Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:28.29Дарина Зевіна08.08.2017Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:28.45Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:28.45Дарина Зевіна18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Вище досягнення України0:29.17Дарина Зевіна10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Розрядикмс33.50I36.00II40.00III45.00I юн50.00II юн56.50
 
Заплив 1
(Старт: 10:58:49:91)
1







2







3 ПОПОВИЧ Катерина
01
Івано-Франківська
33.41
кмс

2
+1.00
4 ГУБІЙЧУК Анастасія
04
Рівненська
32.41
кмс

1

5 МЕДВЕДЄВА Ольга
05
Донецька
33.75
I

3
+1.34
6







7







8








Заплив 2
(Старт: 10:59:55:51)
1 ГРЕСЬ Анастасія
03
Київ
33.23
кмс

4
+0.48
2 ГРЕЧКА Любов
03
Миколаївська
33.84
I

6
+1.09
3 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
33.96
I

7
+1.21
4 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
32.90
кмс

3
+0.15
5 БРЕДІХІНА Анастасія
03
Донецька
32.75
кмс

1

6 ТАТАРЧУК Тетяна
03
Миколаївська
33.33
кмс

5
+0.58
7 БЕСПАЛОВА Алина
06
Гомель
34.09
I

8
+1.34
8ВЧОРАШНЯ Анастасія
04
Дніпропетровська
32.86
кмс

2
+0.11

Заплив 3
(Старт: 11:01:27:05)
1 КЛІМОВА Марія
01
Київ
33.06
кмс

7
+1.90
2 ЛЯХОВА Анастасія
05
Дніпропетровська
32.26
кмс

5
+1.10
3 ШАРАФУТДІНОВА Ніка
05
Дніпропетровська
31.95
кмс

3
+0.79
4 ЛАТИШЕВА Поліна
04
Київська
31.16
кмс

1

5 ДИВАК Марія
03
Київська
31.91
кмс

2
+0.75
6 СЕМЕНОВА Катерина
04
Полтавська
32.12
кмс

4
+0.96
7 ТОВКАЧ Евгения
05
Гомель
32.72
кмс

6
+1.56
8 ОНАНКО Марія
03
Київ
33.57
I

8
+2.41

Заплив 4
(Старт: 11:04:15:12)
1 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
32.01
кмс

8
+1.85
2 ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
31.86
кмс

7
+1.70
3 ЗУБИНА Юлия
02
Гомель
31.85
кмс

6
+1.69
4 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
30.19
кмс

2
+0.03
5 ПІКІНЕР Ірина
90
Дніпропетровська
30.16
кмс

1

6 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
30.92
кмс

3
+0.76
7 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
31.61
кмс

5
+1.45
8 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
31.16
кмс

4
+1.00


50 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:25.09Богдан Касьян04.07.2019ХХХ Літня Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України0:25.71Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.71Андрій Хлопцов26.06.2015І Європейські Ігри

Вище досягнення України0:25.97Андрій Хлопцов06.12.2013Міжнародні змагання
Розрядикмс29.50I31.50II35.00III39.00I юн44.00II юн50.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:05:31:73)
1







2







3 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
30.72
I

3
+2.22
4 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
28.50
кмс

1

5 ШУБА Ростислав
02
Миколаївська
33.24
II

4
+4.74
6 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
29.95
I

2
+1.45
7







8








Заплив 2
(Старт: 11:06:38:29)
1 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
28.92
кмс

6
+0.70
2 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан
01
Харківська
29.16
кмс

8
+0.94
3 ЄРМАКОВ Артур
92
Одеська
28.86
кмс

5
+0.64
4 МАРЧАК Сергій
03
Дніпропетровська
28.55
кмс

2
+0.33
5 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
28.22
кмс

1

6 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
28.73
кмс

3
+0.51
7 ГРИЦЕНКО Леонід
01
Хмельницька
29.05
кмс

7
+0.83
8 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
28.73
кмс

3
+0.51

Заплив 3
(Старт: 11:08:51:54)
1 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
27.98
кмс

5
+1.12
2 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
27.39
кмс

2
+0.53
3 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
28.55
кмс

8
+1.69
4 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
26.86
кмс

1

5 ЮРКЕВИЧ Юрій
98
Тернопільська
28.11
кмс

6
+1.25
6 МАНАКОВ Артем
03
Київська
28.31
кмс

7
+1.45
7 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97
Дніпропетровська
27.60
кмс

