| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | | |||||||||
Чемпіонат України з плавання серед юнаків | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
* Last updated: 2024-03-28 23:24:02 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
50 м вільний стиль - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЧУБИР Ангеліна | К | 05 | Запорізька (o) | 28.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ІВАСИК Яна | Р | 05 | Київська (o) | 28.41 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ЗОРІНА Дарина | 05 | Київська (o) | 28.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ДЬЯЧЕНКО Марія | О | 05 | Полтавська (o) | 29.09 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | ХАЦАРЕВИЧ Валерія | К | 06 | Запорізька (o) | 29.12 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ЛЯХОВА Анастасія | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 29.19 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | СТЕЦУРІНА Євгенія | К | 05 | Харківська (o) | 29.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | МАРЧЕНКО Марина | 05 | Харківська (o) | 29.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ЛАКТІНА Маргарита | Р | 05 | Запорізька (o) | 29.58 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10 | БЄЛОУСОВА Крістіна | 05 | Дніпропетровська (o) | 29.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | САВЕНОК Єлізавета | 05 | Київ (o) | 29.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | КРИНЮК Марія | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 29.92 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ГУРЕЙКОВА Марія | Р | 05 | Харківська (o) | 29.97 | |||||||||||||||||||||||||||||||
14 | РИБАЛКО Наталья | 05 | Донецька (o) | 30.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ЄРМІШИНА Єлизавета | К | 07 | Київ (o) | 30.13 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | БЕКАЛО Анастасія | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 30.23 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | СПИЧКА Олена | 05 | Київ (o) | 30.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ВАСИЛЕНКО Дарья | 05 | Сумська (o) | 30.28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | БУРАЧОК Вікторія | 07 | Чернівецька (o) | 30.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ЛІПЕЦЬКА Анастасія | К | 06 | Рівненська (o) | 30.34 | |||||||||||||||||||||||||||||||
21 | СМОЛЯК Олександра | 05 | Дніпропетровська (o) | 30.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | СКРИПНИК Софія | 06 | Чернівецька (o) | 30.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | ІЛЬНИЦЬКА Христина | Р | 05 | Київська (o) | 30.52 | |||||||||||||||||||||||||||||||
24 | НІКІША Поліна | Р | 06 | Дніпропетровська (o) | 30.62 | |||||||||||||||||||||||||||||||
25 | МУЛІК Олександра | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 30.72 | |||||||||||||||||||||||||||||||
26 | КОТЕЛЯНЕЦЬ Ольга | 05 | Київ (o) | 30.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | ЧЕРЕПЕНЧУК Анна | 05 | Київська (o) | 30.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | МАНІКО Ніколь | 06 | Закарпатська (o) | 30.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | ДАНИЛЕЙКО Анастасія | 05 | Івано-Франківська (o) | 30.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | ЄРМІШИНА Анастасія | К | 06 | Київ (o) | 30.93 | |||||||||||||||||||||||||||||||
31 | ЧУМАЧЕНКО Дарина | 06 | Харківська (o) | 30.98 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ШИШКА Софія | 06 | Дніпропетровська (o) | 31.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | ДЕНИСЕНКО Олеся | 06 | Харківська (o) | 31.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ЮСЬКО Єлизавета | 05 | Миколаївська (o) | 31.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | БОРЕЙЧУК Аліна | 05 | Дніпропетровська (o) | 31.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | КОСЕНКО Софія | 06 | Харківська (o) | 31.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | АТАВІНА Анастасія | 06 | Одеська (o) | 31.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | СОЙМА Ольга | 05 | Закарпатська (o) | 31.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | ВОЛОШИНА Євгенія | 05 | Одеська (o) | 31.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | МИХАЛЬЧЕНКО Валерія | 05 | Київська (o) | 31.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | ЛАТО Катерина | 06 | Київ (o) | 31.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | ЖЕЖЕРА Єлизавета | 05 | Донецька (o) | 31.57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | ПЯТНОЧКО Юлія | 05 | Львівська (o) | 31.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | САМИШЕВА Дарія | 05 | Київ (o) | 31.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | РОБОТА Анна | 06 | Полтавська (o) | 31.68 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | ЗГУРСЬКА Марія | 05 | Одеська (o) | 31.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | КОЙПИШ Лілія | 06 | Запорізька (o) | 31.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | КАРАНІКОЛОВА Катерина | Р | 06 | Одеська (o) | 31.83 | |||||||||||||||||||||||||||||||
49 | ВОРОБЙОВА Ксенія | 05 | Миколаївська (o) | 31.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | ГІРАК Анна | 05 | Львівська (o) | 31.96 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | ХМЕЛЕВСЬКА Марія | 06 | Запорізька (o) | 32.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | СТЄКАЧОВА Єва | 05 | Запорізька (o) | 32.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | РУДЕНКО Катерина | 05 | Дніпропетровська (o) | 32.34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | ПЕРЕГОРОДО Юлія | 06 | Запорізька (o) | 32.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | КАРАСІЙЧУК Єлизавет | 05 | Волинська (o) | 32.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
56 | РОБЕЙКО Дарина | 05 | Рівненська (o) | 32.70 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | БЕЛЕБЕЄВА Маргарита | 05 | Вінницька (o) | 32.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | ЩЕРБИНА Катерина | 05 | Миколаївська (o) | 32.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
59 | БЕДИК Анастасія | 05 | Тернопільська (o) | 32.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
60 | МАЛЯВСЬКА Єва | 06 | Харківська (o) | 32.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | ОБАРАЗ Наталія | 06 | Київська (o) | 32.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | БУРДЕЙНА Валерія | 06 | Одеська (o) | 32.80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
63 | МАЛОЖОН Богдана | 06 | Київська (o) | 32.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
64 | БІСЛІМАКІ Марина | 05 | Одеська (o) | 33.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
65 | ЛАШІНА Єлизавета | 05 | Харківська (o) | 33.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
66 | ІВАНЕНКО Владислава | Р | 06 | Донецька (o) | 33.21 | |||||||||||||||||||||||||||||||
67 | ДВОРАК Вероніка | 05 | Рівненська (o) | 33.27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
68 | ФІЩЕНКО Дарина | 07 | Донецька (o) | 33.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
69 | МАШМАНЮК Ірина | 05 | Рівненська (o) | 33.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
70 | КОВАЛЬ Вікторія | 05 | Вінницька (o) | 33.60 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
71 | РАТУШНА Олеся | 06 | Київ (o) | 33.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
72 | БУЗОВСЬКА Марія | 06 | Запорізька (o) | 33.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
73 | ЛЕБЕДЄВА Аліна | 05 | Вінницька (o) | 33.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
74 | ЛОБАНОВСЬКА Ніка | 05 | Харківська (o) | 33.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
75 | СОЛОМКО Марія | 06 | Житомирська (o) | 34.28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
76 | ВАХОВСЬКА Софія | 06 | Рівненська (o) | 34.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
77 | АНДРУСЕНКО Таїсія | 06 | Харківська (o) | 35.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
78 | ПОЙДА Анастасія | 06 | Черкаська (o) | 35.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
79 | ЛАГОВСЬКА Єлизавета | 06 | Донецька (o) | 35.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
80 | ГЛУЩЕНКО Варвара | 08 | Рівненська (o) | 35.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
81 | МАРТИНОВА Альона | 07 | Донецька (o) | 36.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
82 | КОЛОМОЄЦЬ Олександра | 06 | Донецька (o) | 38.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
