100 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:54.92 | Дар'я Степанюк | 30.07.2009 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:56.00 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.00 | Дар'я Степанюк | 25.03.2007 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 0:57.32 | Дарина Зевіна | 09.08.2009 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 0:57.88 | | | |
|
Розряди | мс | 1:00.00 | кмс | 1:03.50 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:37.00 | II юн | 1:49.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 10:51:15:33) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ШАМРАЙ
Катерина
| 06
| Тернопільська
|
1:16.28
| III
|
| 4
| +8.97
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська
|
1:07.31
| I
|
| 1
|
|
4 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
| 07
| Вінницька
|
1:16.11
| III
|
| 3
| +8.80
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Анна
| 08
| Вінницька
|
1:21.11
| III
|
| 5
| +13.80
|
6 |
ЩЕРБИНА
Ксенія
| 08
| Запорізька (2 к)
|
1:09.20
| II
|
| 2
| +1.89
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:08:22:79) |
1 |
ГОРОХОВА
Катерина
| 06
| Чернівецька
|
1:15.52
| III
|
| 7
| +5.17
|
2 |
МАЛЄЄВА
Альбіна
| 07
| Львівська
|
1:16.71
| III
|
| 8
| +6.36
|
3 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька
|
1:10.35
| II
|
| 1
|
|
4 |
АНТОНЯК
Анастасія
| 06
| Івано-Франківська
|
1:13.34
| II
|
| 4
| +2.99
|
5 |
ПОЙДА
Анастасія
| 06
| Черкаська
|
1:12.04
| II
|
| 2
| +1.69
|
6 |
ГУРА
Олександра
| 08
| Черкаська
|
1:14.04
| II
|
| 5
| +3.69
|
7 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська
|
1:15.44
| III
|
| 6
| +5.09
|
8 |
ВИННИК
Маргарита
| 07
| Житомирська
|
1:13.12
| II
|
| 3
| +2.77
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:10:06:63) |
1 |
ПОВАР
Діана
| 06
| Вінницька
|
1:12.43
| II
|
| 4
| +1.05
|
2 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська
|
1:12.27
| II
|
| 3
| +0.89
|
3 |
ЛАГОВСЬКА
Єлизавета
| 06
| Донецька (2 к.)
|
1:13.54
| II
|
| 6
| +2.16
|
4 |
ОГОРОДОВА
Вікторія
| 07
| Чернівецька
|
1:11.38
| II
|
| 1
|
|
5 |
ЛИСЕНКО
Олександра
| 06
| Київська (2 к)
|
1:16.14
| III
|
| 7
| +4.76
|
6 |
ТЕСЛЮК
Анастасія
| 06
| Тернопільська
|
1:11.69
| II
|
| 2
| +0.31
|
7 |
ПАХУТ
Оксана
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
1:13.53
| II
|
| 5
| +2.15
|
8 |
ТКАЧЕНКО
Катерина
| 07
| Житомирська
|
1:16.76
| III
|
| 8
| +5.38
|
|
| Заплив 4
1 |
СИНИЦЬКА
Олександра
| 06
| Кіровоградська
|
1:12.73
| II
|
| 8
| +3.65
|
2 |
САВЧУК
Поліна
| 07
| Рівненська
|
1:10.32
| II
|
| 3
| +1.24
|
3 |
ШЛЬОНКІНА
Анастасія
| 06
| Донецька (2 к.)
|
1:10.71
| II
|
| 4
| +1.63
|
4 |
БРОВЧЕНКО-СПИЦИНА
Катерина
| 06
| Київ
|
1:10.20
| II
|
| 2
| +1.12
|
5 |
КОЗЕНЮК
Ванда
| 06
| Житомирська
|
1:09.08
| II
|
| 1
|
|
6 |
ХРУНИК
Ангеліна
| 07
| Тернопільська
|
1:12.07
| II
|
| 6
| +2.99
|
7 |
КИРИЛЮК
Марія
| 08
| Закарпатська
|
1:12.10
| II
|
| 7
| +3.02
|
8 |
КОРКІШКО
Дарія
| 07
| Миколаївська
|
1:11.98
| II
|
| 5
| +2.90
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:13:47:32) |
1 |
ГАСКЕВИЧ
Зоя
| 07
| Київ (2 к)
|
1:11.36
| II
|
| 8
| +3.55
|
2 |
КРИВОШЕЙ
Валерія
| 06
| Харківська (2 к)
|
1:09.74
| II
|
| 3
| +1.93
|
3 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
1:10.31
| II
|
| 5
| +2.50
|
4 |
ФРИЗЮК
Вікторія
| 06
| Запорізька (2 к)
|
1:07.81
| I
|
| 1
|
|
5 |
ШПОНТАК
Анастасія
| 08
| Закарпатська
|
1:10.35
| II
|
| 6
| +2.54
|
6 |
РЕПЕЦЬКА
Діана
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:09.73
| II
|
| 2
| +1.92
|
7 |
СІМОЧКІНА
Варвара
| 07
| Одеська (2 к.)
|
1:10.14
| II
|
| 4
| +2.33
|
8 |
СИЛЮКОВА
Дарія
| 07
| Полтавська
|
1:11.29
| II
|
| 7
| +3.48
|
|
| Заплив 6
(Старт: 11:15:22:18) |
1 |
ДЯЧЕНКО
Софія
| 07
| Запорізька
|
1:08.92
| II
|
| 5
| +1.08
|
2 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
| 06
| Одеська
|
1:08.41
| II
|
| 3
| +0.57
|
3 |
КАЙДАНА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:07.84
| I
|
| 1
|
|
4 |
ЛЮБАР
Таїсія
| 06
| Київ (2 к)
|
1:07.91
| I
|
| 2
| +0.07
|
5 |
РОБОТА
Анна
| 06
| Полтавська
|
1:08.49
| II
|
| 4
| +0.65
|
6 |
СКРИПНИК
Софія
| 06
| Чернівецька
|
1:10.55
| II
|
| 8
| +2.71
|
7 |
ХРЕБТАНЬ
Єлизавета
| 06
| Київ (2 к)
|
1:10.11
| II
|
| 7
| +2.27
|
8 |
ШИШОВА
Анастасія
| 07
| Харківська
|
1:09.13
| II
|
| 6
| +1.29
|
|
| Заплив 7
(Старт: 11:17:03:34) |
1 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька
|
1:06.89
| I
|
| 2
| +0.95
|
2 |
КОСЕНКО
Софія
| 06
| Харківська
|
1:06.89
| I
|
| 2
| +0.95
|
3 |
БУРДЕЙНА
Валерія
| 06
| Одеська
|
1:08.85
| II
|
| 5
| +2.91
|
4 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька
|
1:05.94
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЛАГУТА
Рената
| 08
| Херсонська
|
1:09.67
| II
|
| 7
| +3.73
|
6 |
ОБАРАЗ
Наталія
| 06
| Київська
|
1:08.03
| II
|
| 4
| +2.09
|
7 |
ДИКА
Тетяна
| 07
| Київ (2 к)
|
1:09.00
| II
|
| 6
| +3.06
|
8 |
ЗУБАХА
Анастасія
| 06
| Київ (2 к)
|
1:11.16
| II
|
| 8
| +5.22
|
|
| Заплив 8
(Старт: 11:18:38:20) |
1 |
ШЕВЧЕНКО
Дарья
| 06
| Полтавська
|
1:05.67
| I
|
| 3
| +2.75
|
2 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ
|
1:05.73
| I
|
| 4
| +2.81
|
3 |
КОТЕНКО
Марія
| 06
| Київська
|
1:06.46
| I
|
| 6
| +3.54
|
4 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
1:05.11
| I
|
| 2
| +2.19
|
5 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська
|
1:06.53
| I
|
| 8
| +3.61
|
6 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька
|
1:02.92
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька
|
1:06.52
| I
|
| 7
| +3.60
|
8 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська
|
1:06.30
| I
|
| 5
| +3.38
|
|
| Заплив 9
1 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ
|
1:04.14
| I
|
| 6
| +2.25
|
2 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
1:04.21
| I
|
| 7
| +2.32
|
3 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська
|
1:01.89
| кмс
|
| 1
|
|
4 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська
|
1:02.29
| кмс
|
| 3
| +0.40
|
5 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ
|
1:03.08
| кмс
|
| 5
| +1.19
|
6 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська
|
1:02.83
| кмс
|
| 4
| +0.94
|
7 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ
|
1:02.13
| кмс
|
| 2
| +0.24
|
8 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська
|
1:04.49
| I
|
| 8
| +2.60
|
|
|
100 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:48.26 | Сергій Шевцов | 27.07.2017 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:49.47 | Сергій Шевцов | 18.03.2016 | Чемпіонат України |
| Юнацький Рекорд України | 0:50.17 | Сергій Шевцов | 09.05.2015 | Міжнародні змагання |
| Вище досягнення України | 0:52.29 | Олександр Мороз | 20.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:52.04 | | | |
|
Розряди | мс | 53.50 | кмс | 56.50 | I | 1:01.00 | II | 1:08.00 | III | 1:17.00 | I юн | 1:26.50 | II юн | 1:36.50 |
|
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ТИМЧЕНКО
Нікіта
| 06
| Чернігівська
|
1:09.53
| III
|
| 3
| +5.99
|
4 |
ЛІСУН
Максим
| 05
| Черкаська
|
1:06.38
| II
|
| 2
| +2.84
|
5 |
БОЙКОВ
Сергій
| 05
| Чернівецька
|
1:03.54
| II
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:25:01:38) |
1 |
ГОЦУЛЯК
Михайло
| 06
| Хмельницька
|
1:12.40
| III
|
| 8
| +9.25
|
2 |
КАЛАБІН
Роман
| 06
| Сумська
|
1:05.91
| II
|
| 5
| +2.76
|
3 |
МАКСАКОВ
Михайло
| 05
| Одеська (2 к.)
