Кубок України з плавання
 
7 - 9 листопада 2019 р.
м. Бровари
Купава
50 м
 

СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ

50 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:25.10Дар‘я Степанюк11.08.2015Кубок світу

Юніорський Рекорд України0:25.46Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:25.46Надія Коба14.07.2010Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:26.58Марія Терещенко24.02.2008Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:25.47

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)0:26.28

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)0:26.78
Розрядимс27.50кмс28.50I30.00II34.00III38.00I юн44.00II юн50.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:00:30:54)
1







2







3 ЛОБАНОВСЬКА Ніка
05
Харківська
32.50
II

3
+3.88
4 СПИРИДОНОВА Альона
03
Донецька
29.18
I

2
+0.56
5 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
28.62
I

1

6







7







8








Заплив 2
(Старт: 10:01:30:61)
1







2 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
29.58
I

6
+0.94
3 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
28.93
I

3
+0.29
4 ГРЕСЬ Анастасія
03
Київ
29.03
I

4
+0.39
5 ДЯЧЕНКО Олена
05
Полтавська
28.90
I

2
+0.26
6 ШАШКОВА Анастасія
03
Київ
28.64
I

1

7 БЕСПАЛОВА Алина
06
Гомель
29.43
I

5
+0.79
8








Заплив 3
(Старт: 10:02:27:44)
1 ЗІНЧЕНКО Олександра
03
Донецька
29.35
I

6
+0.79
2 ЄРМІШИНА Єлизавета
07
Київ
29.28
I

4
+0.72
3 СПИЧКА Олена
05
Київ
29.36
I

7
+0.80
4 САВЕНОК Єлізавета
05
Київ
28.56
I

1

5 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
29.03
I

2
+0.47
6 ВАКУЛЕНКО Ярослава
03
Київ
29.06
I

3
+0.50
7 БУРЯК Валерія
02
Харківська
29.28
I

4
+0.72
8 ШАПОВАЛОВА Аліна
03
Запорізька
29.36
I

7
+0.80

Заплив 4
(Старт: 10:03:22:74)
1 ДАНИЛЕЙКО Анастасія
05
Івано-Франківська
29.07
I

6
+0.85
2 ІСАЙКОВА Катерина
02
Київ
28.38
кмс

2
+0.16
3 ТЕЛЮК Катерина
03
Дніпропетровська
28.74
I

3
+0.52
4 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
28.93
I

4
+0.71
5 ТОВКАЧ Евгения
05
Гомель
29.02
I

5
+0.80
6 ЖЕЧЕВА Вікторія
03
Київська
28.22
кмс

1

7 ПОПОВИЧ Катерина
01
Івано-Франківська
29.57
I

8
+1.35
8 ЛІПЕЦЬКА Анастасія
06
Рівненська
29.20
I

7
+0.98

Заплив 5
(Старт: 10:04:20:80)
1 БУКАНОВА Тамара
03
Київ
28.21
кмс

2
+0.14
2 ОНАНКО Марія
03
Київ
28.07
кмс

1

3 РАДЧЕНКО Даяна
01
Харківська
28.95
I

7
+0.88
4 ГРЕЧКА Любов
03
Миколаївська
29.31
I

8
+1.24
5 НАГОРНЮК Христина
03
Рівненська
28.44
кмс

4
+0.37
6 ЛЕЩЕНКО Дарья
01
Харківська
28.25
кмс

3
+0.18
7 ІВАСИК Яна
05
Київська
28.67
I

5
+0.60
8 СТРУТИНСЬКА Маргарита
04
Харківська
28.78
I

6
+0.71

Заплив 6
(Старт: 10:05:16:97)
1 ЯКУБА Орина
98
Київ
27.58
кмс

1

2 КУЧЕРЕНКО Тетяна
03
Тернопільська
28.05
кмс

5
+0.47
3 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
27.95
кмс

3
+0.37
4 ШАТАЛОВА Анастасія
03
Одеська
28.38
кмс

6
+0.80
5 СЬОМІНА Каріна
04
Дніпропетровська
28.01
кмс

4
+0.43
6 ГУРЕЙКОВА Марія
05
Харківська
28.49
кмс

8
+0.91
7 ІЛЬНИЦЬКА Валерія
00
Київ
27.90
кмс

2
+0.32
8 ТУГАЙ Валерія
03
Полтавська
28.47
кмс

7
+0.89

Заплив 7
(Старт: 10:06:22:36)
1 ЛАТИШЕВА Поліна
04
Київська
28.08
кмс

6
+0.46
2 СЕМЕНОВА Катерина
04
Полтавська
28.23
кмс

7
+0.61
3 СОРОКІНА Владислава
04
Дніпропетровська
27.77
кмс

3
+0.15
4 ТИМОШЕНКО Євгенія
02
Київ
27.62
кмс

1

5 ВИРВИЧ Вікторія
04
Дніпропетровська
28.07
кмс

5
+0.45
6 БОЙЧЕНКО Валерія
02
Миколаївська
27.70
кмс

2
+0.08
7 ЄРМІШИНА Анастасія
06
Київ
27.85
кмс

4
+0.23
8 ГРИГОРЕНКО Євгенія
01
Донецька
28.57
I

8
+0.95

Заплив 8
(Старт: 10:09:15:74)
1 МАНОЙЛО Аліса
02
Харківська
27.38
мс

8
+1.11
2 ДИВАК Марія
03
Київська
27.07
мс

4
+0.80
3 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
27.15
мс

6
+0.88
4 ПІКІНЕР Ірина
90
Дніпропетровська
26.27
мс

1

5 МАНАКОВА Анастасія
99
Київська
26.78
мс

2
+0.51
6 ЖУКОВА Марія
03
Київ
27.09
мс

5
+0.82
7 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
27.33
мс

7
+1.06
8 СНІТКО Карина
04
Харківська
26.80
мс

3
+0.53


50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.09Владислав Бухов23.08.2019Чемпіонат світу юніори

Юнацький Рекорд України0:22.73Владислав Бухов23.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:22.55

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:23.35

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:23.85
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:10:18:62)
1







