Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x100 м комбінована - юнаки
Рекорди
Рекорд України3:36.21Збірна України06.08.2006Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України3:44.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:49.50Збірна України16.07.2003ЄЮОФ

Вище досягнення України4:04.11Збірна України24.08.2014Чемпіонат Європи
 
Заплив 1
(Старт: 14:12:04:60)
1







2







3 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ

Тернопільська
4:58.13


3
+12.91

Басара Михайло , Строгуш Олександр , Гусак Владислав , Данилевич Микола
4 ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Львівська
4:45.22


1


Грецеляк Маркіян , Котьолкін Остап , Войтюк Юрій , Шах Максим
5 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Одеська (2 к.)
5:00.54


4
+15.32

Максаков Михайло , Тисячний Нікіта , Щукін Артем , Козаченко Володимир
6 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Сумська
4:52.46


2
+7.24

Івченко Артем , Бойко Олексій , Іванов Іван , Наумов Святослав
7







8








Заплив 2
(Старт: 14:18:29:11)
1 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Харківська (2 к)
4:41.08


6
+6.45

Пересипкін Максим , Яриновський Дмитро , Клименко Вадим , Борисов Артем
2 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)

Київська (2 к)
Д/К


8


Крачило Ілля , Бариляк Ярослав , Вєрємієв Максім , Русін Дмитро
3 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Полтавська
4:36.92


3
+2.29

Ніжніченко Павло , Колісніченко Микита , Жиленко Єгор , Грабко Іван
4 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Донецька
4:36.07


2
+1.44

Гнатюк Даніїл , Кваша Дмитро , Хаджинов Олександр , Проценко Іван
5 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Івано-Франківська
4:34.63


1


Заболітний Максим , Лаврик Віталій , Ткач Микола , Зінковський Нестор
6 МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Миколаївська
4:39.62


5
+4.99

Мартинюк Ілля , Шепель Роман , Лисицький Денис , Іванущик Денис
7 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Закарпатська
4:47.02


7
+12.39

Балог Станіслав , Поляк Сергій , Дідик Георгій , Голямінських Андрій
8 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Запорізька
4:38.19


4
+3.56

Швець Михайло , Львутін Лев , Поляков Андрій , Говтвян Данііл

Заплив 3
(Старт: 14:25:29:62)
1 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Київська
4:35.22


6
+15.66

Вишніков Дмитро , Клись Максим , Омельченко Тимур , Тарасов Євгеній
2 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)

Дніпропетровська (2 к)
4:36.30


7
+16.74

Ніколаєнко Олексій , Муха Олексій , Котенко Микола , Горбань Натаніель
3 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Харківська
4:27.00


2
+7.44

Корсун Дмитро , Суровікін Тимофій , Засядько Нікіта , Нікулін Денис
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ

Дніпропетровська
4:19.56


1


Желтяков Олександр , Падва Денис , Бендюженко Михайло , Кочу Антон
5 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Одеська
4:29.30


3
+9.74

Грабаров Олексій , Чеботарьов Андрій , Гальперін Максим , Болдирєв Тимофій
6 М. КИЇВ

Київ
4:31.52


4
+11.96

Усов Марат , Гончаренко Олександр , Гавриш Володимир , Шабанов Антон
7 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

Волинська
4:33.31


5
+13.75

Пінчук Олександр , Нерода Андрій , Гарбарчук Іван , Сарапін Даніїл
8 М. КИЇВ (2 К)

Київ (2 к)
4:59.79


8
+40.23

Ткаченко Даніїл , Безщасний Роман , Дяченко Данііл , Непоп Олександр