4
+0.74
8 СТАХІР Олексій
02
Волинська
27.41
кмс

3
+0.55

Заплив 4
(Старт: 11:11:32:50)
1 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
27.14
кмс

5
+1.28
2 КОСЯН Юрій
02
Одеська
26.81
кмс

4
+0.95
3 ФЕНЬ Герман
02
Харківська
27.33
кмс

6
+1.47
4 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
25.86
кмс

1

5 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
26.68
кмс

3
+0.82
6 ТКАЧЕНКО Данііл
02
Київська
26.58
кмс

2
+0.72
7 КРЕМЛЯКОВ Владислав
00
Дніпропетровська
27.36
кмс

7
+1.50
8 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
28.16
кмс

8
+2.30


200 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:59.03Яна Клочкова28.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:00.47Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:00.67Ольга Кириченко07.07.1992Олімпійські ігри

Вище досягнення України2:03.10Олена Лапунова21.07.1995Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:00.21

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)2:03.23

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:05.23
Розрядимс2:10.00кмс2:17.50I2:28.00II2:45.00III3:06.00I юн3:31.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:14:35:33)
1







2 ЖИТАРЮК Валерія
06
Київська
2:20.18
I

4
+6.06
3 ВАКУЛЕНКО Ярослава
03
Київ
2:16.96
кмс

2
+2.84
4 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
2:14.12
кмс

1

5 ІЛЬНИЦЬКА Христина
05
Київська
2:19.01
I

3
+4.89
6 СТРУТИНСЬКА Маргарита
04
Харківська
2:22.67
I

5
+8.55
7







8








Заплив 2
(Старт: 11:17:25:41)
1 МУХІНА Варвара
02
Донецька
2:17.60
I

7
+4.88
2 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
2:17.91
I

8
+5.19
3 ДЯЧЕНКО Олена
05
Полтавська
2:15.28
кмс

3
+2.56
4 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:12.72
кмс

1

5 ДАНИЛЕЙКО Анастасія
05
Івано-Франківська
2:15.20
кмс

2
+2.48
6 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
2:15.54
кмс

4
+2.82
7 ЄРМІШИНА Єлизавета
07
Київ
2:16.18
кмс

5
+3.46
8 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06
Рівненська
2:17.01
кмс

6
+4.29

Заплив 3
(Старт: 11:20:07:81)
1 ШАШКОВА Анастасія
03
Київ
2:13.16
кмс

3
+1.64
2 БУКАНОВА Тамара
03
Київ
2:14.90
кмс

6
+3.38
3 БУРЯК Валерія
02
Харківська
2:11.52
кмс

1

4 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
2:11.88
кмс

2
+0.36
5 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
2:15.14
кмс

7
+3.62
6 КАШТАЛЯН Людмила
04
Рівненська
2:14.80
кмс

5
+3.28
7 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
2:13.96
кмс

4
+2.44
8 ГРЕСЬ Анастасія
03
Київ
2:17.47
кмс

8
+5.95

Заплив 4
(Старт: 11:22:54:87)
1 ТУГАЙ Валерія
03
Полтавська
2:13.55
кмс

7
+3.22
2 ЗАКОРКО Аріна
04
Київ
2:10.33
кмс

1

3 МАНАКОВА Анастасія
99
Київська
2:12.32
кмс

4
+1.99
4 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
2:12.65
кмс

5
+2.32
5 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
2:13.06
кмс

6
+2.73
6 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
2:15.54
кмс

8
+5.21
7 ЖУКОВА Марія
03
Київ
2:11.59
кмс

2
+1.26
8 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
2:11.87
кмс

3
+1.54

Заплив 5
(Старт: 11:27:22:51)
1 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
2:14.17
кмс

7
+8.83
2 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
2:05.48
мс

2
+0.14
3 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:07.65
мс

3
+2.31
4 СНІТКО Карина
04
Харківська
2:05.34
мс

1

5 ПРИБИШ Анна
98
Київ
2:09.14
мс

4
+3.80
6 ВИРВИЧ Вікторія
04
Дніпропетровська
2:14.10
кмс

5
+8.76
7 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
Н/С




8 БОЙЧЕНКО Валерія
02
Миколаївська
2:14.14
кмс

6
+8.80


200 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:48.18Сергій Адвена16.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України1:50.77Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:51.74Богдан Шеліпов22.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України1:57.12В`ячеслав Огньов03.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:48.76

