Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:55.50

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)0:56.88

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)0:57.88
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
1 ПІКІНЕР Ірина
90мс
Дніпропетровська
55.78
2 МАНАКОВА Анастасія
99мс
Київська
56.54
3 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
56.70
4 ЯКУБА Орина
98мс
Київ
57.50
5 ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Дніпропетровська
57.82
6 ПРИБИШ Анна
98мс
Київ
57.88
7 ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
58.32
8 ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
58.45
9 ПАВЛЕНКО Вікторія
02мс
Київ
58.92
10 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00мс
Київ
59.15
11 БОЙЧЕНКО Валерія
02мс
Миколаївська
59.17
12 ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
59.29
13 ДИВАК Марія
03мс
Київська
59.32
14 МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
59.59
15 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
59.80
16 ТУГАЙ Валерія
03мс
Полтавська
59.80
17 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
1:00.00
18 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
1:00.14
19 ІВАСИК Яна
05кмс
Київська
1:00.35
20 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
1:00.39
21 БУКАНОВА Тамара
03кмс
Київ
1:00.39
22 СОРОКІНА Владислава
04мс
Дніпропетровська
1:00.49
23 ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
1:00.51
24 ШАШКОВА Анастасія
03кмс
Київ
1:00.76
25 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
1:00.93
26 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
1:01.05
27 ІЛЬНИЦЬКА Христина
05кмс
Київська
1:01.36
28 ТЕЛЮК Катерина
03кмс
Дніпропетровська
1:01.38
29 ОНАНКО Марія
03кмс
Київ
1:01.42
30 ДЯЧЕНКО Олена
05кмс
Полтавська
1:01.46
31 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
1:01.48
32 ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
1:01.51
33 ВАКУЛЕНКО Ярослава
03кмс
Київ
1:01.65
34 ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
1:01.72
35 ДАНИЛЕЙКО Анастасія
05кмс
Івано-Франківська
1:01.76
36 СТРУТИНСЬКА Маргарита
04кмс
Харківська
1:01.85
37 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06кмс
Рівненська
1:01.89
38 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
1:01.92
39 ЄРМІШИНА Єлизавета
07кмс
Київ
1:01.94
40 ЖЕЧЕВА Вікторія
03мс
Київська
1:02.01
41 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
1:02.03
42 ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
1:02.04
43 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
1:02.13
44 ГРЕСЬ Анастасія
03кмс
Київ
1:02.14
45 КАШТАЛЯН Людмила
04кмс
Рівненська
1:02.19
46 ОСТАПУХА Катерина
04мс
Дніпропетровська
1:02.37
47 САВЕНОК Єлізавета
05кмс
Київ
1:02.43
48 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03кмс
Тернопільська
1:02.58
49 МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
1:02.75
50 СПИЧКА Олена
05кмс
Київ
1:02.76
51 ІСАЙКОВА Катерина
02кмс
Київ
1:03.20
52 ЗЕВІНА Олександра
06кмс
Київ
1:03.77
53 СПИРИДОНОВА Альона
03I
Донецька
1:03.97

100 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:48.26Сергій Шевцов27.07.2017Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:49.25Владислав Бухов07.07.2019Чемпіонат Європи юніори

Юнацький Рекорд України0:50.17Сергій Шевцов09.05.2015Міжнародні змагання

Вище досягнення України0:52.29Олександр Мороз20.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:49.45

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:51.04

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:52.04
Розрядимс53.50кмс56.50I1:01.00II1:08.00III1:17.00I юн1:26.50II юн1:36.50
 
