* Last updated: 2024-03-29 10:21:11 *
СТАРТОВИЙ ПРОТОКОЛ
400 м комплексне плавання - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ТИСЯЧНИЙ
Нікіта
| 05
| Одеська (o)
|
5:50.54
| II
|
| 6
| +31.71
|
3 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (o)
|
5:47.60
| II
|
| 5
| +28.77
|
4 |
КУЯВА
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
5:20.79
| I
|
| 2
| +1.96
|
5 |
ХОХЛОВ
Богдан
| 04
| Донецька (o)
| Д/К
|
|
| 3
|
|
6 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська (o)
|
5:18.83
| I
|
| 1
|
|
7 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
| 04
| Рівненська (o)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
БАБЕНКО
Степан
| 05
| Київська (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
2 |
БОРОДАВКО
Павло
| 05
| Рівненська (o)
|
5:50.57
| II
|
| 6
| +21.73
|
3 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
| 06
| Донецька (o)
|
5:50.59
| II
|
| 7
| +21.75
|
4 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька (o)
|
5:28.84
| II
|
| 1
|
|
5 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
| 05
| Рівненська (o)
|
5:35.15
| II
|
| 3
| +6.31
|
6 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька (o)
|
5:30.80
| II
|
| 2
| +1.96
|
7 |
МОСКАЛЕНКО
Максим
| 04
| Житомирська (o)
|
5:40.03
| II
|
| 4
| +11.19
|
8 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька (o)
|
5:40.84
| II
|
| 5
| +12.00
|
|
| Заплив 3
1 |
КОНДРАТЮК
Юрій
| 04
| Волинська (o)
|
5:19.28
| I
|
| 2
| +5.72
|
2 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
5:20.89
| I
|
| 3
| +7.33
|
3 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
5:13.56
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
5:26.60
| II
|
| 5
| +13.04
|
5 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська (o)
|
5:22.74
| II
|
| 4
| +9.18
|
6 |
СОЛТИСЮК
Дмитро
| 04
| Волинська (o)
|
5:32.22
| II
|
| 7
| +18.66
|
7 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська (o)
|
5:28.45
| II
|
| 6
| +14.89
|
8 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька (o)
|
5:32.46
| II
|
| 8
| +18.90
|
|
| Заплив 4
1 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
5:07.84
| I
|
| 4
| +7.38
|
2 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
|
5:06.72
| I
|
| 3
| +6.26
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
5:00.46
| I
|
| 1
|
|
4 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
5 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
5:01.11
| I
|
| 2
| +0.65
|
6 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| Київ (o)
|
5:21.57
| II
|
| 6
| +21.11
|
7 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
5:12.51
| I
|
| 5
| +12.05
|
8 |
ПОДГОРНИЙ
Ілля
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
5:22.77
| II
|
| 7
| +22.31
|
|
|