Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:22.73Владислав Бухов23.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:23.85
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
122 / 119 / 2 / 1
1 ЖОВТКО Юрій

05кмс
Рівненська
25.35
I
561

1
2 ЛЕБЕДЄВ Денис

05кмс
Запорізька
25.56
I
547
+0.21
2
3 КОЧУ Антон

05I
Дніпропетровська
26.17
I
510
+0.82
3
4 ПІНЧУК Олександр

05кмс
Волинська
26.26
I
504
+0.91
4
5 ПОЛЯКОВ Андрій

05I
Запорізька
26.60
I
485
+1.25
5
6 ТСУДЖІ Юусуке

05кмс
Дніпропетровська
26.61
I
485
+1.26
6
7 ГОВТВЯН Данііл

05I
Запорізька
26.76
I
477
+1.41
7
8 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор

05I
Івано-Франківська
26.89
I
470
+1.54
8
9 НІКУЛІН Денис

05I
Харківська
27.09
II
459
+1.74
9
10 ШЕРЕМЕТ Нікіта

07II
Одеська
27.22
II
453
+1.87
10
11 ІВАНОВ Іван

05I
Сумська
27.24
II
452
+1.89
11
12 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим

05II
Чернівецька
27.27
II
450
+1.92
12
13 ФЕДОРОВ Вадим

05I
Кіровоградська
27.31
II
448
+1.96

13 ЧИЖОВ Владислав

05II
Київ
27.31
II
448
+1.96

15 ШАБАНОВ Антон

05II
Київ
27.33
II
447
+1.98

16 ГАРАЩЕНКО Ігор

05I
Дніпропетровська (2 к)
27.36
II
446
+2.01

17 ШЕПЕЛЬ Роман

05I
Миколаївська
27.44
II
442
+2.09

18 ГАЛАЙЧУК Іван

05I
Київ
27.46
II
441
+2.11

19 ШЕКІН Олександр

05II
Харківська
27.49
II
440
+2.14

20 НЕПОП Олександр

05II
Київ (2 к)
27.50
II
439
+2.15

21 УСОВ Марат

05I
Київ
27.55
II
437
+2.20

22 ЗАСЯДЬКО Нікіта

05I
Харківська
27.59
II
435
+2.24

23 ПРОЦЕНКО Максим

05I
Харківська
27.61
II
434
+2.26

24 ІВАНУЩИК Денис

05II
Миколаївська
27.62
II
433
+2.27

25 МОСТОВИЙ Данило

05II
Харківська
27.73
II
428
+2.38

26 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій

06I
Закарпатська
27.87
II
422
+2.52

27 ДУБИНА Тарас

05II
Івано-Франківська
27.88
II
421
+2.53

28 ТАРАСОВ Євгеній

06I
Київська
27.90
II
420
+2.55

29 СТАНКУЛ Юрій

06II
Одеська
27.92
II
420
+2.57

30 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем

06II
Волинська
28.00
II
416
+2.65

31 КОЛОСОК Павло

05I
Запорізька
28.06
II
413
+2.71

32 САРАПІН Даніїл

05I
Волинська
28.07
II
413
+2.72

33 ПРОЦЕНКО Іван

05I
Донецька
28.09
II
412
+2.74

34 ШИРЯЄВ Ярослав

05I
Харківська
28.12
II
411
+2.77

35 ПІЩУЛІН Олександр

05I
Запорізька (2 к)
28.15
II
409
+2.80

35 ГРАБКО Іван

05II
Полтавська
28.15
II
409
+2.80

35 ШПАКОВ Владислав

05II
Київ
28.15
II
409
+2.80

38 МАТЯШ Єгор

05II
Донецька
28.18
II
408
+2.83

39 КОРЯГІН Андрій