1 ОГНЬОВ Вячеслав
98мс
Київ
50.41
2 ЛІННИК Ілля
01мс
Київ
50.44
3 РОМАНЮК Єгор
02мс
Київська
50.56
4 НЕСТЕРКІН Валентин
01мс
Харківська
50.66
5 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96мс
Донецька
50.88
6 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
50.95
7 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
51.16
8 БОНДАР Артем
02мс
Рівненська
51.25
9 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
51.26
10 РЄПІН Віктор
99мс
Харківська
51.29
11 ЛЕТНІКОВ Олександр
03мс
Запорізька
51.58
12 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
51.67
13 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
51.71
14 СЕЛЕЗНЬОВ Назар
02мс
Дніпропетровська
51.96
15 НІМЧЕНКО Ігор
98мс
Донецька
52.20
16 ПЕТРАКОВ Олег
00мс
Київ
52.37
17 КАРАСІЙЧУК Антон
01мс
Волинська
52.50
18 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
52.57
19 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
52.70
20 СТАХІР Олексій
02мс
Волинська
52.74
21 МАЛЄЄВ Андрій
02мс
Дніпропетровська
52.98
22 СЕМЕНЕНКО Тимур
02кмс
Київ
53.11
23 МІЩУК Дмитро
00мс
Волинська
53.12
24 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій
01мс
Рівненська
53.14
25 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан
01мс
Харківська
53.17
26 МЕНЬШИКОВ Павло
03мс
Одеська
53.18
27 БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
53.20
28 ПЛОСКОНОС Нікіта
02мс
Дніпропетровська
53.25
29 СТОРОЖЕВ Данило
02мс
Харківська
53.26
30 ЧОБОТАР Артем
03мс
Дніпропетровська
53.26
31 СИДОРЕНКО Артем
01мс
Харківська
53.31
32 БІЛЕНКО Володимир
02мс
Київ
53.39
33 ІВЧЕНКО Вадим
04кмс
Київ
53.47
34 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
53.48
35 ЗАВЕРТАЛЮК Єгор
02мс
Київ
53.49
36 ВЛАСЕНКО Денис
02мс
Київ
53.56
37 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
53.58
38 КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
53.60
39 ПИЛИП Сергій
01мс
Закарпатська
53.72
40 ЖИРОВ Микита
03мс
Донецька
53.73
41 НЕГОДА Олег
03мс
Київська
53.84
42 БЕСАРАБЕНКО Михайло
01кмс
Харківська
53.89
43 КОВАЛЕВ Илья
99
Гомель
53.90
44 СТЕБКО Юрій
03мс
Дніпропетровська
53.99
45 БИРЮЧЕНКО Олексій
00кмс
Хмельницька
54.03
46 ЮРКЕВИЧ Юрій
98мс
Тернопільська
54.11
47 ЖАРІЙ Денис
03кмс
Київська
54.17
48 БОЛДИРЕВ Мирослав
02мс
Київ
54.38
49 БАБІЧЕНКО Микита
02кмс
Дніпропетровська
54.39
50 ЛІЗОГУБ Андрій
04кмс
Київська
54.44
51 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
54.56
52 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02кмс
Дніпропетровська
54.58
53 НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Харківська
54.59
54 КІЛІМБЕТ Нікіта
00мс
Запорізька
54.60
55 РУБАН Єгор
02кмс
Миколаївська
54.66
56 ДУДА Андрій
99кмс
Волинська
54.70
57 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02кмс
Київ
54.79
58 КУЗНЄЦОВ Микита
04кмс
Дніпропетровська
54.82
59 БУБОН Георгій
03кмс
Житомирська
54.93
60 ЖУЛІН Єгор
03кмс
Київ
55.06
61 ЯНКЕВИЧ Назар
02кмс
Полтавська
55.14
62 ВОРОНА Антон
03кмс
Київ
55.16
63 ГОРЯЧКО Михайло
03кмс
Київ
55.18
64 СКОФЕНКО Денис
03кмс
Харківська
55.20
65 ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
55.21
66 ЛЕМЕШЕВ Матвій
04кмс
Київ
55.25
67 РОМАНОВ Єгор
02кмс
Харківська
55.31
68 ГОСПОДАРІК Марк
03кмс
Дніпропетровська
55.51
69 ХОМУТОВ Ярослав
02кмс
Одеська
55.53
70 БУШУЄВ Євгеній
02кмс
Полтавська
55.63
71 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
55.70
72 НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
55.83
73 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
55.90
74 ЯРОШЕНКО Микита
03кмс
Полтавська
55.91
75 ГРЕБЕНКІН Артем
03кмс
Київ
56.00
76 САГАЙДАК Нікіта
02мс
Київська
56.07
77 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
56.15
78 ГАЛАЙЧУК Іван
05кмс
Київ
56.50
79 НИЧИПОРЕНКО Кирило
03I
Чернігівська
56.87
80 ШИЛЕЦ Владислав
04
Гомель
58.00
81 ЛЯШЕНКО Олександр
02мс
Запорізька
58.00
82 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
58.80
83 ХАРЛАМОВ Гліб
04I
Донецька
59.13
84 КЛОЧКО Максим
02I
Харківська
59.48
85 КУШМЕЛЮК Денис
01кмс
Івано-Франківська
1:01.94