|
1:04.21
| II
|
| 2
| +1.06
|
4 |
БРАЖНИК
Дмитро
| 05
| Миколаївська
|
1:03.15
| II
|
| 1
|
|
5 |
УЗУНОВ
Руслан
| 06
| Миколаївська
|
1:04.25
| II
|
| 4
| +1.10
|
6 |
ТАНАСІЙЧУК
Денис
| 05
| Одеська (2 к.)
|
1:04.22
| II
|
| 3
| +1.07
|
7 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ
Віктор
| 06
| Тернопільська
|
1:11.00
| III
|
| 7
| +7.85
|
8 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
| 07
| Хмельницька
|
1:09.46
| III
|
| 6
| +6.31
|
|
| Заплив 3
(Старт: 11:26:43:02) |
1 |
ЛЯШУК
Ілля
| 06
| Волинська
|
1:03.72
| II
|
| 2
| +0.68
|
2 |
ВОВКОДАВ
Євгеній
| 06
| Київська
|
1:16.01
| III
|
| 8
| +12.97
|
3 |
БОГАТИР
Тимофій
| 07
| Хмельницька
|
1:11.88
| III
|
| 6
| +8.84
|
4 |
ЮРЧЕНКО
Микита
| 06
| Донецька (2 к.)
|
1:06.84
| II
|
| 3
| +3.80
|
5 |
СТЕПАНОВ
Олександр
| 06
| Київська
|
1:15.82
| III
|
| 7
| +12.78
|
6 |
ГУБАР
Петро
| 06
| Київська
|
1:11.70
| III
|
| 5
| +8.66
|
7 |
МІГУНОВ
Міхаіл
| 05
| Івано-Франківська
|
1:09.66
| III
|
| 4
| +6.62
|
8 |
СОРОКА
Юрій
| 05
| Львівська
|
1:03.04
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 11:28:30:41) |
1 |
БАБЕНКО
Максим
| 05
| Черкаська
|
1:10.49
| III
|
| 8
| +3.91
|
2 |
ОМЕЛЬЧУК
Олександр
| 07
| Житомирська
|
1:07.66
| II
|
| 4
| +1.08
|
3 |
ЛАРІН
Єгор
| 06
| Херсонська
|
1:07.60
| II
|
| 3
| +1.02
|
4 |
БЕСАРАБ
Олег
| 06
| Чернівецька
|
1:08.00
| II
|
| 6
| +1.42
|
5 |
МАРГАЛЬ
Олександр
| 06
| Чернівецька
|
1:07.53
| II
|
| 2
| +0.95
|
6 |
ПАСТУШЕНКО
Ярослав
| 06
| Київська
|
1:08.39
| III
|
| 7
| +1.81
|
7 |
ТЕЛЕПА
Володимир
| 05
| Київська
|
1:07.69
| II
|
| 5
| +1.11
|
8 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
| 06
| Чернігівська
|
1:06.58
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 5
(Старт: 11:30:13:89) |
1 |
ГРИГОРЬЄВ
Іван
| 05
| Сумська
|
1:07.41
| II
|
| 7
| +3.53
|
2 |
БУРХАН
Євгеній
| 06
| Черкаська
|
1:06.14
| II
|
| 5
| +2.26
|
3 |
ПОГОДАЄВ
Максим
| 06
| Миколаївська
|
1:03.88
| II
|
| 1
|
|
4 |
ТАЧИНСЬКИЙ
Олександр
| 05
| Волинська
|
1:05.98
| II
|
| 4
| +2.10
|
5 |
КУЗЬМЕНКО
Євген
| 06
| Донецька (2 к.)
|
1:05.80
| II
|
| 3
| +1.92
|
6 |
БРАТУШКА
Денис
| 05
| Сумська
|
1:04.72
| II
|
| 2
| +0.84
|
7 |
ЛЮБАВІН
Володимир
| 05
| Житомирська
|
1:07.09
| II
|
| 6
| +3.21
|
8 |
РИЖЕНКО
Всеволод
| 05
| Чернігівська
|
1:09.40
| III
|
| 8
| +5.52
|
|
| Заплив 6
(Старт: 11:31:58:66) |
1 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (2 к)
|
1:06.52
| II
|
| 4
| +1.94
|
2 |
НАУМОВ
Святослав
| 05
| Сумська
|
1:04.58
| II
|
| 1
|
|
3 |
ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ
Євген
| 05
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
РУСІН
Дмитро
| 05
| Київська (2 к)
|
1:05.19
| II
|
| 2
| +0.61
|
5 |
ДЯЧЕНКО
Данііл
| 05
| Київ (2 к)
|
1:08.07
| III
|
| 6
| +3.49
|
6 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
| 06
| Донецька (2 к.)
|
1:07.16
| II
|
| 5
| +2.58
|
7 |
ДІДИК
Георгій
| 07
| Закарпатська
|
1:08.36
| III
|
| 7
| +3.78
|
8 |
ГОРЯЧУН
Данило
| 05
| Одеська
|
1:06.22
| II
|
| 3
| +1.64
|
|
| Заплив 7
(Старт: 11:33:45:58) |
1 |
НАГІРНИЙ
Орест
| 05
| Волинська
|
1:03.82
| II
|
| 5
| +1.38
|
2 |
ТЕСЛЕНКО
Тарас
| 05
| Київ (2 к)
|
1:03.93
| II
|
| 6
| +1.49
|
3 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
1:03.15
| II
|
| 2
| +0.71
|
4 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська
|
1:04.23
| II
|
| 7
| +1.79
|
5 |
КАЛЕНИК
Микита
| 06
| Запорізька (2 к)
|
1:03.21
| II
|
| 3
| +0.77
|
6 |
ШАХ
Максим
| 05
| Львівська
|
1:02.44
| II
|
| 1
|
|
7 |
ІВАНЮТА
Нікіта
| 05
| Київ
|
1:04.55
| II
|
| 8
| +2.11
|
8 |
МАЛИНОВСЬКИЙ
Олексій
| 05
| Рівненська
|
1:03.34
| II
|
| 4
| +0.90
|
|
| Заплив 8
(Старт: 11:35:24:40) |
1 |
ЧЕБОТАРЬОВ
Андрій
| 05
| Одеська
|
1:02.30
| II
|
| 2
| +0.05
|
2 |
МЕЛЬНИК
Артем
| 05
| Одеська
|
1:03.14
| II
|
| 4
| +0.89
|
3 |
КАЛІНЧУК
Данило
| 05
| Миколаївська
|
1:02.25
| II
|
| 1
|
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Даніїл
| 07
| Київ (2 к)
|
1:04.34
| II
|
| 7
| +2.09
|
5 |
ВОЛОЩЕНКО
Савелій
| 05
| Харківська (2 к)
|
1:03.76
| II
|
| 5
| +1.51
|
6 |
КУЦ
Фадєй
| 05
| Харківська (2 к)
|
1:03.90
| II
|
| 6
| +1.65
|
7 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська
|
1:02.91
| II
|
| 3
| +0.66
|
8 |
СКУЛКІН
Максим
| 05
| Київ
|
1:05.49
| II
|
| 8
| +3.24
|
|
| Заплив 9
(Старт: 11:3':00:49) |
1 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
| 05
| Тернопільська
|
1:03.83
| II
|
| 5
| +1.60
|
2 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| 06
| Волинська
|
1:02.41
| II
|
| 2
| +0.18
|
3 |
КОРЯГІН
Андрій
| 06
| Полтавська (2 к)
|
1:02.61
| II
|
| 3
| +0.38
|
4 |
НЕПОКРИТОВ
Єгор
| 05
| Київська (2 к)
|
1:04.05
| II
|
| 6
| +1.82
|
5 |
ЯЦЕНКО
Вадим
| 06
| Полтавська
|
1:04.43
| II
|
| 7
| +2.20
|
6 |
ЩЕРБИНА
Владислав
| 05
| Київська (2 к)
|
1:04.43
| II
|
| 7
| +2.20
|
7 |
ДУБИНА
Тарас
| 05
| Івано-Франківська
|
1:03.17
| II
|
| 4
| +0.94
|
8 |
ЧЕРНИШЕВ
Микита
| 05
| Донецька (2 к.)
|
1:02.23
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 10
(Старт: 11:38:37:40) |
1 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
| 05
| Київ
|
1:02.99
| II
|
| 3
| +1.11
|
2 |
СТАНКУЛ
Юрій
| 06
| Одеська
|
1:01.88
| II
|
| 1
|
|
3 |
ІВАЩЕНКО
Микита
| 05
| Полтавська
|
1:03.17
| II
|
| 4
| +1.29
|
4 |
АНДРЄЄВ
Артем
| 06
| Харківська (2 к)
|
1:04.75
| II
|
| 8
| +2.87
|
5 |
ЗЕЛЕНЮК
Микита
| 05
| Миколаївська
|
1:04.69
| II
|
| 7
| +2.81
|
6 |
ШПАКОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
1:04.64
| II
|
| 6
| +2.76
|
7 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:03.94
| II
|
| 5
| +2.06
|
8 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
| 05
| Рівненська
|
1:02.40
| II
|
| 2
| +0.52
|
|
| Заплив 11
(Старт: 11:40:11:57) |
1 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська
|
1:01.69
| II
|
| 4
| +2.33
|
2 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
59.36
| I
|
| 1
|
|
3 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська
|
1:01.77
| II
|
| 5
| +2.41
|
4 |
ПІЩУЛІН
Олександр
| 05
| Запорізька (2 к)
|
1:01.47
| II
|
| 3
| +2.11
|
5 |
ПЕРЕСИПКІН
Максим
| 05
| Харківська (2 к)
|
1:02.11
| II
|
| 6
| +2.75
|
6 |
ІВАНУЩИК
Денис
| 05
| Миколаївська
| Д/К
|
|
| 2
|
|
7 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:03.86
| II
|
| 8
| +4.50
|
8 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ
Артем
| 06
| Волинська
|
1:02.60
| II
|
| 7
| +3.24
|
|
| Заплив 12
(Старт: 11:41:47:38) |
1 |
ГОРПИНЧУК
Максим
| 05
| Рівненська (2 к.)
