Федерація плавання України
 
Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ

50 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
1 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
29.53
2 ПІКІНЕР Ірина
90мс
Дніпропетровська
29.96
3 ЗУБИНА Юлия
02
Гомель
30.00
4 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01мс
Донецька
30.11
5 ЛАХНЕНКО Вероніка
03мс
Дніпропетровська
30.51
6 СОРОКІНА Владислава
04мс
Дніпропетровська
30.82
7 КОРОЛЬЧУК Ольга
02мс
Рівненська
30.95
8 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
31.03
9 ЛАТИШЕВА Поліна
04мс
Київська
31.03
10 ДИВАК Марія
03мс
Київська
31.53
11 ШАРАФУТДІНОВА Ніка
05мс
Дніпропетровська
31.76
12 СЕМЕНОВА Катерина
04мс
Полтавська
31.92
13 ЛЯХОВА Анастасія
05кмс
Дніпропетровська
31.98
14 ТОВКАЧ Евгения
05
Гомель
32.00
15 КЛІМОВА Марія
01кмс
Київ
32.14
16 ОНАНКО Марія
03кмс
Київ
32.24
17 ПРОНЧАКОВА Софія
04кмс
Донецька
32.30
18 БРЕДІХІНА Анастасія
03кмс
Донецька
32.32
19 РАДЧЕНКО Даяна
01мс
Харківська
32.36
20 ТАТАРЧУК Тетяна
03кмс
Миколаївська
32.39
21 ГРЕЧКА Любов
03I
Миколаївська
32.51
22 БЕСПАЛОВА Алина
06
Гомель
32.70
23 ГРЕСЬ Анастасія
03кмс
Київ
32.87
24ВЧОРАШНЯ Анастасія
04кмс
Дніпропетровська
32.95
25 ГУБІЙЧУК Анастасія
04кмс
Рівненська
33.41
26 МЕДВЕДЄВА Ольга
05мс
Донецька
36.36
27 ПОПОВИЧ Катерина
01кмс
Івано-Франківська
N/T

50 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:25.09Богдан Касьян04.07.2019ХХХ Літня Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
1 КАСЬЯН Богдан
97мс
Полтавська
25.09
2 ХНИКІН Віктор
01мс
Вінницька
26.18
3 ФЕНЬ Герман
02мс
Харківська
26.73
4 ТКАЧЕНКО Данііл
02мс
Київська
26.82
5 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
26.83
6 КРЕМЛЯКОВ Владислав
00мс
Дніпропетровська
26.87
7 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
26.87
8 ЯЦЕНКО Євгеній
95мс
Дніпропетровська
27.05
9 СЕМЕНОВ Михайло
01мс
Київська
27.23
10 ЮРКЕВИЧ Юрій
98мс
Тернопільська
27.56
11 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
27.58
12 МАНАКОВ Артем
03мс
Київська
27.61
13 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00мс
Тернопільська
27.68
14 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97мс
Дніпропетровська
27.71
15 ДУДАРЕНКО Богдан
00мс
Київська
27.74
16 СТАХІР Олексій
02мс
Волинська
27.77
17 МАРЧАК Сергій
03кмс
Дніпропетровська
28.09
18 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
28.38
19 ЄРМАКОВ Артур
92мс
Одеська
28.40
20 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
28.71
21 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан
01мс
Харківська
28.78
22 ГРИЦЕНКО Леонід
01кмс
Хмельницька
28.78
23 РАДУТНИЙ Богдан
01мс
Запорізька
28.98
24 МАЛЄЄВ Андрій
02мс
Дніпропетровська
29.06
25 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04кмс
Київська
29.35
26 ШУБА Ростислав
02кмс
Миколаївська
29.41
27 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
29.46
28 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03I
Донецька
30.11