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)1:51.49

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)1:53.49
Розрядимс1:57.00кмс2:04.00I2:14.00II2:29.00III2:48.00I юн3:09.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:30:18:46)
1







2







3 НАСТЕЧКО Владислав
01
Харківська
2:07.31
I

2
+9.25
4 ХАРЛАМОВ Гліб
04
Донецька
2:09.57
I

3
+11.51
5 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96
Донецька
1:58.06
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
(Старт: 11:32:57:80)
1 ШИЛЕЦ Владислав
04
Гомель
2:08.51
I

7
+8.12
2 ЯРОШЕНКО Микита
03
Полтавська
2:04.31
I

6
+3.92
3 ЧОБАНЯН Данило
04
Донецька
2:00.39
кмс

1

4 ВЕРХОТУРОВ Юрій
03
Рівненська
2:01.68
кмс

2
+1.29
5 КРАЛЯ Павло
04
Рівненська
2:03.63
кмс

3
+3.24
6 ГАЛАЙЧУК Іван
05
Київ
2:04.01
I

5
+3.62
7 СКОФЕНКО Денис
03
Харківська
2:03.76
кмс

4
+3.37
8








Заплив 3
(Старт: 11:35:32:12)
1 НОСКО Андрій
02
Донецька
2:05.64
I

7
+4.39
2 КУНИЦЯ Євгеній
01
Полтавська
2:02.10
кмс

3
+0.85
3 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
2:04.49
I

5
+3.24
4 КОТЕНКО Кирило
01
Київ
2:01.47
кмс

2
+0.22
5 БУШУЄВ Євгеній
02
Полтавська
2:01.25
кмс

1

6 СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр
05
Київська
2:02.66
кмс

4
+1.41
7 ШАРАПІН Платон
04
Київ
2:08.83
I

8
+7.58
8 БУБОН Георгій
03
Житомирська
2:05.03
I

6
+3.78

Заплив 4
(Старт: 11:38:10:34)
1 РОМАНОВ Єгор
02
Харківська
2:00.28
кмс

3
+0.82
2 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
2:00.37
кмс

4
+0.91
3 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
2:00.01
кмс

2
+0.55
4 СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
2:01.63
кмс

7
+2.17
5 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:05.05
I

8
+5.59
6 ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
1:59.46
кмс

1

7 ЖУЛІН Єгор
03
Київ
2:00.51
кмс

5
+1.05
8 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
2:01.53
кмс

6
+2.07

Заплив 5
(Старт: 11:41:28:08)
1 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
1:55.95
мс

1

2 ЖАРІЙ Денис
03
Київська
2:00.64
кмс

7
+4.69
3 БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
1:57.30
кмс

2
+1.35
4 КОВАЛЕВ Илья
99
Гомель
2:00.31
кмс

6
+4.36
5 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
1:57.38
кмс

3
+1.43
6 КУЗНЄЦОВ Микита
04
Дніпропетровська
1:58.25
кмс

5
+2.30
7 БОКИЙ Евгений
03
Гомель
1:58.03
кмс

4
+2.08
8 СМАЛЬ Олексій
00
Волинська
2:07.95
I

8
+12.00

Заплив 6
(Старт: 11:44:02:79)
1 СЕЛЕЗНЬОВ Назар
02
Дніпропетровська
2:02.27
кмс

8
+7.86
2 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
1:57.03
кмс

4
+2.62
3 СТОРОЖЕВ Данило
02
Харківська
1:55.79
мс

2
+1.38
4 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
1:55.81
мс

3
+1.40
5 БІЛЕНКО Володимир
02
Київ
1:54.41
мс

1

6 ПЛОСКОНОС Нікіта
02
Дніпропетровська
2:01.22
кмс

7
+6.81
7 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
1:58.87
кмс

5
+4.46
8 ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
1:59.69
кмс

6
+5.28

Заплив 7
(Старт: 11:48:38:17)
1 НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
1:55.89
мс

6
+4.57
2 ОСТАПЕНКО Нікіта
00
Дніпропетровська
1:53.07
мс

2
+1.75
3 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
1:51.32
мс

1

4 ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
1:54.15
мс

4
+2.83
5 ГАРАЩЕНКО Кирило
98
Запорізька
1:55.77
мс

5
+4.45
6 ЛЕТНІКОВ Олександр
03
Запорізька
1:53.84
мс

3
+2.52
7 КОСЯН Юрій
02
Одеська
1:56.00
мс

7
+4.68
8 НЕСТЕРКІН Валентин
01
Харківська
1:56.22
мс

8
+4.90


100 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:58.99Катерина Зубкова09.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:59.55Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:59.55Анна Євчак10.07.2009Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України1:01.43Євгенія Жукова17.06.2018Чемпіонат України (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:00.01

