Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:54.67

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
45 / 44 / 0 / 1
1 КЕСІЛЬ Денис
Збірна (О)

00мсмк
Дніпропетровська
53.45
мс
809


2 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
Збірна (О)

02мсмк
Одеська
54.06
мс
782
+0.61

3 РОМАНЮК Єгор

02мс
Київська
55.12
мс
738
+1.67

4 ХРИПУНОВ Євген

02мс
Київ
55.18
мс
735
+1.73

5 ХНИКІН Олексій

99мс
Вінницька
55.44
мс
725
+1.99

6 КОТРОВСЬКИЙ Олександр

00мс
Запорізька
55.63
мс
718
+2.18

7 ГРИЦАК Богдан

02мс
Київ
55.88
мс
708
+2.43

8 АНТОСІН Микита

02мс
Харківська
56.73
мс
677
+3.28

9 НАУМОВ Андрій

00мс
Волинська
56.86
мс
672
+3.41

10 ТИМОЩУК Юрій

02мс
Київ
56.89
мс
671
+3.44

11 ПЕТРАКОВ Олег

00мс
Київ
56.91
мс
670
+3.46

12 ВОЛОДІН Олександр

01мс
Дніпропетровська
57.00
мс
667
+3.55

13 КІЛІМБЕТ Нікіта

00мс
Запорізька
57.08
мс
664
+3.63

14 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор

01кмс
Київ
57.47
мс
651
+4.02

15 ДУДА Андрій

99кмс
Волинська
57.88
кмс
637
+4.43

16 КОРОЛЬОВ Максим

00мс
Донецька
57.97
кмс
634
+4.52

17 ШТАНЬКО Володимир

02кмс
Полтавська
58.02
кмс
633
+4.57

18 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій

01мс
Рівненська
58.04
кмс
632
+4.59

19 ПИЛИП Сергій

01мс
Закарпатська
58.44
кмс
619
+4.99

20 СОКИРКА Богдан

04кмс
Київська
58.55
кмс
616
+5.10

21 ЧОБОТАР Артем

03мс
Дніпропетровська
58.82
кмс
607
+5.37

22 ШУБА Ростислав

02кмс
Миколаївська
58.91
кмс
604
+5.46

23 МЕНЬШИКОВ Павло

03мс
Одеська
58.95
кмс
603
+5.50

24БІХНО Гліб

02кмс
Дніпропетровська
59.13
кмс
598
+5.68

25 ДОМНИЧ Дмитрий

99
Гомель
59.18
кмс
596
+5.73

26 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій

00мс
Тернопільська
59.34
кмс
591
+5.89

27 НІМЧЕНКО Ігор

98мс
Донецька
59.35
кмс
591
+5.90

28 КОРКУНОВ Антон

99мс
Київ
59.37
кмс
590
+5.92

29 САГАЙДАК Степан

01мс
Київ
59.46
кмс
588
+6.01

30 ХОМУТОВ Ярослав

02кмс
Одеська
59.73
кмс
580
+6.28

31 ШАРАН Павло

00мс
Київ
59.97
кмс
573
+6.52

32 КАЗАКОВ Максим

01
Гомель
1:00.07
кмс
570
+6.62

33 ПИЛИПЕНКО Илья

99мс
Київська
1:00.22
кмс
566
+6.77

34 КОРЕЦЬКИЙ Михайло

02кмс
Київ
1:00.38
кмс
561
+6.93

35 ГОСПОДАРІК Марк

03кмс
Дніпропетровська
1:00.73
кмс
552
+7.28

36 НЕСТЕРКІН Валентин

01мс
Харківська
1:00.78
кмс
550
+7.33

37 КРОХМАЛЬОВ Микита

02кмс
Донецька
1:01.05
I
543
+7.60

38 КУХАРЕНКО Дмитрий

04
Гомель
1:01.10
I
542
+7.65

39 КЛОЧКО Максим

02I
Харківська
1:01.23
I
538
+7.78

40 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро

03кмс
Донецька
1:02.08
I
516
+8.63

41 АНТОНЮК Владислав

02кмс
Вінницька
1:03.04
I
493
+9.59

42 ГРЕЧКО Вадим

02кмс
Донецька
1:04.58
I
459
+11.13

43 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло

02I
Харківська
1:05.19
I
446
+11.74

44 ЛЯШЕНКО Олександр

02мс
Запорізька
1:05.47
I
440
+12.02

ОНІЩЕНКО Володимир
96мс
Одеська
Н/С