2 КУШМЕЛЮК Денис
01
Івано-Франківська
26.46
I

5
+1.09
3 БРЕСЛАВСЬКИЙ Михайло
02
Харківська
26.27
I

3
+0.90
4 ЛЯШЕНКО Олександр
02
Запорізька
27.37
II

6
+2.00
5 ЛЕМЕШЕВ Матвій
04
Київ
25.37
I

1

6 КЛОЧКО Максим
02
Харківська
26.43
I

4
+1.06
7 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
25.60
I

2
+0.23
8








Заплив 2
(Старт: 10:11:12:51)
1 АНТОНЮК Владислав
02
Вінницька
26.13
I

7
+1.35
2 ГОРЯЧКО Михайло
03
Київ
25.74
I

6
+0.96
3 ГРЕБЕНКІН Артем
03
Київ
25.64
I

4
+0.86
4 АНТОСІН Микита
02
Харківська
24.78
кмс

1

5 КОРЕЦЬКИЙ Михайло
02
Київ
25.30
I

2
+0.52
6 КУХАРЕНКО Дмитрий
04
Гомель
25.59
I

3
+0.81
7 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
25.69
I

5
+0.91
8 ШИЛЕЦ Владислав
04
Гомель
27.30
II

8
+2.52

Заплив 3
(Старт: 10:12:07:61)
1 СКОФЕНКО Денис
03
Харківська
25.07
I

1

2 НОСКО Андрій
02
Донецька
26.78
I

7
+1.71
3 ЖУРАВЛЬОВ Дмитро
03
Донецька
26.83
I

8
+1.76
4 КОВАЛЕВ Илья
99
Гомель
25.91
I

5
+0.84
5 ЖУРБИЦЬКИЙ Денис
02
Дніпропетровська
25.74
I

4
+0.67
6 КРОХМАЛЬОВ Микита
02
Донецька
26.42
I

6
+1.35
7 ЖУЛІН Єгор
03
Київ
25.25
I

2
+0.18
8 НАСТЕЧКО Владислав
01
Харківська
25.51
I

3
+0.44

Заплив 4
(Старт: 10:13:01:74)
1 ПИЛИП Сергій
01
Закарпатська
25.18
I

5
+0.41
2 ПЛОСКОНОС Нікіта
02
Дніпропетровська
25.13
I

4
+0.36
3ОЛЕЙНІКОВ Дмитро
00
Дніпропетровська
24.77
кмс

1

4 КУЗНЄЦОВ Микита
04
Дніпропетровська
25.95
I

8
+1.18
5 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
25.56
I

7
+0.79
6 ЧОБОТАР Артем
03
Дніпропетровська
25.01
I

2
+0.24
7 КОТЕНКО Кирило
01
Київ
25.20
I

6
+0.43
8 ЖАРІЙ Денис
03
Київська
25.03
I

3
+0.26

Заплив 5
(Старт: 10:14:16:08)
1 ХОМУТОВ Ярослав
02
Одеська
25.14
I

3
+0.57
2 ДУДА Андрій
99
Волинська
24.86
кмс

2
+0.29
3 ІГНАТОВ Ілля
02
Одеська
26.05
I

7
+1.48
4 ЄРМАКОВ Артур
92
Одеська
Н/С




5 ЛЮБИЧ Олександр
01
Чернігівська
24.57
кмс

1

6 БУБОН Георгій
03
Житомирська
25.30
I

4
+0.73
7 ФЕНЬ Герман
02
Харківська
25.39
I

5
+0.82
8 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
25.58
I

6
+1.01

Заплив 6
(Старт: 10:15:16:57)
1 МАНАКОВ Артем
03
Київська
24.76
кмс

4
+0.45
2 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
24.81
кмс

5
+0.50
3 ВОРОНА Антон
03
Київ
25.10
I

7
+0.79
4 ГАЛАЙЧУК Іван
05
Київ
26.18
I

8
+1.87
5 БАБІЧЕНКО Микита
02
Дніпропетровська
24.31
кмс

1

6 СИДОРЕНКО Артем
01
Харківська
24.97
кмс

6
+0.66
7 МАЛЄЄВ Андрій
02
Дніпропетровська