|
1:03.91
| II
|
| 7
| +3.88
|
2 |
БОРИСОВ
Артем
| 05
| Харківська (2 к)
|
1:02.87
| II
|
| 5
| +2.84
|
3 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька
|
1:00.03
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПРОЦЕНКО
Іван
| 05
| Донецька
|
1:00.13
| I
|
| 2
| +0.10
|
5 |
БАБЕНКО
Степан
| 05
| Київська
|
1:03.63
| II
|
| 6
| +3.60
|
6 |
СОКОЛОВ
Андрій
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
НЕПОП
Олександр
| 05
| Київ (2 к)
|
1:01.36
| II
|
| 4
| +1.33
|
8 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська
|
1:00.42
| I
|
| 3
| +0.39
|
|
| Заплив 13
(Старт: 11:43:24:57) |
1 |
МАСНИЙ
Захар
| 05
| Київська
|
1:02.00
| II
|
| 6
| +1.87
|
2 |
БАЛОГ
Станіслав
| 05
| Закарпатська
|
1:02.23
| II
|
| 7
| +2.10
|
3 | МЕЛЬНИК
Ростислав
| 05
| Дніпропетровська
|
1:01.93
| II
|
| 5
| +1.80
|
4 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька
|
1:01.23
| II
|
| 3
| +1.10
|
5 |
МОСТОВИЙ
Данило
| 05
| Харківська
|
1:00.25
| I
|
| 2
| +0.12
|
6 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| Запорізька
|
1:00.13
| I
|
| 1
|
|
7 | ГУР'ЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:01.28
| II
|
| 4
| +1.15
|
8 |
ВИШНІКОВ
Дмитро
| 05
| Київська
|
1:03.94
| II
|
| 8
| +3.81
|
|
| Заплив 14
(Старт: 11:44:55:52) |
1 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська
|
1:00.30
| I
|
| 4
| +1.05
|
2 |
ШЕКІН
Олександр
| 05
| Харківська
|
1:00.29
| I
|
| 3
| +1.04
|
3 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська
|
59.89
| I
|
| 2
| +0.64
|
4 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
| 05
| Запорізька
|
59.25
| I
|
| 1
|
|
5 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:02.24
| II
|
| 8
| +2.99
|
6 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
| 05
| Харківська
|
1:01.38
| II
|
| 7
| +2.13
|
7 |
ЮНГ
Олександр
| 05
| Донецька
|
1:00.97
| I
|
| 6
| +1.72
|
8 |
ПОМАЗАН
Данило
| 05
| Дніпропетровська
|
1:00.96
| I
|
| 5
| +1.71
|
|
| Заплив 15
(Старт: 11:46:23:53) |
1 |
ТАРАСОВ
Євгеній
| 06
| Київська
|
1:00.46
| I
|
| 5
| +1.90
|
2 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
59.56
| I
|
| 3
| +1.00
|
3 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ
|
1:02.67
| II
|
| 8
| +4.11
|
4 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська
|
1:00.47
| I
|
| 6
| +1.91
|
5 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська
|
58.56
| I
|
| 1
|
|
6 |
ФЕДОРОВ
Вадим
| 05
| Кіровоградська
|
58.88
| I
|
| 2
| +0.32
|
7 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:01.14
| II
|
| 7
| +2.58
|
8 |
САРАПІН
Даніїл
| 05
| Волинська
|
59.78
| I
|
| 4
| +1.22
|
|
| Заплив 16
(Старт: 11:47:52:86) |
1 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська
|
1:00.43
| I
|
| 7
| +1.35
|
2 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька
|
59.37
| I
|
| 3
| +0.29
|
3 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська
|
59.08
| I
|
| 1
|
|
4 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
1:00.30
| I
|
| 6
| +1.22
|
5 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ
|
59.33
| I
|
| 2
| +0.25
|
6 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська
|
59.44
| I
|
| 4
| +0.36
|
7 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська
|
1:00.00
| I
|
| 5
| +0.92
|
8 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська
|
1:00.91
| I
|
| 8
| +1.83
|
|
| Заплив 17
(Старт: 11:50:44:70) |
1 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька
|
58.06
| I
|
| 5
| +2.06
|
2 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська
|
59.29
| I
|
| 7
| +3.29
|
3 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
58.37
| I
|
| 6
| +2.37
|
4 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
56.00
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
56.52
| I
|
| 2
| +0.52
|
6 |
КОЧУ
Антон
| 05
| Дніпропетровська
|
57.18
| I
|
| 3
| +1.18
|
7 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська
|
57.21
| I
|
| 4
| +1.21
|
8 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
59.85
| I
|
| 8
| +3.85
|
|
|
200 м брас - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 2:23.01 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:23.01 | Вікторія Солнцева | 02.08.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:26.93 | Вікторія Солнцева | 07.04.2013 | м/з Мультінейшин | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:35.48 | | | |
|
Розряди | мс | 2:41.00 | кмс | 2:50.00 | I | 3:02.00 | II | 3:23.00 | III | 3:49.00 | I юн | 4:17.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 11:53:03:94) |
1 |
ГОЛИК
Євгенія
| 06
| Чернівецька
|
3:34.52
| III
|
| 7
| +50.49
|
2 |
ШУГАЙОВА
Вікторія
| 07
| Сумська
|
3:18.35
| II
|
| 4
| +34.32
|
3 |
ВЕРЕМЧУК
Марія
| 07
| Волинська
|
3:08.85
| II
|
| 3
| +24.82
|
4 |
ОКРЕПКА
Анна
| 07
| Львівська
|
3:30.17
| III
|
| 6
| +46.14
|
5 |
САВЧЕНКО
Ольга
| 03
| Київська
|
2:44.03
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
СІРИК
Поліна
| 07
| Запорізька (2 к)
|
3:02.64
| II
|
| 2
| +18.61
|
7 |
РУССКІХ
Тетяна
| 06
| Тернопільська
|
3:22.91
| II
|
| 5
| +38.88
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 11:57:43:35) |
1 |
ШЕНДЕРУК
Діана
| 07
| Миколаївська
|
3:14.54
| II
|
| 6
| +17.32
|
2 |
КЛИМЕНКО
Софія
| 06
| Черкаська
|
3:07.43
| II
|
| 3
| +10.21
|
3 |
ТИТАРЕНКО
Ольга
| 07
| Сумська
|
3:15.27
| II
|
| 7
| +18.05
|
4 |
КОТУБЕЙ
Олександра
| 06
| Кіровоградська
|
3:00.95
| I
|
| 2
| +3.73
|
5 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька
|
2:57.22
| I
|
| 1
|
|
6 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька
|
3:09.20
| II
|
| 5
| +11.98
|
7 |
ФІЛІПЧУК
Даря
| 06
| Одеська (2 к.)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
8 |
ГАСКЕВИЧ
Зоя
| 07
| Київ (2 к)
|
3:19.19
| II
|
| 8
| +21.97
|
|
| Заплив 3
1 |
МАРЧЕНКО
Ірина
| 06
| Волинська
|
3:08.33
| II
|
| 7
| +11.64
|
2 |
САМСОН
Анна
| 06
| Запорізька
|
3:03.71
| II
|
| 3
| +7.02
|
3 |
ГОЛОВКО
Владислава
| 08
| Кіровоградська
|
3:03.59
| II
|
| 2
| +6.90
|
4 |
САВЧЕНКО
Аліса
| 07
| Київ (2 к)
|
3:04.74
| II
|
| 4
| +8.05
|
5 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська
|
3:06.40
| II
|
| 5
| +9.71
|
6 |
БОРДЮГ
Анастасія
| 06
| Полтавська
|
3:09.43
| II
|
| 8
| +12.74
|
7 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська
|
2:56.69
| I
|
| 1
|
|
8 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
3:07.77
| II
|
| 6
| +11.08
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:05:28:85) |
1 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька
|
2:56.85
| I
|
| 3
| +1.01
|
2 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (2 к)
|
3:04.69
| II
|
| 7
| +8.85
|
3 |
АНДРЕЙЧЕНКО
Олена
| 07
| Кіровоградська
|
3:02.36
| II
|
| 6
| +6.52
|
4 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська
|
2:56.32
| I
|
| 2
| +0.48
|
5 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська
|
2:55.84
| I
|
| 1
|
|
6 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська
|
3:09.41
| II
|
| 8
| +13.57
|
7 |
ЖЕРЕБІНА
Дарьяна
| 06
| Київ
|
2:59.78
| I
|
| 4
| +3.94
|
8 |
СКРОБАЧ
Стелла
| 06
| Івано-Франківська
|
3:01.58
| I
|
| 5
| +5.74
|
|
| Заплив 5
(Старт: 12:10:45:87) |
1 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (2 к.)
|
2:57.04
| I
|
| 7
| +8.61
|
2 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
2:56.72
| I
|
| 6
| +8.29
|
3 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька
|
2:55.61
| I
|
| 4
| +7.18
|
4 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька
|
2:48.43
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МАЛООК
Іванна
| 06
| Дніпропетровська
|
2:52.38
| I
|
| 2
| +3.95
|
6 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
2:56.40
| I
|
| 5
| +7.97
|
7 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06
| Рівненська
|
2:54.52
| I
|
| 3
| +6.09
|
8 |
КАШИРІНА
Катерина
| 06
| Одеська
|
2:59.25
| I
|
| 8
| +10.82
|
|
|
200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:14:14:27) |
1 |
КУЛЬТЕНКО
Антон
| 06
| Черкаська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
2 |
КОЛІСНІЧЕНКО
Микита
| 05
| Полтавська
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська
|
2:19.01
| мс
|
| 1
|
|
4 |
МОРГУНОВ
Олександр
| 06
| Вінницька
|
3:05.44
| III
|
| 3
| +46.43
|
5 |
ПОТАПОВ
Артем
| 07
| Хмельницька
|
3:13.90
| III
|
| 4
| +54.89
|
6 |
ТИСЯЧНИЙ
Нікіта
| 05
| Одеська (2 к.)