83 | АЛЕШКЕВИЧ Єлизавета | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
84 | БЕЗРОДНА Поліна | 05 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
85 | ДЯЧЕНКО Олена | Р | 05 | Полтавська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
86 | ІВАНОВА Аліна | 06 | Кіровоградська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
87 | АНТОНЯК Анастасія | 06 | Івано-Франківська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
88 | КОЗЕНЮК Ванда | 06 | Житомирська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
89 | ПЕРЕПЕЛЯТНИК Мирослава | 06 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
90 | ПОВАР Діана | 06 | Вінницька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
91 | САМОЙЛЕНКО Наталія | 06 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
92 | УБАКУМЕНКО Валерія | 06 | Тернопільська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
93 | ДЕНІСОВА Катерина | 96 | Одеська | N/T | П/К |
50 м вільний стиль - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | КОЛЕСНИКОВ Микита | Р | 04 | Запорізька (o) | 25.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ЛЕБЕДЄВ Денис | Р | 05 | Запорізька (o) | 25.72 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ТОКАРЄВ Нікіта | Р | 04 | Харківська (o) | 25.93 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ШАРИЙ Андрій | 04 | Київська (o) | 25.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | СТУПАК Артем | Р | 04 | Київ (o) | 26.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ЛЬОТКОВСЬКИЙ Максим | 04 | Тернопільська (o) | 26.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ТРОХАНЧУК Максим | Р | 04 | Київ (o) | 26.69 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ТУМОЯН Кирил | Р | 04 | Львівська (o) | 26.74 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | УШАКОВ Дмитро | 04 | Харківська (o) | 26.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | МІНЕНКО Гліб | 05 | Дніпропетровська (o) | 26.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ЄВДОКІМОВ Олексій | 04 | Донецька (o) | 27.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | ДРИЖОВ Данііл | Р | 04 | Сумська (o) | 27.06 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13 | БАРАНЮК Владислав | 04 | Миколаївська (o) | 27.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ЛУТИЦЬКИЙ Єгор | 04 | Київ (o) | 27.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | САЛЕГ Абдурахман | Р | 04 | Тернопільська (o) | 27.13 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | ЗАЙЦЕВ Максим | Р | 04 | Київ (o) | 27.15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | ВЛАСОВ Михайло | 04 | Харківська (o) | 27.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ІВЧЕНКО Вадим | 04 | Київ (o) | 27.20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | ЖОВТКО Юрій | К | 05 | Рівненська (o) | 27.41 | |||||||||||||||||||||||||||||||
20 | БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван | Р | 04 | Київська (o) | 27.43 | |||||||||||||||||||||||||||||||
21 | КУЗНЄЦОВ Микита | Р | 04 | Дніпропетровська (o) | 27.43 | |||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ГАЛЬПЕРІН Максим | Р | 05 | Одеська (o) | 27.44 | |||||||||||||||||||||||||||||||
23 | БІЛЕЦЬКИЙ Ілля | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 27.45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
24 | КОШЕВАТСЬКИЙ Вячеслав | 04 | Дніпропетровська (o) | 27.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | КОНДРУСИК Олександр | 04 | Харківська (o) | 27.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | ЛІСКОВСЬКИЙ Денис | 04 | Харківська (o) | 27.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | НІКУЛІН Денис | Р | 05 | Харківська (o) | 27.68 | |||||||||||||||||||||||||||||||
28 | ОЧЕРЕДЬКО Макар | 04 | Київ (o) | 27.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | ТИРПАК Василь | 04 | Закарпатська (o) | 27.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | ШЕВЧЕНКО Олег | 04 | Київська (o) | 27.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | ДОРОШЕНКО Юрій | 05 | Київська (o) | 27.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | БЕЗПЕРСТОВ Роман | 04 | Полтавська (o) | 27.80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | СТАРОВ Данило | 04 | Харківська (o) | 27.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ЛЕМЕШЕВ Матвій | 04 | Київ (o) | 27.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | ШИЛІНІН Руслан | 04 | Дніпропетровська (o) | 27.90 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | ЛАЗАРЕЦЬ Павло | 04 | Рівненська (o) | 27.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ПЕДЬКО Дмитро | 04 | Черкаська (o) | 27.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | СВИЩ Володимир | 04 | Львівська (o) | 27.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | СОБОЛЄВ Єгор | 04 | Дніпропетровська (o) | 27.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | МАКОВІЙЧУК Владислав | К | 05 | Чернівецька (o) | 28.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
41 | ОЛЬХОВІК Ян | 04 | Дніпропетровська (o) | 28.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | НЕПОП Олександр | 05 | Київ (o) | 28.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | СЄРКОВ Данило | 04 | Волинська (o) | 28.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | ІВАСЮК Борис | 05 | Івано-Франківська (o) | 28.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | ЧУЛКОВ Платон | 04 | Дніпропетровська (o) | 28.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | ПОСТОЛОВ Богдан | 04 | Дніпропетровська (o) | 28.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | ПОНОМАРЕНКО Нікіта | 04 | Донецька (o) | 28.40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | ГАВРИШ Володимир | 05 | Київ (o) | 28.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | ОСИПЧУК Антон | 04 | Житомирська (o) | 28.48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | ПОДГОРНИЙ Ілля | 04 | Дніпропетровська (o) | 28.48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | ГУРЄВ Даніл | 05 | Дніпропетровська (o) | 28.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | ПЕТРИЧКО Іван Віталій | 04 | Львівська (o) | 28.64 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | ГАЛАЙЧУК Іван | Р | 05 | Київ (o) | 28.69 | |||||||||||||||||||||||||||||||
54 | БОДНАР Борис | 04 | Київська (o) | 28.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | КІБІТКІН Денис | 04 | Тернопільська (o) | 28.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
56 | ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ Євген | 05 | Запорізька (o) | 28.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | КОВАЧ Ілля | 04 | Закарпатська (o) | 28.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | ЛІСОВЕЦЬ Володимир | К | 04 | Житомирська (o) | 28.88 | |||||||||||||||||||||||||||||||
59 | КОНДРАТЮК Юрій | 04 | Волинська (o) | 29.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
60 | БАБИНЕЦЬ Тарас | 04 | Закарпатська (o) | 29.04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | ВЕСЕЛОВСЬКИЙ Михайло | 04 | Тернопільська (o) | 29.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | КАЛЕНИК Микита | 06 | Запорізька (o) | 29.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
63 | ЧОРНІЙ Олексій | 04 | Івано-Франківська (o) | 29.10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
64 | ПЯТНОЧКО Влад | 04 | Львівська (o) | 29.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
65 | ГРАБКО Іван | 05 | Полтавська (o) | 29.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
66 | РЕШЕТЦОВ Артем | 06 | Кіровоградська (o) | 29.31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
67 | ШВЕЦЬ Михайло | 05 | Запорізька (o) | 29.40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
68 | ЗАБОЛОТНИЙ Тарас | 04 | Київська (o) | 29.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
69 | ГРОМОВ Микита | 04 | Дніпропетровська (o) | 29.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
70 | ЮНГ Олександр | 05 | Донецька (o) | 29.61 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
71 | ВИШНІКОВ Дмитро | 05 | Київська (o) | 29.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
72 | САВЧУК Максим | 04 | Вінницька (o) | 29.69 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
73 | ЯЦКАР Мартін | 04 | Одеська (o) | 29.72 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
74 | МАТЯШ Єгор | 05 | Донецька (o) | 29.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