200 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:00.21

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)2:03.23

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:05.23
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
1 СНІТКО Карина
04мс
Харківська
2:02.59
2 ПРИБИШ Анна
98мс
Київ
2:04.56
3 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02мс
Рівненська
2:07.32
4 ВИРВИЧ Вікторія
04мс
Дніпропетровська
2:08.09
5 КОЛЕСНИКОВА Марина
00мс
Харківська
2:08.20
6 ФІСЕНКО Надія
00мс
Київ
2:08.30
7 МЯСОЄДОВА Еліна
01мс
Харківська
2:08.83
8 БОЙЧЕНКО Валерія
02мс
Миколаївська
2:08.95
9 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
2:09.00
10 ТИМОШЕНКО Євгенія
02мс
Київ
2:09.38
11 МАНАКОВА Анастасія
99мс
Київська
2:09.58
12 ШАТАЛОВА Анастасія
03мс
Одеська
2:09.75
13 ЗАКОРКО Аріна
04мс
Київ
2:10.45
14 ЖУКОВА Марія
03мс
Київ
2:10.60
15 ТУГАЙ Валерія
03мс
Полтавська
2:10.81
16 ГОРБАЧОВА Дарія
04кмс
Київська
2:11.24
17 СТЕЦУРІНА Євгенія
05кмс
Харківська
2:11.82
18 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
2:12.00
19 БУРЯК Валерія
02кмс
Харківська
2:12.50
20 КАШТАЛЯН Людмила
04кмс
Рівненська
2:12.52
21 БУКАНОВА Тамара
03кмс
Київ
2:12.53
22 КАЦАЛА Марія
02кмс
Харківська
2:13.34
23 ШАШКОВА Анастасія
03кмс
Київ
2:13.84
24 ГРЕСЬ Анастасія
03кмс
Київ
2:14.14
25 ОСТАПУХА Катерина
04мс
Дніпропетровська
2:14.51
26 ДАНИЛЕЙКО Анастасія
05кмс
Івано-Франківська
2:14.93
27 ДЯЧЕНКО Олена
05кмс
Полтавська
2:15.06
28 ШАПОВАЛОВА Аліна
03кмс
Запорізька
2:15.51
29 ЛЕЩЕНКО Дарья
01кмс
Харківська
2:15.67
30 ЄРМІШИНА Єлизавета
07кмс
Київ
2:15.83
31 МУХІНА Варвара
02кмс
Донецька
2:16.15
32 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06кмс
Рівненська
2:16.16
33 ЗІНЧЕНКО Олександра
03кмс
Донецька
2:16.18
34 ІЛЬНИЦЬКА Христина
05кмс
Київська
2:16.55
35 ВАКУЛЕНКО Ярослава
03кмс
Київ
2:17.29
36 СТРУТИНСЬКА Маргарита
04кмс
Харківська
2:18.32
37 ЖИТАРЮК Валерія
06I
Київська
2:21.94

200 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:51.74Богдан Шеліпов22.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:48.76

