Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

200 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:06.47Олександр Васильєв24.05.2011Літній Кубок України

Вище досягнення України2:10.54Георгій Лукашев21.12.2018Міжнародні змагання
Нормативи
Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:07.96
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:23:31:54)
1







2 БУРХАН Євгеній
06
Черкаська
2:42.35
II

2
+9.09
3 НІЖНІЧЕНКО Павло
05
Полтавська
2:33.26
II

1

4 МАКСАКОВ Михайло
05
Одеська (2 к.)
2:47.11
III

5
+13.85
5 ЦАПЕНКО Микола
05
Одеська (2 к.)
2:44.07
II

3
+10.81
6 ГОЛОЮХА Володимир
05
Тернопільська
2:49.55
III

6
+16.29
7 БОЙКОВ Сергій
05
Чернівецька
Д/К


4

8








Заплив 2
(Старт: 12:26:56:32)
1 ЛИСИЦЬКИЙ Денис
05
Миколаївська
2:43.95
II

4
+11.21
2 ПОЛЯКОВ Андрій
05
Запорізька
Н/С




3 ГНАТЮК Даніїл
06
Донецька
2:32.74
II

1

4 ГОЦУЛЯК Михайло
06
Хмельницька
2:59.67
III

7
+26.93
5 НЕРОДА Андрій
05
Волинська
2:52.14
III

6
+19.40
6 КОЛОСОК Павло
05
Запорізька
2:34.03
II

2
+1.29
7 КАМАРДІН Арсеній
06
Запорізька (2 к)
2:44.06
II

5
+11.32
8 СТАНКУЛ Юрій
06
Одеська
2:39.76
II

3
+7.02

Заплив 3
(Старт: 12:30:23:66)
1 ГУСАК Владислав
06
Тернопільська
2:47.81
III

7
+12.36
2 ЛАВРИК Віталій
06
Івано-Франківська
2:44.71
II

4
+9.26
3 МУХА Олексій
05
Дніпропетровська (2 к)
2:49.29
III

8
+13.84
4 ШВЕЦЬ Михайло
05
Запорізька
2:35.45
II

1

5 ЩУКІН Артем
06
Одеська (2 к.)
2:45.09
II

5
+9.64
6 ДЯДЕНКО Ілля
06
Кіровоградська
2:40.38
II

2
+4.93
7 ГРИГОРЬЄВ Іван
05
Сумська
2:44.44
II

3
+8.99
8 ВИШНІКОВ Дмитро
05
Київська
2:47.66
III

6
+12.21

Заплив 4
(Старт: 12:33:40:18)
1 ПРИМАК Дем'ян
06
Рівненська (2 к.)
2:45.99
II

7
+6.21
2 СКРИД Андрій
05
Київська (2 к)
2:41.18
II

3
+1.40
3 ШЕРЕМЕТ Нікіта
07
Одеська
2:39.91
II

2
+0.13
4 ПІТЕЛЬ Віталій
05
Полтавська (2 к)
2:41.34
II

4
+1.56
5 ДАНИЛЕВИЧ Микола
05
Тернопільська
2:47.60
III

8
+7.82
6 КОТЬОЛКІН Остап
06
Львівська
Д/К


1

7 ЛЯШУК Ілля
06
Волинська
2:41.90
II

6
+2.12
8 ФЕДОРЧЕНКО Кирило
06
Донецька (2 к.)
2:41.67
II

5
+1.89

Заплив 5
(Старт: 12:37:26:22)
1 ЧЕБОТАРЬОВ Андрій
05
Одеська
2:33.01
II

2
+1.11
2 КОРОТИЧ Гліб
05
Полтавська
2:35.72
II

6
+3.82
3 ПРИМАЧИК Валерій
05
Дніпропетровська
2:37.02
II

7
+5.12
4 ІВАНОВ Іван
05
Сумська
2:31.90
II

1

5 ПЛАТОНОВ Євгеній
06
Рівненська
2:35.52
II

5
+3.62
6 МЕЛЬНИК Артем
05
Одеська
2:35.06
II

4
+3.16
7 ФЕДОРОВ Вадим
05
Кіровоградська
2:34.90
II

3
+3.00
8 НАГІРНИЙ Орест
05
Волинська
2:40.09
II

8
+8.19

Заплив 6
(Старт: 12:40:54:98)
1 РЕШЕТЦОВ Артем
06
Кіровоградська
2:30.72
II

1

2 ОМЕЛЬЧЕНКО Тимур
05
Київська
Н/С




3 ПОЛЯК Сергій
07
Закарпатська
2:35.58
II

6
+4.86
4 МАТЯШ Єгор
05
Донецька
2:31.72
II

2
+1.00
5 ГОНЧАРЕНКО Олександр
06
Київ
2:32.99
II

4
+2.27
6 ЛІТВІНЧУК Захар
05
Рівненська (2 к.)
2:32.81
II

3
+2.09
7 КВАША Дмитро
05
Донецька
2:36.74
II

7
+6.02
8 ГОРБАНЬ Натаніель
06
Дніпропетровська (2 к)
2:34.84
II

5
+4.12

Заплив 7
(Старт: 12:43:59:02)
1 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим
05
Чернівецька
2:31.22
II

5
+4.48
2 УНУКОВИЧ Володимир
05
Донецька
2:30.79
II

3
+4.05
3 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор
05
Івано-Франківська
2:29.70
I

2
+2.96
4 ДОВБУШ Максим
06
Чернівецька
2:43.90
II

8
+17.16
5 ПРОЦЕНКО Максим
05
Харківська
2:26.74
I

1

6 ЧМИХАЛО Тимофій
06
Донецька
2:33.40
II

6
+6.66
7 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій
06
Закарпатська
2:30.96
II

4
+4.22
8 ТКАЧЕНКО Даніїл
07
Київ (2 к)
2:38.90
II

7
+12.16

Заплив 8
(Старт: 12:48:48:34)
1 РУДМАН Борис
05
Харківська
2:27.42
I

8
+8.09
2 ТСУДЖІ Юусуке
05
Дніпропетровська
2:22.44
I

4
+3.11
3 МАКОВІЙЧУК Владислав
05
Чернівецька
2:23.64
I

5
+4.31
4 ГРАБАРОВ Олексій
05
Одеська
2:19.33
кмс

1

5 УСОВ Марат
05
Київ
2:20.96
I

2
+1.63
6 ХАДЖИНОВ Олександр
05
Донецька
2:25.71
I

7
+6.38
7 ЖОВТКО Юрій
05
Рівненська
2:22.33
I

3
+3.00
8 ГАЛЬПЕРІН Максим
05
Одеська
2:24.56
I

6
+5.23