75 | НОГА Андрій | 04 | Кіровоградська (o) | 29.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
76 | БУЦ Антон | 06 | Запорізька (o) | 30.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
77 | КАМАРДІН Арсеній | 06 | Запорізька (o) | 30.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
78 | ВЕРІСОВ Гліб | 04 | Донецька (o) | 30.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
79 | МАСНИЙ Захар | 05 | Київська (o) | 30.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
80 | ЧИЖОВ Владислав | 05 | Київ (o) | 30.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
81 | ВЄРЄМІЄВ Максім | 05 | Київська (o) | 30.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
82 | ЖИЛЕНКО Єгор | 05 | Полтавська (o) | 30.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
83 | КУЗНЄЦОВ Єлисей | 04 | Одеська (o) | 30.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
84 | МЕЛЬНИК Артем | 05 | Одеська (o) | 30.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
85 | КОНДРАТОВ Денис | 06 | Запорізька (o) | 30.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
86 | ЖУК Максим | 05 | Рівненська (o) | 30.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
87 | БЄЛУГІН Олександр | 04 | Вінницька (o) | 30.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
88 | НІКОЛАЄВ Іван | 05 | Запорізька (o) | 30.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
89 | САХАРУК Олексій | 04 | Кіровоградська (o) | 30.49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
90 | ЛЬВУТІН Лев | 07 | Запорізька (o) | 30.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
91 | КАМЕНСЬКИЙ Даниїл | 04 | Кіровоградська (o) | 30.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
92 | ЧЕРНИШОВ Микита | 05 | Донецька (o) | 30.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
93 | ОНИЩЕНКО Денис | 04 | Харківська (o) | 31.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
94 | ТИМОФІЙЧУК Дмитро | 05 | Вінницька (o) | 32.28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
95 | БУРХАН Євгеній | 06 | Черкаська (o) | 32.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
96 | ЮРЧЕНКО Микита | 06 | Донецька (o) | 32.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
97 | КОСМІНА Костянтин | 05 | Донецька (o) | 32.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
98 | БОРОДАВКО Павло | 05 | Рівненська (o) | 33.57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
99 | БАНДРІВСЬКИЙ Павло | 04 | Львівська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
100 | КОСЮГА Максим | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
101 | КРАЛЯ Павло | Р | 04 | Рівненська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
102 | КРИСТОПЧУК Тарас | 04 | Рівненська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
103 | ЛОГВИНОВ Данііл | Р | 04 | Харківська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
104 | МАНДРИКА Євгеній | 04 | Полтавська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
105 | МІКЛУШЕВСЬКИЙ Кирило | 04 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
106 | НЕСТЕРЧУК Кирило | 04 | Дніпропетровська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
107 | ПОЛІЩУК Костянтин | 04 | Тернопільська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
108 | РАЧЕК Артем | 04 | Вінницька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
109 | САВЧЕНКО Микола | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
110 | САЛЬНИКОВ Максим | 04 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
111 | ТАТАРІН Володимир | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
112 | ШИРИМА Крістіан | 04 | Київ (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
113 | БОЛДИРЄВ Тимофій | 05 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
114 | ЗЕЛЕНЮК Микита | 05 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
115 | КУЗЕНКО Руслан | 05 | Запорізька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
116 | ПРОЦЕНКО Максим | 05 | Харківська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
117 | ПРОЦЕНКО Іван | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
118 | РЕПНИЦЬКИЙ Станіслав | 05 | Львівська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
119 | УНУКОВИЧ Володимир | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
120 | ШАБАНОВ Антон | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
121 | ШЕПЕЛЬ Роман | 05 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
122 | ФЕДОРЧЕНКО Кирило | 06 | Донецька (o) | N/T |
50 м на спині - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ІЛЬНИЦЬКА Христина | Р | 05 | Київська (o) | 33.50 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ПОГОНИШЕВА Дарья | Р | 06 | Запорізька (o) | 33.59 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ВЕРНИБА Маргарита | К | 05 | Київ (o) | 33.65 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ЛЯХОВА Анастасія | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 33.90 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | ШАРАФУТДІНОВА Ніка | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 34.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ЄРМІШИНА Єлизавета | К | 07 | Київ (o) | 34.41 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | СМОЛЯК Олександра | 05 | Дніпропетровська (o) | 34.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | СИРОТА Тетяна | Р | 05 | Волинська (o) | 34.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ПЯТНОЧКО Юлія | 05 | Львівська (o) | 34.71 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | ДОЛАВРУК Яна | 05 | Івано-Франківська (o) | 34.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ІВАНОВА Аліна | 06 | Кіровоградська (o) | 35.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | КОЖЕМЯКА Ірина | 05 | Київська (o) | 35.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ЄРМІШИНА Анастасія | К | 06 | Київ (o) | 35.63 | |||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ГУРЕЙКОВА Марія | Р | 05 | Харківська (o) | 35.84 | |||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ОЛІЙНИК Аліна | 05 | Волинська (o) | 35.93 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | РОБЕЙКО Дарина | 05 | Рівненська (o) | 35.93 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | БОРЕЙЧУК Аліна | 05 | Дніпропетровська (o) | 36.23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | МАЗНИЦЬКА Дарина | 05 | Рівненська (o) | 36.23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | СТЕЦУРІНА Євгенія | К | 05 | Харківська (o) | 36.50 | |||||||||||||||||||||||||||||||
20 | КАРАНІКОЛОВА Катерина | Р | 06 | Одеська (o) | 36.64 | |||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ХМЕЛЕВСЬКА Марія | 06 | Запорізька (o) | 36.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія | К | 06 | Тернопільська (o) | 36.94 | |||||||||||||||||||||||||||||||
23 | МАРТИНОВА Альона | 07 | Донецька (o) | 37.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | ГІРАК Анна | 05 | Львівська (o) | 37.27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | ЧУМАЧЕНКО Дарина | 06 | Харківська (o) | 37.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | КАРАСІЙЧУК Єлизавет | 05 | Волинська (o) | 37.40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | СИРАНТ Анна | 05 | Київська (o) | 37.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | РОМАНЕНКО Вікторія | 06 | Полтавська (o) | 37.58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | ГОЛДА Анастасія | 05 | Сумська (o) | 37.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | СОЙМА Ольга | 05 | Закарпатська (o) | 37.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | МІЩАК Софія | 05 | Рівненська (o) | 38.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ГОРЄВА Ксенія | 05 | Харківська (o) | 38.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | БЕЗКОРОВАЙНА Роксолана | 05 | Тернопільська (o) | 38.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ХОМЕНКО Анастасія | 06 | Житомирська (o) | 39.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | БЕЛЕБЕЄВА Маргарита | 05 | Вінницька (o) | 39.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | ПАВЛУНЬ Дарина | 06 | Рівненська (o) | 40.02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ПОЛІЩУК Валерія | 06 | Кіровоградська (o) | 40.61 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | КОЗЕНЮК Ванда | 06 | Житомирська (o) | 41.45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | ЛЕБЕДЄВА Аліна | 05 | Вінницька (o) | 41.70 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | КОЛОМОЄЦЬ Олександра | 06 | Донецька (o) | 43.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | АЛЕШКЕВИЧ Єлизавета | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | БЕЗРОДНА Поліна | 05 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | ЮСЬКО Єлизавета | 05 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | ЖИТАРЮК Валерія | 06 | Чернівецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | КОРОЛЬОВА Катерина | 06 | Херсонська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | ТКАЧЕНКО Злата | Р | 06 | Дніпропетровська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
