Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.27Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:22.73Владислав Бухов23.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:23.85
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:11:42:44)
1







2







3 СКУЛКІН Максим
05
Київ
29.55
II

1

4 ТИМЧЕНКО Нікіта
06
Чернігівська
30.31
III

2
+0.76
5 ДЯЧЕНКО Данііл
05
Київ (2 к)
30.77
III

3
+1.22
6







7







8








Заплив 2
(Старт: 10:12:35:54)
1 БОЙКОВ Сергій
05
Чернівецька
28.93
II

2
+0.48
2 КУЛЬТЕНКО Антон
06
Черкаська
31.38
III

6
+2.93
3 ТАБАЧИНСЬКИЙ Віктор
06
Тернопільська
32.60
III

7
+4.15
4 БОЙКО Олексій
05
Сумська
29.72
II

4
+1.27
5 НАУМОВ Святослав
05
Сумська
29.12
II

3
+0.67
6 ПЕРЕСИПКІН Максим
05
Харківська (2 к)
28.45
II

1

7 ЛІСУН Максим
05
Черкаська
Д/К


5

8








Заплив 3
(Старт: 10:13:43:41)
1 МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій
05
Рівненська
29.46
II

5
+2.22
2 УЗУНОВ Руслан
06
Миколаївська
29.50
II

6
+2.26
3 БРАЖНИК Дмитро
05
Миколаївська
28.80
II

3
+1.56
4 ПАСТУШЕНКО Ярослав
06
Київська
30.74
III

7
+3.50
5 РАСТОРГУЄВ Назар
06
Київська
33.61
III

8
+6.37
6 КАЛІНЧУК Данило
05
Миколаївська
28.27
II

2
+1.03
7 ТАНАСІЙЧУК Денис
05
Одеська (2 к.)
28.92
II

4
+1.68
8 ІВАНОВ Іван
05
Сумська
27.24
II

1


Заплив 4
(Старт: 10:14:46:19)
1 ОМЕЛЬЧУК Олександр
07
Житомирська
31.38
III

6
+2.68
2 НЕРОДА Андрій
05
Волинська
28.70
II

1

3 ЯНЧЕВСЬКИЙ Назар
06
Житомирська
32.42
III

8
+3.72
4 ЮРЧЕНКО Микита
06
Донецька (2 к.)
30.79
III

5
+2.09
5 БОГАТИР Тимофій
07
Хмельницька
32.15
III

7
+3.45
6 МІГУНОВ Міхаіл
05
Івано-Франківська
30.70
III

4
+2.00
7МЕЛЬНИК Ростислав
05
Дніпропетровська
29.06
II

2
+0.36
8 КРАЧИЛО Ілля
05
Київська (2 к)
29.81
II

3
+1.11

Заплив 5
(Старт: 10:16:19:21)
1 МАРАХОВСЬКИЙ Руслан
07
Хмельницька
31.30
III

5
+1.20
2 ГУБАР Петро
06
Київська
31.83
III

6
+1.73
3 ГУСАК Владислав
06
Тернопільська
30.87
III

4
+0.77
4 БАБЕНКО Максим
05
Черкаська
30.69
III

3
+0.59
5 СТЕПАНОВ Олександр
06
Київська
32.62
III

7
+2.52
6 АНДРЄЄВ Артем
06
Харківська (2 к)
30.10
III

1

7 ЄВДОКИМОВ Дмитро
06
Чернігівська
30.29
III

2
+0.19
8 ВОВКОДАВ Євгеній
06
Київська
34.01
III

8
+3.91

Заплив 6
(Старт: 10:17:48:52)
1 ДІДИК Георгій
07
Закарпатська
30.91
III

8
+2.36
2 КУЗЬМЕНКО Євген
06
Донецька (2 к.)
29.82
II

5
+1.27
3 ШАХ Максим
05
Львівська
28.55
II

1

4 ЗЕЛІНСЬКИЙ Владислав
05
Рівненська
29.50
II

2
+0.95
5 ЛЮБАВІН Володимир
05
Житомирська
29.83
II

6
