* Last updated: 2024-03-29 10:11:24 *
ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
400 м комплексне плавання - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
|
1 |
КОРЖ
Дмитрій
|
| 04 |
| Київ (o)
| | 4:41.86 |
|
2 |
ЧОБАНЯН
Данило
| Р
| 04 |
| Донецька (o)
| | 5:07.00 |
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 5:07.25 |
|
4 |
ШАРАПІН
Платон
| Р
| 04 |
| Київ (o)
| | 5:07.31 |
|
5 |
РИМАРЕНКО
Данило
| Р
| 04 |
| Київська (o)
| | 5:07.73 |
|
6 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| Р
| 05 |
| Донецька (o)
| | 5:11.27 |
|
7 |
УСОВ
Марат
| К
| 05 |
| Київ (o)
| | 5:12.91 |
|
8 |
ПОДГОРНИЙ
Ілля
|
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 5:15.90 |
|
9 |
ПРОЦЕНКО
Максим
|
| 05 |
| Харківська (o)
| | 5:19.11 |
|
10 |
РУДМАН
Борис
|
| 05 |
| Харківська (o)
| | 5:22.17 |
|
11 |
УНУКОВИЧ
Володимир
|
| 05 |
| Донецька (o)
| | 5:23.50 |
|
12 |
СОЛТИСЮК
Дмитро
|
| 04 |
| Волинська (o)
| | 5:25.69 |
|
13 |
ОНИЩЕНКО
Денис
|
| 04 |
| Харківська (o)
| | 5:26.62 |
|
14 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
|
| 06 |
| Рівненська (o)
| | 5:28.90 |
|
15 |
КОНДРАТЮК
Юрій
|
| 04 |
| Волинська (o)
| | 5:29.23 |
|
16 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
|
| 06 |
| Донецька (o)
| | 5:29.97 |
|
17 |
МАТЯШ
Єгор
|
| 05 |
| Донецька (o)
| | 5:31.31 |
|
18 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
|
| 05 |
| Рівненська (o)
| | 5:33.46 |
|
19 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
|
| 06 |
| Донецька (o)
| | 5:40.92 |
|
20 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
|
| 05 |
| Чернівецька (o)
| | 5:41.77 |
|
21 |
БОРОДАВКО
Павло
|
| 05 |
| Рівненська (o)
| | 5:42.50 |
|
22 |
МОСКАЛЕНКО
Максим
|
| 04 |
| Житомирська (o)
| | 5:45.08 |
|
23 |
БАБЕНКО
Степан
|
| 05 |
| Київська (o)
| | 5:46.22 |
|
24 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
|
| 04 |
| Рівненська (o)
| | N/T |
|
25 |
КУЯВА
Андрій
|
| 04 |
| Волинська (o)
| | N/T |
|
26 |
ХОХЛОВ
Богдан
|
| 04 |
| Донецька (o)
| | N/T |
|
27 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| Р
| 05 |
| Одеська (o)
| | N/T |
|
28 |
ТИСЯЧНИЙ
Нікіта
|
| 05 |
| Одеська (o)
| | N/T |
|
29 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
|
| 06 |
| Донецька (o)
| | N/T |
|
30 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
|
| 06 |
| Запорізька (o)
| | N/T |
|