Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:21.35
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
44 / 43 / 0 / 1
1 МАНІКО Ніколь

06кмс
Закарпатська
2:32.43
кмс
566

1


100: 1:11.95
200: 2:32.43 (1:20.48)
2 ЄРМІШИНА Анастасія

06кмс
Київ
2:33.82
кмс
551
+1.39
2


100: 1:13.35
200: 2:33.82 (1:20.47)
3 ЩЕРБАКОВА Єлізавєта

06кмс
Київська
2:34.31
кмс
545
+1.88
3


100: 1:11.13
200: 2:34.31 (1:23.18)
4 ШИШКА Софія

06I
Дніпропетровська
2:37.92
I
509
+5.49
4


100: 1:15.25
200: 2:37.92 (1:22.67)
5 СУЛЕЙМАНОВА Роксолана

07I
Дніпропетровська
2:38.98
I
499
+6.55
5


100: 1:18.91
200: 2:38.98 (1:20.07)
6 КОРОЛЬОВА Катерина

06I
Херсонська
2:40.69
I
483
+8.26
6


100: 1:16.25
200: 2:40.69 (1:24.44)
7 АФАНАСЬЄВА Тетяна

08I
Дніпропетровська (2 к)
2:42.13
I
470
+9.70
7


100: 1:17.66
200: 2:42.13 (1:24.47)
8 ТКАЧЕНКО Злата

06I
Дніпропетровська
2:42.48
I
467
+10.05
8


100: 1:16.57
200: 2:42.48 (1:25.91)
9 ФІЛІПЕНКО Поліна

06II
Одеська
2:43.69
I
457
+11.26
9


100: 1:14.12
200: 2:43.69 (1:29.57)
10 ШАХРАЙ Олена

06кмс
Чернівецька
2:44.06
I
454
+11.63
10


100: 1:18.35
200: 2:44.06 (1:25.71)
11 МАРТИНОВА Альона

07I
Донецька
2:44.09
I
454
+11.66
11


100: 1:17.63
200: 2:44.09 (1:26.46)
12 БУРАЧОК Вікторія

07I
Чернівецька
2:44.59
I
449
+12.16
12


100: 1:18.67
200: 2:44.59 (1:25.92)
13 РИБАЛКО Ольга

07II
Київ
2:44.91
I
447
+12.48



100: 1:16.11
200: 2:44.91 (1:28.80)
14 РОМАН Марія

06I
Харківська
2:45.38
I
443
+12.95



100: 1:20.65
200: 2:45.38 (1:24.73)
15 БОДНАРЮК Ангеліна

06I
Чернівецька
2:45.85
I
439
+13.42



100: 1:22.77
200: 2:45.85 (1:23.08)
16 НІКІША Поліна

06I
Дніпропетровська
2:46.26
I
436
+13.83



100: 1:19.37
200: 2:46.26 (1:26.89)
17 ТРАЧУК Влада

08II
Рівненська (2 к.)
2:48.03
II
422
+15.60



100: 1:20.09
200: 2:48.03 (1:27.94)
18 ЛУЦЕНКО Олександра

07I
Запорізька
2:48.61
II
418
+16.18



100: 1:21.70
200: 2:48.61 (1:26.91)
19 ЗАГОРОВСЬКА Анна

07I
Дніпропетровська
2:49.05
II
415
+16.62



100: 1:23.51
200: 2:49.05 (1:25.54)
20 СЕМЕНОВА Анна

06I
Дніпропетровська
2:49.13
II
414
+16.70



100: 1:18.12
200: 2:49.13 (1:31.01)
21 ГРІМАЛЮК Анастасія

06I
Дніпропетровська
2:49.32
II
413
+16.89



100: 1:19.08
200: 2:49.32 (1:30.24)
22 ШАЛЬНЄВА Ніка

06II
Київ
2:49.34
II
413
+16.91



100: 1:21.49
200: 2:49.34 (1:27.85)
23 МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра

08II
Рівненська (2 к.)
2:49.64
II
410
+17.21



100: 1:22.32
200: 2:49.64 (1:27.32)
24 ПАХУТ Оксана

07II
Рівненська (2 к.)
2:50.13
II
407
+17.70



100: 1:21.54
200: 2:50.13 (1:28.59)
25 САВЧЕНКО Аліса

07I
Київ (2 к)
2:50.91
II
401
+18.48



100: 1:25.86
200: 2:50.91 (1:25.05)
26 ЩЕРБИНА Ксенія

08I
Запорізька (2 к)
2:50.92
II
401
+18.49



100: 1:20.63
200: 2:50.92 (1:30.29)
27 СІМОЧКІНА Варвара

07II
Одеська (2 к.)
2:53.18
II
386
+20.75



100: 1:21.18
200: 2:53.18 (1:32.00)
28 ШПОНТАК Анастасія

08II
Закарпатська
2:54.93
II
374
+22.50



100: 1:25.27
200: 2:54.93 (1:29.66)
29 АНДРЕЙЧЕНКО Олена

07I
Кіровоградська
2:54.96
II
374
+22.53



100: 1:27.19
200: 2:54.96 (1:27.77)
30 ДИКА Тетяна

07II
Київ (2 к)
2:55.94
II
368
+23.51



100: 1:27.68
200: 2:55.94 (1:28.26)
31 СКРИПНИК Софія

06II
Чернівецька
2:56.06
II
367
+23.63



100: 1:21.07
200: 2:56.06 (1:34.99)
32 ОГОРОДОВА Вікторія

07II
Чернівецька
2:57.45
II
359
+25.02



100: 1:29.14
200: 2:57.45 (1:28.31)
33 КОТУБЕЙ Олександра

06II
Кіровоградська
2:59.45
II
347
+27.02



100: 1:31.63
200: 2:59.45 (1:27.82)
34 СІРИК Поліна

07I
Запорізька (2 к)
2:59.99
II
344
+27.56



100: 1:34.21
200: 2:59.99 (1:25.78)
35 ГОЛОВКО Владислава

08II
Кіровоградська
3:00.01
II
343
+27.58



100: 1:29.88
200: 3:00.01 (1:30.13)
36 ЦИКЛАУРІ Поліна

07I
Тернопільська
3:00.10
II
343
+27.67



100: 1:28.69
200: 3:00.10 (1:31.41)
37 ЗІНЧЕНКО Валерія

07II
Чернівецька
3:00.47
II
341
+28.04



100: 1:29.71
200: 3:00.47 (1:30.76)
38 ПАРФЕНЮК Марія

06I
Київська (2 к)
3:01.54
II
335
+29.11



100: 1:27.40
200: 3:01.54 (1:34.14)
39 ПОЙДА Анастасія

06II
Черкаська
3:02.80
II
328
+30.37



100: 1:26.40
200: 3:02.80 (1:36.40)
40 РУССКІХ Тетяна

06II
Тернопільська
3:02.91
II
327
+30.48



100: 1:29.24
200: 3:02.91 (1:33.67)
41 ГОРОХОВА Катерина

06II
Чернівецька
3:05.57
II
313
+33.14



100: 1:30.54
200: 3:05.57 (1:35.03)
42 СТЕПАНЮК Валентина

08II
Тернопільська
3:06.94
III
307
+34.51



100: 1:33.28
200: 3:06.94 (1:33.66)
43 ЛЕКА Катерина

06II
Чернівецька
3:07.83
III
302
+35.40



100: 1:29.24
200: 3:07.83 (1:38.59)
ЛАТО Катерина
06II
Київ
Н/С