Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.09Владислав Бухов23.08.2019Чемпіонат світу юніори

Юнацький Рекорд України0:22.73Владислав Бухов23.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:22.55

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:23.35

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:23.85
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
86 / 84 / 1 / 1
1 БУХОВ Владислав
Збірна (О)

02мсмк
Київ
22.30
мс
824


2 ЛІННИК Ілля
Збірна (О)

01мс
Київ
22.83
мс
768
+0.53

3 ХНИКІН Олексій

99мс
Вінницька
23.15
мс
736
+0.85

4 ЮРКЕВИЧ Юрій

98мс
Тернопільська
23.26
мс
726
+0.96

5 КАСЬЯН Богдан

97мс
Полтавська
23.59
мс
696
+1.29

6 ГРИГОРЬЄВ Леонід

96мс
Донецька
23.61
мс
694
+1.31

7 УСТИНОВ Євген

98мс
Київська
23.64
мс
692
+1.34

7 ОГНЬОВ Вячеслав

98мс
Київ
23.64
мс
692
+1.34

9 РОМАНЮК Єгор

02мс
Київська
23.74
мс
683
+1.44

10 НЕСТЕРКІН Валентин

01мс
Харківська
23.94
мс
666
+1.64

11 БОНДАР Артем

02мс
Рівненська
24.09
кмс
653
+1.79

12 ХНИКІН Віктор

01мс
Вінницька
24.10
кмс
653
+1.80

13 СЕМЕНОВ Михайло

01мс
Київська
24.21
кмс
644
+1.91

13 РЄПІН Віктор

99мс
Харківська
24.21
кмс
644
+1.91

15 ШЕЛІПОВ Богдан

02мс
Дніпропетровська
24.24
кмс
641
+1.94

16 НЕГОДА Олег

03мс
Київська
24.28
кмс
638
+1.98

17 БАБІЧЕНКО Микита

02кмс
Дніпропетровська
24.31
кмс
636
+2.01

18 ШТАНЬКО Володимир

02кмс
Полтавська
24.36
кмс
632
+2.06

19 НІМЧЕНКО Ігор

98мс
Донецька
24.41
кмс
628
+2.11

19 ЗАВЕРТАЛЮК Єгор

02мс
Київ
24.41
кмс
628
+2.11

21 СЕМЕНЕНКО Тимур

02кмс
Київ
24.45
кмс
625
+2.15

22 ІВЧЕНКО Вадим

04кмс
Київ
24.46
кмс
624
+2.16

23 МАЛЄЄВ Андрій

02мс
Дніпропетровська
24.49
кмс
622
+2.19

24 РУБАН Єгор

02кмс
Миколаївська
24.50
кмс
621
+2.20

25 БАЛАШОВ Вячеслав

01мс
Харківська
24.53
кмс
619
+2.23

26 ГЛЯДЧИШИН Тарас

00мс
Дніпропетровська
24.54
кмс
618
+2.24

27 МІЩУК Дмитро

00мс
Волинська
24.55
кмс
617
+2.25

28 ЛЮБИЧ Олександр

01кмс
Чернігівська
24.57
кмс
616
+2.27

28 КАРАСІЙЧУК Антон

01мс
Волинська
24.57
кмс
616
+2.27

30 ПЕТРАКОВ Олег

00мс
Київ
24.59
кмс
614
+2.29

30 СТАХІР Олексій

02мс
Волинська
24.59
кмс
614
+2.29

32 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан

01мс
Харківська
24.60
кмс
614
+2.30

33 БУБЕНИН Евгений

01
Гомель
24.61
кмс
613
+2.31

34 ЛЕТНІКОВ Олександр

03мс
Запорізька
24.71
кмс
605
+2.41

35 БЕСАРАБЕНКО Михайло

01кмс
Харківська
24.75
кмс
603
+2.45

36 МАНАКОВ Артем

03мс
Київська
24.76
кмс
602
+2.46

37ОЛЕЙНІКОВ Дмитро

00кмс
Дніпропетровська
24.77
кмс
601
+2.47

38 АНТОСІН Микита

02мс
Харківська
24.78
кмс
600
+2.48

39 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій

00мс
Тернопільська