47 | ФІЩЕНКО Дарина | 07 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | ДЕНІСОВА Катерина | 96 | Одеська | N/T | П/К |
50 м на спині - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ТОКАРЄВ Нікіта | Р | 04 | Харківська (o) | 29.22 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ЛЕБЕДЄВ Денис | Р | 05 | Запорізька (o) | 29.43 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ТРОХАНЧУК Максим | Р | 04 | Київ (o) | 29.90 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ЖЕЛТЯКОВ Олександр | К | 05 | Дніпропетровська (o) | 30.06 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | ЛЮБАРЩУК Владислав | 04 | Запорізька (o) | 30.61 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ЖОВТКО Юрій | К | 05 | Рівненська (o) | 30.84 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | СИМОНЕНКО Володимир | Р | 04 | Дніпропетровська (o) | 30.94 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ПІНЧУК Олександр | Р | 05 | Волинська (o) | 31.03 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ІВАЩУК Владислав | 04 | Київська (o) | 31.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | БОРИСЛАВСЬКИЙ Іван | Р | 04 | Київська (o) | 31.26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11 | СУЛІМА Юрій | Р | 04 | Полтавська (o) | 31.46 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12 | КОРСУН Дмитро | 05 | Харківська (o) | 31.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ВИШНІКОВ Дмитро | 05 | Київська (o) | 31.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ДОРОШЕНКО Юрій | 05 | Київська (o) | 31.65 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ШКВИРА Кирило | 04 | Дніпропетровська (o) | 31.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | САЛЕГ Абдурахман | Р | 04 | Тернопільська (o) | 31.80 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | ГАЛЬПЕРІН Максим | Р | 05 | Одеська (o) | 31.86 | |||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ПІДБЕРЕЗКА Артем | 04 | Київська (o) | 32.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | ТИШКОВЕЦЬ Станіслав | 04 | Тернопільська (o) | 32.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ПЯТНОЧКО Влад | 04 | Львівська (o) | 32.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ТСУДЖІ Юусуке | 05 | Дніпропетровська (o) | 32.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | КОЧУ Антон | К | 05 | Дніпропетровська (o) | 32.32 | |||||||||||||||||||||||||||||||
23 | ЗИЗА Денис | 04 | Волинська (o) | 32.47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | ІВЧЕНКО Вадим | 04 | Київ (o) | 32.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | ТУЛУПОВ Володимир | 04 | Запорізька (o) | 32.70 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | ПОВОЛОЦЬКИЙ Матвій | 05 | Київська (o) | 32.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | ТИРПАК Василь | 04 | Закарпатська (o) | 32.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | КУЗНЕЦОВ Станіслав | 04 | Волинська (o) | 32.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | РЕШЕТЦОВ Артем | 06 | Кіровоградська (o) | 33.39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | ЛАЗАРЕЦЬ Павло | 04 | Рівненська (o) | 33.63 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим | 05 | Чернівецька (o) | 33.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ЖУК Максим | 05 | Рівненська (o) | 33.97 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | МІЩУК Станіслав | 05 | Рівненська (o) | 33.98 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ДЕНІСОВ Максим | 04 | Донецька (o) | 34.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | ГРАБАРОВ Олексій | К | 05 | Одеська (o) | 34.15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
36 | КУЛЬЧИНСЬКИЙ Ілля | 04 | Волинська (o) | 34.20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ЧИЖОВ Владислав | 05 | Київ (o) | 34.72 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | ТАРАС Олег | 04 | Львівська (o) | 34.88 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | МЕЛЬНИК Артем | 05 | Одеська (o) | 35.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | ЗАБОЛІТНИЙ Максим | 05 | Івано-Франківська (o) | 35.07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | СЕМИДЄТНОВ Віктор | 04 | Одеська (o) | 35.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | ШАТАЛОВ Ярослав | 04 | Одеська (o) | 35.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | МАЄВСЬКИЙ Роман | 05 | Рівненська (o) | 35.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | РУСІН Дмитро | 05 | Київська (o) | 36.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр | К | 05 | Чернівецька (o) | 36.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
46 | КОРОТИЧ Гліб | 05 | Полтавська (o) | 37.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | ЛАВРІНЕНКО Ярослав | 06 | Черкаська (o) | 39.60 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | КОНДРАТОВ Денис | 06 | Запорізька (o) | 35:08.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | БЕЗПЕРСТОВ Роман | 04 | Полтавська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Юліан | 04 | Львівська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | ЛІСКОВСЬКИЙ Денис | 04 | Харківська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | ПЕТРУШИН Віктор | 04 | Рівненська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | ТАТАРІН Володимир | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | БОЛДИРЄВ Тимофій | 05 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | ПРОЦЕНКО Іван | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
56 | ШЕПЕЛЬ Роман | 05 | Миколаївська (o) | N/T |
200 м батерфляй - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ГОРОДНЯ Марія | К | 05 | Львівська (o) | 2:29.55 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ТКАЧЕНКО Аліна | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 2:38.81 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | МУЛІК Олександра | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 2:44.36 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ДОЛАВРУК Яна | 05 | Івано-Франківська (o) | 2:45.92 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | РОМАН Марія | Р | 06 | Харківська (o) | 2:46.06 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | КРИНЮК Марія | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 2:49.31 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | РИБАЛКО Наталья | 05 | Донецька (o) | 2:54.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ПЕРЕПЕЛЯТНИК Мирослава | 06 | Донецька (o) | 2:57.81 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ЛЕБЕДЬ Вікторія | 07 | Волинська (o) | 3:00.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | ІВАНОВА Аліна | 06 | Кіровоградська (o) | 3:01.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ВОЛОШЕНКО Анна | 05 | Рівненська (o) | 3:05.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | ДАНИЛЕЙКО Анастасія | 05 | Івано-Франківська (o) | 3:05.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | КОБЗЄВА Олена | Р | 07 | Рівненська (o) | 3:06.43 | |||||||||||||||||||||||||||||||
14 | САВЧУК Оксана | 05 | Львівська (o) | 3:12.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ГЛУЩЕНКО Варвара | 08 | Рівненська (o) | 3:27.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | ПАВЛУНЬ Дарина | 06 | Рівненська (o) | N/T |
