Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:25.47

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)0:26.28

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)0:26.78
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
1 ПІКІНЕР Ірина
90мс
Дніпропетровська
25.53
2 МАНАКОВА Анастасія
99мс
Київська
26.33
3 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
26.34
4 ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
26.59
5 ДИВАК Марія
03мс
Київська
26.67
6 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
26.87
7 МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
26.88
8 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
26.93
9 ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
26.96
10 ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Дніпропетровська
26.98
11 СОРОКІНА Владислава
04мс
Дніпропетровська
27.01
12 БОЙЧЕНКО Валерія
02мс
Миколаївська
27.15
13 СЕМЕНОВА Катерина
04мс
Полтавська
27.20
14 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
27.35
15 ЛАТИШЕВА Поліна
04мс
Київська
27.36
16 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
27.39
17 ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
27.40
18 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
27.48
19 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
27.50
20 ГУРЕЙКОВА Марія
05кмс
Харківська
27.52
21 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03кмс
Тернопільська
27.53
22 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00мс
Київ
27.60
23 ЯКУБА Орина
98мс
Київ
27.63
24 ТУГАЙ Валерія
03мс
Полтавська
27.70
25 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
27.71
26 ГРЕЧКА Любов
03I
Миколаївська
27.71
27 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
27.71
28 ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
27.75
29 ОНАНКО Марія
03кмс
Київ
27.75
30 ІВАСИК Яна
05кмс
Київська
27.87
31 БУКАНОВА Тамара
03кмс
Київ
27.94
32 СТРУТИНСЬКА Маргарита
04кмс
Харківська
27.99
33 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
28.00
34 ТОВКАЧ Евгения
05
Гомель
28.00
35 ТЕЛЮК Катерина
03кмс
Дніпропетровська
28.06
36 ЖЕЧЕВА Вікторія
03мс
Київська
28.11
37 ІСАЙКОВА Катерина
02кмс
Київ
28.19
38 ПОПОВИЧ Катерина
01кмс
Івано-Франківська
28.21
39 ДАНИЛЕЙКО Анастасія
05кмс
Івано-Франківська
28.32
40 САВЕНОК Єлізавета
05кмс
Київ
28.37
41 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06кмс
Рівненська
28.37
42 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
28.46
43 СПИЧКА Олена
05кмс
Київ
28.48
44 ВАКУЛЕНКО Ярослава
03кмс
Київ
28.55
45 ЄРМІШИНА Єлизавета
07кмс
Київ
28.64
46 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
28.75
47 ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
28.78
48 ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
28.78
49 ГРЕСЬ Анастасія
03кмс
Київ
28.80
50 ДЯЧЕНКО Олена
05кмс
Полтавська
28.82
51 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
28.88
52 ШАШКОВА Анастасія
03кмс
Київ
28.92
53 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
28.93
54 БЕСПАЛОВА Алина
06
Гомель
29.30
55 СПИРИДОНОВА Альона
03I
Донецька
29.39
56 ОСТАПУХА Катерина
04мс
Дніпропетровська
29.94
57 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05I
Харківська
32.13