24.49
кмс

2
+0.18
8 ГЛЯДЧИШИН Тарас
00
Дніпропетровська
24.54
кмс

3
+0.23

Заплив 7
(Старт: 10:16:08:81)
1 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
24.92
кмс

5
+0.37
2 ЯНКЕВИЧ Назар
02
Полтавська
25.20
I

6
+0.65
3 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
24.55
кмс

1

4 ЧЕРНЯВСЬКИЙ Богдан
01
Харківська
24.60
кмс

3
+0.05
5 СТАХІР Олексій
02
Волинська
24.59
кмс

2
+0.04
6 ЧОБАНЯН Данило
04
Донецька
26.72
I

8
+2.17
7 БЕСАРАБЕНКО Михайло
01
Харківська
24.75
кмс

4
+0.20
8 БИРЮЧЕНКО Олексій
00
Хмельницька
25.35
I

7
+0.80

Заплив 8
(Старт: 10:17:08:02)
1 КОРКУНОВ Антон
99
Київ
24.88
кмс

7
+0.67
2 СЕЛЕЗНЬОВ Назар
02
Дніпропетровська
Д/К


6

3 ЗАВЕРТАЛЮК Єгор
02
Київ
24.41
кмс

3
+0.20
4 НІМЧЕНКО Ігор
98
Донецька
24.41
кмс

3
+0.20
5 НЕГОДА Олег
03
Київська
24.28
кмс

2
+0.07
6 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
24.21
кмс

1

7 РУБАН Єгор
02
Миколаївська
24.50
кмс

5
+0.29
8 ЛІЗОГУБ Андрій
04
Київська
25.27
I

8
+1.06

Заплив 9
(Старт: 10:18:31:81)
1 КАРАСІЙЧУК Антон
01
Волинська
24.57
кмс

6
+0.48
2 БАЛАШОВ Вячеслав
01
Харківська
24.53
кмс

5
+0.44
3 САГАЙДАК Нікіта
02
Київська
25.12
I

8
+1.03
4 БОНДАР Артем
02
Рівненська
24.09
кмс

1

5 СЕМЕНЕНКО Тимур
02
Київ
24.45
кмс

4
+0.36
6 РЄПІН Віктор
99
Харківська
24.21
кмс

2
+0.12
7 ПЕТРАКОВ Олег
00
Київ
24.59
кмс

7
+0.50
8 ШТАНЬКО Володимир
02
Полтавська
24.36
кмс

3
+0.27

Заплив 10
(Старт: 10:19:30:07)
1 БУБЕНИН Евгений
01
Гомель
24.61
кмс

6
+0.97
2 ІВЧЕНКО Вадим
04
Київ
24.46
кмс

5
+0.82
3 УСТИНОВ Євген
98
Київська
23.64
мс

1

4 РОМАНЮК Єгор
02
Київська
23.74
мс

2
+0.10
5 РАДУТНИЙ Богдан
01
Запорізька
25.01
I

8
+1.37
6 ХНИКІН Віктор
01
Вінницька
24.10
кмс

3
+0.46
7 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
24.24
кмс

4
+0.60
8 ЛЕТНІКОВ Олександр
03
Запорізька
24.71
кмс

7
+1.07

Заплив 11
(Старт: 10:22:22:36)
1 ЮРКЕВИЧ Юрій
98
Тернопільська
23.26
мс

4
+0.96
2 ХНИКІН Олексій
99
Вінницька
23.15
мс

3
+0.85
3 ГРИГОРЬЄВ Леонід
96
Донецька
23.61
мс

6
+1.31
4 БУХОВ Владислав
02
Київ
22.30
мс

1

5 ЛІННИК Ілля
01
Київ
22.83
мс

2
+0.53
6 КАСЬЯН Богдан
97
Полтавська
23.59
мс

5
+1.29
7 ОГНЬОВ Вячеслав
98
Київ
23.64
мс

7
+1.34
8 НЕСТЕРКІН Валентин
01
Харківська
23.94
мс

8
+1.64


50 м брас - дівчата
Рекорди
Рекорд України0:30.60Марія Лівер08.08.2015Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України0:30.83Стандартний час

