГУЄВ Назар
06III
Київська
1:23.14
39 НАГІРНИЙ Орест
05II
Волинська
N/T
40 ТИСЯЧНИЙ Нікіта
05II
Одеська (2 к.)
N/T
41 ТСУДЖІ Юусуке
05кмс
Дніпропетровська
N/T
42 ІВАНОВ Іван
05I
Сумська
N/T
43 МАРГАЛЬ Олександр
06II
Чернівецька
N/T
44 СОРОКА Юрій
05II
Львівська
N/T
45 ЩУКІН Артем
06II
Одеська (2 к.)
N/T
46 КОТЬОЛКІН Остап
06II
Львівська
N/T
47 ДУДАРЕНКО Богдан
00мс
Київська
N/Tп/к
48 ПЕДЬКО Дмитро
04I
Черкаська
N/Tп/к

400 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, 2004 і мол.)4:59.82
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
1 МАНІКО Ніколь
06кмс
Закарпатська
5:24.00
2 РОМАН Марія
06I
Харківська
5:29.48
3 АФАНАСЬЄВА Тетяна
08I
Дніпропетровська (2 к)
5:41.89
4 ЩЕРБАКОВА Єлізавєта
06кмс
Київська
5:43.03
5 КОНДРАТЮК Вікторія
06I
Рівненська
5:47.00
6 ТКАЧЕНКО Злата
06I
Дніпропетровська
5:47.59
7 ШАХРАЙ Олена
06кмс
Чернівецька
5:48.40
8 КОРОЛЬОВА Катерина
06I
Херсонська
5:48.51
9 ТРАЧУК Влада
08II
Рівненська (2 к.)
6:01.00
10 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра
08II
Рівненська (2 к.)
6:03.82
11 МАРЧЕНКО Ірина
06II
Волинська
6:18.79
12 ПАХУТ Оксана
07II
Рівненська (2 к.)
6:25.15
13 ХОМЕНКО Анастасія
06II
Житомирська
6:26.14
14 СІМОЧКІНА Варвара
07II
Одеська (2 к.)
6:32.78
15 БОДНАРЮК Ангеліна
06I
Чернівецька
N/T
16 БУРАЧОК Вікторія
07I
Чернівецька
N/T
17 МАРТИНОВА Альона
07I
Донецька
N/T
18 ЗІНЧЕНКО Валерія
07II
Чернівецька
N/T

400 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:32.18Георгій Лукашев22.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)4:33.55
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
1 БЕНДЮЖЕНКО Михайло
05I
Дніпропетровська
5:02.12
2 УСОВ Марат
05I
Київ
5:05.76
3 ГОРНОСТАЄВ Олексій
05I
Київ
5:06.63
4 ГРАБАРОВ Олексій
05кмс
Одеська
5:08.44
5 МАКОВІЙЧУК Владислав
05II
Чернівецька
5:08.80
6 РУДМАН Борис
05I
Харківська
5:10.45
7 ХАДЖИНОВ Олександр
05кмс
Донецька
5:10.76
8 УНУКОВИЧ Володимир
05I
Донецька
5:13.56
9 ПРОЦЕНКО Максим
05I
Харківська
5:15.16
10 ШПЕТНИЙ Володимир
05I
Дніпропетровська
5:16.88
11 СУРОВІКІН Тимофій
06I
Харківська
5:21.72
12ГУР'ЄВ Даніл
05I
Дніпропетровська (2 к)
5:21.91
13 ПЛАТОНОВ Євгеній
06I
Рівненська
5:22.47
14 ПРИМАЧИК Валерій
05II
Дніпропетровська
5:24.90
15 ЧМИХАЛО Тимофій
06II
Донецька
5:26.14
16 МАТЯШ Єгор
05II
Донецька
5:26.90
17 ОМЕЛЬЧЕНКО Тимур
05I
Київська
5:29.01
18 ГРЕЦЕЛЯК Маркіян
06II
Львівська
5:29.28
19 КРАСІН Михайло
06I
Дніпропетровська
5:29.70
20 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05II
Чернівецька
5:30.80
21 ЛІТВІНЧУК Захар
05II
Рівненська (2 к.)
5:33.46
22 КВАША Дмитро
05II
Донецька
5:34.30
23 ЧЕБОТАРЬОВ Андрій
05II
Одеська
5:36.00
24 ДОВБУШ Максим
06I
Чернівецька
5:37.51
25 РЕШЕТЦОВ Артем
06II
Кіровоградська
5:39.02
26 ЛАГУТІН Ілля
05II
Волинська
5:40.00
27 ГЛУЩЕНКО Захар
06II
Рівненська (2 к.)
5:40.00
28 ШЕПЕЛЬ Роман
05I
Миколаївська
5:40.64
29 ШАБЛОВСЬКИЙ Костянтин
06II
Запорізька
5:40.84
30 ФЕДОРЧЕНКО Кирило
06II
Донецька (2 к.)
5:47.52
31 ЦАПЕНКО Микола
05II
Одеська (2 к.)
5:48.24
32 ЛЯЛЬКА Олександр
06II
Полтавська
5:49.94
33 СКРИД Андрій
05II
Київська (2 к)
5:57.74
34 НАГІРНИЙ Орест
05II
Волинська
6:06.12

4x100 м комбінована - змішана
Рекорди
Рекорд України3:54.88Стандартний час

Юніорський Рекорд України4:05.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:08.13Збірна Харківської обл.16.03.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України4:16.98Збірна Київської обл.08.12.2017Чемпіонат України (юнаки)
 
1 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Донецька (2 к.)
N/T
2 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Донецька
N/T
3 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Сумська
N/T
4 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Івано-Франківська
N/T
5 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)

Дніпропетровська (2 к)
N/T
6 М. КИЇВ (2 К)

Київ (2 к)
N/T
7 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАС

Кіровоградська
N/T
8 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Запорізька
N/T
9 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Чернівецька (2 к.)
N/T
10 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Одеська
N/T
11 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ

Дніпропетровська
N/T
12 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Рівненська
N/T
13 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

Волинська
N/T
14 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Полтавська
N/T
15 М. КИЇВ

Київ
N/T
16 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Харківська (2 к)
N/T
17 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Київська
N/T
18 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ

Тернопільська
N/T
19 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Харківська
N/T
20 МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Миколаївська
N/T
21 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Вінницька
N/T
22 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Закарпатська
N/T