Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:55.50

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)0:56.88

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)0:57.88
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
53 / 53 / 0 / 0
1 ПІКІНЕР Ірина

90мс
Дніпропетровська
57.18
мс
739


2 СНІТКО Карина
Збірна (О)

04мс
Харківська
57.66
мс
721
+0.48

3 ЯКУБА Орина

98мс
Київ
58.63
мс
686
+1.45

4 МАНАКОВА Анастасія

99мс
Київська
58.66
мс
685
+1.48

5 ПАВЛЕНКО Вікторія

02мс
Київ
58.78
мс
680
+1.60

6 ПРИБИШ Анна

98мс
Київ
59.42
мс
659
+2.24

6 ЖУКОВА Марія

03мс
Київ
59.42
мс
659
+2.24

8 ВИРВИЧ Вікторія

04мс
Дніпропетровська
59.47
мс
657
+2.29

9 ТИМОШЕНКО Євгенія

02мс
Київ
59.58
мс
653
+2.40

10 ІЛЬНИЦЬКА Валерія

00мс
Київ
1:00.19
кмс
634
+3.01

11 ФІСЕНКО Надія

00мс
Київ
1:00.36
кмс
628
+3.18

12 ДИВАК Марія

03мс
Київська
1:00.37
кмс
628
+3.19

13 ХЛЕБИНА Ольга

03
Гомель
1:00.42
кмс
626
+3.24

14 БОЙЧЕНКО Валерія

02мс
Миколаївська
1:00.57
кмс
622
+3.39

15 ТУГАЙ Валерія

03мс
Полтавська
1:00.60
кмс
621
+3.42

16 СЬОМІНА Каріна

04мс
Дніпропетровська
1:00.61
кмс
620
+3.43

17 ШАШКОВА Анастасія

03кмс
Київ
1:00.66
кмс
619
+3.48

18 ШАТАЛОВА Анастасія

03мс
Одеська
1:00.99
кмс
609
+3.81

19 СОРОКІНА Владислава

04мс
Дніпропетровська
1:01.03
кмс
608
+3.85

20 ДЯЧЕНКО Олена

05кмс
Полтавська
1:01.04
кмс
607
+3.86

21 ЄРМІШИНА Анастасія

06кмс
Київ
1:01.23
кмс
602
+4.05

22 МАНОЙЛО Аліса

02мс
Харківська
1:01.29
кмс
600
+4.11

23 ЛЕЩЕНКО Дарья

01кмс
Харківська
1:01.43
кмс
596
+4.25

24 ТЕЛЮК Катерина

03кмс
Дніпропетровська
1:01.49
кмс
594
+4.31

25 КОНЮШЕНКО Евгения

02
Гомель
1:01.54
кмс
593
+4.36

25 ІСАЙКОВА Катерина

02кмс
Київ
1:01.54
кмс
593
+4.36

27 ІВАСИК Яна

05кмс
Київська
1:01.66
кмс
589
+4.48

28 ВАКУЛЕНКО Ярослава

03кмс
Київ
1:01.73
кмс
587
+4.55

29 ДАНИЛЕЙКО Анастасія

05кмс
Івано-Франківська
1:01.85
кмс
584
+4.67

30 БУРЯК Валерія

02кмс
Харківська
1:01.91
кмс
582
+4.73

31 СТЕЦУРІНА Євгенія

05кмс
Харківська
1:01.94
кмс
581
+4.76

32 БУКАНОВА Тамара

03кмс
Київ
1:02.00
кмс
580
+4.82

33 ОНАНКО Марія

03кмс
Київ
1:02.10
кмс
577
+4.92

34 ІЛЬНИЦЬКА Христина

05кмс
Київська
1:02.12
кмс
576
+4.94

35 ГОРБАЧОВА Дарія

04кмс
Київська
1:02.15
кмс
575
+4.97

36 САВЕНОК Єлізавета

05кмс
Київ
1:02.35
кмс
570
+5.17

37 КАШТАЛЯН Людмила

04кмс
Рівненська
1:02.38
кмс
569
+5.20

38 ОСТАПУХА Катерина

04мс
Дніпропетровська
1:02.59
кмс
563
+5.41

39 КАЦАЛА Марія

02кмс
Харківська
1:02.76
кмс
559
+5.58

39 КУЧЕРЕНКО Тетяна

03кмс
Тернопільська
1:02.76
кмс
559
+5.58

41 ЗІНЧЕНКО Олександра

03кмс
Донецька
1:02.84
кмс
557
+5.66

42 НАГОРНЮК Христина

03кмс
Рівненська
1:02.94
кмс
554
+5.76

43 ЄРМІШИНА Єлизавета

07кмс
Київ
1:03.05
кмс
551
+5.87

44 СТРУТИНСЬКА Маргарита

04кмс
Харківська
1:03.12
кмс
549
+5.94

45 ШАПОВАЛОВА Аліна

03кмс
Запорізька
1:03.13
кмс
549
+5.95

46 ЖЕЧЕВА Вікторія

03мс
Київська
1:03.16
кмс
548
+5.98

47 ГРЕСЬ Анастасія

03кмс
Київ
1:03.17
кмс
548
+5.99

48 ЗЕВІНА Олександра

06кмс
Київ
1:03.23
кмс
546
+6.05

49 СПИЧКА Олена

05кмс
Київ
1:03.47
кмс
540
+6.29

50 МУХІНА Варвара

02кмс
Донецька
1:03.73
I
534
+6.55

51 РАДЧЕНКО Даяна

01мс
Харківська
1:04.01
I
527
+6.83

52 ЛІПЕЦЬКА Анастасія

06кмс
Рівненська
1:04.12
I
524
+6.94

53 СПИРИДОНОВА Альона

03I
Донецька
1:05.10
I
501
+7.92