Юнацький Рекорд України0:30.83Вікторія Солнцева10.07.2013Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України0:31.54Вікторія Солнцева06.04.2013м/з Мультінейшин
Розрядикмс36.50I39.00II43.50III49.50I юн55.50II юн1:03.50
 
Заплив 1
(Старт: 10:23:36:96)
1







2 КЛІМОВА Марія
01
Київ
36.05
кмс

1

3СМОЛИНА Дарья
06
Чернівецька
36.08
кмс

2
+0.03
4 БІЛИЧЕНКО Євгенія
05
Київ
Д/К


3

5 ГУРЕЙКОВА Марія
05
Харківська
37.74
I

5
+1.69
6 БЫРКОВА Дарья
00
Гомель
38.32
I

6
+2.27
7 ФІЩЕНКО Дарья
07
Донецька
37.20
I

4
+1.15
8








Заплив 2
(Старт: 10:25:02:63)
1 АНДРЕЄВА Катерина
03
Донецька
35.60
кмс

5
+1.91
2 ІСАЙКОВА Катерина
02
Київ
36.59
I

7
+2.90
3 ГОНЧАРЕНКО Аліна
03
Запорізька
35.05
кмс

4
+1.36
4 ТКАЧЕНКО Аліна
05
Дніпропетровська
33.69
кмс

1

5 ХМЕЛЕВСЬКА Надія
02
Полтавська
34.58
кмс

3
+0.89
6 ПАЛЬОХА Христина
04
Київ
36.98
I

8
+3.29
7 РАФАЛОВСЬКА Оляна
04
Житомирська
35.69
кмс

6
+2.00
8 КРИЖКО Лілія
01
Запорізька
34.09
кмс

2
+0.40

Заплив 3
(Старт: 10:27:42:99)
1 КРАСІНА Анастасія
01
Дніпропетровська
34.57
кмс

6
+1.80
2 ПАЩЕНКО Вікторія
00
Дніпропетровська
33.86
кмс

4
+1.09
3 ІСАЄВА Каміла
05
Дніпропетровська
33.06
кмс

2
+0.29
4 НАДТОЧІЙ Марина
97
Полтавська
32.77
кмс

1

5 АХМЕДОВА Дана
02
Волинська
33.35
кмс

3
+0.58
6 ЗУБИНА Юлия
02
Гомель
35.59
кмс

8
+2.82
7 ГАБЛЬОВСЬКА Анастасія
04
Івано-Франківська
35.32
кмс

7
+2.55
8 МЕДВЕДЄВА Ольга
05
Донецька
34.46
кмс

5
+1.69


50 м брас - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:27.18Олег Лісогор01.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України0:28.21Владислав Дмитрук08.07.2016Чемпіонат Європи (юн)

Юнацький Рекорд України0:28.61Ярослав Парахін26.03.2009Чемпіонат України

Вище досягнення України0:28.89Ростислав Крижанівський18.06.2018Чемпіонат України (юн)
Розрядикмс32.00I34.50II38.50III43.50I юн49.00II юн55.50
 
Заплив 1
(Старт: 10:29:18:19)
1







2 ТЕРЕЩУК Даніїл
02
Донецька
32.44
I

5
+1.42
3 БІРЮКОВ Антон
00
Донецька
31.98
кмс

4
+0.96
4 МЕЛЬНИК Олександр
00
Івано-Франківська
31.02
кмс

1

5 БАГРОВ Дмитро
04
Житомирська
31.92
кмс

2
+0.90
6 ГОША Давід
03
Київ
31.97
кмс

3
+0.95
7







8








Заплив 2
(Старт: 10:30:23:28)
1 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
31.20
кмс

7
+1.48
2 НАКОНЕЧНИЙ Денис
02
Київ
30.94
кмс

5
+1.22
3 ШЕРЕГІЙ Андрій
02
Закарпатська
30.95
кмс

6
+1.23
4 ПЕТРОВ Денис
01
Київ
30.42
кмс

2
+0.70
5 БОЛОТОВ Ілля
02
Київська
30.62
кмс

3
+0.90
6 КИЗИМЕНКО Давід
04
Дніпропетровська
30.77
кмс

4
+1.05
7 КАПІНУС Михайло
98
Київ
29.72
кмс

1

8 ЯНКЕВИЧ Назар
02
Полтавська
31.63
кмс

8
+1.91

Заплив 3
(Старт: 10:31:24:67)
1 КОЗЕЛЬСЬКИЙ Олександр
02
Дніпропетровська
30.90
кмс