200 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України2:23.01Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:23.01Вікторія Солнцева02.08.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:26.93Вікторія Солнцева07.04.2013м/з Мультінейшин
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:29.53

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)2:33.48

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:35.48
Розрядимс2:41.00кмс2:50.00I3:02.00II3:23.00III3:49.00I юн4:17.00
 
1 МЕДВЕДЄВА Ольга
05мс
Донецька
2:35.34
2 КРАСІНА Анастасія
01мс
Дніпропетровська
2:36.87
3 КРИЖКО Лілія
01мс
Запорізька
2:37.30
4 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
2:37.64
5 ЗУБИНА Юлия
02
Гомель
2:42.00
6 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
2:42.71
7 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
2:42.74
8 ТКАЧЕНКО Аліна
05мс
Дніпропетровська
2:42.96
9 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02мс
Полтавська
2:43.31
10 БЫРКОВА Дарья
00
Гомель
2:50.00
11 РАФАЛОВСЬКА Оляна
04кмс
Житомирська
2:50.56
12СМОЛИНА Дарья
06кмс
Чернівецька
2:56.77

200 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:13.94

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:18.63

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:20.63
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
1 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
2:09.94
2 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
2:13.91
3 КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
2:14.36
4 ГОЛУБНИЧИЙ Максим
02мс
Харківська
2:16.64
5 КАПША Юрій
95мс
Дніпропетровська
2:18.39
6 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
2:20.41
7 КИЗИМЕНКО Давід
04мс
Дніпропетровська
2:20.44
8 ШКУРКО Кирилл
98
Гомель
2:21.00
9 ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
2:22.44
10 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02мс
Київ
2:22.61
11 КНЫШЕВ Антон
01
Гомель
2:23.00
12 ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04мс
Житомирська
2:23.15
13 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
2:23.42
14 КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
2:25.92
15 ГОША Давід
03кмс
Київ
2:26.41
16 МЕЛЬНИК Олександр
00мс
Івано-Франківська
2:27.81
17 БОЛОТОВ Ілля
02кмс
Київська
2:28.97
18 БАГРОВ Дмитро
04кмс
Житомирська
2:29.76

100 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:59.90Дарина Зевіна29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:00.05Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:00.05Дарина Зевіна25.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:01.49Дарина Зевіна11.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:01.73

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)1:03.50

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)1:04.50
Розрядимс1:07.50кмс1:11.00I1:16.00II1:24.50III1:35.50I юн1:47.50
 
1 ЗЕВІНА Дарина
94змс
Київ
1:01.76
2 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
1:01.85
3 КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
1:05.66
4 ЛАХНЕНКО Вероніка
03мс
Дніпропетровська
1:05.91
5 ВЕРНИБА Маргарита
05мс
Київ
1:06.36
6 МЕЛЬНИК Олександра
04мс
Київ
1:06.76
7 ЛАТИШЕВА Поліна
04мс
Київська
1:07.26
8 ШАРАФУТДІНОВА Ніка
05мс
Дніпропетровська
1:07.40
9 СЕМЕНОВА Катерина
04мс
Полтавська
1:08.72
10 КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
1:08.80
11 КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
1:08.93
12 КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
1:09.11
13 ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
1:09.40
14 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
1:09.42
15 БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
1:09.50
16 ЛЯХОВА Анастасія
05кмс
Дніпропетровська
1:09.60
17 ГУБІЙЧУК Анастасія
04кмс
Рівненська
1:10.28
18 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
1:10.30
19ВЧОРАШНЯ Анастасія
04кмс
Дніпропетровська
1:10.86
20 БЕСПАЛЬКО Дарина
04кмс
Київ
1:11.21
21 БЕСПАЛОВА Алина
06
Гомель
1:12.50
22 ВЕРНИБА Валерія
96мс
Київ
1:12.57

100 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:55.00Дмитро Гурницький21.04.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:55.80Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.22Андрій Хлопцов26.04.2014Чемпіонат України

Вище досягнення України0:56.59Андрій Хлопцов16.07.2013ЄЮОФ
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:54.95

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:56.96

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:57.96
Розрядимс59.50кмс1:03.00I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:35.00
 
