Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:54.79Денис Кесіль24.07.2019Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:55.89Денис Кесіль12.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:06.46Георгій Лукашев21.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:58.95

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:02.86

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:04.86
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
19 / 17 / 2 / 0
1 КЕСІЛЬ Денис
Збірна (О)

00мсмк
Дніпропетровська
1:59.10
мс
820




100: 56.40
200: 1:59.10 (1:02.70)
2 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор

02мсмк
Одеська
2:02.93
мс
746
+3.83



100: 58.63
200: 2:02.93 (1:04.30)
3 ХРИПУНОВ Євген

02мс
Київ
2:03.68
мс
732
+4.58



100: 59.16
200: 2:03.68 (1:04.52)
4 ГЕРГЕЛЬ Олександр

02мс
Дніпропетровська
2:08.11
мс
659
+9.01



100: 1:01.00
200: 2:08.11 (1:07.11)
5 ГРИЦАК Богдан

02мс
Київ
2:08.16
мс
658
+9.06



100: 58.94
200: 2:08.16 (1:09.22)
6 КОРОЛЬОВ Максим

00мс
Донецька
2:09.02
кмс
645
+9.92



100: 1:00.56
200: 2:09.02 (1:08.46)
7 КІЛІМБЕТ Нікіта

00мс
Запорізька
2:10.16
кмс
628
+11.06



100: 59.47
200: 2:10.16 (1:10.69)
8 КУЗНЄЦОВ Микита

04кмс
Дніпропетровська
2:11.26
кмс
613
+12.16



100: 1:01.74
200: 2:11.26 (1:09.52)
9 КОТРОВСЬКИЙ Олександр

00мс
Запорізька
2:11.50
кмс
609
+12.40



100: 1:00.85
200: 2:11.50 (1:10.65)
10 ВАНЗЕНКО Дмитро

96мс
Дніпропетровська
2:11.91
кмс
604
+12.81



100: 1:01.68
200: 2:11.91 (1:10.23)
11 ТИМОЩУК Юрій

02мс
Київ
2:12.07
кмс
601
+12.97



100: 1:01.43
200: 2:12.07 (1:10.64)
12 ДОМНИЧ Дмитрий

99
Гомель
2:14.44
кмс
570
+15.34



100: 1:01.87
200: 2:14.44 (1:12.57)
13 ПИЛИПЕНКО Илья

99мс
Київська
2:17.58
I
532
+18.48



100: 1:03.70
200: 2:17.58 (1:13.88)
14 МЕНЬШИКОВ Павло

03мс
Одеська
2:17.82
I
529
+18.72



100: 1:03.49
200: 2:17.82 (1:14.33)
15 НАУМОВ Андрій

00мс
Волинська
2:19.78
I
507
+20.68



100: 1:03.61
200: 2:19.78 (1:16.17)
16 КАЗАКОВ Максим

01
Гомель
2:24.17
I
462
+25.07



100: 1:07.00
200: 2:24.17 (1:17.17)
17 САГАЙДАК Степан

01мс
Київ
2:24.81
I
456
+25.71



100: 1:01.95
200: 2:24.81 (1:22.86)
ГОЛУБНИЧИЙ Максим
02мс
Харківська
Д/К





100: 1:00.41
200: 2:07.10 (1:06.69)
ВОЛОДІН Олександр
01мс
Дніпропетровська
Д/К





100: 1:01.20
200: 2:10.84 (1:09.64)