8
+0.99
2 СТЕБКО Юрій
03
Дніпропетровська
30.10
кмс

2
+0.19
3 ОЛЕШКО Олексій
02
Миколаївська
30.40
кмс

4
+0.49
4 ШКУРКО Кирилл
98
Гомель
Д/К


3

5 ЛІСОВЕЦЬ Володимир
04
Житомирська
29.91
кмс

1

6 ЛІННИК Ілля
01
Київ
30.73
кмс

7
+0.82
7 ТКАЧЕНКО Нікіта
00
Київська
30.57
кмс

5
+0.66
8 ГОНЧАРУК Данііл
03
Київ
30.70
кмс

6
+0.79

Заплив 4
(Старт: 10:34:51:64)
1 КАПША Юрій
95
Дніпропетровська
29.41
кмс

5
+0.74
2 КНЫШЕВ Антон
01
Гомель
30.35
кмс

7
+1.68
3 КОПТЄЛОВ Микита
99
Запорізька
30.16
кмс

6
+1.49
4 ПОМАЗАН Микита
99
Київська
28.67
кмс

1

5 СТРІЛЕЦЬ Іван
98
Дніпропетровська
29.18
кмс

4
+0.51
6 ДМИТРУК Владислав
98
Дніпропетровська
28.82
кмс

2
+0.15
7 ПРОКОПЧУК Юрій
00
Житомирська
Н/С




8 КРИЖАНІВСЬКИЙ Ростислав
04
Київська
28.92
кмс

3
+0.25


200 м батерфляй - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:09.52Яна Клочкова30.08.2003Всесвітня Універсіада

Юніорський Рекорд України2:11.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:11.76Олена Осадчук25.08.1984м/з «Дружба-84»

Вище досягнення України2:15.80Світлана Тюріна03.12.1977Кубок СРСР
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:13.13

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)2:16.69

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:18.69
Розрядимс2:21.50кмс2:31.00I2:41.00II2:59.00III3:22.00I юн3:49.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:38:02:18)
1







2







3ЛУК'ЯНЕНКО Поліна
03
Київська
2:39.19
I

4
+13.65
4 БОНДАРЕНКО Марія
03
Київська
2:33.20
I

3
+7.66
5 ХОМІНА Анастасія
02
Одеська
2:27.87
кмс

2
+2.33
6 ЄВМІНОВА Тетяна
03
Харківська
2:25.54
кмс

1

7







8








Заплив 2
(Старт: 10:43:13:11)
1 ОСТАПУХА Катерина
04
Дніпропетровська
2:30.55
кмс

4
+10.55
2 ІВАНОВА Анастасія
01
Полтавська
2:32.01
I

6
+12.01
3 СТЕЛЬМАХ Ніколь
04
Рівненська
2:25.78
кмс

2
+5.78
4 ПАВЛЕНКО Вікторія
02
Київ
2:20.00
мс

1

5 САЄНКО Ганна
04
Одеська
2:34.22
I

7
+14.22
6 КЛИМЕНКО Єлізавета
03
Київ
2:30.58
кмс

5
+10.58
7 ЗУБИНА Ульяна
02
Гомель
2:36.20
I

8
+16.20
8 ТКАЧЕНКО Аліна
05
Дніпропетровська
2:28.78
кмс

3
+8.78


100 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:51.10Андрій Сердінов11.08.2008Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:52.73Андрій Хлопцов01.05.2016Міжнародні змагання

Юніорський Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України0:52.73Ігор Трояновський09.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Вище досягнення України0:57.14Ілля Підвальний04.12.2012Кубок України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:52.89

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:54.67

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:55.67
Розрядимс57.50кмс1:01.00I1:06.00II1:13.00III1:23.00I юн1:35.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:10:51:59)
1







2







3







4 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
56.93
мс
п/к
1

5 ДУДА Андрій
99
Волинська
57.82
кмс
п/к
2
+0.89
6







7







8









200 м батерфляй - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:54.79Денис Кесіль24.07.2019Чемпіонат світу

Юніорський Рекорд України1:55.89Денис Кесіль12.10.2018ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри

Юнацький Рекорд України2:01.41Ігор Трояновський05.07.2018Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України2:06.46Георгій Лукашев21.11.2018Чемпіонат України (юнр)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)1:58.95

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:02.86

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:04.86
Розрядимс2:09.00кмс2:16.00I2:26.50II2:43.00III3:04.00I юн3:27.00
 