|
2:54.27
| II
|
| 2
| +35.26
|
7 |
ТЕНИЦЬКИЙ
Нікіта
| 06
| Сумська
|
3:14.69
| III
|
| 6
| +55.68
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:18:44:03) |
1 |
НЕРОДА
Андрій
| 05
| Волинська
|
3:07.77
| III
|
| 8
| +17.60
|
2 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська
| Д/К
|
|
| 3
|
|
3 |
БОЙКО
Олексій
| 05
| Сумська
|
2:58.99
| II
|
| 2
| +8.82
|
4 |
ЛАВРИК
Віталій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:50.17
| II
|
| 1
|
|
5 |
ВОЛЬСЬКИЙ
Святослав
| 06
| Львівська
|
3:07.29
| III
|
| 7
| +17.12
|
6 |
ЦАПЕНКО
Микола
| 05
| Одеська (2 к.)
|
3:01.10
| II
|
| 6
| +10.93
|
7 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька (2 к)
|
2:59.49
| II
|
| 4
| +9.32
|
8 |
ЧЕКУЛАЄВ
Віктор
| 05
| Запорізька (2 к)
|
3:00.93
| II
|
| 5
| +10.76
|
|
| Заплив 3
1 |
ГЕРАСИМЕНКО
Артем
| 06
| Київська
|
3:03.25
| III
|
| 7
| +9.74
|
2 |
ДЯДЕНКО
Ілля
| 06
| Кіровоградська
|
2:56.69
| II
|
| 5
| +3.18
|
3 |
ГРАБКО
Іван
| 05
| Полтавська
| Д/К
|
|
| 4
|
|
4 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька
|
3:04.73
| III
|
| 8
| +11.22
|
5 |
КОВАЛЬЧУК
Тимофій
| 06
| Івано-Франківська
|
2:53.51
| II
|
| 1
|
|
6 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька
|
2:57.09
| II
|
| 6
| +3.58
|
7 |
БЕЗЩАСНИЙ
Роман
| 05
| Київ (2 к)
|
2:55.01
| II
|
| 2
| +1.50
|
8 |
ПРИМАК
Дем'ян
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
2:55.09
| II
|
| 3
| +1.58
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:26:24:69) |
1 |
КОНОВЕЦЬ
Нікіта
| 06
| Київ
|
2:55.60
| II
|
| 8
| +5.97
|
2 |
БУЛДЕЙ
Данило
| 05
| Дніпропетровська
|
2:53.10
| II
|
| 6
| +3.47
|
3 |
ВЕРНЕР
Данііл
| 05
| Полтавська
|
2:52.73
| II
|
| 4
| +3.10
|
4 |
ЛОГВІН
Максим
| 06
| Харківська (2 к)
|
2:52.83
| II
|
| 5
| +3.20
|
5 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька
|
2:49.63
| II
|
| 1
|
|
6 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
| 05
| Рівненська (2 к.)
|
2:54.21
| II
|
| 7
| +4.58
|
7 |
ЯРИНОВСЬКИЙ
Дмитро
| 06
| Харківська (2 к)
|
2:52.62
| II
|
| 3
| +2.99
|
8 |
ТОРБА
Євгеній
| 05
| Київська
|
2:51.42
| II
|
| 2
| +1.79
|
|
| Заплив 5
(Старт: 12:29:58:73) |
1 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
| 05
| Одеська (2 к.)
|
2:58.41
| II
|
| 8
| +11.89
|
2 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька
|
2:52.31
| II
|
| 5
| +5.79
|
3 |
СТРОГУШ
Олександр
| 05
| Тернопільська
|
2:46.52
| II
|
| 1
|
|
4 |
СУРОВІКІН
Тимофій
| 06
| Харківська
|
2:49.75
| II
|
| 3
| +3.23
|
5 |
КРАВЕЦЬ
Дмитро
| 05
| Київська
| Д/К
|
|
| 2
|
|
6 |
КВАША
Дмитро
| 05
| Донецька
| Д/К
|
|
| 6
|
|
7 |
КОТЬОЛКІН
Остап
| 06
| Львівська
|
2:50.85
| II
|
| 4
| +4.33
|
8 |
БАРИЛЯК
Ярослав
| 06
| Київська (2 к)
|
2:56.75
| II
|
| 7
| +10.23
|
|
| Заплив 6
(Старт: 12:35:29:76) |
1 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
2:44.56
| II
|
| 6
| +7.53
|
2 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ
|
2:43.38
| I
|
| 4
| +6.35
|
3 |
ГОНЧАРЕНКО
Олександр
| 06
| Київ
|
2:43.64
| I
|
| 5
| +6.61
|
4 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька
|
2:37.03
| I
|
| 1
|
|
5 |
САВЕЛЮК
Ярослав
| 05
| Хмельницька
|
2:42.93
| I
|
| 3
| +5.90
|
6 |
КЛИСЬ
Максим
| 05
| Київська
|
2:48.16
| II
|
| 7
| +11.13
|
7 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
2:48.18
| II
|
| 8
| +11.15
|
8 |
ПАДВА
Денис
| 05
| Дніпропетровська
|
2:42.79
| I
|
| 2
| +5.76
|
|
|
100 м на спині - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:59.90 | Дарина Зевіна | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:00.05 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:00.05 | Дарина Зевіна | 25.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:01.49 | Дарина Зевіна | 11.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:04.50 | | | |
|
Розряди | мс | 1:07.50 | кмс | 1:11.00 | I | 1:16.00 | II | 1:24.50 | III | 1:35.50 | I юн | 1:47.50 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:39:06:63) |
1 |
ГУРА
Олександра
| 08
| Черкаська
|
1:27.61
| III
|
| 6
| +9.98
|
2 |
СТАНІВА
Яна
| 07
| Івано-Франківська
|
1:23.50
| II
|
| 4
| +5.87
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Анна
| 08
| Вінницька
|
1:26.52
| III
|
| 5
| +8.89
|
4 |
КУРЕНЧУК
Маріанна
| 06
| Волинська
|
1:20.96
| II
|
| 2
| +3.33
|
5 |
ГОЛОВКО
Владислава
| 08
| Кіровоградська
|
1:22.31
| II
|
| 3
| +4.68
|
6 |
РИБКІНА
Олександра
| 07
| Вінницька
|
1:29.40
| III
|
| 7
| +11.77
|
7 |
ЩЕРБИНА
Ксенія
| 08
| Запорізька (2 к)
|
1:17.63
| II
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:41:43:92) |
1 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська
|
1:20.14
| II
|
| 4
| +4.16
|
2 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська
|
1:15.98
| I
|
| 1
|
|
3 |
МОРОЗ
Аліна
| 06
| Івано-Франківська
|
1:20.76
| II
|
| 5
| +4.78
|
4 |
ЧЕПЛЯКА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:21.19
| II
|
| 6
| +5.21
|
5 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька
|
1:22.99
| II
|
| 7
| +7.01
|
6 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
1:19.82
| II
|
| 3
| +3.84
|
7 |
МУНДУЛОВА
Аліна
| 07
| Донецька (2 к.)
|
1:19.25
| II
|
| 2
| +3.27
|
8 |
НАУМКО
Вероніка
| 07
| Сумська
|
1:23.21
| II
|
| 8
| +7.23
|
|
| Заплив 3
1 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
| 06
| Київ
|
1:17.83
| II
|
| 3
| +2.65
|
2 |
МІКІШ
Анна
| 06
| Черкаська
|
1:20.35
| II
|
| 6
| +5.17
|
3 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька
|
1:15.18
| I
|
| 1
|
|
4 |
БРАІЛОВСЬКА
Поліна
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
1:19.05
| II
|
| 5
| +3.87
|
5 |
ПАХУТ
Оксана
| 07
| Рівненська (2 к.)
|
1:20.40
| II
|
| 7
| +5.22
|
6 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька
|
1:15.65
| I
|
| 2
| +0.47
|
7 |
КИРИЛЮК
Марія
| 08
| Закарпатська
|
1:21.11
| II
|
| 8
| +5.93
|
8 |
ШИШОВА
Анастасія
| 07
| Харківська
|
1:18.50
| II
|
| 4
| +3.32
|
|
| Заплив 4
1 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька
|
1:19.98
| II
|
| 7
| +7.36
|
2 |
ЯНОЧКО
Марія
| 07
| Закарпатська
| Д/К
|
|
| 5
|
|
3 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| Київ
|
1:15.36
| I
|
| 2
| +2.74
|
4 |
ХОМЕНКО
Анастасія
| 06
| Житомирська
|
1:20.25
| II
|
| 8
| +7.63
|
5 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька (2 к.)
|
1:12.62
| I
|
| 1
|
|
6 |
МОМОТ
Софія
| 06
| Полтавська
|
1:16.55
| II
|
| 3
| +3.93
|
7 |
ПАВЛУНЬ
Дарина
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
1:18.34
| II
|
| 6
| +5.72
|
8 |
ПЛЕХОТКІНА
Софія
| 07
| Київ
|
1:17.47
| II
|
| 4
| +4.85
|
|
| Заплив 5
(Старт: 08:22:05:04) |
1 |
ЗУБРИЧ
Поліна
| 07
| Миколаївська
|
1:14.26
| I
|
| 7
| +5.81
|
2 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська
|
1:11.52
| I
|
| 3
| +3.07
|
3 |
СЕМЕНОВА
Анна
| 06
| Дніпропетровська
|
1:11.45
| I
|
| 2
| +3.00
|
4 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська
|
1:08.45
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
| 06
| Тернопільська
|
1:11.98
| I
|
| 5
| +3.53
|
6 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ
| Н/С
|
|
|
|
|
7 |
ІВАНОВА
Аліна
| 06
| Кіровоградська
|
1:12.07
| I
|
| 6
| +3.62
|
8 |
СКИДАН
Іванна
| 06
| Одеська
|
1:11.75
| I
|
| 4
| +3.30
|
|
|
100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:57.96 | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 12:52:06:43) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
СНІГУРЯК
Андрій
| 05
| Чернівецька (2 к.)
