Федерація плавання України
 
Чемпіонат України з плавання серед юнаків
 
5 - 7 червня 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

4x100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України3:43.52Збірна України25.03.1999Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України3:47.62Стандартній час

Юнацький Рекорд України3:48.55Збірна України15.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України3:59.35Збірна України05.07.2018Кубок України
 
Заплив 1
(Старт: 13:59:24:93)
1







2







3 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Рівненська
4:35.67


2
+3.08

Савчук Поліна , Кобзєва Олена , Кондратюк Вікторія , Ліпецька Анастасія
4 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

Запорізька
4:32.59


1


Дяченко Софія , Бузовська Марія , Луценко Олександра , Самсон Анна
5 ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Вінницька
5:12.38


3
+39.79

Повар Діана , Рихлінська Анастасія , Рибкіна Олександра , Ткаченко Анна
6







7







8








Заплив 2
(Старт: 14:05:22:27)
1







2 ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Житомирська
4:48.48


4
+10.03

Козенюк Ванда , Хоменко Анастасія , Ткаченко Катерина , Винник Маргарита
3 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

Волинська
5:03.87


5
+25.42

Куренчук Маріанна , Веремчук Марія , Марченко Ірина , Лебедь Вікторія
4 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)

Дніпропетровська (2 к)
4:38.45


1


Кайдана Анна , Репецька Діана , Чепляка Олександра , Афанасьєва Тетяна
5 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ

Тернопільська
4:47.45


3
+9.00

Циклаурі Поліна , Степанюк Валентина , Хруник Ангеліна , Протоковська Діана Марія
6 ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Закарпатська
4:43.98


2
+5.53

Яночко Марія , Кирилюк Марія , Шпонтак Анастасія , Маніко Ніколь
7 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

Сумська
5:06.77


6
+28.32

Наумко Вероніка , Раєва Тетяна , Шугайова Вікторія , Титаренко Ольга
8








Заплив 3
(Старт: 14:11:51:98)
1 М. КИЇВ (2 К)

Київ (2 к)
4:40.10


8
+26.42

Дика Тетяна , Хребтань Єлизавета , Зубаха Анастасія , Любар Таїсія
2 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

Полтавська
4:35.37


6
+21.69

Момот Софія , Робота Анна , Хлистун Поліна , Шевченко Дарья
3 КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Київська
4:24.57


3
+10.89

Щербакова Єлізавєта , Котенко Марія , Обараз Наталія , Маложон Богдана
4 М. КИЇВ

Київ
4:13.68


1


Єрмішина Єлизавета , Чернищук Валерія , Зевіна Олександра , Єрмішина Анастасія
5 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ

Дніпропетровська
4:14.81


2
+1.13

Нікіша Поліна , Сулейманова Роксолана , Грімалюк Анастасія , Шишка Софія
6 ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Харківська
4:29.29


4
+15.61

Денисенко Олеся , Косенко Софія , Андрусенко Таїсія , Роман Марія
7 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Донецька
4:37.48


7
+23.80

Іваненко Владислава , Перепелятник Мирослава , Фіщенко Дарья , Мартинова Альона
8 ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

Одеська
4:35.14


5
+21.46

Караніколова Катерина , Каширіна Катерина , Філіпенко Поліна , Скидан Іванна