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)1:01.80

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)1:02.80
Розрядимс1:04.50кмс1:08.50I1:13.50II1:22.00III1:33.00I юн1:45.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:51:49:30)
1







2 СУХОВЕРХАЯ Дарья
03
Київ
1:08.79
I

2
+0.25
3 ЖЕЧЕВА Вікторія
03
Київська
1:12.46
I

5
+3.92
4 ІЛЬНИЦЬКА Христина
05
Київська
1:08.54
I

1

5 БОНДАРЕНКО Марія
03
Київська
1:08.88
I

3
+0.34
6 ГУРЕЙКОВА Марія
05
Харківська
1:10.91
I

4
+2.37
7 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05
Харківська
1:18.44
II

6
+9.90
8








Заплив 2
(Старт: 11:53:36:80)
1 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03
Тернопільська
1:07.93
кмс

5
+1.19
2 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
1:07.48
кмс

3
+0.74
3 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
1:06.74
кмс

1

4 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
1:07.74
кмс

4
+1.00
5 КЛИМЕНКО Єлізавета
03
Київ
1:06.90
кмс

2
+0.16
6 ІВАСИК Яна
05
Київська
Д/К


7

7 АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
1:08.53
I

6
+1.79
8 ЛЯХОВА Анастасія
05
Дніпропетровська
1:10.42
I

8
+3.68

Заплив 3
(Старт: 11:57:38:19)
1ЛУК'ЯНЕНКО Поліна
03
Київська
1:05.05
кмс

6
+1.33
2 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
1:04.18
мс

3
+0.46
3 ПАВЛЕНКО Вікторія
02
Київ
1:03.72
мс

1

4 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
1:05.14
кмс

7
+1.42
5 ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
1:04.04
мс

2
+0.32
6 ЗУБИНА Ульяна
02
Гомель
1:04.42
мс

4
+0.70
7 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
1:04.97
кмс

5
+1.25
8 ЄРМІШИНА Анастасія
06
Київ
1:07.27
кмс

8
+3.55


100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:54.67

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:59:45:28)
1







2 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
59.37
кмс

1

3 АНТОНЮК Владислав
02
Вінницька
1:03.04
I

3
+3.67
4 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
1:01.05
I

2
+1.68
5 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
1:04.58
I

4
+5.21
6 ЛЯШЕНКО Олександр
02
Запорізька
1:05.47
I

5
+6.10
7







8








Заплив 2
(Старт: 12:01:21:39)
1 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03
Донецька
1:02.08
I

7
+4.61
2 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло
02
Харківська
1:05.19
I

8
+7.72
3 МАЛІНОВСЬКИЙ Ігор
01
Київ
57.47
мс

1

4 ГОСПОДАРІК Марк
03
Дніпропетровська
1:00.73
кмс

5
+3.26
5БІХНО Гліб
02
Дніпропетровська
59.13
кмс

3
+1.66
6 КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
57.97
кмс

2
+0.50
7 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02
Київ
1:00.38
кмс

4
+2.91
8 КЛОЧКО Максим
02
Харківська
1:01.23
I

6
+3.76

Заплив 3
(Старт: 12:03:00:83)
1 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
58.02
кмс

1

2 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
1:01.10
I

8
+3.08
3 СОКИРКА Богдан
04
Київська
58.55
кмс

2
+0.53
4 КАЗАКОВ Максим
01
Гомель
1:00.07
кмс

6
+2.05
5 ЧОБОТАР Артем
03
Дніпропетровська
58.82
кмс

3
+0.80
6 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
59.34
кмс

4
+1.32
7 ПИЛИПЕНКО Илья
99
Київська
1:00.22
кмс

7
+2.20
8 ХОМУТОВ Ярослав
02
Одеська
59.73
кмс

5
+1.71

Заплив 4
(Старт: 12:04:39:27)
1 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
59.18
кмс