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)1:51.49

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)1:53.49
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
1 ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99мс
Запорізька
1:50.86
2 ГАРАЩЕНКО Кирило
98мсмк
Запорізька
1:51.00
3 ШЕЛІПОВ Богдан
02мс
Дніпропетровська
1:51.54
4 ЛЕТНІКОВ Олександр
03мс
Запорізька
1:52.44
5 ОСТАПЕНКО Нікіта
00мс
Дніпропетровська
1:52.54
6 КОСЯН Юрій
02мс
Одеська
1:53.65
7 НАУМЕНКО Вадим
03мс
Одеська
1:53.78
8 НЕСТЕРКІН Валентин
01мс
Харківська
1:54.04
9 ЖИРОВ Микита
03мс
Донецька
1:54.90
10 БІЛЕНКО Володимир
02мс
Київ
1:55.14
11 СТОРОЖЕВ Данило
02мс
Харківська
1:55.59
12 ПЛОСКОНОС Нікіта
02мс
Дніпропетровська
1:56.12
13 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00мс
Дніпропетровська
1:56.41
14 МІЩУК Дмитро
00мс
Волинська
1:56.45
15 СЕЛЕЗНЬОВ Назар
02мс
Дніпропетровська
1:56.69
16 ВЛАСЕНКО Денис
02мс
Київ
1:56.80
17 КОВАЛЕВ Илья
99
Гомель
1:57.00
18 МАЛЄЄВ Андрій
02мс
Дніпропетровська
1:57.25
19 БОЛДИРЕВ Мирослав
02мс
Київ
1:57.56
20 КУЗНЄЦОВ Микита
04кмс
Дніпропетровська
1:57.61
21 ЖАРІЙ Денис
03кмс
Київська
1:57.93
22 БОКИЙ Евгений
03
Гомель
1:58.00
23 БУТЕНКО Артур
01мс
Запорізька
1:58.10
24 СМАЛЬ Олексій
00мс
Волинська
1:58.28
25 СИДОРЕНКО Артем
01мс
Харківська
1:58.28
26 СТРІЛЕЦЬ Клим
01мс
Дніпропетровська
1:58.85
27 КАРАСІЙЧУК Антон
01мс
Волинська
1:59.14
28 ІГНАТОВ Ілля
02кмс
Одеська
1:59.27
29 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02кмс
Дніпропетровська
1:59.43
30 ЖУЛІН Єгор
03кмс
Київ
2:00.08
31 РОМАНОВ Єгор
02кмс
Харківська
2:00.17
32 БАЛАШОВ Вячеслав
01мс
Харківська
2:00.21
33 КОТЕНКО Кирило
01кмс
Київ
2:00.54
34 БУШУЄВ Євгеній
02кмс
Полтавська
2:00.62
35 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
2:02.00
36 СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр
05кмс
Київська
2:02.18
37 КУНИЦЯ Євгеній
01кмс
Полтавська
2:02.38
38 ШАРАПІН Платон
04кмс
Київ
2:03.54
39 НОСКО Андрій
02кмс
Донецька
2:03.67
40 БУБОН Георгій
03кмс
Житомирська
2:03.76
41 ВЕРХОТУРОВ Юрій
03кмс
Рівненська
2:03.80
42 КРАЛЯ Павло
04кмс
Рівненська
2:03.81
43 ЧОБАНЯН Данило
04кмс
Донецька
2:03.86
44 ГАЛАЙЧУК Іван
05кмс
Київ
2:03.90
45 ЯРОШЕНКО Микита
03кмс
Полтавська
2:03.99
46 СКОФЕНКО Денис
03кмс
Харківська
2:04.01
47 ШИЛЕЦ Владислав
04
Гомель
2:06.00
48 ХАРЛАМОВ Гліб
04I
Донецька
2:10.63
49 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96мс
Донецька
N/T
50 НАСТЕЧКО Владислав
01кмс
Харківська
N/T

100 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:00.01

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)1:01.80

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)1:02.80
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
1 ЄВМІНОВА Тетяна
03мс
Харківська
1:02.41
2 ХОМІНА Анастасія
02мс
Одеська
1:02.68
3 ПАВЛЕНКО Вікторія
02мс
Київ
1:03.57
4 ЗУБИНА Ульяна
02
Гомель
1:03.64
5 ГАРТМАН Маргарита
03мс
Дніпропетровська
1:03.78
6 СЬОМІНА Каріна
04мс
Дніпропетровська
1:04.78
7ЛУК'ЯНЕНКО Поліна
03кмс
Київська
1:05.03
8 ЄРМІШИНА Анастасія
06кмс
Київ
1:05.50
9 МАНОЙЛО Аліса
02мс
Харківська
1:05.77
10 КЛИМЕНКО Єлізавета
03кмс
Київ
1:06.04
11 ІВАНОВА Анастасія
01кмс
Полтавська
1:06.37
12 ІВАСИК Яна
05кмс
Київська
1:06.71
13 НАГОРНЮК Христина
03кмс
Рівненська
1:06.73
14 АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
1:07.01
15 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03кмс
Тернопільська
1:07.17
16 ЛЯХОВА Анастасія
05кмс
Дніпропетровська
1:08.25
17 ІЛЬНИЦЬКА Христина
05кмс
Київська
1:08.33
18 БОНДАРЕНКО Марія
03кмс
Київська
1:08.49
19 ЖЕЧЕВА Вікторія
03мс
Київська
1:08.50
20 ГУРЕЙКОВА Марія
05кмс
Харківська
1:08.55
21 СУХОВЕРХАЯ Дарья
03кмс
Київ
1:09.40
22 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05I
Харківська
1:12.76