|
1:15.17
| III
|
| 2
| +2.24
|
4 |
БАСАРА
Михайло
| 06
| Тернопільська
| Д/К
|
|
| 1
|
|
5 |
ГОЛОЮХА
Володимир
| 05
| Тернопільська
|
1:17.04
| III
|
| 3
| +4.11
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 12:54:13:37) |
1 |
БЄСЄДА
Вадим
| 05
| Полтавська (2 к)
|
1:12.71
| II
|
| 3
| +12.32
|
2 |
РАСТОРГУЄВ
Назар
| 06
| Київська
|
1:25.32
| I юн
|
| 6
| +24.93
|
3 |
ВІНОКУРОВ
Володимир
| 06
| Вінницька
|
1:21.69
| III
|
| 5
| +21.30
|
4 |
БАБЕНКО
Андрій
| 06
| Київська
|
1:27.59
| I юн
|
| 7
| +27.20
|
5 |
ДУДАРЕНКО
Богдан
| 00
| Київська
|
1:00.39
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ЯНЧЕВСЬКИЙ
Назар
| 06
| Житомирська
|
1:19.79
| III
|
| 4
| +19.40
|
7 |
ГРЕЦЕЛЯК
Маркіян
| 06
| Львівська
|
1:10.44
| II
|
| 2
| +10.05
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 12:56:08:83) |
1 |
РУСІН
Дмитро
| 05
| Київська (2 к)
|
1:17.14
| III
|
| 7
| +2.72
|
2 |
ФОМОВ
Ілля
| 06
| Хмельницька
|
1:16.78
| III
|
| 6
| +2.36
|
3 |
ШЕКІН
Олександр
| 05
| Харківська
|
1:14.42
| II
|
| 1
|
|
4 |
КОНДРАТОВ
Денис
| 06
| Запорізька (2 к)
|
1:15.35
| III
|
| 3
| +0.93
|
5 |
ІВЧЕНКО
Артем
| 06
| Сумська
|
1:16.21
| III
|
| 4
| +1.79
|
6 |
ЩУКІН
Артем
| 06
| Одеська (2 к.)
|
1:16.65
| III
|
| 5
| +2.23
|
7 |
КАЛАБІН
Роман
| 06
| Сумська
|
1:15.22
| III
|
| 2
| +0.80
|
8 |
ДЯДЕНКО
Олександр
| 06
| Київська
|
1:21.45
| III
|
| 8
| +7.03
|
|
| Заплив 4
(Старт: 12:59:00:65) |
1 |
СТАНКУЛ
Юрій
| 06
| Одеська
|
1:13.00
| II
|
| 3
| +1.33
|
2 |
КРАЧИЛО
Ілля
| 05
| Київська (2 к)
|
1:14.95
| II
|
| 6
| +3.28
|
3 |
ПІТЕЛЬ
Віталій
| 05
| Полтавська (2 к)
| Д/К
|
|
| 5
|
|
4 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
| 05
| Рівненська (2 к.)
|
1:18.15
| III
|
| 8
| +6.48
|
5 |
ЯЦЕНКО
Вадим
| 06
| Полтавська
|
1:15.13
| III
|
| 7
| +3.46
|
6 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська
|
1:12.21
| II
|
| 2
| +0.54
|
7 |
ЛУЦЕНКО
Владислав
| 05
| Вінницька
|
1:13.40
| II
|
| 4
| +1.73
|
8 |
КУЗЬМЕНКО
Євген
| 06
| Донецька (2 к.)
|
1:11.67
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 5
(Старт: 13:02:14:23) |
1 |
ІВАНЮТА
Нікіта
| 05
| Київ
|
1:13.47
| II
|
| 6
| +3.83
|
2 |
ПЕРЕСИПКІН
Максим
| 05
| Харківська (2 к)
|
1:10.94
| II
|
| 4
| +1.30
|
3 |
МАРТИНЮК
Ілля
| 05
| Миколаївська
| Д/К
|
|
| 2
|
|
4 |
БАЛОГ
Станіслав
| 05
| Закарпатська
|
1:12.71
| II
|
| 5
| +3.07
|
5 |
ГНАТЮК
Даніїл
| 06
| Донецька
|
1:09.64
| II
|
| 1
|
|
6 |
ЛАГУТІН
Ілля
| 05
| Волинська
|
1:10.28
| II
|
| 3
| +0.64
|
7 |
БОЛДИРЄВ
Тимофій
| 05
| Одеська
|
1:13.51
| II
|
| 7
| +3.87
|
8 |
ВОЙТЮК
Юрій
| 05
| Львівська
|
1:13.63
| II
|
| 8
| +3.99
|
|
| Заплив 6
(Старт: 13:04:34:64) |
1 |
ЗАБОЛІТНИЙ
Максим
| 05
| Івано-Франківська
|
1:09.48
| II
|
| 1
|
|
2 |
НЕСТЕРОВСЬКИЙ
Артем
| 06
| Волинська
|
1:12.23
| II
|
| 6
| +2.75
|
3 |
МОІСЄЄВ
Тимофій
| 05
| Полтавська
|
1:10.12
| II
|
| 2
| +0.64
|
4 |
БОЙКОВ
Сергій
| 05
| Чернівецька
|
1:15.30
| III
|
| 8
| +5.82
|
5 |
НІЖНІЧЕНКО
Павло
| 05
| Полтавська
|
1:10.27
| II
|
| 3
| +0.79
|
6 |
МОСТОВИЙ
Данило
| 05
| Харківська
|
1:12.56
| II
|
| 7
| +3.08
|
7 |
ГОРПИНЧУК
Максим
| 05
| Рівненська (2 к.)
|
1:11.62
| II
|
| 5
| +2.14
|
8 |
ЧИЖОВ
Владислав
| 05
| Київ
|
1:11.46
| II
|
| 4
| +1.98
|
|
| Заплив 7
(Старт: 13:07:01:92) |
1 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська
|
1:10.05
| II
|
| 7
| +1.88
|
2 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
1:08.48
| II
|
| 2
| +0.31
|
3 |
ВИШНІКОВ
Дмитро
| 05
| Київська
|
1:09.89
| II
|
| 6
| +1.72
|
4 |
НІКОЛАЄНКО
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
| Д/К
|
|
| 1
|
|
5 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька
|
1:09.69
| II
|
| 4
| +1.52
|
6 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
| 05
| Київська
|
1:11.26
| II
|
| 8
| +3.09
|
7 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
1:09.73
| II
|
| 5
| +1.56
|
8 |
САЛТИКОВ
Антон
| 05
| Київська
|
1:09.67
| II
|
| 3
| +1.50
|
|
| Заплив 8
(Старт: 13:11:11:27) |
1 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська
|
1:05.16
| I
|
| 7
| +3.99
|
2 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
1:03.39
| I
|
| 5
| +2.22
|
3 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (2 к.)
|
1:04.95
| I
|
| 6
| +3.78
|
4 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська
|
1:01.17
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
1:02.24
| кмс
|
| 2
| +1.07
|
6 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська
|
1:02.45
| кмс
|
| 3
| +1.28
|
7 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська
|
1:03.02
| I
|
| 4
| +1.85
|
8 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська
|
1:07.16
| I
|
| 8
| +5.99
|
|
|
50 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Юніорський Рекорд України | 0:26.52 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:26.52 | Надія Коба | 01.03.2012 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:27.84 | Євгенія Жукова | 14.04.2018 | Чемпіонат України |
|
Розряди | кмс | 30.30 | I | 32.50 | II | 36.50 | III | 42.00 | I юн | 47.50 | II юн | 53.50 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 13:22:50:35) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ЛИСЕНКО
Олександра
| 06
| Київська (2 к)
|
39.37
| III
|
| 1
|
|
4 |
МАЛЄЄВА
Альбіна
| 07
| Львівська
|
41.22
| III
|
| 3
| +1.85
|
5 |
РИХЛІНСЬКА
Анастасія
| 07
| Вінницька
|
39.38
| III
|
| 2
| +0.01
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 13:03:59:81) |
1 |
СТЕПАНЮК
Валентина
| 08
| Тернопільська
|
39.70
| III
|
| 7
| +3.89
|
2 |
РАЄВА
Тетяна
| 07
| Сумська
|
36.88
| III
|
| 6
| +1.07
|
3 |
ГРОМИКО
Євгенія
| 07
| Івано-Франківська
|
36.34
| II
|
| 5
| +0.53
|
4 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська
|
35.81
| II
|
| 1
|
|
5 |
ТЕСЛЮК
Анастасія
| 06
| Тернопільська
|
36.21
| II
|
| 4
| +0.40
|
6 |
МАРКОПОЛЬСЬКА
Олександра
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
36.02
| II
|
| 3
| +0.21
|
7 |
ЛЕКА
Катерина
| 06
| Чернівецька
|
35.81
| II
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 13:25:17:64) |
1 |
ДЯЧЕНКО
Софія
| 07
| Запорізька
|
34.07
| II
|
| 3
| +0.25
|
2 |
СИНИЦЬКА
Олександра
| 06
| Кіровоградська
|
34.04
| II
|
| 2
| +0.22
|
3 |
ШАЛЬНЄВА
Ніка
| 06
| Київ
|
34.90
| II
|
| 4
| +1.08
|
4 |
САВЧУК
Поліна
| 07
| Рівненська
|
34.90
| II
|
| 4
| +1.08
|
5 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська
|
35.12
| II
|
| 7
| +1.30
|
6 |
КИРИЛЮК
Марія
| 08
| Закарпатська
|
36.84
| III
|
| 8
| +3.02
|
7 |
ЗАГОРОВСЬКА
Анна
| 07
| Дніпропетровська
|
35.02
| II
|
| 6
| +1.20
|
8 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська
|
33.82
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 13:26:29:17) |
1 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька
|
34.77
| II
|
| 4
| +1.65
|
2 |
ТРАЧУК
Влада
| 08
| Рівненська (2 к.)
