Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:54.67

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:59:45:28)
1







2 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
59.37
кмс

1

3 АНТОНЮК Владислав
02
Вінницька
1:03.04
I

3
+3.67
4 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
1:01.05
I

2
+1.68
5 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
1:04.58
I

4
+5.21
6 ЛЯШЕНКО Олександр
02
Запорізька
1:05.47
I

5
+6.10
7







8








Заплив 2
(Старт: 12:01:21:39)
1 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03
Донецька
1:02.08
I

7
+4.61
2 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло
02
Харківська
1:05.19
I

8
+7.72
3 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
57.47
мс

1

4 ГОСПОДАРІК Марк
03
Дніпропетровська
1:00.73
кмс

5
+3.26
5БІХНО Гліб
02
Дніпропетровська
59.13
кмс

3
+1.66
6 КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
57.97
кмс

2
+0.50
7 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02
Київ
1:00.38
кмс

4
+2.91
8 КЛОЧКО Максим
02
Харківська
1:01.23
I

6
+3.76

Заплив 3
(Старт: 12:03:00:83)
1 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
58.02
кмс

1

2 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
1:01.10
I

8
+3.08
3 СОКИРКА Богдан
04
Київська
58.55
кмс

2
+0.53
4 КАЗАКОВ Максим
01
Гомель
1:00.07
кмс

6
+2.05
5 ЧОБОТАР Артем
03
Дніпропетровська
58.82
кмс

3
+0.80
6 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
59.34
кмс

4
+1.32
7 ПИЛИПЕНКО Илья
99
Київська
1:00.22
кмс

7
+2.20
8 ХОМУТОВ Ярослав
02
Одеська
59.73
кмс

5
+1.71

Заплив 4
(Старт: 12:04:39:27)
1 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
59.18
кмс

5
+1.30
2 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій
01
Рівненська
58.04
кмс

2
+0.16
3 ДУДА Андрій
99
Волинська
57.88
кмс

1

4 НЕСТЕРКІН Валентин
01
Харківська
1:00.78
кмс

8
+2.90
5 ШАРАН Павло
00
Київ
59.97
кмс

7
+2.09
6 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
58.95
кмс

4
+1.07
7 ШУБА Ростислав
02
Миколаївська
58.91
кмс

3
+1.03
8 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
59.35
кмс

6
+1.47

Заплив 5
(Старт: 12:06:11:45)
1 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
56.86
мс

2
+1.42
2 САГАЙДАК Степан
01
Київ
59.46
кмс

7
+4.02
3 ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
56.91
мс

3
+1.47
4 ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
55.44
мс

1

5 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
57.00
мс

4
+1.56
6 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
Н/С




7 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
57.08
мс

5
+1.64
8 ПИЛИП Сергій
01
Закарпатська
58.44
кмс

6
+3.00

Заплив 6
(Старт: 12:10:13:66)
1 ТИМОЩУК Юрій
02
Київ
56.89
мс

8
+3.44
2 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
55.88
мс

6
+2.43
3 РОМАНЮК Єгор
02
Київська
55.12
мс

3
+1.67
4 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
02
Одеська
54.06
мс

2
+0.61
5 КЕСІЛЬ Денис
00
Дніпропетровська
53.45
мс

1

6 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
55.63
мс

5
+2.18
7 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
55.18
мс

4
+1.73
8 АНТОСІН Микита
02
Харківська
56.73
мс

7
+3.28