Заплив 1
(Старт: 10:46:41:30)
1







2







3 МЕНЬШИКОВ Павло
03
Одеська
2:17.82
I

2
+5.91
4 ВАНЗЕНКО Дмитро
96
Дніпропетровська
2:11.91
кмс

1

5 КАЗАКОВ Максим
01
Гомель
2:24.17
I

3
+12.26
6







7







8








Заплив 2
(Старт: 10:50:03:16)
1 КУЗНЄЦОВ Микита
04
Дніпропетровська
2:11.26
кмс

5
+4.16
2 САГАЙДАК Степан
01
Київ
2:24.81
I

8
+17.71
3 ГОЛУБНИЧИЙ Максим
02
Харківська
Д/К


1

4 КІЛІМБЕТ Нікіта
00
Запорізька
2:10.16
кмс

4
+3.06
5 КОРОЛЬОВ Максим
00
Донецька
2:09.02
кмс

3
+1.92
6 ГЕРГЕЛЬ Олександр
02
Дніпропетровська
2:08.11
мс

2
+1.01
7 ПИЛИПЕНКО Илья
99
Київська
2:17.58
I

6
+10.48
8 НАУМОВ Андрій
00
Волинська
2:19.78
I

7
+12.68

Заплив 3
(Старт: 10:56:51:80)
1 ДОМНИЧ Дмитрий
99
Гомель
2:14.44
кмс

8
+15.34
2 ВОЛОДІН Олександр
01
Дніпропетровська
Д/К


5

3 ХРИПУНОВ Євген
02
Київ
2:03.68
мс

3
+4.58
4 КЕСІЛЬ Денис
00
Дніпропетровська
1:59.10
мс

1

5 ТРОЯНОВСЬКИЙ Ігор
02
Одеська
2:02.93
мс

2
+3.83
6 ГРИЦАК Богдан
02
Київ
2:08.16
мс

4
+9.06
7 КОТРОВСЬКИЙ Олександр
00
Запорізька
2:11.50
кмс

6
+12.40
8 ТИМОЩУК Юрій
02
Київ
2:12.07
кмс

7
+12.97


50 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України0:21.46Андрій Говоров11.08.2016Олімпійські ігри

Юніорський Рекорд України0:22.09Владислав Бухов23.08.2019Чемпіонат світу юніори

Юнацький Рекорд України0:22.73Владислав Бухов23.11.2018Чемпіонат України (юнр)

Вище досягнення України0:23.82Олександр Мороз22.06.2014Чемпіонат України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)0:22.55

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)0:23.35

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)0:23.85
Розрядимс24.00кмс25.00I27.00II30.00III34.50I юн39.00II юн44.00
 
Заплив 1
(Старт: 12:14:46:79)
1







2







3







4 СЕМЕНЕНКО Тимур
02
Київ
24.05
кмс
п/к
1

5 ІВЧЕНКО Вадим
04
Київ
24.33
кмс
п/к
2
+0.28
6







7







8









200 м на спині - дівчата
Рекорди
Рекорд України2:07.48Дарина Зевіна17.05.2016Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України2:07.82Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:07.82Дарина Зевіна29.07.2011Чемпіонат світу

Вище досягнення України2:10.08Дарина Зевіна08.07.2009Чемпіонат Європи (юн)
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:13.63

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)2:16.91

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)2:18.91
Розрядимс2:23.50кмс2:32.50I2:43.00II3:01.50III3:25.00I юн4:01.50
 
Заплив 1
(Старт: 11:09:35:28)
1







2







3 ВЕРНИБА Валерія
96
Київ
2:36.69
I

2
+1.08
4 БАЛАЧІНА Дарина
04
Київська
2:39.08
I

3
+3.47
5 ПРОНЧАКОВА Софія
04
Донецька
Д/К


1

6







7







8








Заплив 2
(Старт: 11:13:50:22)
1







2 БРЕДІХІНА Анастасія
03
Донецька
2:35.61
I

4
+8.34
3 КЛІМОВА Марія
01
Київ
2:31.52
кмс

3
+4.25
4 ГУБІЙЧУК Анастасія
04
Рівненська
2:27.27
кмс

1

5 КЛІМОВА Олександра
01
Київ
2:39.59
I

6
+12.32
6 ТАТАРЧУК Тетяна
03
Миколаївська
2:36.16
I

5
+8.89
7 СЕМЕНОВА Катерина
04
Полтавська
2:30.56
кмс

2
+3.29
8








Заплив 3
(Старт: 11:19:37:86)
1 МЕЛЬНИК Олександра
04
Київ
2:32.62
I

8
+19.06
2 ВЕРНИБА Маргарита
05
Київ
2:24.82
кмс

5
+11.26
3 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
2:21.35
мс

3
+7.79
4 ЗЕВІНА Дарина
94
Київ
2:13.56
мс

1

5 ЖУКОВА Євгенія
04
Київ
2:20.95
мс

2
+7.39
6 КОРОЛЬЧУК Ольга
02
Рівненська
2:22.16
мс

4
+8.60
7 ЛАХНЕНКО Вероніка
03
Дніпропетровська
2:32.46
кмс

7
+18.90
8 ШАРАФУТДІНОВА Ніка
05
Дніпропетровська
2:31.36
кмс

6
+17.80


200 м на спині - юнаки
Рекорди
Рекорд України1:58.74Олександр Ісаков27.11.2009Кубок України