|
35.48
| II
|
| 6
| +2.36
|
3 |
ЗУБАХА
Анастасія
| 06
| Київ (2 к)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (2 к.)
|
33.12
| II
|
| 1
|
|
5 |
ПОЙДА
Анастасія
| 06
| Черкаська
|
34.16
| II
|
| 2
| +1.04
|
6 |
ІВАНОВА
Аліна
| 06
| Кіровоградська
|
34.23
| II
|
| 3
| +1.11
|
7 |
ЛЮБАР
Таїсія
| 06
| Київ (2 к)
|
35.71
| II
|
| 7
| +2.59
|
8 |
ФІЩЕНКО
Дарья
| 07
| Донецька
| Д/К
|
|
| 5
|
|
|
| Заплив 5
1 |
ЧЕПЛЯКА
Олександра
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
34.62
| II
|
| 8
| +1.86
|
2 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська
|
33.12
| II
|
| 4
| +0.36
|
3 |
ШПОНТАК
Анастасія
| 08
| Закарпатська
|
33.31
| II
|
| 5
| +0.55
|
4 |
ЛЕВІНА
Лілія
| 06
| Харківська (2 к)
|
33.59
| II
|
| 7
| +0.83
|
5 |
РИБАЛКО
Ольга
| 07
| Київ
|
33.00
| II
|
| 3
| +0.24
|
6 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька
|
32.76
| II
|
| 1
|
|
7 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
| 07
| Волинська
|
33.46
| II
|
| 6
| +0.70
|
8 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
| 06
| Одеська
|
32.86
| II
|
| 2
| +0.10
|
|
| Заплив 6
(Старт: 13:29:44:38) |
1 |
ХЛИСТУН
Поліна
| 06
| Полтавська
|
33.66
| II
|
| 6
| +2.01
|
2 |
ЧЕРНИЩУК
Валерія
| 08
| Київ
|
32.82
| II
|
| 5
| +1.17
|
3 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська
|
32.09
| I
|
| 2
| +0.44
|
4 |
КАШИРІНА
Катерина
| 06
| Одеська
|
33.67
| II
|
| 7
| +2.02
|
5 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська
|
31.65
| I
|
| 1
|
|
6 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ
|
32.42
| I
|
| 3
| +0.77
|
7 |
ШЕВЧЕНКО
Дарья
| 06
| Полтавська
|
32.74
| II
|
| 4
| +1.09
|
8 |
СКРИПНИК
Софія
| 06
| Чернівецька
|
33.71
| II
|
| 8
| +2.06
|
|
| Заплив 7
(Старт: 13:32:13:20) |
1 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська
|
30.36
| I
|
| 2
| +0.86
|
2 |
КОТЕНКО
Марія
| 06
| Київська
|
32.43
| I
|
| 8
| +2.93
|
3 |
ЄРМІШИНА
Єлизавета
| 07
| Київ
|
30.72
| I
|
| 3
| +1.22
|
4 |
ЄРМІШИНА
Анастасія
| 06
| Київ
|
29.50
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МАНІКО
Ніколь
| 06
| Закарпатська
|
31.14
| I
|
| 4
| +1.64
|
6 |
ПОНОМАРЕНКО
Кіра
| 08
| Запорізька
|
31.20
| I
|
| 5
| +1.70
|
7 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська
|
32.03
| I
|
| 7
| +2.53
|
8 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська
|
31.72
| I
|
| 6
| +2.22
|
|
|
50 м батерфляй - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України (WR) | 0:22.27 | Андрій Говоров | 01.07.2018 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:23.46 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:23.64 | Андрій Хлопцов | 28.08.2015 | Чемпіонат світу (юніори) |
| Вище досягнення України | 0:25.14 | Андрій Хлопцов | 07.12.2013 | Міжнародні змагання |
|
Розряди | кмс | 27.50 | I | 29.50 | II | 33.00 | III | 37.00 | I юн | 42.00 | II юн | 48.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 13:33:31:99) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
СНІГУРЯК
Андрій
| 05
| Чернівецька (2 к.)
|
32.90
| II
|
| 2
| +5.42
|
4 |
МАРАХОВСЬКИЙ
Руслан
| 07
| Хмельницька
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ПЕДЬКО
Дмитро
| 04
| Черкаська
|
27.48
| кмс
| п/к
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 13:34:42:37) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ТАБАЧИНСЬКИЙ
Віктор
| 06
| Тернопільська
|
33.27
| III
|
| 5
| +3.10
|
3 |
КОЛІСНІЧЕНКО
Микита
| 05
| Полтавська
|
32.99
| II
|
| 4
| +2.82
|
4 |
ШЕРЕМЕТ
Нікіта
| 07
| Одеська
|
30.17
| II
|
| 1
|
|
5 |
МАКСАКОВ
Михайло
| 05
| Одеська (2 к.)
|
32.50
| II
|
| 2
| +2.33
|
6 |
БАСАРА
Михайло
| 06
| Тернопільська
|
36.30
| III
|
| 6
| +6.13
|
7 |
КЛИМЕНКО
Вадим
| 06
| Харківська (2 к)
|
32.71
| II
|
| 3
| +2.54
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 13:35:51:42) |
1 |
ПРОЦЕНКО
Іван
| 05
| Донецька
|
30.53
| II
|
| 2
| +1.84
|
2 |
ЮРЧЕНКО
Микита
| 06
| Донецька (2 к.)
|
36.52
| III
|
| 7
| +7.83
|
3 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
| 06
| Чернігівська
|
32.79
| II
|
| 5
| +4.10
|
4 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
| 06
| Полтавська
|
33.19
| III
|
| 6
| +4.50
|
5 |
БОЙКО
Олексій
| 05
| Сумська
|
32.33
| II
|
| 4
| +3.64
|
6 |
ВОВКОДАВ
Євгеній
| 06
| Київська
|
37.23
| I юн
|
| 8
| +8.54
|
7 |
ГАРАЩЕНКО
Ігор
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
32.03
| II
|
| 3
| +3.34
|
8 |
ПОЛЯКОВ
Андрій
| 05
| Запорізька
|
28.69
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
(Старт: 13:37:02:93) |
1 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (2 к.)
|
33.95
| III
|
| 5
| +2.02
|
2 |
ГРИГОРЬЄВ
Іван
| 05
| Сумська
|
32.61
| II
|
| 3
| +0.68
|
3 |
ДЯДЕНКО
Ілля
| 06
| Кіровоградська
|
32.55
| II
|
| 2
| +0.62
|
4 |
ТАЧИНСЬКИЙ
Олександр
| 05
| Волинська
|
31.93
| II
|
| 1
|
|
5 |
КОЗАЧЕНКО
Володимир
| 05
| Одеська (2 к.)
|
34.25
| III
|
| 6
| +2.32
|
6 |
РАСТОРГУЄВ
Назар
| 06
| Київська
|
36.51
| III
|
| 8
| +4.58
|
7 |
МАРГАЛЬ
Олександр
| 06
| Чернівецька
|
33.64
| III
|
| 4
| +1.71
|
8 |
НАУМОВ
Святослав
| 05
| Сумська
|
34.65
| III
|
| 7
| +2.72
|
|
| Заплив 5
(Старт: 13:38:14:46) |
1 |
БУРХАН
Євгеній
| 06
| Черкаська
|
32.82
| II
|
| 5
| +1.57
|
2 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (2 к)
|
33.45
| III
|
| 7
| +2.20
|
3 |
ЛЯШУК
Ілля
| 06
| Волинська
|
31.25
| II
|
| 1
|
|
4 |
ДАНИЛЕВИЧ
Микола
| 05
| Тернопільська
|
32.78
| II
|
| 4
| +1.53
|
5 |
ІВАЩЕНКО
Микита
| 05
| Полтавська
|
32.73
| II
|
| 3
| +1.48
|
6 |
ГУСАК
Владислав
| 06
| Тернопільська
|
32.29
| II
|
| 2
| +1.04
|
7 |
ЛАРІН
Єгор
| 06
| Херсонська
|
32.97
| II
|
| 6
| +1.72
|
8 |
ЩУКІН
Артем
| 06
| Одеська (2 к.)