100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:54.67

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
1 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
02мсмк
Одеська
52.73
2 КЕСІЛЬ Денис
00мсмк
Дніпропетровська
53.39
3 РОМАНЮК Єгор
02мс
Київська
54.47
4 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00мс
Запорізька
55.00
5 ГРИЦАК Богдан
02мс
Київ
55.27
6 ХРИПУНОВ Євген
02мс
Київ
55.47
7 ТИМОЩУК Юрій
02мс
Київ
55.57
8 АНТОСІН Микита
02мс
Харківська
55.60
9 ХНИКІН Олексій
99мс
Вінницька
55.99
10 ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
56.33
11 ПЕТРАКОВ Олег
00мс
Київ
56.43
12 ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
56.62
13 САГАЙДАК Степан
01мс
Київ
56.65
14 КІЛІМБЕТ Нікіта
00мс
Запорізька
56.79
15 НАУМОВ Андрій
00мс
Волинська
56.86
16 ПИЛИП Сергій
01мс
Закарпатська
56.93
17 НЕСТЕРКІН Валентин
01мс
Харківська
57.23
18 ШАРАН Павло
00мс
Київ
57.32
19 ДУДА Андрій
99кмс
Волинська
57.37
20 МЕНЬШИКОВ Павло
03мс
Одеська
57.47
21 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій
01мс
Рівненська
57.67
22 ШУБА Ростислав
02кмс
Миколаївська
57.83
23 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
58.00
24 НІМЧЕНКО Ігор
98мс
Донецька
58.14
25 КАЗАКОВ Максим
01
Гомель
58.50
26 ЧОБОТАР Артем
03мс
Дніпропетровська
58.64
27 СОКИРКА Богдан
04кмс
Київська
58.99
28 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00мс
Тернопільська
59.23
29 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
59.50
30 ПИЛИПЕНКО Илья
99мс
Київська
59.50
31 ШТАНЬКО Володимир
02кмс
Полтавська
59.56
32 ХОМУТОВ Ярослав
02кмс
Одеська
59.83
33 ГОСПОДАРІК Марк
03кмс
Дніпропетровська
59.88
34БІХНО Гліб
02кмс
Дніпропетровська
59.96
35 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01кмс
Київ
1:00.73
36 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло
02I
Харківська
1:01.00
37 КОРОЛЬОВ Максим
00мс
Донецька
1:01.00
38 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02кмс
Київ
1:01.00
39 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03кмс
Донецька
1:01.20
40 КЛОЧКО Максим
02I
Харківська
1:01.27
41 КРОХМАЛЬОВ Микита
02кмс
Донецька
1:01.84
42 ГРЕЧКО Вадим
02кмс
Донецька
1:02.07
43 АНТОНЮК Владислав
02кмс
Вінницька
1:05.46
44 ЛЯШЕНКО Олександр
02мс
Запорізька
N/T
45 КОРКУНОВ Антон
99мс
Київ
N/T

100 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:09.06

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)1:11.13

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)1:12.13
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
1 НАДТОЧІЙ Марина
97мс
Полтавська
1:09.84
2 ЗУБИНА Юлия
02
Гомель
1:11.80
3 ІСАЄВА Каміла
05мс
Дніпропетровська
1:11.83
4 МЕДВЕДЄВА Ольга
05мс
Донецька
1:12.47
5 КРАСІНА Анастасія
01мс
Дніпропетровська
1:12.94
6 АХМЕДОВА Дана
02мс
Волинська
1:13.08
7 КРИЖКО Лілія
01мс
Запорізька
1:13.09
8 ТКАЧЕНКО Аліна
05мс
Дніпропетровська
1:14.23
9 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02мс
Полтавська
1:14.90
10 ПАЛЬОХА Христина
04кмс
Київ
1:15.06
11 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03кмс
Запорізька
1:15.27
12 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04кмс
Івано-Франківська
1:15.92
13 АНДРЕЄВА Катерина
03кмс
Донецька
1:16.25
14 ІСАЙКОВА Катерина
02кмс
Київ
1:16.45
15 РАФАЛОВСЬКА Оляна
04кмс
Житомирська
1:17.16
16СМОЛИНА Дарья
06кмс
Чернівецька
1:17.26
17 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05кмс
Київ
1:17.35
18 БЫРКОВА Дарья
00
Гомель
1:17.50
19 ФІЩЕНКО Дарья
07I
Донецька
1:24.63