Юніорський Рекорд України2:01.41Стандартний час

Юнацький Рекорд України2:03.01Вадим Науменко25.07.2019ЄЮОФ

Вище досягнення України2:07.26Андрій Хлопцов03.12.2013Першість України
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)2:00.88

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)2:04.03

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)2:06.03
Розрядимс2:10.00кмс2:17.00I2:27.00II2:44.00III3:05.00I юн3:28.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:23:23:72)
1 ЧУЛОВСЬКИЙ Валерій
00
Тернопільська
2:18.48
I

6
+6.31
2 ГРИЦЕНКО Леонід
01
Хмельницька
2:16.08
кмс

5
+3.91
3 СТАХІР Олексій
02
Волинська
2:13.98
кмс

2
+1.81
4 СЕМЕНОВ Михайло
01
Київська
2:12.17
кмс

1

5 МАРЧАК Сергій
03
Дніпропетровська
2:14.34
кмс

3
+2.17
6 ГРЕЧКО Вадим
02
Донецька
2:21.37
I

7
+9.20
7 БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван
04
Київська
2:15.85
кмс

4
+3.68
8 КАЗНАЧЕЄВ Дмитро
03
Донецька
2:25.82
I

8
+13.65

Заплив 2
(Старт: 11:28:04:80)
1 СТРІЛЕЦЬ Клим
01
Дніпропетровська
2:13.37
кмс

7
+9.60
2 ГЕРАСИМЧУК Святослав
97
Дніпропетровська
2:06.58
мс

4
+2.81
3 КОСЯН Юрій
02
Одеська
2:06.02
мс

2
+2.25
4 НАУМЕНКО Вадим
03
Одеська
2:06.29
мс

3
+2.52
5 ТКАЧЕНКО Данііл
02
Київська
2:03.77
мс

1

6 КРЕМЛЯКОВ Владислав
00
Дніпропетровська
2:08.88
мс

6
+5.11
7 ЯЦЕНКО Євгеній
95
Дніпропетровська
2:14.38
кмс

8
+10.61
8 ГОЛОВЧАК Максим
95
Дніпропетровська
2:08.33
мс

5
+4.56


400 м вільний стиль - дівчата
Рекорди
Рекорд України4:07.10Яна Клочкова04.08.2002Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України4:10.11Стандартний час

Юнацький Рекорд України4:10.11Яна Клочкова01.08.1999Чемпіонат Європи

Вище досягнення України4:15.96Ольга Береснєва12.07.1999ЄЮОФ
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)4:14.54

Збірна команда (основа, 2001 і мол.)4:20.98

Збірна команда (основа, 2004 і мол.)4:24.98
Розрядимс4:35.00кмс4:49.00I5:12.00II5:47.00III6:37.00I юн7:37.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:32:21:70)
1 ІВАНОВА Надія
02
Запорізька
4:35.52
кмс