1 ФЕНЬ Герман
02мс
Харківська
56.56
2 ТКАЧЕНКО Данііл
02мс
Київська
56.69
3 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
57.11
4 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
57.41
5 КРЕМЛЯКОВ Владислав
00мс
Дніпропетровська
57.91
6 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
58.05
7 СЕМЕНОВ Михайло
01мс
Київська
58.82
8 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00мс
Тернопільська
58.87
9 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
58.97
10 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
59.12
11 МАНАКОВ Артем
03мс
Київська
59.19
12 ДУДАРЕНКО Богдан
00мс
Київська
59.54
13 СТАХІР Олексій
02мс
Волинська
59.73
14 ЄРМАКОВ Артур
92мс
Одеська
1:00.80
15 МАРЧАК Сергій
03кмс
Дніпропетровська
1:01.31
16 ГРИЦЕНКО Леонід
01кмс
Хмельницька
1:01.58
17 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04кмс
Київська
1:02.53
18 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02мс
Київ
N/T

200 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:10.68Яна Клочкова20.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України2:14.02Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.02Яна Клочкова29.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України2:16.57Яна Клочкова02.08.1997Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:15.79

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)2:19.35

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:21.35
Розрядимс2:27.00кмс2:35.00I2:47.00II3:06.00III3:30.00I юн3:57.00
 
1 ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
2:18.90
2 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київ
2:20.34
3 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
2:21.53
4 НАДТОЧІЙ Марина
97мс
Полтавська
2:23.20
5 ОСТАПУХА Катерина
04мс
Дніпропетровська
2:26.79
6 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
2:27.57
7 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
2:27.63
8 ТКАЧЕНКО Аліна
05мс
Дніпропетровська
2:28.26
9 ЗУБИНА Ульяна
02
Гомель
2:29.00
10 КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
2:30.03
11 БАЛАЧІНА Дарина
04кмс
Київська
2:31.10
12 ГУРЕЙКОВА Марія
05кмс
Харківська
2:31.48
13 КЛІМОВА Олександра
01кмс
Київ
2:32.14
14 КЛИМЕНКО Єлізавета
03кмс
Київ
2:33.49
15 САЄНКО Ганна
04кмс
Одеська
2:33.58
16 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
2:33.61
17 ГУБІЙЧУК Анастасія
04кмс
Рівненська
2:34.55
18 ТОВКАЧ Евгения
05
Гомель
2:35.00
19 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
2:40.53
20 ФІЩЕНКО Дарья
07I
Донецька
2:54.09

200 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України2:00.53Денис Дубров26.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:02.37Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.66Вадим Науменко24.07.2019ЄЮОФ

Вище досягнення України2:10.51Георгій Лукашев21.12.2018Міжнародні змагання
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:01.62

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:05.87

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:07.96
Розрядимс2:12.00кмс2:20.00I2:30.00II2:47.00III3:09.00I юн3:32.00
 
1 НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
2:03.66
2 КЕСІЛЬ Денис
00мсмк
Дніпропетровська
2:04.14
3 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97мс
Дніпропетровська
2:05.73
4 ГОЛУБНИЧИЙ Максим
02мс
Харківська
2:06.11
5 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
2:06.59
6 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
2:08.53
7 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
2:08.88
8 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
2:09.31
9 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
2:09.56
10 ВАНЗЕНКО Дмитро
96мс
Дніпропетровська
2:09.85
11 ГАРАЩЕНКО Кирило
98мсмк
Запорізька
2:12.00
12 ВЕРХОТУРОВ Юрій
03кмс
Рівненська
2:13.53
13 ВАРДАНЯН Владислав
01кмс
Дніпропетровська
2:13.69
14 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
2:13.90
15 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02мс
Дніпропетровська
2:14.47
16 ШАРАПІН Платон
04кмс
Київ
2:15.04
17 ШАМЯН Артем
02кмс
Миколаївська
2:16.26
18 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
2:18.16
19 ЧОБАНЯН Данило
04кмс
Донецька
2:18.46
20 УСОВ Марат
05кмс
Київ
2:18.85
21 ГОНЧАРУК Данііл
03кмс
Київ
2:19.54
22 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
2:19.96
23 КУЗНЄЦОВ Микита
04кмс
Дніпропетровська
2:20.09
24 КРАЛЯ Павло
04кмс
Рівненська
N/T

50 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Юніорський Рекорд України0:26.52Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:26.52Надія Коба01.03.2012Чемпіонат України