200 м батерфляй - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЛУКАШЕВ Георгій | К | 04 | Львівська (o) | 2:12.96 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ГЕРАЩЕНКО Назар | Р | 04 | Дніпропетровська (o) | 2:22.47 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ЛОГВИНОВ Данііл | Р | 04 | Харківська (o) | 2:23.02 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | КОЛЕСНИКОВ Микита | Р | 04 | Запорізька (o) | 2:24.70 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | ЗАЙЦЕВ Максим | Р | 04 | Київ (o) | 2:27.66 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | МАЗУР Олександр | 04 | Київ (o) | 2:30.04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | БЕРЕЗОВСЬКИЙ Влад | 04 | Київська (o) | 2:31.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ДРИЖОВ Данііл | Р | 04 | Сумська (o) | 2:32.58 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ПОДГОРНИЙ Ілля | 04 | Дніпропетровська (o) | 2:32.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | ЗАСЯДЬКО Нікіта | 05 | Харківська (o) | 2:33.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ПЛАТОНОВ Євгеній | 06 | Рівненська (o) | 2:34.70 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | СОБОЛЄВ Єгор | 04 | Дніпропетровська (o) | 2:35.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ГАВРИШ Володимир | 05 | Київ (o) | 2:36.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | СУКНІНОВ Тимур | 04 | Харківська (o) | 2:37.80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ГАВРИЛЮК Володимир | 06 | Рівненська (o) | 2:38.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | ХАДЖИНОВ Олександр | Р | 05 | Донецька (o) | 2:41.21 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | КУЗНЄЦОВ Єлисей | 04 | Одеська (o) | 2:42.02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | НЕЧИДЮК Максим | 06 | Рівненська (o) | 2:42.23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | СОКИРКА Богдан | Р | 04 | Київська (o) | 2:42.48 | |||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ІВАНОВ Денис | 04 | Кіровоградська (o) | 2:55.81 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | БУЦ Антон | 06 | Запорізька (o) | 3:05.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ІВАНОВ Родіон | 04 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | БЕНДЮЖЕНКО Михайло | К | 05 | Дніпропетровська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
24 | КОЧУ Антон | К | 05 | Дніпропетровська (o) | N/T |
100 м брас - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ІСАЄВА Каміла | О | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:14.09 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | БІЛИЧЕНКО Євгенія | Р | 05 | Київ (o) | 1:18.37 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ШАХРАЙ Олена | Р | 06 | Чернівецька (o) | 1:19.03 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ТКАЧЕНКО Аліна | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:20.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | СТЄКАЧОВА Руслана | 05 | Запорізька (o) | 1:21.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | СМОЛІНА Даря | Р | 06 | Чернівецька (o) | 1:21.33 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | КОНДРАТЮК Вікторія | Р | 06 | Рівненська (o) | 1:21.94 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ДВОРАК Вероніка | 05 | Рівненська (o) | 1:23.39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ЛУКЯНЕНКО Іванна | 05 | Київська (o) | 1:23.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | КРИВОРУЧКО Олександра | 05 | Житомирська (o) | 1:23.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ЗІНЧЕНКО Валерія | 07 | Чернівецька (o) | 1:24.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | МАРЧЕНКО Марина | 05 | Харківська (o) | 1:24.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ШИШКА Софія | 06 | Дніпропетровська (o) | 1:24.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ДУГІНОВА Кароліна | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:24.97 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ВЕЛИЧКО Лоліта | 05 | Миколаївська (o) | 1:25.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | РУДЕНКО Катерина | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:25.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | ВАХОВСЬКА Софія | 06 | Рівненська (o) | 1:25.80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ДЕРЕВЕНКО Софія | 05 | Київська (o) | 1:26.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | ТЮТЮННИК Софія | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:26.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ПОСТУЛЬГА Вікторія | 05 | Київ (o) | 1:27.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ЗАБЛОЦЬКА Вікторія | 05 | Волинська (o) | 1:27.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | АЛЄНІНА Анна | 06 | Волинська (o) | 1:27.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | ВОРОБЙОВА Ксенія | 05 | Миколаївська (o) | 1:27.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | ЯКУБЕНКО Анна | 06 | Запорізька (o) | 1:28.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | БОДНАРЮК Ангеліна | 06 | Чернівецька (o) | 1:29.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | ЖЕРЕБІНА Дарьяна | 06 | Київ (o) | 1:29.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | ДИМОВА Дарья | 05 | Миколаївська (o) | 1:30.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | АНДРУСЕНКО Таїсія | 06 | Харківська (o) | 1:30.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | ГОРОДНЮК Марія | 05 | Житомирська (o) | 1:31.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | СОЙМА Ольга | 05 | Закарпатська (o) | 1:31.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | МАЛОЖОН Богдана | 06 | Київська (o) | 1:31.93 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ПАШКО Марія | 05 | Полтавська (o) | 1:32.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | СКРОБАЧ Стелла | 06 | Івано-Франківська (o) | 1:32.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | КИРИЛЮК Катерина | 05 | Тернопільська (o) | 1:32.32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | АТАВІНА Анастасія | 06 | Одеська (o) | 1:32.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | МАРЧЕНКО Ірина | 06 | Волинська (o) | 1:34.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ОНІЩЕНКО Каміла | 06 | Полтавська (o) | 1:34.78 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | ФІЩЕНКО Дарина | 07 | Донецька (o) | 1:35.73 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | БУРДЕЙНА Валерія | 06 | Одеська (o) | 1:36.46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | МІЩАК Софія | 05 | Рівненська (o) | 1:37.17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | ПОЛІЩУК Валерія | 06 | Кіровоградська (o) | 1:43.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | БОРОДИНСЬКА Олександра | 06 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | КЛИМЕНКО Софія | 06 | Черкаська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія | К | 06 | Тернопільська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
45 | САМОЙЛЕНКО Наталія | 06 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра | 08 | Рівненська (o) | N/T |
100 м брас - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | КИЗИМЕНКО Давід | К | 04 | Дніпропетровська (o) | 1:08.84 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ЛІСОВЕЦЬ Володимир | К | 04 | Житомирська (o) | 1:10.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ВЛАСОВ Олександр | Р | 04 | Харківська (o) | 1:10.54 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ШВЕЦЬ Денис | 04 | Одеська (o) | 1:11.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | МАКОВІЙЧУК Владислав | К | 05 | Чернівецька (o) | 1:13.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ПЕТРУШИН Віктор | 04 | Рівненська (o) | 1:13.13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ЛОГВІНОВ Олександр | 04 | Дніпропетровська (o) | 1:13.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | БАГРОВ Дмитро | 04 | Житомирська (o) | 1:14.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | ШУДРЕНКО Іван | 04 | Харківська (o) | 1:15.03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | ІВАНОВ Андрій | 04 | Миколаївська (o) | 1:15.59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | БАБИНЕЦЬ Тарас | 04 | Закарпатська (o) | 1:16.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | СОЛТИСЮК Дмитро | 04 | Волинська (o) | 1:16.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ДАЦЮК Андрій | 04 | Волинська (o) | 1:16.60 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ПУГАЧОВ Богдан | 04 | Дніпропетровська (o) | 1:16.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ОЧЕРЕДЬКО Макар | 04 | Київ (o) | 1:16.72 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | БІЛЕЦЬКИЙ Ілля | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:17.16 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | НЕСТЕРЧУК Кирило | 04 | Дніпропетровська (o) | 1:18.60 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ЄФІМОВ Петро | 04 | Дніпропетровська (o) | 1:18.93 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | МІНЕНКО Гліб | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:19.33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | МАНДРИКА Євгеній | 04 | Полтавська (o) | 1:19.