5
+1.30
2 РОДЗИНСЬКИЙ Андрій
01
Рівненська
58.04
кмс

2
+0.16
3 ДУДА Андрій
99
Волинська
57.88
кмс

1

4 НЕСТЕРКІН Валентин
01
Харківська
1:00.78
кмс

8
+2.90
5 ШАРАН Павло
00
Київ
59.97
кмс

7
+2.09
6 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
58.95
кмс

4
+1.07
7 ШУБА Ростислав
02
Миколаївська
58.91
кмс

3
+1.03
8 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
59.35
кмс

6
+1.47

Заплив 5
(Старт: 12:06:11:45)
1 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
56.86
мс

2
+1.42
2 САГАЙДАК Степан
01
Київ
59.46
кмс

7
+4.02
3 ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
56.91
мс

3
+1.47
4 ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
55.44
мс

1

5 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
57.00
мс

4
+1.56
6 ОНІЩЕНКО Володимир
96
Одеська
Н/С




7 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
57.08
мс

5
+1.64
8 ПИЛИП Сергій
01
Закарпатська
58.44
кмс

6
+3.00

Заплив 6
(Старт: 12:10:13:66)
1 ТИМОЩУК Юрій
02
Київ
56.89
мс

8
+3.44
2 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
55.88
мс

6
+2.43
3 РОМАНЮК Єгор
02
Київська
55.12
мс

3
+1.67
4 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
02
Одеська
54.06
мс

2
+0.61
5 КЕСІЛЬ Денис
00
Дніпропетровська
53.45
мс

1

6 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
55.63
мс

5
+2.18
7 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
55.18
мс

4
+1.73
8 АНТОСІН Микита
02
Харківська
56.73
мс

7
+3.28


100 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:06.67Стандартний час

Юнацький Рекорд України1:06.67Вікторія Солнцева29.07.2013Чемпіонат світу

Вище досягнення України1:06.73Вікторія Солнцева20.05.2013Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:09.06

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)1:11.13

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)1:12.13
Розрядимс1:15.00кмс1:19.00I1:25.00II1:35.00III1:47.00I юн2:01.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:19:25:93)
1







2







3 ФІЩЕНКО Дарья
07
Донецька
1:23.86
I

3
+6.78
4 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
1:17.08
кмс

1

5 БЫРКОВА Дарья
00
Гомель
1:21.83
I

2
+4.75
6







7







8








Заплив 2
(Старт: 12:21:43:28)
1 РАФАЛОВСЬКА Оляна
04
Житомирська
1:19.42
I

4
+4.32
2 АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
1:17.85
кмс

3
+2.75
3 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03
Запорізька
1:17.08
кмс

2
+1.98
4 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
1:15.10
кмс

1

5 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
1:20.93
I

8
+5.83
6 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
1:20.37
I

7
+5.27
7 ІСАЙКОВА Катерина
02
Київ
1:19.66
I

5
+4.56
8СМОЛИНА Дарья
06
Чернівецька
1:20.30
I

6
+5.20

Заплив 3
(Старт: 12:24:56:52)
1 КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
1:13.90
мс

5
+2.50
2 КРАСІНА Анастасія
01
Дніпропетровська
1:14.13
мс

6
+2.73
3 ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
1:11.40
мс

1

4 НАДТОЧІЙ Марина
97
Полтавська
1:11.67
мс

2
+0.27
5 ЗУБИНА Юлия
02
Гомель
1:15.29
кмс

8
+3.89
6 МЕДВЕДЄВА Ольга
05
Донецька
1:14.41
мс

7
+3.01
7 АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
1:13.48
мс

4
+2.08
8 ТКАЧЕНКО Аліна
05
Дніпропетровська
1:13.25
мс

3
+1.85


100 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:58.67Ігор Борисік13.06.2009Літній Кубок України

Юніорський Рекорд України1:02.12Микита Коптєлов29.06.2017Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України1:02.31Максим Ткачук20.08.2019Чемпіонат світу юніори

Вище досягнення України1:02.52Ростислав Крижанівський22.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:01.24

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)1:04.11

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)1:05.11
Розрядимс1:06.50кмс1:10.00I1:16.00II1:24.00III1:35.00I юн1:47.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:26:46:61)
1