Вище досягнення України0:27.84Євгенія Жукова14.04.2018Чемпіонат України
Розрядикмс30.30I32.50II36.50III42.00I юн47.50II юн53.50
 
1 ПІКІНЕР Ірина
90мс
Дніпропетровська
27.67
2 МАНАКОВА Анастасія
99мс
Київська
27.71
3 ЖУКОВА Євгенія
04мс
Київ
27.79
4 ЛАТИШЕВА Поліна
04мс
Київська
28.04
5 МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
28.07
6 ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
28.29
7 ДИВАК Марія
03мс
Київська
28.34
8 ЗУБИНА Ульяна
02
Гомель
28.40
9 ПАЩЕНКО Вікторія
00мс
Дніпропетровська
28.56
10 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
28.56
11 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
28.91
12 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
28.96
13 ЛЯХОВА Анастасія
05кмс
Дніпропетровська
29.04
14ЛУК'ЯНЕНКО Поліна
03кмс
Київська
29.07
15 СЕМЕНОВА Катерина
04мс
Полтавська
29.13
16 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
29.24
17 ЖЕЧЕВА Вікторія
03мс
Київська
29.50
18 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03кмс
Тернопільська
29.51
19 БОЙЧЕНКО Валерія
02мс
Миколаївська
29.55
20 ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Дніпропетровська
29.55
21 СОРОКІНА Владислава
04мс
Дніпропетровська
29.58
22 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
29.64
23 ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
29.72
24 ОНАНКО Марія
03кмс
Київ
29.73
25 ГРЕЧКА Любов
03I
Миколаївська
29.98
26 ЄРМІШИНА Єлизавета
07кмс
Київ
30.13
27 ІВАСИК Яна
05кмс
Київська
30.27
28 АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
30.49
29 ТОВКАЧ Евгения
05
Гомель
30.50
30 БЕСПАЛОВА Алина
06
Гомель
31.00
31 ГУРЕЙКОВА Марія
05кмс
Харківська
31.06
32 СПИРИДОНОВА Альона
03I
Донецька
31.14
33 БОНДАРЕНКО Марія
03кмс
Київська
31.19
34 СУХОВЕРХАЯ Дарья
03кмс
Київ
31.68
35 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05I
Харківська
32.58
36 ПОПОВИЧ Катерина
01кмс
Івано-Франківська
33.00

50 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України (WR)0:22.27Андрій Говоров01.07.2018Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:23.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:23.64Андрій Хлопцов28.08.2015Чемпіонат світу (юніори)

Вище досягнення України0:25.14Андрій Хлопцов07.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс27.50I29.50II33.00III37.00I юн42.00II юн48.00
 