+1.28
6 РИЖЕНКО Всеволод
05
Чернігівська
29.88
II

7
+1.33
7 БРАТУШКА Денис
05
Сумська
29.77
II

4
+1.22
8 ПОГОДАЄВ Максим
06
Миколаївська
29.65
II

3
+1.10

Заплив 7
(Старт: 10:18:47:68)
1 МОІСЄЄВ Тимофій
05
Полтавська
28.96
II

2
+0.47
2 КАЛАБІН Роман
06
Сумська
29.22
II

4
+0.73
3 ТАЧИНСЬКИЙ Олександр
05
Волинська
29.11
II

3
+0.62
4 ТЕЛЕПА Володимир
05
Київська
29.72
II

6
+1.23
5 ЛАРІН Єгор
06
Херсонська
29.68
II

5
+1.19
6 ГОРПИНЧУК Максим
05
Рівненська (2 к.)
30.58
III

8
+2.09
7 КОЗАЧЕНКО Володимир
05
Одеська (2 к.)
30.41
III

7
+1.92
8 НАГІРНИЙ Орест
05
Волинська
28.49
II

1


Заплив 8
(Старт: 10:19:43:48)
1 ГОРЯЧУН Данило
05
Одеська
29.43
II

5
+1.99
2 СТРОГУШ Олександр
05
Тернопільська
29.70
II

6
+2.26
3 ТКАЧЕНКО Даніїл
07
Київ (2 к)
30.44
III

7
+3.00
4 ШИРЯЄВ Ярослав
05
Харківська
28.12
II

3
+0.68
5 УСОВ Марат
05
Київ
27.55
II

2
+0.11
6 ЧЕРНИШЕВ Микита
05
Донецька (2 к.)
28.70
II

4
+1.26
7 КОНДРАТОВ Денис
06
Запорізька (2 к)
30.97
III

8
+3.53
8 ШЕПЕЛЬ Роман
05
Миколаївська
27.44
II

1


Заплив 9
(Старт: 10:20:43:20)
1 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська
30.35
III

8
+3.74
2 КУЗЬМЕНКО Артем
05
Київ
28.47
II

3
+1.86
3 МАТЯШ Єгор
05
Донецька
28.18
II

2
+1.57
4 ЯЦЕНКО Вадим
06
Полтавська
29.23
II

5
+2.62
5 ТСУДЖІ Юусуке
05
Дніпропетровська
26.61
I

1

6 ЩЕРБИНА Владислав
05
Київська (2 к)
Д/К


4

7 НІКОЛАЄНКО Олексій
05
Дніпропетровська (2 к)
29.50
II

6
+2.89
8 ГЛУЩЕНКО Захар
06
Рівненська (2 к.)
29.99
II

7
+3.38

Заплив 10
(Старт: 10:21:45:35)
1 СОКОЛОВ Андрій
05
Дніпропетровська (2 к)
29.17
II

7
+1.44
2 ІВАНЮТА Нікіта
05
Київ
28.78
II

5
+1.05
3 КОРЯГІН Андрій
06
Полтавська (2 к)
28.23
II

2
+0.50
4 ЗЕЛЕНЮК Микита
05
Миколаївська
28.98
II

6
+1.25
5 МОСТОВИЙ Данило
05
Харківська
27.73
II

1

6 РУБЛЬОВ Ян
07
Рівненська
28.63
II

3
+0.90
7 ВЄРЄМІЄВ Максім
05
Київська (2 к)
29.79
II

8
+2.06
8ГУР'ЄВ Даніл
05
Дніпропетровська (2 к)
28.72
II

4
+0.99

Заплив 11
(Старт: 10:22:42:92)
1 БОРИСОВ Артем
05
Харківська (2 к)
29.20
II

7
+1.58
2 КОТЕНКО Микола
07
Дніпропетровська (2 к)
29.23
II

8
+1.61
3 ІВАНУЩИК Денис
05
Миколаївська
27.62
II

1

4 ПРОЦЕНКО Іван
05
Донецька
28.09
II

3
+0.47
5 ПІЩУЛІН Олександр
05
Запорізька (2 к)
28.15
II

4
+0.53
6 КОЛОСОК Павло
05
Запорізька
28.06
II

2
+0.44
7 ТЕСЛЕНКО Тарас
05
Київ (2 к)
28.55
II

5
+0.93
8 БОЛДИРЄВ Тимофій
05
Одеська
29.09
II

6
+1.47

Заплив 12
(Старт: 10:23:36:25)
1 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська
27.22
II