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | РЯБЧУН Євгеній | 04 | Київ (o) | 1:19.90 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ПІДБЕРЕЗКА Артем | 04 | Київська (o) | 1:20.81 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | БАБЕНКО Степан | 05 | Київська (o) | 1:20.98 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | УДОД Ілля | 04 | Київська (o) | 1:21.80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | ПЕТРИЧКО Іван Віталій | 04 | Львівська (o) | 1:21.81 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | КЛИСЬ Максим | 05 | Київська (o) | 1:21.83 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | ЛЬВУТІН Лев | 07 | Запорізька (o) | 1:22.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | ШИРИМА Крістіан | 04 | Київ (o) | 1:22.96 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | КОНДРАТЮК Костянтин | 05 | Житомирська (o) | 1:23.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | МАЙДАНСЬКИЙ Юрій | 06 | Львівська (o) | 1:24.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | РУДАЧЕНКО Микита | 04 | Донецька (o) | 1:24.49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | КАМАРДІН Арсеній | 06 | Запорізька (o) | 1:25.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | ІВАНОВ Іван | 05 | Сумська (o) | 1:25.60 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ГУРЄВ Даніл | 05 | Дніпропетровська (o) | 1:25.82 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | МІЩУК Станіслав | 05 | Рівненська (o) | 1:25.85 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Денис | 04 | Львівська (o) | 1:27.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ЛАВРИК Віталій | 06 | Івано-Франківська (o) | 1:27.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | ШАБЛОВСЬКИЙ Костянтин | 06 | Запорізька (o) | 1:27.61 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | НОГА Андрій | 04 | Кіровоградська (o) | 1:29.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | БІРЕЦЬ Костянтин | 04 | Вінницька (o) | 1:33.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | РАЧЕК Артем | 04 | Вінницька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | СТРОГУШ Олександр | 05 | Тернопільська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | КОВАЛЬОВ Олександр | 06 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | ФЕДОРЧЕНКО Кирило | 06 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | ЮРЧЕНКО Микита | 06 | Донецька (o) | N/T |
200 м комплексне плавання - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ДЬЯЧЕНКО Марія | О | 05 | Полтавська (o) | 2:29.77 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ГОРОДНЯ Марія | К | 05 | Львівська (o) | 2:30.72 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | МЕДВЕДЄВА Ольга | О | 05 | Донецька (o) | 2:35.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ЗОРІНА Дарина | 05 | Київська (o) | 2:35.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | БЕКАЛО Анастасія | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 2:36.26 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ХАЦАРЕВИЧ Валерія | К | 06 | Запорізька (o) | 2:39.97 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ІВАСИК Яна | Р | 05 | Київська (o) | 2:41.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ГУРЕЙКОВА Марія | Р | 05 | Харківська (o) | 2:41.98 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | РОМАН Марія | Р | 06 | Харківська (o) | 2:42.67 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10 | СТЄКАЧОВА Руслана | 05 | Запорізька (o) | 2:44.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | СТЄКАЧОВА Єва | 05 | Запорізька (o) | 2:45.67 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | БІСЛІМАКІ Марина | 05 | Одеська (o) | 2:45.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | ДЕРЕВЕНКО Софія | 05 | Київська (o) | 2:47.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ЛУКЯНЕНКО Іванна | 05 | Київська (o) | 2:47.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | СИРОТА Тетяна | Р | 05 | Волинська (o) | 2:49.14 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | СМОЛІНА Даря | Р | 06 | Чернівецька (o) | 2:50.09 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | БУЗОВСЬКА Марія | 06 | Запорізька (o) | 2:51.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ШАХРАЙ Олена | Р | 06 | Чернівецька (o) | 2:53.66 | |||||||||||||||||||||||||||||||
19 | МАЗНИЦЬКА Дарина | 05 | Рівненська (o) | 2:55.90 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ЛАШІНА Єлизавета | 05 | Харківська (o) | 2:56.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ЛОБАНОВСЬКА Ніка | 05 | Харківська (o) | 2:56.94 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ЛЕФТЕР Валерія | 05 | Одеська (o) | 2:58.06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | РОБЕЙКО Дарина | 05 | Рівненська (o) | 2:58.76 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра | 08 | Рівненська (o) | 3:00.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | ФІЛІПЕНКО Поліна | 06 | Одеська (o) | 3:00.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | ДВОРАК Вероніка | 05 | Рівненська (o) | 3:02.48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | СКРИПНИК Софія | 06 | Чернівецька (o) | 3:05.49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | АЛЕШКЕВИЧ Єлизавета | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | БЕДИК Анастасія | 05 | Тернопільська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | КОВАЛЬ Вікторія | 05 | Вінницька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | ВАХОВСЬКА Софія | 06 | Рівненська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ДЕНИСЕНКО Олеся | 06 | Харківська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | ЖЕРЕБІНА Дарьяна | 06 | Київ (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | КОРОЛЬОВА Катерина | 06 | Херсонська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | ДЕНІСОВА Катерина | 96 | Одеська | N/T | П/К |
200 м комплексне плавання - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЛУКАШЕВ Георгій | К | 04 | Львівська (o) | 2:12.96 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | ПОВАЛЯЄВ Тимур | Р | 04 | Запорізька (o) | 2:20.84 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ШАРАПІН Платон | Р | 04 | Київ (o) | 2:25.35 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ГЕРАЩЕНКО Назар | Р | 04 | Дніпропетровська (o) | 2:26.20 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | СУЛІМА Юрій | Р | 04 | Полтавська (o) | 2:27.21 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ЖЕЛТЯКОВ Олександр | К | 05 | Дніпропетровська (o) | 2:27.37 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ЧУЛКОВ Платон | 04 | Дніпропетровська (o) | 2:28.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | ЧОБАНЯН Данило | Р | 04 | Донецька (o) | 2:28.29 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | УСОВ Марат | К | 05 | Київ (o) | 2:29.17 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10 | ПЕТРУШИН Віктор | 04 | Рівненська (o) | 2:29.60 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ЖОВТКО Юрій | К | 05 | Рівненська (o) | 2:29.73 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12 | СОКИРКА Богдан | Р | 04 | Київська (o) | 2:29.74 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13 | СОЛТИСЮК Дмитро | 04 | Волинська (o) | 2:29.84 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ШЕВЧЕНКО Олег | 04 | Київська (o) | 2:30.26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | РУДМАН Борис | 05 | Харківська (o) | 2:31.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | ПРОЦЕНКО Максим | 05 | Харківська (o) | 2:32.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Юліан | 04 | Львівська (o) | 2:32.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ШВЕЦЬ Денис | 04 | Одеська (o) | 2:33.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | КРИСТОПЧУК Тарас | 04 | Рівненська (o) | 2:33.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ТОМАК Денис | 04 | Харківська (o) | 2:33.49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | МАКОВІЙЧУК Владислав | К | 05 | Чернівецька (o) | 2:33.55 | |||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ОНИЩЕНКО Денис | 04 | Харківська (o) | 2:34.95 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | РЕШЕТЦОВ Артем | 06 | Кіровоградська (o) | 2:34.99 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | ІВАЩУК Владислав | 04 | Київська (o) | 2:35.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | ТСУДЖІ Юусуке | 05 | Дніпропетровська (o) | 2:35.