Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.01Вадим Науменко25.07.2019ЄЮОФ

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:00.88

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:04.03

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:06.03
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
16 / 16 / 0 / 0
1 ТКАЧЕНКО Данііл
Збірна (О)

02мс
Київська
2:03.77
мс
739




100: 1:00.52
200: 2:03.77 (1:03.25)
2 КОСЯН Юрій

02мс
Одеська
2:06.02
мс
700
+2.25



100: 1:00.89
200: 2:06.02 (1:05.13)
3 НАУМЕНКО Вадим

03мс
Одеська
2:06.29
мс
696
+2.52



100: 1:01.79
200: 2:06.29 (1:04.50)
4 ГЕРАСИМЧУК Святослав

97мс
Дніпропетровська
2:06.58
мс
691
+2.81



100: 1:00.79
200: 2:06.58 (1:05.79)
5 ГОЛОВЧАК Максим

95мс
Дніпропетровська
2:08.33
мс
663
+4.56



100: 1:02.45
200: 2:08.33 (1:05.88)
6 КРЕМЛЯКОВ Владислав

00мс
Дніпропетровська
2:08.88
мс
654
+5.11



100: 1:02.64
200: 2:08.88 (1:06.24)
7 СЕМЕНОВ Михайло

01мс
Київська
2:12.17
кмс
607
+8.40



100: 1:02.97
200: 2:12.17 (1:09.20)
8 СТРІЛЕЦЬ Клим

01мс
Дніпропетровська
2:13.37
кмс
590
+9.60



100: 1:04.79
200: 2:13.37 (1:08.58)
9 СТАХІР Олексій

02мс
Волинська
2:13.98
кмс
582
+10.21



100: 1:04.57
200: 2:13.98 (1:09.41)
10 МАРЧАК Сергій

03кмс
Дніпропетровська
2:14.34
кмс
578
+10.57



100: 1:03.77
200: 2:14.34 (1:10.57)
11 ЯЦЕНКО Євгеній

95мс
Дніпропетровська
2:14.38
кмс
577
+10.61



100: 1:03.83
200: 2:14.38 (1:10.55)
12 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван

04кмс
Київська
2:15.85
кмс
559
+12.08



100: 1:06.51
200: 2:15.85 (1:09.34)
13 ГРИЦЕНКО Леонід

01кмс
Хмельницька
2:16.08
кмс
556
+12.31



100: 1:06.97
200: 2:16.08 (1:09.11)
14 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій

00мс
Тернопільська
2:18.48
I
527
+14.71



100: 1:06.07
200: 2:18.48 (1:12.41)
15 ГРЕЧКО Вадим

02кмс
Донецька
2:21.37
I
496
+17.60



100: 1:08.43
200: 2:21.37 (1:12.94)
16 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро

03I
Донецька
2:25.82
I
452
+22.05



100: 1:09.16
200: 2:25.82 (1:16.66)