Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

100 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:54.92Дар'я Степанюк30.07.2009Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:56.00Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:56.00Дар'я Степанюк25.03.2007Чемпіонат світу

Вище досягнення України0:57.32Дарина Зевіна09.08.2009Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:55.50

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)0:56.88

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)0:57.88
Розрядимс1:00.00кмс1:03.50I1:08.00II1:15.00III1:25.00I юн1:37.00II юн1:49.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:06:06:97)
1







2 СПИРИДОНОВА Альона
03
Донецька
1:05.10
I

5
+3.56
3 ІСАЙКОВА Катерина
02
Київ
1:01.54
кмс

1

4 МУХІНА Варвара
02
Донецька
1:03.73
I

4
+2.19
5 СПИЧКА Олена
05
Київ
1:03.47
кмс

3
+1.93
6 ЗЕВІНА Олександра
06
Київ
1:03.23
кмс

2
+1.69
7







8








Заплив 2
(Старт: 11:07:43:66)
1 САВЕНОК Єлізавета
05
Київ
1:02.35
кмс

2
+1.12
2 КАШТАЛЯН Людмила
04
Рівненська
1:02.38
кмс

3
+1.15
3 ЄРМІШИНА Анастасія
06
Київ
1:01.23
кмс

1

4 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
1:04.01
I

8
+2.78
5 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
1:02.84
кмс

6
+1.61
6 ГРЕСЬ Анастасія
03
Київ
1:03.17
кмс

7
+1.94
7 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
1:02.59
кмс

4
+1.36
8 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03
Тернопільська
1:02.76
кмс

5
+1.53

Заплив 3
(Старт: 11:09:28:94)
1 ЄРМІШИНА Єлизавета
07
Київ
1:03.05
кмс

4
+1.32
2 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06
Рівненська
1:04.12
I

8
+2.39
3 ДАНИЛЕЙКО Анастасія
05
Івано-Франківська
1:01.85
кмс

2
+0.12
4 ВАКУЛЕНКО Ярослава
03
Київ
1:01.73
кмс

1

5 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
1:03.13
кмс

6
+1.40
6 СТРУТИНСЬКА Маргарита
04
Харківська
1:03.12
кмс

5
+1.39
7 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
1:02.76
кмс

3
+1.03
8 ЖЕЧЕВА Вікторія
03
Київська
1:03.16
кмс

7
+1.43

Заплив 4
(Старт: 11:11:03:96)
1 БУРЯК Валерія
02
Харківська
1:01.91
кмс

4
+1.30
2 ОНАНКО Марія
03
Київ
1:02.10
кмс

5
+1.49
3 ІЛЬНИЦЬКА Христина
05
Київська
1:02.12
кмс

6
+1.51
4 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
1:02.94
кмс

8
+2.33
5 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
1:00.61
кмс

1

6 ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
1:01.49
кмс

3
+0.88
7 ДЯЧЕНКО Олена
05
Полтавська
1:01.04
кмс

2
+0.43
8 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
1:02.15
кмс

7
+1.54

Заплив 5
(Старт: 11:13:32:20)
1 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
1:01.43
кмс

4
+1.07
2 БУКАНОВА Тамара
03
Київ
1:02.00
кмс

8
+1.64
3 ІВАСИК Яна
05
Київська
1:01.66
кмс

6
+1.30
4 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
1:01.54
кмс

5
+1.18
5 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
1:00.36
кмс

1

6 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
1:01.94
кмс

7
+1.58
7 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
1:01.03
кмс

3
+0.67
8 ШАШКОВА Анастасія
03
Київ
1:00.66
кмс

2
+0.30

Заплив 6
(Старт: 11:15:14:27)
1 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
1:00.42
кмс

4
+1.64
2 ДИВАК Марія
03
Київська
1:00.37
кмс

3
+1.59
3 БОЙЧЕНКО Валерія
02
Миколаївська
1:00.57
кмс

5
+1.79
4 ПАВЛЕНКО Вікторія
02
Київ
58.78
мс

1

5 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
1:00.19
кмс

2
+1.41
6 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
1:00.99
кмс

7
+2.21
7 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
1:01.29
кмс

8
+2.51
8 ТУГАЙ Валерія
03
Полтавська
1:00.60
кмс

6
+1.82

Заплив 7
(Старт: 11:18:04:75)
1 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
59.58
мс

8
+2.40
2 ВИРВИЧ Вікторія
04
Дніпропетровська
59.47
мс

7
+2.29
3 СНІТКО Карина
04
Харківська
57.66
мс

2
+0.48
4 ПІКІНЕР Ірина
90
Дніпропетровська
57.18
мс

1

5 МАНАКОВА Анастасія
99
Київська
58.66
мс

4
+1.48
6 ЯКУБА Орина
98
Київ
58.63
мс

3
+1.45
7 ПРИБИШ Анна
98
Київ
59.42
мс

5
+2.24
8 ЖУКОВА Марія
03
Київ
59.42
мс

5
+2.24