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | ПЛАТОНОВ Євгеній | 06 | Рівненська (o) | 2:35.80 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | МАЗУР Олександр | 04 | Київ (o) | 2:35.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | БЕРЕЗОВСЬКИЙ Влад | 04 | Київська (o) | 2:36.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | БІЛИЙ Ілля | 04 | Сумська (o) | 2:36.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | СУКНІНОВ Тимур | 04 | Харківська (o) | 2:36.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | НІЧИК Денис | 04 | Київська (o) | 2:36.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | МАТЯШ Єгор | 05 | Донецька (o) | 2:37.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | ГРАБКО Іван | 05 | Полтавська (o) | 2:39.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим | 05 | Чернівецька (o) | 2:39.65 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | КОРОТИЧ Гліб | 05 | Полтавська (o) | 2:42.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | СЕМИДЄТНОВ Віктор | 04 | Одеська (o) | 2:42.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | ЯЦКАР Мартін | 04 | Одеська (o) | 2:42.66 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | ЖУК Максим | 05 | Рівненська (o) | 2:44.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | КОНДРАТЮК Костянтин | 05 | Житомирська (o) | 2:44.62 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | УДОД Ілля | 04 | Київська (o) | 2:45.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | КІБІТКІН Денис | 04 | Тернопільська (o) | 2:45.93 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | РУДАЧЕНКО Микита | 04 | Донецька (o) | 2:46.57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | ІВАНОВ Іван | 05 | Сумська (o) | 2:49.03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | БАНДРІВСЬКИЙ Павло | 04 | Львівська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | ВЕРІСОВ Гліб | 04 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | КАМЕНСЬКИЙ Даниїл | 04 | Кіровоградська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | ЛУТИЦЬКИЙ Єгор | 04 | Київ (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | САВЧЕНКО Микола | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | САЛЬНИКОВ Максим | 04 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | ТАРАС Олег | 04 | Львівська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | ТИШКОВЕЦЬ Станіслав | 04 | Тернопільська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | ХОХЛОВ Богдан | 04 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
53 | ШАТАЛОВ Ярослав | 04 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
54 | ШУДРЕНКО Іван | 04 | Харківська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
55 | ЗЕЛЕНЮК Микита | 05 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
56 | ЛІТВІНЧУК Захар | 05 | Рівненська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
57 | УНУКОВИЧ Володимир | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
58 | ЧЕРНИШОВ Микита | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
59 | ШАБАНОВ Антон | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
60 | ШВЕЦЬ Михайло | 05 | Запорізька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
61 | ЮНГ Олександр | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
62 | КАЛЕНИК Микита | 06 | Запорізька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
63 | ЛАВРИК Віталій | 06 | Івано-Франківська (o) | N/T |
4x100 м вільний стиль - дівчата | ||||||||
1 | ВОЛИНСЬКА | [13] | Волинська | N/T | ||||
Лебедь
Вікторія
,
Олійник
Аліна
, Карасійчук Єлизавет , Сирота Тетяна | ||||||||
2 | ВІННИЦЬКА | [13] | Вінницька | N/T | ||||
Коваль
Вікторія
,
Повар
Діана
, Лебедєва Аліна , Белебеєва Маргарита | ||||||||
3 | ДНІПРОПЕТРОВСЬКА | [13] | Дніпропетровська | N/T | ||||
Ляхова
Анастасія
,
Бекало
Анастасія
, Мулік Олександра , Ткаченко Аліна | ||||||||
4 | ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К) | [13] | Дніпропетровська (2 к) | N/T | ||||
Кринюк
Марія
,
Шишка
Софія
, Тютюнник Софія , Смоляк Олександра | ||||||||
5 | ДОНЕЦЬКА | [13] | Донецька | N/T | ||||
Рибалко
Наталья
,
Мартинова
Альона
, Алешкевич Єлизавета , Жежера Єлизавета | ||||||||
6 | ЖИТОМИРСЬКА | [13] | Житомирська | N/T | ||||
Криворучко
Олександра
,
Хоменко
Анастасія
, Соломко Марія , Козенюк Ванда | ||||||||
7 | ЗАПОРІЗЬКА | [13] | Запорізька | N/T | ||||
Чубир
Ангеліна
,
Погонишева
Дарья
, Лактіна Маргарита , Хацаревич Валерія | ||||||||
8 | КИЇВ | [13] | Київ | N/T | ||||
Єрмішина
Анастасія
,
Савенок
Єлізавета
, Єрмішина Єлизавета , Котелянець Ольга | ||||||||
9 | КИЇВ (2 К) | [13] | Київ (2 к) | N/T | ||||
Лато
Катерина
,
Жеребіна
Дарьяна
, Самишева Дарія , Некрасова Валерія | ||||||||
10 | КИЇВСЬКА | [13] | Київська | N/T | ||||
Ільницька
Христина
,
Черепенчук
Анна
, Маложон Богдана , Івасик Яна | ||||||||
11 | КИЇВСЬКА (2 К) | [13] | Київська (2 к) | N/T | ||||
Михальченко
Валерія
,
Обараз
Наталія
, Сирант Анна , Деревенко Софія | ||||||||
12 | ОДЕСЬКА | [13] | Одеська | N/T | ||||
Згурська
Марія
,
Волошина
Євгенія
, Атавіна Анастасія , Біслімакі Марина | ||||||||
13 | ОДЕСЬКА (2 К) | [13] | Одеська (2 к) | N/T | ||||
Філіпенко
Поліна
,
Лефтер
Валерія
, Самойленко Наталія , Бурдейна Валерія | ||||||||
14 | ПОЛТАВСЬКА | [13] | Полтавська | N/T | ||||
Дяченко
Олена
,
Романенко
Вікторія
, Робота Анна , Дьяченко Марія | ||||||||
15 | ХАРКІВСЬКА | [13] | Харківська | N/T | ||||
Стецуріна
Євгенія
,
Марченко
Марина
, Денисенко Олеся , Гурейкова Марія | ||||||||
16 | ХАРКІВСЬКА (2 К) | [13] | Харківська (2 к) | N/T | ||||
Косенко
Софія
,
Лашіна
Єлизавета
, Малявська Єва , Горєва Ксенія |
4x100 м вільний стиль - юнаки | ||||||||
1 | ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА | [14] | Івано-Франківська | N/T | ||||
Заболітний
Максим
,
Чорній
Олексій
, Івасюк Борис , Зінковський Нестор | ||||||||
2 | ВОЛИНСЬКА | [14] | Волинська | N/T | ||||
Сєрков
Данило
,
Кузнецов
Станіслав
, Солтисюк Дмитро , Пінчук Олександр | ||||||||
3 | ВІННИЦЬКА | [14] | Вінницька | N/T | ||||
Савчук
Максим
,
Бірець
Костянтин
, Тимофійчук Дмитро , Бєлугін Олександр | ||||||||
4 | ДНІПРОПЕТРОВСЬКА | [14] | Дніпропетровська | N/T | ||||
Кузнєцов
Микита
,
Симоненко
Володимир
, Білецький Ілля , Ольховік Ян | ||||||||
5 | ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (2 К) | [14] | Дніпропетровська (2 к) | N/T | ||||
Соболєв
Єгор
,
Постолов
Богдан
, Тсуджі Юусуке , Кошеватський Вячеслав | ||||||||
6 | ДОНЕЦЬКА | [14] | Донецька | N/T | ||||
Чобанян
Данило
,
Пономаренко
Нікіта
, Унукович Володимир , Євдокімов Олексій | ||||||||
7 | ДОНЕЦЬКА (2 К) | [14] | Донецька (2 к) | N/T | ||||
Хохлов
Богдан
,
Харламов
Гліб
, Верісов Гліб , Проценко Іван | ||||||||
8 | ЖИТОМИРСЬКА | [14] | Житомирська | N/T | ||||
Лісовець
Володимир
,
Багров
Дмитро
, Кондратюк Костянтин , Осипчук Антон | ||||||||
9 | ЗАПОРІЗЬКА | [14] | Запорізька | N/T | ||||
Колесников
Микита
,
Тулупов
Володимир
, Поваляєв Тимур , Лебедєв Денис | ||||||||
10 | КИЇВ | [14] | Київ | N/T | ||||
Лутицький
Єгор
,
Зайцев
Максим
, Шарапін Платон , Троханчук Максим | ||||||||
11 | КИЇВ (2 К) | [14] | Київ (2 к) | N/T | ||||
Гавриш
Володимир
,
Непоп
Олександр
, Галайчук Іван , Івченко Вадим | ||||||||
12 | КИЇВСЬКА | [14] | Київська | N/T | ||||
Шарий
Андрій
,
Бориславський
Іван
, Сокирка Богдан , Вишніков Дмитро | ||||||||
13 | КИЇВСЬКА (2 К) | [14] | Київська (2 к) | N/T | ||||
Боднар
Борис
,
Масний
Захар
, Іващук Владислав , Дорошенко Юрій | ||||||||
14 | ЛЬВІВСЬКА | [14] | Львівська | N/T | ||||
Жеребецький
Юліан
,
Тумоян
Кирил
, Петричко Іван Віталій , Свищ Володимир | ||||||||
15 | ОДЕСЬКА | [14] | Одеська | N/T | ||||
Гальперін
Максим
,
Захарченко
Денис
, Болдирєв Тимофій , Грабаров Олексій | ||||||||
16 | ОДЕСЬКА (2 К) | [14] | Одеська (2 к) | N/T | ||||
Мельник
Артем
,
Іванов
Родіон
, Яцкар Мартін , Шаталов Ярослав | ||||||||
17 | ПОЛТАВСЬКА | [14] | Полтавська | N/T | ||||
Грабко
Іван
,
Жиленко
Єгор
, Мандрика Євгеній , Суліма Юрій | ||||||||
18 | РІВНЕНСЬКА | [14] | Рівненська | N/T | ||||
Петрушин
Віктор
,
Кристопчук
Тарас
, Лазарець Павло , Жовтко Юрій | ||||||||
19 | ТЕРНОПІЛЬСЬКА | [14] | Тернопільська | N/T | ||||
Салег
Абдурахман
,
Веселовський
Михайло
, Льотковський Максим , Кібіткін Денис | ||||||||
20 | ХАРКІВСЬКА | [14] | Харківська | N/T | ||||
Кондрусик
Олександр
,
Власов
Михайло
, Ушаков Дмитро , Токарєв Нікіта | ||||||||
21 | ХАРКІВСЬКА (2 К) | [14] | Харківська (2 к) | N/T | ||||
Томак
Денис
,
Лісковський
Денис
, Онищенко Денис , Проценко Максим |
