Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:54.67

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
1 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
02мсмк
Одеська
52.73
2 КЕСІЛЬ Денис
00мсмк
Дніпропетровська
53.39
3 РОМАНЮК Єгор
02мс
Київська
54.47
4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.00
5 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
55.27
6 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
55.47
7 ТИМОЩУК Юрій
02мс
Київ
55.57
8 АНТОСІН Микита
02мс
Харківська
55.60
9 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
55.99
10 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
56.33
11 ПЕТРАКОВ Олег
00мс
Київ
56.43
12 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
56.62
13 САГАЙДАК Степан
01мс
Київ
56.65
14 КІЛІМБЕТ Нікіта
00мс
Запорізька
56.79
15 НАУМОВ Андрій
00мс
Волинська
56.86
16 ПИЛИП Сергій
01мс
Закарпатська
56.93
17 НЕСТЕРКІН Валентин
01мс
Харківська
57.23
18 ШАРАН Павло
00мс
Київ
57.32
19 ДУДА Андрій
99кмс
Волинська
57.37
20 МЕНЬШИКОВ Павло
03мс
Одеська
57.47
21 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій
01мс
Рівненська
57.67
22 ШУБА Ростислав
02кмс
Миколаївська
57.83
23 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
58.00
24 НІМЧЕНКО Ігор
98мс
Донецька
58.14
25 КАЗАКОВ Максим
01
Гомель
58.50
26 ЧОБОТАР Артем
03мс
Дніпропетровська
58.64
27 СОКИРКА Богдан
04кмс
Київська
58.99
28 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00мс
Тернопільська
59.23
29 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
59.50
30 ПИЛИПЕНКО Илья
99мс
Київська
59.50
31 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
59.56
32 ХОМУТОВ Ярослав
02кмс
Одеська
59.83
33 ГОСПОДАРІК Марк
03кмс
Дніпропетровська
59.88
34БІХНО Гліб
02кмс
Дніпропетровська
59.96
35 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
1:00.73
36 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло
02I
Харківська
1:01.00
37 КОРОЛЬОВ Максим
00мс
Донецька
1:01.00
38 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02кмс
Київ
1:01.00
39 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03кмс
Донецька
1:01.20
40 КЛОЧКО Максим
02I
Харківська
1:01.27
41 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
1:01.84
42 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:02.07
43 АНТОНЮК Владислав
02кмс
Вінницька
1:05.46
44 ЛЯШЕНКО Олександр
02мс
Запорізька
N/T
45 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
N/T