|
33.58
| III
|
| 8
| +2.33
|
|
| Заплив 6
(Старт: 13:39:46:85) |
1 |
КАЛІНЧУК
Данило
| 05
| Миколаївська
|
31.26
| II
|
| 5
| +1.20
|
2 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська
|
30.29
| II
|
| 2
| +0.23
|
3 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька (2 к)
|
31.91
| II
|
| 7
| +1.85
|
4 |
ДІДИК
Георгій
| 07
| Закарпатська
|
32.35
| II
|
| 8
| +2.29
|
5 |
ВОЙТЮК
Юрій
| 05
| Львівська
|
30.89
| II
|
| 3
| +0.83
|
6 |
САРАПІН
Даніїл
| 05
| Волинська
|
30.06
| II
|
| 1
|
|
7 |
СОРОКА
Юрій
| 05
| Львівська
|
31.09
| II
|
| 4
| +1.03
|
8 |
ПІЩУЛІН
Олександр
| 05
| Запорізька (2 к)
|
31.26
| II
|
| 5
| +1.20
|
|
| Заплив 7
(Старт: 13:40:43:93) |
1 |
НЕПОП
Олександр
| 05
| Київ (2 к)
|
31.28
| II
|
| 5
| +0.85
|
2 |
ІВАНЮТА
Нікіта
| 05
| Київ
|
31.58
| II
|
| 6
| +1.15
|
3 |
ЛИСИЦЬКИЙ
Денис
| 05
| Миколаївська
|
30.43
| II
|
| 1
|
|
4 |
ШВЕЦЬ
Михайло
| 05
| Запорізька
|
30.71
| II
|
| 3
| +0.28
|
5 |
НАГІРНИЙ
Орест
| 05
| Волинська
|
30.79
| II
|
| 4
| +0.36
|
6 |
ГОРБАНЬ
Натаніель
| 06
| Дніпропетровська (2 к)
|
30.69
| II
|
| 2
| +0.26
|
7 |
КАЛЕНИК
Микита
| 06
| Запорізька (2 к)
|
32.13
| II
|
| 7
| +1.70
|
8 |
ДЯЧЕНКО
Данііл
| 05
| Київ (2 к)
|
32.75
| II
|
| 8
| +2.32
|
|
| Заплив 8
(Старт: 13:42:04:38) |
1 |
ЮНГ
Олександр
| 05
| Донецька
|
30.41
| II
|
| 6
| +1.27
|
2 |
ІВАНУЩИК
Денис
| 05
| Миколаївська
|
29.44
| I
|
| 2
| +0.30
|
3 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська
|
29.14
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПОЛЯК
Сергій
| 07
| Закарпатська
|
30.10
| II
|
| 4
| +0.96
|
5 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
29.88
| II
|
| 3
| +0.74
|
6 |
МЕЛЬНИК
Артем
| 05
| Одеська
|
30.54
| II
|
| 7
| +1.40
|
7 |
КУЗЬМЕНКО
Артем
| 05
| Київ
|
30.14
| II
|
| 5
| +1.00
|
8 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ
|
30.95
| II
|
| 8
| +1.81
|
|
| Заплив 9
(Старт: 13:43:00:90) |
1 |
БАЛОГ
Станіслав
| 05
| Закарпатська
|
31.31
| II
|
| 6
| +1.57
|
2 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька
|
31.50
| II
|
| 7
| +1.76
|
3 |
ГАРБАРЧУК
Іван
| 06
| Волинська
|
30.68
| II
|
| 5
| +0.94
|
4 |
ГОЛЯМІНСЬКИХ
Андрій
| 06
| Закарпатська
|
29.78
| II
|
| 2
| +0.04
|
5 |
КОРОТИЧ
Гліб
| 05
| Полтавська
|
29.74
| II
|
| 1
|
|
6 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська
|
29.98
| II
|
| 3
| +0.24
|
7 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська
|
30.36
| II
|
| 4
| +0.62
|
8 |
ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ
Євген
| 05
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 10
(Старт: 13:44:17:19) |
1 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська
|
28.17
| I
|
| 2
| +0.48
|
2 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| 05
| Дніпропетровська
|
28.55
| I
|
| 3
| +0.86
|
3 |
ФЕДОРОВ
Вадим
| 05
| Кіровоградська
|
27.69
| I
|
| 1
|
|
4 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська
|
29.12
| I
|
| 5
| +1.43
|
5 |
КОЦУР
Ігор
| 05
| Київська
|
29.06
| I
|
| 4
| +1.37
|
6 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська
|
29.80
| II
|
| 6
| +2.11
|
7 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька
|
30.12
| II
|
| 7
| +2.43
|
8 |
ШИРЯЄВ
Ярослав
| 05
| Харківська
|
30.20
| II
|
| 8
| +2.51
|
|
| Заплив 11
(Старт: 13:46:42:24) |
1 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська
|
28.88
| I
|
| 7
| +2.06
|
2 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
| 05
| Полтавська
|
29.54
| II
|
| 8
| +2.72
|
3 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська
|
28.43
| I
|
| 4
| +1.61
|
4 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська
|
26.82
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЛЕБЕДЄВ
Денис
| 05
| Запорізька
|
27.28
| кмс
|
| 2
| +0.46
|
6 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька
|
28.71
| I
|
| 5
| +1.89
|
7 |
КОЧУ
Антон
| 05
| Дніпропетровська
|
28.34
| I
|
| 3
| +1.52
|
8 |
ОМЕЛЬЧЕНКО
Тимур
| 05
| Київська
|
28.86
| I
|
| 6
| +2.04
|
|
|
4x100 м комбінована - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 4:04.11 | Збірна України | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 4:14.90 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:14.90 | Збірна України | 18.02.1984 | Чемпіонат СРСР |
| Вище досягнення України | 4:21.92 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
|
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 13:50:36:89) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| Дніпропетровська (2 к)
|
5:17.87
|
|
| 1
|
|
|
Браіловська
Поліна
,
Афанасьєва
Тетяна
,
Чепляка
Олександра
,
Кайдана
Анна
|
4 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| Київ (2 к)
|
5:18.41
|
|
| 2
| +0.54
|
|
Гаскевич
Зоя
,
Савченко
Аліса
,
Хребтань
Єлизавета
,
Дика
Тетяна
|
5 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
|
| Тернопільська
|
5:21.18
|
|
| 3
| +3.31
|
|
Протоковська
Діана Марія
,
Циклаурі
Поліна
,
Хруник
Ангеліна
,
Теслюк
Анастасія
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 13:58:16:53) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Закарпатська
|
5:10.93
|
|
| 2
| +12.72
|
|
Кирилюк
Марія
,
Яночко
Марія
,
Шпонтак
Анастасія
,
Маніко
Ніколь
|
3 |
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАС
|
| Кіровоградська
|
5:12.03
|
|
| 3
| +13.82
|
|
Іванова
Аліна
,
Андрейченко
Олена
,
Синицька
Олександра
,
Головко
Владислава
|
4 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Харківська
|
4:58.21
|
|
| 1
|
|
|
Шишова
Анастасія
,
Андрусенко
Таїсія
,
Роман
Марія
,
Денисенко
Олеся
|
5 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Рівненська (2 к.)
|
5:23.70
|
|
| 5
| +25.49
|
|
Павлунь
Дарина
,
Маркопольська
Олександра
,
Трачук
Влада
,
Пахут
Оксана
|
6 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Волинська
|
5:21.44
|
|
| 4
| +23.23
|
|
Куренчук
Маріанна
,
Веремчук
Марія
,
Лебедь
Вікторія
,
Марченко
Ірина
|
7 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Сумська
|
5:37.19
|
|
| 6
| +38.98
|
|
Наумко
Вероніка
,
Шугайова
Вікторія
,
Раєва
Тетяна
,
Титаренко
Ольга
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
(Старт: 14:05:30:52) |
1 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Рівненська
|
5:10.37
|
|
| 8
| +19.07
|
|
Глущенко
Варвара
,
Кондратюк
Вікторія
,
Савчук
Поліна
,
Кобзєва
Олена
|
2 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Полтавська
|
5:06.94
|
|
| 6
| +15.64
|
|
Момот
Софія
,
Силюкова
Дарія
,
Хлистун
Поліна
,
Шевченко
Дарья
|
3 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Запорізька
|
4:58.07
|
|
| 3
| +6.77
|
|
Хмелевська
Марія
,
Луценко
Олександра
,
Пономаренко
Кіра
,
Койпиш
Лілія
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| Дніпропетровська
|
4:54.00
|
|
| 2
| +2.70
|
|
Семенова
Анна
,
Малоок
Іванна
,
Ткаченко
Злата
,
Шишка
Софія
|
5 |
М. КИЇВ
|
| Київ
|
4:51.30
|
|
| 1
|
|
|
Єрмішина
Єлизавета
,
Жеребіна
Дарьяна
,
Єрмішина
Анастасія
,
Чернищук
Валерія
|
6 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Донецька
|
5:08.11
|
|
| 7
| +16.81
|
|
Мартинова
Альона
,
Фіщенко
Дарья
,
Перепелятник
Мирослава
,
Іваненко
Владислава
|
7 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Одеська
|
5:03.41
|
|
| 5
| +12.11
|
|
Скидан
Іванна
,
Каширіна
Катерина
,
Караніколова
Катерина
,
Філіпенко
Поліна
|
8 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Київська
|
5:01.65
|
|
| 4
| +10.35
|
|
Щербакова
Єлізавєта
,
Маложон
Богдана
,
Котенко
Марія
,
Обараз
Наталія
|
|
|
4x100 м комбінована - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 3:36.21 | Збірна України | 06.08.2006 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 3:44.02 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 3:49.50 | Збірна України | 16.07.2003 | ЄЮОФ |
| Вище досягнення України | 4:04.11 | Збірна України | 24.08.2014 | Чемпіонат Європи |
|
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:12:04:60) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТ
|
| Тернопільська
|
4:58.13
|
|
| 3
| +12.91
|
|
Басара
Михайло
,
Строгуш
Олександр
,
Гусак
Владислав
,
Данилевич
Микола
|
4 |
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Львівська
|
4:45.22
|
|
| 1
|
|
|
Грецеляк
Маркіян
,
Котьолкін
Остап
,
Войтюк
Юрій
,
Шах
Максим
|
5 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Одеська (2 к.)