100 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.31Максим Ткачук20.08.2019Чемпіонат світу юніори

Вище досягнення України1:02.52Ростислав Крижанівський22.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:01.24

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)1:04.11

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)1:05.11
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
1 КОПТЄЛОВ Микита
99мс
Запорізька
1:01.26
2 СТРІЛЕЦЬ Іван
98мс
Дніпропетровська
1:01.98
3 КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04мс
Київська
1:02.36
4 ШКУРКО Кирилл
98
Гомель
1:02.64
5 КАПША Юрій
95мс
Дніпропетровська
1:02.64
6 ДМИТРУК Владислав
98мс
Дніпропетровська
1:02.87
7 ПОМАЗАН Микита
99мс
Київська
1:03.20
8 КНЫШЕВ Антон
01
Гомель
1:04.67
9 ОЛЕШКО Олексій
02мс
Миколаївська
1:04.83
10 ТКАЧЕНКО Нікіта
00мс
Київська
1:05.09
11 ПРОКОПЧУК Юрій
00мс
Житомирська
1:05.26
12 ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04мс
Житомирська
1:05.27
13 КИЗИМЕНКО Давід
04мс
Дніпропетровська
1:05.51
14 ПЕТРОВ Денис
01мс
Київ
1:05.59
15 СТЕБКО Юрій
03мс
Дніпропетровська
1:05.77
16 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02мс
Київ
1:05.90
17 КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02кмс
Дніпропетровська
1:05.93
18 МЕЛЬНИК Олександр
00мс
Івано-Франківська
1:06.47
19 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
1:07.00
20 БІРЮКОВ Антон
00мс
Донецька
1:07.09
21 ГОНЧАРУК Данііл
03кмс
Київ
1:07.39
22 БОЛОТОВ Ілля
02кмс
Київська
1:07.49
23 ГОША Давід
03кмс
Київ
1:07.98
24 КАПІНУС Михайло
98мс
Київ
1:09.20
25 ШЕРЕГІЙ Андрій
02кмс
Закарпатська
1:09.72
26 БАГРОВ Дмитро
04кмс
Житомирська
1:09.81
27 КІСЕЛЬОВ Денис
01кмс
Одеська
1:10.19

400 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)4:49.43

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)4:55.82

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)4:59.82
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
1 САВЧЕНКО Ольга
03мс
Київ
4:56.63
2 ОСТАПУХА Катерина
04мс
Дніпропетровська
5:08.45
3 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04кмс
Рівненська
5:12.77
4 ДОЛАВРУК Яна
05мс
Київська
5:13.15
5 КИРИК Ніна
04кмс
Рівненська
5:18.76
6 САЄНКО Ганна
04кмс
Одеська
5:23.25
7 БАЛАЧІНА Дарина
04кмс
Київська
5:23.87
8СТАДНИЦКАЯ Ксения
05кмс
Львівська
5:25.63

400 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:32.18Георгій Лукашев22.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)4:21.97

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)4:29.55

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)4:33.55
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
1 ГОЛУБНИЧИЙ Максим
02мс
Харківська
4:26.22
2 ВАНЗЕНКО Дмитро
96мс
Дніпропетровська
4:36.50
3 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
4:37.00
4 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97мс
Дніпропетровська
4:37.33
5 ГОЛОВЧАК Максим
95мс
Дніпропетровська
4:37.37
6 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02мс
Дніпропетровська
4:41.03
7 ТЕРЕЩУК Даніїл
02кмс
Донецька
4:48.76
8 ЧОБАНЯН Данило
04кмс
Донецька
4:50.37
9 ШАМЯН Артем
02кмс
Миколаївська
4:51.77
10 ВАРДАНЯН Владислав
01кмс
Дніпропетровська
4:53.04
11 УСОВ Марат
05кмс
Київ
4:58.00