06II
Полтавська (2 к)
28.23
II
406
+2.88

40 КАЛІНЧУК Данило

05II
Миколаївська
28.27
II
404
+2.92

41 ДАНИЛЕВИЧ Микола

05II
Тернопільська
28.28
II
404
+2.93

42 ЮНГ Олександр

05II
Донецька
28.35
II
401
+3.00

43 ГОРБАНЬ Натаніель

06II
Дніпропетровська (2 к)
28.36
II
400
+3.01

44 КРАСІН Михайло

06I
Дніпропетровська
28.38
II
399
+3.03

45 ПЕРЕСИПКІН Максим

05II
Харківська (2 к)
28.45
II
397
+3.10

46 ГАВРИШ Володимир

05I
Київ
28.46
II
396
+3.11

47 КУЗЬМЕНКО Артем

05II
Київ
28.47
II
396
+3.12

48 КУЦ Фадєй

05II
Харківська (2 к)
28.48
II
395
+3.13

49 НАГІРНИЙ Орест

05II
Волинська
28.49
II
395
+3.14

50 ШАХ Максим

05II
Львівська
28.55
II
392
+3.20

50 ТЕСЛЕНКО Тарас

05II
Київ (2 к)
28.55
II
392
+3.20

52 РУБЛЬОВ Ян

07I
Рівненська
28.63
II
389
+3.28

53 ЧЕРНИШЕВ Микита

05II
Донецька (2 к.)
28.70
II
386
+3.35

53 НЕРОДА Андрій

05II
Волинська
28.70
II
386
+3.35

55ГУР'ЄВ Даніл

05I
Дніпропетровська (2 к)
28.72
II
385
+3.37

56 ЛЯШУК Ілля

06II
Волинська
28.74
II
385
+3.39

57 ІВАНЮТА Нікіта

05II
Київ
28.78
II
383
+3.43

58 БРАЖНИК Дмитро

05II
Миколаївська
28.80
II
382
+3.45

59 ГАРБАРЧУК Іван

06II
Волинська
28.82
II
381
+3.47

60 ТАНАСІЙЧУК Денис

05II
Одеська (2 к.)
28.92
II
377
+3.57

61 БОЙКОВ Сергій

05II
Чернівецька
28.93
II
377
+3.58

62 МОІСЄЄВ Тимофій

05II
Полтавська
28.96
II
376
+3.61

63 ЗЕЛЕНЮК Микита

05II
Миколаївська
28.98
II
375
+3.63

64 ІВАЩЕНКО Микита

05II
Полтавська
29.04
II
373
+3.69

65МЕЛЬНИК Ростислав

05I
Дніпропетровська
29.06
II
372
+3.71

66 БАЛОГ Станіслав

05II
Закарпатська
29.07
II
372
+3.72

67 ВИШНІКОВ Дмитро

05III
Київська
29.08
II
371
+3.73

68 БОЛДИРЄВ Тимофій

05II
Одеська
29.09
II
371
+3.74

69 ТАЧИНСЬКИЙ Олександр

05II
Волинська
29.11
II
370
+3.76

70 НАУМОВ Святослав

05II
Сумська
29.12
II
370
+3.77

71 СОКОЛОВ Андрій

05I
Дніпропетровська (2 к)
29.17
II
368
+3.82

72 БОРИСОВ Артем

05II
Харківська (2 к)
29.20
II
367
+3.85

73 КАЛАБІН Роман

06III
Сумська
29.22
II
366
+3.87

74 КОТЕНКО Микола

07I
Дніпропетровська (2 к)
29.23
II
366
+3.88

74 ЯЦЕНКО Вадим

06II
Полтавська
29.23
II
366
+3.88

74 НЕПОКРИТОВ Єгор

05II
Київська (2 к)
29.23
II
366
+3.88

77 ГОРЯЧУН Данило

05II
Одеська
29.43
II
358
+4.08

78 МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій

05I
Рівненська
29.46
II
357
+4.11

79 НІКОЛАЄНКО Олексій

05I
Дніпропетровська (2 к)
29.50
II
356
+4.15

79 УЗУНОВ Руслан

06II
Миколаївська
29.50
II
356
+4.15

79 ЗЕЛІНСЬКИЙ Владислав