400 м вільний стиль - дівчата | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ГОРОДНЯ Марія | К | 05 | Львівська (o) | 4:37.61 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | МЕДВЕДЄВА Ольга | О | 05 | Донецька (o) | 4:48.25 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | МУЛІК Олександра | Р | 05 | Дніпропетровська (o) | 4:55.16 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ЗЕВІНА Олександра | К | 06 | Київ (o) | 4:56.63 | |||||||||||||||||||||||||||||||
5 | СТЕЦУРІНА Євгенія | К | 05 | Харківська (o) | 4:59.19 | |||||||||||||||||||||||||||||||
6 | ТЮТЮННИК Софія | 05 | Дніпропетровська (o) | 5:00.61 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | ЛІПЕЦЬКА Анастасія | К | 06 | Рівненська (o) | 5:02.77 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | НЕКРАСОВА Валерія | 05 | Київ (o) | 5:05.49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | КОЙПИШ Лілія | 06 | Запорізька (o) | 5:08.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | МАНІКО Ніколь | 06 | Закарпатська (o) | 5:08.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | НІКІША Поліна | Р | 06 | Дніпропетровська (o) | 5:08.94 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12 | КОНДРАТЮК Вікторія | Р | 06 | Рівненська (o) | 5:12.40 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13 | РОМАН Марія | Р | 06 | Харківська (o) | 5:17.03 | |||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ЛАШІНА Єлизавета | 05 | Харківська (o) | 5:17.97 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ЖИТАРЮК Валерія | 06 | Чернівецька (o) | 5:19.81 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | ІВАНЕНКО Владислава | Р | 06 | Донецька (o) | 5:20.65 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17 | РОМАНЕНКО Вікторія | 06 | Полтавська (o) | 5:22.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | КОСЕНКО Софія | 06 | Харківська (o) | 5:25.96 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | ОБАРАЗ Наталія | 06 | Київська (o) | 5:27.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | РОБОТА Анна | 06 | Полтавська (o) | 5:29.36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ГОЛДА Анастасія | 05 | Сумська (o) | 5:33.79 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | БУРАЧОК Вікторія | 07 | Чернівецька (o) | 5:35.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | МАШМАНЮК Ірина | 05 | Рівненська (o) | 5:35.16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | КОБЗЄВА Олена | Р | 07 | Рівненська (o) | 5:38.82 | |||||||||||||||||||||||||||||||
25 | САМИШЕВА Дарія | 05 | Київ (o) | 5:45.43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | МАРКОПОЛЬСЬКА Олександра | 08 | Рівненська (o) | 5:47.35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | СКРИПНИК Софія | 06 | Чернівецька (o) | 5:49.11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | ДЯЧЕНКО Олена | Р | 05 | Полтавська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
29 | ЖЕЖЕРА Єлизавета | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | МАЗНИЦЬКА Дарина | 05 | Рівненська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | ЛАГОВСЬКА Єлизавета | 06 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ПРОТОКОВСЬКА Діана Марія | К | 06 | Тернопільська (o) | N/T | |||||||||||||||||||||||||||||||
33 | РАТУШНА Олеся | 06 | Київ (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ТКАЧЕНКО Злата | Р | 06 | Дніпропетровська (o) | N/T |
400 м вільний стиль - юнаки | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ЛУКАШЕВ Георгій | К | 04 | Львівська (o) | 4:17.27 | |||||||||||||||||||||||||||||||
2 | КУЗНЄЦОВ Микита | Р | 04 | Дніпропетровська (o) | 4:31.17 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3 | ЧОБАНЯН Данило | Р | 04 | Донецька (o) | 4:32.19 | |||||||||||||||||||||||||||||||
4 | ОЛЬХОВІК Ян | 04 | Дніпропетровська (o) | 4:32.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | ТУЛУПОВ Володимир | 04 | Запорізька (o) | 4:35.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | КРАЛЯ Павло | Р | 04 | Рівненська (o) | 4:35.65 | |||||||||||||||||||||||||||||||
7 | СТРІЛЕЦЬКИЙ Олександр | К | 05 | Чернівецька (o) | 4:37.02 | |||||||||||||||||||||||||||||||
8 | НІКУЛІН Денис | Р | 05 | Харківська (o) | 4:43.04 | |||||||||||||||||||||||||||||||
9 | БЕНДЮЖЕНКО Михайло | К | 05 | Дніпропетровська (o) | 4:43.48 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10 | БАРАНЮК Владислав | 04 | Миколаївська (o) | 4:45.02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | ВЛАСОВ Михайло | 04 | Харківська (o) | 4:46.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | КОРЖ Дмитрій | 04 | Київ (o) | 4:46.38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | РУДМАН Борис | 05 | Харківська (o) | 4:46.49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | ГУРЄВ Даніл | 05 | Дніпропетровська (o) | 4:48.74 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | ХАДЖИНОВ Олександр | Р | 05 | Донецька (o) | 4:49.75 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16 | МАСНИЙ Захар | 05 | Київська (o) | 4:50.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | МАЛИНОВСЬКИЙ Олексій | 05 | Рівненська (o) | 4:50.36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | ПОСТОЛОВ Богдан | 04 | Дніпропетровська (o) | 4:50.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | ПОЛОЦЬКИЙ Андрій | 06 | Рівненська (o) | 4:51.52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | ШЕПЕЛЬ Роман | 05 | Миколаївська (o) | 4:51.86 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | ВАДЧЕНКО Нікіта | 04 | Запорізька (o) | 4:52.21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор | 05 | Івано-Франківська (o) | 4:52.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | ГРОМОВ Микита | 04 | Дніпропетровська (o) | 4:52.91 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | ХОМЕНКО Андрій | 05 | Харківська (o) | 4:56.12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | ГАЛАЙЧУК Іван | Р | 05 | Київ (o) | 4:58.03 | |||||||||||||||||||||||||||||||
26 | КОВАЧ Ілля | 04 | Закарпатська (o) | 4:59.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | ХАРЛАМОВ Гліб | 04 | Донецька (o) | 4:59.20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | ХІВРИЧ Володимир | 04 | Запорізька (o) | 4:59.22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | КУЗНЕЦОВ Андрій | 04 | Одеська (o) | 5:01.89 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | БІЛИЙ Ілля | 04 | Сумська (o) | 5:04.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | ЗАБОЛОТНИЙ Тарас | 04 | Київська (o) | 5:05.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | ЛІТВІНЧУК Захар | 05 | Рівненська (o) | 5:05.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | ІВАНОВ Денис | 04 | Кіровоградська (o) | 5:06.02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим | 05 | Чернівецька (o) | 5:08.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | ДЕНІСОВ Максим | 04 | Донецька (o) | 5:09.14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | САХАРУК Олексій | 04 | Кіровоградська (o) | 5:09.37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | МАЄВСЬКИЙ Роман | 05 | Рівненська (o) | 5:09.78 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | БОРОДАВКО Павло | 05 | Рівненська (o) | 5:10.75 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | ОСИПЧУК Антон | 04 | Житомирська (o) | 5:11.42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | РУСІН Дмитро | 05 | Київська (o) | 5:12.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | КОСМІНА Костянтин | 05 | Донецька (o) | 5:18.65 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | КАМАРДІН Арсеній | 06 | Запорізька (o) | 5:19.50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | ЮРЧЕНКО Микита | 06 | Донецька (o) | 5:20.01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | ЗАХАРЧЕНКО Денис | 04 | Одеська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | КОНДРАТЮК Юрій | 04 | Волинська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | КОСЮГА Максим | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | КУЗНЕЦОВ Станіслав | 04 | Волинська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
48 | КУХТІН Максим | 04 | Миколаївська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
49 | ХОХЛОВ Богдан | 04 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
50 | МАТЯШ Єгор | 05 | Донецька (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
51 | РЕПНИЦЬКИЙ Станіслав | 05 | Львівська (o) | N/T | ||||||||||||||||||||||||||||||||
52 | МАЙДАНСЬКИЙ Юрій | 06 | Львівська (o) | N/T |