5
+13.97
2 КОРОЛЬЧУК Анастасія
02
Рівненська
4:37.22
кмс

6
+15.67
3 КОЛЕСНИКОВА Марина
00
Харківська
4:21.55
мс

1

4 СНІТКО Карина
04
Харківська
4:30.00
мс

3
+8.45
5 САВЧЕНКО Ольга
03
Київ
4:27.83
мс

2
+6.28
6 МЯСОЄДОВА Еліна
01
Харківська
4:37.35
кмс

7
+15.80
7 ФІСЕНКО Надія
00
Київ
Н/С




8 ГАРТМАН Маргарита
03
Дніпропетровська
4:31.90
мс

4
+10.35

Заплив 2
(Старт: 11:37:40:77)
1 ЗЕВІНА Олександра
06
Київ
4:41.06
кмс

4
+6.98
2 ЮЗОФЕНКО Поліна
01
Київ
4:51.48
I

7
+17.40
3 ГОРБАЧОВА Дарія
04
Київська
4:37.78
кмс

2
+3.70
4 ЗАКОРКО Аріна
04
Київ
4:34.08
мс

1

5 ДОЛАВРУК Яна
05
Київська
Н/С




6 КИРИК Ніна
04
Рівненська
4:45.64
кмс

6
+11.56
7 СТЕЦУРІНА Євгенія
05
Харківська
4:39.90
кмс

3
+5.82
8 ХЛЕБИНА Ольга
03
Гомель
4:43.52
кмс

5
+9.44

Заплив 3
(Старт: 11:43:09:08)
1 ЖИТАРЮК Валерія
06
Київська
4:57.07
I

7
+15.45
2 КОНЮШЕНКО Евгения
02
Гомель
4:46.09
кмс

5
+4.47
3 ШАШКОВА Анастасія
03
Київ
4:42.13
кмс

2
+0.51
4 КАЦАЛА Марія
02
Харківська
4:44.07
кмс

3
+2.45
5 МУХІНА Варвара
02
Донецька
4:47.89
кмс

6
+6.27
6СТАДНИЦКАЯ Ксения
05
Львівська
4:45.22
кмс

4
+3.60
7 МЕДВЕДЄВА Ольга
05
Донецька
4:41.62
кмс

1

8









400 м вільний стиль - юнаки
Рекорди
Рекорд України3:45.18Михайло Романчук03.08.2018Чемпіонат Європи

Юніорський Рекорд України3:49.76Стандартний час

Юнацький Рекорд України3:54.88Ігор Снітко19.07.1995Чемпіонат Європи (юн)

Вище досягнення України4:06.97Микола Абрамов27.05.2013Матчева зустріч
Нормативи
Збірна команда (основа, дорослі)3:51.35

Збірна команда (основа, 2000 і мол.)3:57.35

Збірна команда (основа, 2003 і мол.)4:01.35
Розрядимс4:10.00кмс4:24.00I4:44.00II5:16.00III5:57.00I юн6:40.00
 
Заплив 1
(Старт: 11:50:10:74)
1 ЖИРОВ Микита
03
Донецька
4:07.99
мс

7
+13.46
2 СТОРОЖЕВ Данило
02
Харківська
4:05.67
мс

4
+11.14
3 ГАРАЩЕНКО Кирило
98
Запорізька
4:07.32
мс

6
+12.79
4 ОМЕЛЬКОВ Дмитро
99
Запорізька
3:54.96
мс

2
+0.43
5 ОСТАПЕНКО Нікіта
00
Дніпропетровська
3:54.53
мс

1

6 ШЕЛІПОВ Богдан
02
Дніпропетровська
4:06.17
мс

5
+11.64
7 БІЛЕНКО Володимир
02
Київ
4:04.60
мс

3
+10.07
8 БОЛДИРЕВ Мирослав
02
Київ
4:11.76
кмс

8
+17.23

Заплив 2
(Старт: 11:55:01:38)
1 КОВАЛЕВ Илья
99
Гомель
4:22.04
кмс

8
+12.25
2 МІЩУК Дмитро
00
Волинська
4:21.75
кмс

7
+11.96
3 РОМАНОВ Єгор
02
Харківська
4:13.56
кмс

3
+3.77
4 ОЛЕКСИШИН Олександр
01
Київська
4:15.08
кмс

5
+5.29
5 БОКИЙ Евгений
03
Гомель
4:09.79
мс

1

6 ВЛАСЕНКО Денис
02
Київ
4:12.36
кмс

2
+2.57
7 ЧОБАНЯН Данило
04
Донецька
4:14.96
кмс

4
+5.17
8 ДУДАРЕНКО Богдан
00
Київська
4:20.84
кмс

6
+11.05

Заплив 3
(Старт: 11:59:53:13)
1 ГАЛАЙЧУК Іван
05
Київ
4:26.67
I

7
+10.23
2 КУНИЦЯ Євгеній
01
Полтавська
4:22.79
кмс

4
+6.35
3 СМАЛЬ Олексій
00
Волинська
4:23.08
кмс

5
+6.64
4 КРАЛЯ Павло
04
Рівненська
4:16.51
кмс

2
+0.07
5 СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр
05
Київська
4:16.44
кмс

1

6 ШАМЯН Артем
02
Миколаївська
4:24.96
I

6
+8.52
7 ШАРАПІН Платон
04
Київ
Н/С




8 ВЕРХОТУРОВ Юрій
03
Рівненська
4:21.56
кмс

3
+5.12

Заплив 4
(Старт: 12:04:54:37)
1







2







3 ХАРЛАМОВ Гліб
04
Донецька
4:32.45
I

3
+21.01
4 ШИЛЕЦ Владислав
04
Гомель
4:37.19
I

4
+25.75
5 НОСКО Андрій
02
Донецька
4:32.07
I

2
+20.63
6 БУТЕНКО Артур
01
Запорізька
4:11.44
кмс

1

7







8