4x100 м вільний стиль - змішана |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:34.89 | Стандартний час | | | |
| Юніорський Рекорд України | 3:42.18 | Збірна України | | 05.05.2018 | Всесвітня гімназіада |
| Юнацький Рекорд України | 3:45.90 | Збірна Харківської. обл. | | 23.11.2017 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 3:54.39 | Збірна Київської. обл. | | 08.12.2017 | Чемпіонат України (юнаки) |
|
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Вінницька
|
4:38.89
|
|
| 3
| +13.70
|
|
Белебеєва
Маргарита
,
Савчук
Максим
,
Лебедєва
Аліна
,
Бєлугін
Олександр
|
4 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Харківська (2 к)
|
4:27.38
|
|
| 2
| +2.19
|
|
Старов
Данило
,
Левіна
Лілія
,
Марченко
Марина
,
Засядько
Нікіта
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Київська (2 к)
|
4:25.19
|
|
| 1
|
|
|
Іващук
Владислав
,
Масний
Захар
,
Михальченко
Валерія
,
Обараз
Наталія
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Закарпатська
|
4:22.53
|
|
| 5
| +7.58
|
|
Тирпак
Василь
,
Коваль
Софія
,
Сойма
Ольга
,
Ковач
Ілля
|
3 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Івано-Франківська
|
4:22.36
|
|
| 4
| +7.41
|
|
Данилейко
Анастасія
,
Долаврук
Яна
,
Чорній
Олексій
,
Зінковський
Нестор
|
4 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Донецька
|
4:14.95
|
|
| 1
|
|
|
Євдокімов
Олексій
,
Жежера
Єлизавета
,
Мартинова
Альона
,
Пономаренко
Нікіта
|
5 |
М. КИЇВ (2 К)
| [14]
| Київ (2 к)
|
4:16.98
|
|
| 3
| +2.03
|
|
Гавриш
Володимир
,
Галайчук
Іван
,
Лато
Катерина
,
Спичка
Олена
|
6 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Сумська
|
4:14.95
|
|
| 1
|
|
|
Василенко
Дарья
,
Голда
Анастасія
,
Білий
Ілля
,
Дрижов
Данііл
|
7 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Волинська
|
4:25.86
|
|
| 6
| +10.91
|
|
Сєрков
Данило
,
Олійник
Аліна
,
Сирота
Тетяна
,
Пінчук
Олександр
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Полтавська
|
4:05.75
|
|
| 6
| +3.46
|
|
Дьяченко
Марія
,
Малашенко
Володимир
,
Дяченко
Олена
,
Суліма
Юрій
|
2 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [15]
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:09.57
|
|
| 7
| +7.28
|
|
Постолов
Богдан
,
Шишка
Софія
,
Смоляк
Олександра
,
Білецький
Ілля
|
3 |
М. КИЇВ
| [15]
| Київ
|
4:04.26
|
|
| 3
| +1.97
|
|
Троханчук
Максим
,
Савенок
Єлізавета
,
Котелянець
Ольга
,
Ступак
Артем
|
4 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Київська
|
4:04.46
|
|
| 4
| +2.17
|
|
Ільницька
Христина
,
Івасик
Яна
,
Бориславський
Іван
,
Шарий
Андрій
|
5 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [15]
| Дніпропетровська
|
4:03.12
|
|
| 2
| +0.83
|
|
Кузнєцов
Микита
,
Ляхова
Анастасія
,
Бекало
Анастасія
,
Симоненко
Володимир
|
6 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
| [14]
| Запорізька
|
4:04.90
|
|
| 5
| +2.61
|
|
Лебедєв
Денис
,
Чубир
Ангеліна
,
Хацаревич
Валерія
,
Говтвян
Данііл
|
7 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Харківська
|
4:02.29
|
|
| 1
|
|
|
Гурейкова
Марія
,
Токарєв
Нікіта
,
Стецуріна
Євгенія
,
Кондрусик
Олександр
|
8 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Рівненська
|
4:12.76
|
|
| 8
| +10.47
|
|
Кристопчук
Тарас
,
Мазницька
Дарина
,
Ліпецька
Анастасія
,
Жовтко
Юрій
|
|
|
50 м брас - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:30.60 | Марія Лівер | | 08.08.2015 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 0:30.83 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:30.83 | Вікторія Солнцева | | 10.07.2013 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 0:31.54 | Вікторія Солнцева | | 06.04.2013 | м/з Мультінейшин |
|