1

2 ДАНИЛЕВИЧ Микола
05
Тернопільська
28.28
II

4
+1.06
3 ДУБИНА Тарас
05
Івано-Франківська
27.88
II

2
+0.66
4 КРАСІН Михайло
06
Дніпропетровська
28.38
II

5
+1.16
5 СТАНКУЛ Юрій
06
Одеська
27.92
II

3
+0.70
6 НЕПОКРИТОВ Єгор
05
Київська (2 к)
29.23
II

8
+2.01
7 ІВАЩЕНКО Микита
05
Полтавська
29.04
II

6
+1.82
8 БАЛОГ Станіслав
05
Закарпатська
29.07
II

7
+1.85

Заплив 13
(Старт: 10:24:33:17)
1 ЛЯШУК Ілля
06
Волинська
28.74
II

6
+1.43
2 ФЕДОРОВ Вадим
05
Кіровоградська
27.31
II

1

3 ГАРБАРЧУК Іван
06
Волинська
28.82
II

7
+1.51
4 САРАПІН Даніїл
05
Волинська
28.07
II

2
+0.76
5 КУЦ Фадєй
05
Харківська (2 к)
28.48
II

5
+1.17
6 ВИШНІКОВ Дмитро
05
Київська
29.08
II

8
+1.77
7 ШПАКОВ Владислав
05
Київ
28.15
II

3
+0.84
8 ЮНГ Олександр
05
Донецька
28.35
II

4
+1.04

Заплив 14
(Старт: 10:25:32:01)
1 НЕПОП Олександр
05
Київ (2 к)
27.50
II

3
+0.19
2 ШЕКІН Олександр
05
Харківська
27.49
II

2
+0.18
3 ПРОЦЕНКО Максим
05
Харківська
27.61
II

5
+0.30
4 ЗАСЯДЬКО Нікіта
05
Харківська
27.59
II

4
+0.28
5 ЧИЖОВ Владислав
05
Київ
27.31
II

1

6 КУДІНОВ Микита
06
Харківська
Н/С




7 ГАВРИШ Володимир
05
Київ
28.46
II

7
+1.15
8 ГРАБКО Іван
05
Полтавська
28.15
II

6
+0.84

Заплив 15
(Старт: 10:26:46:34)
1 ШАБАНОВ Антон
05
Київ
27.33
II

4
+0.73
2 ГАРАЩЕНКО Ігор
05
Дніпропетровська (2 к)
27.36
II

5
+0.76
3 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06
Закарпатська
27.87
II

6
+1.27
4 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05
Чернівецька
27.27
II

3
+0.67
5 НЕСТЕРОВСЬКИЙ Артем
06
Волинська
28.00
II

7
+1.40
6 ГОРБАНЬ Натаніель
06
Дніпропетровська (2 к)
28.36
II

8
+1.76
7 ПОЛЯКОВ Андрій
05
Запорізька
26.60
I

1

8 ГОВТВЯН Данііл
05
Запорізька
26.76
I

2
+0.16

Заплив 16
(Старт: 10:29:46:90)
1 ТАРАСОВ Євгеній
06
Київська
27.90
II

8
+2.55
2 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор
05
Івано-Франківська
26.89
I

5
+1.54
3 ЖОВТКО Юрій
05
Рівненська
25.35
I

1

4 ЛЕБЕДЄВ Денис
05
Запорізька
25.56
I

2
+0.21
5 ПІНЧУК Олександр
05
Волинська
26.26
I

4
+0.91
6 КОЧУ Антон
05
Дніпропетровська
26.17
I

3
+0.82
7 НІКУЛІН Денис
05
Харківська
27.09
II

6
+1.74
8 ГАЛАЙЧУК Іван
05
Київ
27.46
II

7
+2.11