24.81
кмс
598
+2.51

40 ДУДА Андрій

99кмс
Волинська
24.86
кмс
595
+2.56

41 КОРКУНОВ Антон

99мс
Київ
24.88
кмс
593
+2.58

42 СТЕБКО Юрій

03мс
Дніпропетровська
24.92
кмс
590
+2.62

43 СИДОРЕНКО Артем

01мс
Харківська
24.97
кмс
587
+2.67

44 РАДУТНИЙ Богдан

01мс
Запорізька
25.01
I
584
+2.71

44 ЧОБОТАР Артем

03мс
Дніпропетровська
25.01
I
584
+2.71

46 ЖАРІЙ Денис

03кмс
Київська
25.03
I
583
+2.73

47 СКОФЕНКО Денис

03кмс
Харківська
25.07
I
580
+2.77

48 ВОРОНА Антон

03кмс
Київ
25.10
I
578
+2.80

49 САГАЙДАК Нікіта

02мс
Київська
25.12
I
576
+2.82

50 ПЛОСКОНОС Нікіта

02мс
Дніпропетровська
25.13
I
576
+2.83

51 ХОМУТОВ Ярослав

02кмс
Одеська
25.14
I
575
+2.84

52 ПИЛИП Сергій

01мс
Закарпатська
25.18
I
572
+2.88

53 ЯНКЕВИЧ Назар

02кмс
Полтавська
25.20
I
571
+2.90

53 КОТЕНКО Кирило

01кмс
Київ
25.20
I
571
+2.90

55 ЖУЛІН Єгор

03кмс
Київ
25.25
I
567
+2.95

56 ЛІЗОГУБ Андрій

04кмс
Київська
25.27
I
566
+2.97

57 КОРЕЦЬКИЙ Михайло

02кмс
Київ
25.30
I
564
+3.00

57 БУБОН Георгій

03кмс
Житомирська
25.30
I
564
+3.00

59 БИРЮЧЕНКО Олексій

00кмс
Хмельницька
25.35
I
561
+3.05

60 ЛЕМЕШЕВ Матвій

04кмс
Київ
25.37
I
559
+3.07

61 ФЕНЬ Герман

02мс
Харківська
25.39
I
558
+3.09

62 НАСТЕЧКО Владислав

01кмс
Харківська
25.51
I
550
+3.21

63 ДУДАРЕНКО Богдан

00мс
Київська
25.56
I
547
+3.26

64 ГОЛОВЧАК Максим

95мс
Дніпропетровська
25.58
I
546
+3.28

65 КУХАРЕНКО Дмитрий

04
Гомель
25.59
I
545
+3.29

66 СТРІЛЕЦЬ Клим

01мс
Дніпропетровська
25.60
I
544
+3.30

67 ГРЕБЕНКІН Артем

03кмс
Київ
25.64
I
542
+3.34

68 ЖИРОВ Микита

03мс
Донецька
25.69
I
539
+3.39

69 ГОРЯЧКО Михайло

03кмс
Київ
25.74
I
536
+3.44

69 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис

02кмс
Дніпропетровська
25.74
I
536
+3.44

71 КОВАЛЕВ Илья

99
Гомель
25.91
I
525
+3.61

72 КУЗНЄЦОВ Микита

04кмс
Дніпропетровська
25.95
I
523
+3.65

73 ІГНАТОВ Ілля

02кмс
Одеська
26.05
I
517
+3.75

74 АНТОНЮК Владислав

02кмс
Вінницька
26.13
I
512
+3.83

75 ГАЛАЙЧУК Іван

05кмс
Київ
26.18
I
509
+3.88

76 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло

02I
Харківська
26.27
I
504
+3.97

77 КРОХМАЛЬОВ Микита

02кмс
Донецька
26.42
I
495
+4.12

78 КЛОЧКО Максим

02I
Харківська
26.43
I
495
+4.13

79 КУШМЕЛЮК Денис

01кмс
Івано-Франківська
26.46
I
493
+4.16

80 ЧОБАНЯН Данило

04кмс
Донецька
26.72
I
479
+4.42

81 НОСКО Андрій

02кмс
Донецька
26.78
I
476
+4.48

82 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро

03кмс
Донецька
26.83
I
473
+4.53

83 ШИЛЕЦ Владислав

04
Гомель
27.30
II
449
+5.00

84 ЛЯШЕНКО Олександр

02мс
Запорізька
27.37
II
445
+5.07

СЕЛЕЗНЬОВ Назар
02мс
Дніпропетровська
Д/К



ЄРМАКОВ Артур
92мс
Одеська
Н/С