Розряди | кмс | 36.50 | I | 39.00 | II | 43.50 | III | 49.50 | I юн | 55.50 | II юн | 1:03.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
41.17
| II
|
| 1
|
|
4 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
| 06
| Одеська (o)
|
43.61
| III
|
| 3
| +2.44
|
5 |
ГОЛОБОРОДЬКО
Поліна
| 05
| Сумська (o)
|
41.77
| II
|
| 2
| +0.60
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ГІРАК
Анна
| 05
| Львівська (o)
|
42.29
| II
|
| 5
| +7.99
|
3 |
СМОЛЯК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
40.58
| II
|
| 3
| +6.28
|
4 |
ПАЩЕНКО
Вікторія
| 00
| Дніпропетровська (o)
|
34.30
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ПІДДУБНА
Росава
| 05
| Запорізька (o)
|
39.63
| II
|
| 2
| +5.33
|
6 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька (o)
|
42.13
| II
|
| 4
| +7.83
|
7 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
44.14
| III
|
| 6
| +9.84
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
НАУМКО
Вероніка
| 07
| Сумська (o)
|
41.56
| II
|
| 1
|
|
2 |
ПАВЛУНЬ
Дарина
| 06
| Рівненська (o)
|
43.14
| II
|
| 5
| +1.58
|
3 |
КАРАСІЙЧУК
Єлизавет
| 05
| Волинська (o)
|
43.14
| II
|
| 5
| +1.58
|
4 |
ІВЖЕНКО
Дарья
| 06
| Черкаська (o)
|
42.64
| II
|
| 4
| +1.08
|
5 |
ГОРОДНЮК
Марія
| 05
| Житомирська (o)
|
42.39
| II
|
| 3
| +0.83
|
6 |
МІЩАК
Софія
| 05
| Рівненська (o)
|
43.60
| III
|
| 7
| +2.04
|
7 |
КЛИМЕНКО
Софія
| 06
| Черкаська (o)
|
42.28
| II
|
| 2
| +0.72
|
8 |
ПОЛІЩУК
Валерія
| 06
| Кіровоградська (o)
|
46.13
| III
|
| 8
| +4.57
|
|
| Заплив 4
1 |
СКРОБАЧ
Стелла
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
39.02
| II
|
| 1
|
|
2 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
| 07
| Тернопільська (o)
|
40.50
| II
|
| 2
| +1.48
|
3 |
МІКІШ
Анна
| 06
| Черкаська (o)
|
41.41
| II
|
| 4
| +2.39
|
4 |
ДЮГОВАНЕЦЬ
Еріка
| 05
| Закарпатська (o)
|
42.94
| II
|
| 8
| +3.92
|
5 |
ФІЛІПЧУК
Даря
| 06
| Одеська (o)
|
40.66
| II
|
| 3
| +1.64
|
6 |
КОВАЛЬОВА
Вікторія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
42.55
| II
|
| 7
| +3.53
|
7 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
| 06
| Тернопільська (o)
|
41.82
| II
|
| 5
| +2.80
|
8 |
ОНІЩЕНКО
Каміла
| 06
| Полтавська (o)
|
42.34
| II
|
| 6
| +3.32
|
|
| Заплив 5
1 |
ЗАБЛОЦЬКА
Вікторія
| 05
| Волинська (o)
|
39.22
| II
|
| 5
| +1.26
|
2 |
СУЛЕЙМАНОВА
Роксолана
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
39.42
| II
|
| 6
| +1.46
|
3 |
БОДНАРЮК
Ангеліна
| 06
| Чернівецька (o)
|
38.62
| I
|
| 2
| +0.66
|
4 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
| 05
| Київська (o)
|
40.23
| II
|
| 8
| +2.27
|
5 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська (o)
|
39.76
| II
|
| 7
| +1.80
|
6 |
ФІЩЕНКО
Даря
| 07
| Донецька (o)
|
37.96
| I
|
| 1
|
|
7 |
КИРИЛЮК
Катерина
| 05
| Тернопільська (o)
|
38.75
| I
|
| 3
| +0.79
|
8 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
38.98
| I
|
| 4
| +1.02
|
|
| Заплив 6
1 |
ВЕЛИЧКО
Лоліта
| 05
| Миколаївська (o)
|
39.91
| II
|
| 5
| +1.83
|
2 |
ПОСТУЛЬГА
Вікторія
| 05
| Київ (o)
|
39.47
| II
|
| 4
| +1.39
|
3 |
ЛУКЯНЕНКО
Іванна
| 05
| Київська (o)
|
40.16
| II
|
| 7
| +2.08
|
4 |
МАРЧЕНКО
Марина
| 05
| Харківська (o)
|
38.08
| I
|
| 1
|
|
5 |
СОЙМА
Ольга
| 05
| Закарпатська (o)
|
39.92
| II
|
| 6
| +1.84
|
6 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06
| Рівненська (o)
|
38.36
| I
|
| 3
| +0.28
|
7 |
РУДЕНКО
Катерина
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
38.16
| I
|
| 2
| +0.08
|
8 |
ВОРОБЙОВА
Ксенія
| 05
| Миколаївська (o)
|
40.52
| II
|
| 8
| +2.44
|
|
| Заплив 7
1 |
КОТЕНКО
Марія
| 06
| Київська (o)
|
38.92
| I
|
| 5
| +1.03
|
2 |
АНДРУСЕНКО
Таїсія