2







3 КІСЕЛЬОВ Денис
01
Одеська
1:10.90
I

3
+1.74
4 ШЕРЕГІЙ Андрій
02
Закарпатська
1:10.29
I

2
+1.13
5 БАГРОВ Дмитро
04
Житомирська
1:09.16
кмс

1

6







7







8








Заплив 2
(Старт: 12:28:24:04)
1 ГОША Давід
03
Київ
1:08.44
кмс

6
+1.25
2 ГОНЧАРУК Данііл
03
Київ
1:08.34
кмс

5
+1.15
3 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
1:10.12
I

8
+2.93
4 КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02
Дніпропетровська
1:07.19
кмс

1

5 МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
1:09.14
кмс

7
+1.95
6 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
1:08.31
кмс

4
+1.12
7 БОЛОТОВ Ілля
02
Київська
1:07.42
кмс

2
+0.23
8 КАПІНУС Михайло
98
Київ
1:07.76
кмс

3
+0.57

Заплив 3
(Старт: 12:30:07:33)
1 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
1:05.20
мс

2
+0.90
2 КИЗИМЕНКО Давід
04
Дніпропетровська
1:07.01
кмс

7
+2.71
3 ПРОКОПЧУК Юрій
00
Житомирська
1:06.47
мс

5
+2.17
4 ОЛЕШКО Олексій
02
Миколаївська
1:08.66
кмс

8
+4.36
5 ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
1:06.00
мс

3
+1.70
6 ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04
Житомирська
1:04.30
мс

1

7 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
1:06.72
кмс

6
+2.42
8 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
1:06.21
мс

4
+1.91

Заплив 4
(Старт: 12:34:01:09)
1 ПОМАЗАН Микита
99
Київська
1:04.26
мс

4
+1.25
2 КАПША Юрій
95
Дніпропетровська
1:04.50
мс

5
+1.49
3 КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04
Київська
1:03.01
мс

1

4 КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
1:05.18
мс

7
+2.17
5 СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
1:04.12
мс

3
+1.11
6 ШКУРКО Кирилл
98
Гомель
1:04.69
мс

6
+1.68
7 ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
1:03.80
мс

2
+0.79
8 КНЫШЕВ Антон
01
Гомель
1:07.98
кмс

8
+4.97


400 м комплексне плавання - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:33.59Яна Клочкова16.09.2000Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України4:38.14Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:38.14Яна Клочкова26.07.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:43.79Яна Клочкова31.07.1997Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)4:49.43

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)4:55.82

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)4:59.82
Розрядимс5:09.00кмс5:26.00I5:51.00II6:31.00III7:22.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:37:12:30)
1 БАЛАЧІНА Дарина
04
Київська
5:35.55
I

7
+38.28
2 КИРИК Ніна
04
Рівненська
5:19.30
кмс

3
+22.03
3 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
5:22.56
кмс

4
+25.29
4 САВЧЕНКО Ольга
03
Київ
4:57.27
мс

1

5 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
5:12.62
кмс

2
+15.35
6 ДОЛАВРУК Яна
05
Київська
Н/С




7 САЄНКО Ганна
04
Одеська
5:34.66
I

6
+37.39
8СТАДНИЦКАЯ Ксения
05
Львівська
5:25.54
кмс

5
+28.27


400 м комплексне плавання - юнаки
Рекорди
Рекорд України4:15.64Максим Шемберев18.08.2011Чемпіонат світу (юн)

Юніорський Рекорд України4:15.64Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:20.46Максим Шемберев18.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:32.18Георгій Лукашев22.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)4:21.97

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)4:29.55

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)4:33.55
Розрядимс4:42.00кмс4:58.00I5:21.00II5:57.00III6:43.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:45:59:68)
1 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
5:01.41
I

8
+32.54
2 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
4:39.00
мс

4
+10.13
3 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
4:52.61
кмс

6
+23.74
4 ГОЛУБНИЧИЙ Максим
02
Харківська
4:28.87
мс

1

5 ВАНЗЕНКО Дмитро
96
Дніпропетровська
4:47.80
кмс

5
+18.93
6 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97
Дніпропетровська
4:33.58
мс

2
+4.71
7 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
4:36.06
мс

3
+7.19
8 ЧОБАНЯН Данило
04
Донецька
4:55.70
кмс

7
+26.83

Заплив 2
(Старт: 12:51:31:07)
1







2







3 УСОВ Марат
05
Київ
4:57.84
кмс

3
+10.78
4 ШАМЯН Артем
02
Миколаївська
4:47.06
кмс

1

5 ВАРДАНЯН Владислав
01
Дніпропетровська
4:53.03
кмс

2
+5.97
6







7







8