|
5:00.54
|
|
| 4
| +15.32
|
|
Максаков
Михайло
,
Тисячний
Нікіта
,
Щукін
Артем
,
Козаченко
Володимир
|
6 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Сумська
|
4:52.46
|
|
| 2
| +7.24
|
|
Івченко
Артем
,
Бойко
Олексій
,
Іванов
Іван
,
Наумов
Святослав
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
(Старт: 14:18:29:11) |
1 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Харківська (2 к)
|
4:41.08
|
|
| 6
| +6.45
|
|
Пересипкін
Максим
,
Яриновський
Дмитро
,
Клименко
Вадим
,
Борисов
Артем
|
2 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
|
| Київська (2 к)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
|
Крачило
Ілля
,
Бариляк
Ярослав
,
Вєрємієв
Максім
,
Русін
Дмитро
|
3 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Полтавська
|
4:36.92
|
|
| 3
| +2.29
|
|
Ніжніченко
Павло
,
Колісніченко
Микита
,
Жиленко
Єгор
,
Грабко
Іван
|
4 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Донецька
|
4:36.07
|
|
| 2
| +1.44
|
|
Гнатюк
Даніїл
,
Кваша
Дмитро
,
Хаджинов
Олександр
,
Проценко
Іван
|
5 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Івано-Франківська
|
4:34.63
|
|
| 1
|
|
|
Заболітний
Максим
,
Лаврик
Віталій
,
Ткач
Микола
,
Зінковський
Нестор
|
6 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Миколаївська
|
4:39.62
|
|
| 5
| +4.99
|
|
Мартинюк
Ілля
,
Шепель
Роман
,
Лисицький
Денис
,
Іванущик
Денис
|
7 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Закарпатська
|
4:47.02
|
|
| 7
| +12.39
|
|
Балог
Станіслав
,
Поляк
Сергій
,
Дідик
Георгій
,
Голямінських
Андрій
|
8 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Запорізька
|
4:38.19
|
|
| 4
| +3.56
|
|
Швець
Михайло
,
Львутін
Лев
,
Поляков
Андрій
,
Говтвян
Данііл
|
|
| Заплив 3
(Старт: 14:25:29:62) |
1 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Київська
|
4:35.22
|
|
| 6
| +15.66
|
|
Вишніков
Дмитро
,
Клись
Максим
,
Омельченко
Тимур
,
Тарасов
Євгеній
|
2 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
|
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:36.30
|
|
| 7
| +16.74
|
|
Ніколаєнко
Олексій
,
Муха
Олексій
,
Котенко
Микола
,
Горбань
Натаніель
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Харківська
|
4:27.00
|
|
| 2
| +7.44
|
|
Корсун
Дмитро
,
Суровікін
Тимофій
,
Засядько
Нікіта
,
Нікулін
Денис
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
|
| Дніпропетровська
|
4:19.56
|
|
| 1
|
|
|
Желтяков
Олександр
,
Падва
Денис
,
Бендюженко
Михайло
,
Кочу
Антон
|
5 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Одеська
|
4:29.30
|
|
| 3
| +9.74
|
|
Грабаров
Олексій
,
Чеботарьов
Андрій
,
Гальперін
Максим
,
Болдирєв
Тимофій
|
6 |
М. КИЇВ
|
| Київ
|
4:31.52
|
|
| 4
| +11.96
|
|
Усов
Марат
,
Гончаренко
Олександр
,
Гавриш
Володимир
,
Шабанов
Антон
|
7 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
|
| Волинська
|
4:33.31
|
|
| 5
| +13.75
|
|
Пінчук
Олександр
,
Нерода
Андрій
,
Гарбарчук
Іван
,
Сарапін
Даніїл
|
8 |
М. КИЇВ (2 К)
|
| Київ (2 к)
|
4:59.79
|
|
| 8
| +40.23
|
|
Ткаченко
Даніїл
,
Безщасний
Роман
,
Дяченко
Данііл
,
Непоп
Олександр
|
|
|
800 м вільний стиль - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 8:22.66 | Яна Клочкова | 22.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 8:36.73 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 8:36.73 | Ольга Береснєва | 28.07.2000 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 8:43.87 | Ольга Береснєва | 11.06.1999 | Всеукр. спортивні ігри | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 9:05.32 | | | |
|
Розряди | мс | 9:21.00 | кмс | 9:52.00 | I | 10:37.00 | II | 11:50.00 | III | 13:23.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 14:39:52:31) |
1 |
КАЙДАНА
Анна
| 07
| Дніпропетровська (2 к)
|
10:55.13
| II
|
| 7
| +1:05.13
|
2 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська
|
10:14.78
| I
|
| 3
| +24.78
|
4 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ
|
9:50.00
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька (2 к.)
|
10:11.99
| I
|
| 2
| +21.99
|
6 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська
|
10:20.78
| I
|
| 5
| +30.78
|
7 |
ГРІМАЛЮК
Анастасія
| 06
| Дніпропетровська
|
10:30.13
| I
|
| 6
| +40.13
|
8 |
КОБЗЄВА
Олена
| 07
| Рівненська
|
10:14.96
| I
|
| 4
| +24.96
|
|
| Заплив 2
1 |
ТИТАРЕНКО
Ольга
| 07
| Сумська
|
11:03.69
| II
|
| 6
| +37.32
|
2 |
БУЗОВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька
|
10:37.01
| II
|
| 4
| +10.64
|
3 |
АФАНАСЬЄВА
Тетяна
| 08
| Дніпропетровська (2 к)
|
10:34.15
| I
|
| 3
| +7.78
|
4 |
СВЯТКІНА
Єва
| 06
| Харківська
|
10:27.21
| I
|
| 2
| +0.84
|
5 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька
|
10:26.37
| I
|
| 1
|
|
6 |
ЛАГУТА
Рената
| 08
| Херсонська
|
11:21.43
| II
|
| 7
| +55.06
|
7 |
РОБОТА
Анна
| 06
| Полтавська
|
10:49.90
| II
|
| 5
| +23.53
|
8 |
ТКАЧЕНКО
Дарія
| 06
| Київська
|
12:03.47
| III
|
| 8
| +1:37.10
|
|
|
1500 м вільний стиль - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 14:36.88 | Михайло Романчук | 05.08.2018 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 15:07.24 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 15:16.85 | Ігор Червинський | 02.08.1998 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 16:12.52 | Михайло Романчук | 28.07.2011 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 16:01.72 | | | |
|
Розряди | мс | 16:32.00 | кмс | 17:31.00 | I | 18:51.00 | II | 20:54.00 | III | 23:37.00 |
|
|
|
| Заплив 1
(Старт: 15:04:28:86) |
1 |
СОКОЛОВ
Андрій
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
| Н/С
|
|
|
|
|
2 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
| 05
| Рівненська
|
18:09.34
| I
|
| 5
| +35.73
|
3 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська
|
18:00.19
| I
|
| 3
| +26.58
|
4 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (2 к.)
|
17:33.61
| I
|
| 1
|
|
5 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська
|
17:46.78
| I
|
| 2
| +13.17
|
6 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ
|
18:21.70
| I
|
| 6
| +48.09
|
7 |
МАЛИНОВСЬКИЙ
Олексій
| 05
| Рівненська
|
18:39.97
| I
|
| 7
| +1:06.36
|
8 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська
|
18:02.41
| I
|
| 4
| +28.80
|
|
| Заплив 2
(Старт: 15:23:44:73) |
1 |
КРАСІН
Михайло
| 06
| Дніпропетровська
|
18:28.02
| I
|
| 3
| +13.73
|
2 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська
|
18:15.24
| I
|
| 2
| +0.95
|
3 | ГУР'ЄВ
Даніл
| 05
| Дніпропетровська (2 к)
|
18:34.80
| I
|
| 4
| +20.51
|
4 |
ПОМАЗАН
Данило
| 05
| Дніпропетровська
|
18:14.29
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська
|
18:59.79
| II
|
| 7
| +45.50
|
6 |
МАСНИЙ
Захар
| 05
| Київська
|
18:42.50
| I
|
| 6
| +28.21
|
7 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька
|
18:41.66
| I
|
| 5
| +27.37
|
8 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
| 05
| Запорізька (2 к)
|
19:04.09
| II
|
| 8
| +49.80
|
|
| Заплив 3
(Старт: 15:43:53:92) |
1 |
БЄСЄДА
Вадим
| 05
| Полтавська (2 к)
|
19:53.89
| II
|
| 7
| +1:13.70
|
2 |
ЛЯЛЬКА
Олександр
| 06
| Полтавська
|
19:36.21
| II
|
| 6
| +56.02
|
3 |
ГОРНОСТАЄВ
Олексій
| 05
| Київ
|
18:40.19
| I
|
| 1
|
|
4 |
КУДІНОВ
Микита
| 06
| Харківська
|
18:59.35
| II
|
| 2
| +19.16
|
5 |
ШАРГОРОДСЬКИЙ
Володимир
| 06
| Київ (2 к)
|
19:04.16
| II
|
| 3
| +23.97
|
6 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
| 06
| Донецька (2 к.)
|
20:04.39
| II
|
| 8
| +1:24.20
|
7 |
ГЛУЩЕНКО
Захар
| 06
| Рівненська (2 к.)
|
19:18.56
| II
|
| 4
| +38.37
|
8 |
ТЕРЗІ
Роман
| 06
| Харківська (2 к)
|
19:20.10
| II
|
| 5
| +39.91
|
|
| Заплив 4
1 | МЕЛЬНИК
Ростислав
| 05
| Дніпропетровська
|
19:09.06
| II
|
| 1
|
|
2 |
СКРИД
Андрій
| 05
| Київська (2 к)
|
20:09.21
| II
|
| 5
| +1:00.15
|
3 |
МИКИТЕНКО
Владислав
| 06
| Полтавська (2 к)
|
19:13.44
| II
|
| 2
| +4.38
|
4 |
РУСІН
Дмитро
| 05
| Київська (2 к)
|
20:12.65
| II
|
| 6
| +1:03.59
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Даніїл
| 07
| Київ (2 к)
|
19:48.39
| II
|
| 3
| +39.33
|
6 |
БРАТУШКА
Денис
| 05
| Сумська
|
20:23.85
| II
|
| 7
| +1:14.79
|
7 |
КОЦУР
Ігор
| 05
| Київська
|
19:54.33
| II
|
| 4
| +45.27
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|