1 БУХОВ Владислав
02мсмк
Київ
23.69
2 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
02мсмк
Одеська
24.03
3 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
24.13
4 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
24.37
5 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
24.86
6 УСТИНОВ Євген
98мс
Київська
24.90
7 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
24.97
8 ПЕТРАКОВ Олег
00мс
Київ
25.03
9 НЕСТЕРКІН Валентин
01мс
Харківська
25.05
10 БУТЕНКО Артур
01мс
Запорізька
25.22
11 ФЕНЬ Герман
02мс
Харківська
25.22
12 ТИМОЩУК Юрій
02мс
Київ
25.24
13 БІЛЕНКО Володимир
02мс
Київ
25.44
14 КІЛІМБЕТ Нікіта
00мс
Запорізька
25.44
15 НІМЧЕНКО Ігор
98мс
Донецька
25.45
16 АНТОСІН Микита
02мс
Харківська
25.67
17 ШАРАН Павло
00мс
Київ
25.69
18 МЕНЬШИКОВ Павло
03мс
Одеська
25.76
19 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
25.79
20 СЕМЕНЕНКО Тимур
02кмс
Київ
25.80
21 БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
25.96
22 НАУМОВ Андрій
00мс
Волинська
25.97
23 ШУБА Ростислав
02кмс
Миколаївська
25.97
24 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
26.03
25 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
26.05
26 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій
01мс
Рівненська
26.09
27 ПИЛИП Сергій
01мс
Закарпатська
26.13
28 КАЗАКОВ Максим
01
Гомель
26.20
29 ГОРЯЧКО Михайло
03кмс
Київ
26.21
30 СОКИРКА Богдан
04кмс
Київська
26.21
31 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
26.24
32 ЛІННИК Ілля
01мс
Київ
26.28
33 САГАЙДАК Степан
01мс
Київ
26.32
34 ДУДАРЕНКО Богдан
00мс
Київська
26.33
35 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
26.35
36 БАБІЧЕНКО Микита
02кмс
Дніпропетровська
26.37
37 САГАЙДАК Нікіта
02мс
Київська
26.39
38 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
26.40
39 ЛЮБИЧ Олександр
01кмс
Чернігівська
26.46
40 СЕМЕНОВ Михайло
01мс
Київська
26.57
41 ОЛЕШКО Олексій
02мс
Миколаївська
26.59
42 ЮРКЕВИЧ Юрій
98мс
Тернопільська
26.61
43 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00мс
Тернопільська
26.65
44 НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Харківська
26.66
45БІХНО Гліб
02кмс
Дніпропетровська
26.68
46 СКОФЕНКО Денис
03кмс
Харківська
26.79
47 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
26.80
48 ЧОБОТАР Артем
03мс
Дніпропетровська
26.89
49 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
26.92
50 ЯНКЕВИЧ Назар
02кмс
Полтавська
26.94
51 ХОМУТОВ Ярослав
02кмс
Одеська
26.98
52 ГОСПОДАРІК Марк
03кмс
Дніпропетровська
27.02
53 СТЕБКО Юрій
03мс
Дніпропетровська
27.05
54 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло
02I
Харківська
27.18
55 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03кмс
Донецька
27.45
56 ЖИРОВ Микита
03мс
Донецька
27.45
57 АНТОНЮК Владислав
02кмс
Вінницька
27.48
58 КОРОЛЬОВ Максим
00мс
Донецька
27.50
59 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
27.50
60 КЛОЧКО Максим
02I
Харківська
27.75
61 НИЧИПОРЕНКО Кирило
03I
Чернігівська
27.99
62 ШЕРЕГІЙ Андрій
02кмс
Закарпатська
28.34
63 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02кмс
Київ
28.55
64 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04кмс
Київська
28.69
65 ЛЕМЕШЕВ Матвій
04кмс
Київ
28.82
66 КУШМЕЛЮК Денис
01кмс
Івано-Франківська
N/T

800 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України8:22.66Яна Клочкова22.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України8:36.73Стандартний час

Юнацький Рекорд України8:36.73Ольга Береснєва28.07.2000Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України8:43.87Ольга Береснєва11.06.1999Всеукр. спортивні ігри
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)8:44.58

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)8:57.32

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)9:05.32
Розрядимс9:21.00кмс9:52.00I10:37.00II11:50.00III13:23.00
 
1 МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
9:07.32
2 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
9:08.68
3 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
9:10.73
4 ІВАНОВА Надія
02мс
Запорізька
9:16.88
5 ЗАКОРКО Аріна
04мс
Київ
9:26.37
6 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
9:29.71
7 ЮЗОФЕНКО Поліна
01мс
Київ
9:35.83
8 МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
9:38.05
9 ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
9:40.10
10 ДОЛАВРУК Яна
05мс
Київська
9:47.62
11СТАДНИЦКАЯ Ксения
05кмс
Львівська
9:48.96
12 КАШТАЛЯН Людмила
04кмс
Рівненська
10:00.39
13 ЖИТАРЮК Валерія
06I
Київська
10:11.99

1500 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України14:36.88Михайло Романчук05.08.2018Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України15:07.24Стандартний час

Юнацький Рекорд України15:16.85Ігор Червинський02.08.1998Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України16:12.52Михайло Романчук28.07.2011ЄЮОФ
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)15:24.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)15:46.72

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)16:01.72
Розрядимс16:32.00кмс17:31.00I18:51.00II20:54.00III23:37.00
 
1 ОСТАПЕНКО Нікіта
00мс
Дніпропетровська
15:36.58
2 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02мс
Дніпропетровська
16:26.20
3 ОЛЕКСИШИН Олександр
01мс
Київська
16:36.08
4 БОЛДИРЕВ Мирослав
02мс
Київ
16:41.63
5 ЧОБАНЯН Данило
04кмс
Донецька
16:50.09
6 ВЛАСЕНКО Денис
02мс
Київ
16:58.53
7 СМАЛЬ Олексій
00мс
Волинська
17:00.57
8 БОКИЙ Евгений
03
Гомель
17:08.00