05I
Рівненська
29.50
II
356
+4.15

82 СКУЛКІН Максим

05II
Київ
29.55
II
354
+4.20

83 ПОГОДАЄВ Максим

06II
Миколаївська
29.65
II
350
+4.30

84 ЛАРІН Єгор

06II
Херсонська
29.68
II
349
+4.33

85 СТРОГУШ Олександр

05I
Тернопільська
29.70
II
348
+4.35

86 БОЙКО Олексій

05II
Сумська
29.72
II
348
+4.37

86 ТЕЛЕПА Володимир

05II
Київська
29.72
II
348
+4.37

88 БРАТУШКА Денис

05II
Сумська
29.77
II
346
+4.42

89 ВЄРЄМІЄВ Максім

05II
Київська (2 к)
29.79
II
345
+4.44

90 КРАЧИЛО Ілля

05II
Київська (2 к)
29.81
II
345
+4.46

91 КУЗЬМЕНКО Євген

06II
Донецька (2 к.)
29.82
II
344
+4.47

92 ЛЮБАВІН Володимир

05II
Житомирська
29.83
II
344
+4.48

93 РИЖЕНКО Всеволод

05III
Чернігівська
29.88
II
342
+4.53

94 ГЛУЩЕНКО Захар

06II
Рівненська (2 к.)
29.99
II
338
+4.64

95 АНДРЄЄВ Артем

06II
Харківська (2 к)
30.10
III
335
+4.75

96 ЄВДОКИМОВ Дмитро

06III
Чернігівська
30.29
III
328
+4.94

97 ТИМЧЕНКО Нікіта

06III
Чернігівська
30.31
III
328
+4.96

98 ПОЛЯК Сергій

07I
Закарпатська
30.35
III
327
+5.00

99 КОЗАЧЕНКО Володимир

05II
Одеська (2 к.)
30.41
III
325
+5.06

100 ТКАЧЕНКО Даніїл

07II
Київ (2 к)
30.44
III
324
+5.09

101 ГОРПИНЧУК Максим

05II
Рівненська (2 к.)
30.58
III
319
+5.23

102 БАБЕНКО Максим

05III
Черкаська
30.69
III
316
+5.34

103 МІГУНОВ Міхаіл

05II
Івано-Франківська
30.70
III
315
+5.35

104 ПАСТУШЕНКО Ярослав

06II
Київська
30.74
III
314
+5.39

105 ДЯЧЕНКО Данііл

05II
Київ (2 к)
30.77
III
313
+5.42

106 ЮРЧЕНКО Микита

06II
Донецька (2 к.)
30.79
III
313
+5.44

107 ГУСАК Владислав

06II
Тернопільська
30.87
III
310
+5.52

108 ДІДИК Георгій

07II
Закарпатська
30.91
III
309
+5.56

109 КОНДРАТОВ Денис

06II
Запорізька (2 к)
30.97
III
307
+5.62

110 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан

07III
Хмельницька
31.30
III
298
+5.95

111 ОМЕЛЬЧУК Олександр

07II
Житомирська
31.38
III
295
+6.03

111 КУЛЬТЕНКО Антон

06III
Черкаська
31.38
III
295
+6.03

113 ГУБАР Петро

06III
Київська
31.83
III
283
+6.48

114 БОГАТИР Тимофій

07III
Хмельницька
32.15
III
275
+6.80

115 ЯНЧЕВСЬКИЙ Назар

06II
Житомирська
32.42
III
268
+7.07

116 ТАБАЧИНСЬКИЙ Віктор

06II
Тернопільська
32.60
III
263
+7.25

117 СТЕПАНОВ Олександр

06III
Київська
32.62
III
263
+7.27

118 РАСТОРГУЄВ Назар

06III
Київська
33.61
III
240
+8.26

119 ВОВКОДАВ Євгеній

06III
Київська
34.01
III
232
+8.66

ЩЕРБИНА Владислав
05II
Київська (2 к)
Д/К



ЛІСУН Максим
05II
Черкаська
Д/К



КУДІНОВ Микита
06I
Харківська
Н/С