Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

200 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України2:08.73Ігор Борисік08.07.2009Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:12.25Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)

Вище досягнення України2:14.36Ростислав Крижанівський16.06.2018Чемпіонат України (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:13.94

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:18.63

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:20.63
Розрядимс2:24.50кмс2:33.00I2:44.00II3:03.00III3:28.00I юн3:53.00
 
18 / 17 / 1 / 0
1 ГОЛУБНИЧИЙ Максим
Збірна (О)

02мс
Харківська
2:15.98
мс
808




100: 1:06.26
200: 2:15.98 (1:09.72)
2 СТРІЛЕЦЬ Іван

98мс
Дніпропетровська
2:17.64
мс
779
+1.66



100: 1:05.16
200: 2:17.64 (1:12.48)
3 КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
Збірна (О)

04мс
Київська
2:18.41
мс
766
+2.43



100: 1:06.09
200: 2:18.41 (1:12.32)
4 ТКАЧЕНКО Нікіта

00мс
Київська
2:21.35
мс
719
+5.37



100: 1:08.42
200: 2:21.35 (1:12.93)
5 КОПТЄЛОВ Микита

99мс
Запорізька
2:22.64
мс
700
+6.66



100: 1:10.50
200: 2:22.64 (1:12.14)
6 КАПША Юрій

95мс
Дніпропетровська
2:22.80
мс
697
+6.82



100: 1:07.99
200: 2:22.80 (1:14.81)
7 НАКОНЕЧНИЙ Денис

02мс
Київ
2:23.29
мс
690
+7.31



100: 1:09.43
200: 2:23.29 (1:13.86)
8 ЛІСОВЕЦЬ Володимир

04мс
Житомирська
2:23.86
мс
682
+7.88



100: 1:10.15
200: 2:23.86 (1:13.71)
9 ПЕТРОВ Денис

01мс
Київ
2:24.15
мс
678
+8.17



100: 1:10.28
200: 2:24.15 (1:13.87)
10 ШКУРКО Кирилл

98
Гомель
2:24.17
мс
678
+8.19



100: 1:09.44
200: 2:24.17 (1:14.73)
11 КИЗИМЕНКО Давід

04мс
Дніпропетровська
2:25.41
кмс
661
+9.43



100: 1:09.66
200: 2:25.41 (1:15.75)
12 БІРЮКОВ Антон

00мс
Донецька
2:26.46
кмс
646
+10.48



100: 1:08.69
200: 2:26.46 (1:17.77)
13 БОЛОТОВ Ілля

02кмс
Київська
2:27.37
кмс
635
+11.39



100: 1:11.00
200: 2:27.37 (1:16.37)
14 КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр

02кмс
Дніпропетровська
2:27.69
кмс
630
+11.71



100: 1:10.52
200: 2:27.69 (1:17.17)
15 БАГРОВ Дмитро

04кмс
Житомирська
2:29.63
кмс
606
+13.65



100: 1:11.50
200: 2:29.63 (1:18.13)
16 ГОША Давід

03кмс
Київ
2:31.91
кмс
579
+15.93



100: 1:13.55
200: 2:31.91 (1:18.36)
17 МЕЛЬНИК Олександр

00мс
Івано-Франківська
2:33.82
I
558
+17.84



100: 1:13.12
200: 2:33.82 (1:20.70)
КНЫШЕВ Антон
01
Гомель
Д/К





100: 1:12.04
200: 2:35.22 (1:23.18)