| 06
| Харківська (o)
|
38.29
| I
|
| 2
| +0.40
|
3 |
ДУГІНОВА
Кароліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
38.40
| I
|
| 3
| +0.51
|
4 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
37.89
| I
|
| 1
|
|
5 |
ШИШКА
Софія
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
39.24
| II
|
| 8
| +1.35
|
6 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
| 05
| Житомирська (o)
|
38.99
| I
|
| 6
| +1.10
|
7 |
ЗІНЧЕНКО
Валерія
| 07
| Чернівецька (o)
|
39.14
| II
|
| 7
| +1.25
|
8 |
ЯКУБЕНКО
Анна
| 06
| Запорізька (o)
|
38.41
| I
|
| 4
| +0.52
|
|
| Заплив 8
1 |
СМОЛІНА
Даря
| 06
| Чернівецька (o)
|
37.59
| I
|
| 8
| +3.80
|
2 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
37.23
| I
|
| 5
| +3.44
|
3 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
34.99
| кмс
|
| 3
| +1.20
|
4 |
ІСАЄВА
Каміла
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
33.79
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
34.90
| кмс
|
| 2
| +1.11
|
6 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| 05
| Київ (o)
|
37.06
| I
|
| 4
| +3.27
|
7 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
| 05
| Запорізька (o)
|
37.45
| I
|
| 7
| +3.66
|
8 |
МАЛООК
Іванна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
37.35
| I
|
| 6
| +3.56
|
|
|
50 м брас - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Владислав Дмитрук | | 08.07.2016 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.61 | Ярослав Парахін | | 26.03.2009 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ПРЯДКО
Максим
| 04
| Херсонська (o)
|
38.56
| III
|
| 6
| +5.76
|
2 |
ЧЕБОТАРЬОВ
Андрій
| 05
| Одеська (o)
|
35.89
| II
|
| 4
| +3.09
|
3 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська (o)
|
36.61
| II
|
| 5
| +3.81
|
4 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
32.80
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПАДВА
Денис
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
34.21
| I
|
| 2
| +1.41
|
6 |
ТИСЯЧНИЙ
Нікіта
| 05
| Одеська (o)
|
39.37
| III
|
| 7
| +6.57
|
7 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська (o)
|
35.69
| II
|
| 3
| +2.89
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська
|
29.28
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
ШЕВЧЕНКО
Даніїл
| 06
| Рівненська
|
40.74
| III
|
| 7
| +11.46
|
3 |
РЕВЕНКО
Артем
| 05
| Одеська
|
37.31
| II
|
| 4
| +8.03
|
4 |
НОГА
Андрій
| 04
| Кіровоградська
|
36.29
| II
|
| 2
| +7.01
|
5 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ
Михайло
| 04
| Тернопільська
|
38.58
| III
|
| 5
| +9.30
|
6 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська
|
37.28
| II
|
| 3
| +8.00
|
7 |
ОЛЕШКО
Владислав
| 04
| Харківська
|
40.14
| III
|
| 6
| +10.86
|
8 |
СТРІЛЕЦЬ
Іван
| 98
| Дніпропетровська
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
36.26
| II
|
| 2
| +0.40
|
2 |
ТРУХІН
Марк
| 04
| Донецька (o)
|
37.79
| II
|
| 7
| +1.93
|
3 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
37.39
| II
|
| 5
| +1.53
|
4 |
БІРЕЦЬ
Костянтин
| 04
| Вінницька (o)
|
35.86
| II
|
| 1
|
|
5 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
| 04
| Львівська (o)
|
36.83
| II
|
| 3
| +0.97
|
6 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька (o)
|
37.19
| II
|
| 4
| +1.33
|
7 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька (o)
|
37.69
| II
|
| 6
| +1.83
|
8 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька (o)
|
38.03
| II
|
| 8
| +2.17
|
|
| Заплив 4
1 |
РЯБЧУН
Євгеній
| 04
| Київ (o)
|
36.80
| II
|
| 7
| +2.27
|
2 |
ЮРЧИК
Дмитрій
| 04
| Рівненська (o)
|
35.71
| II
|
| 2
| +1.18
|
3 |
ШАБАНОВ
Антон
| 05
| Київ (o)
|
34.53
| II
|
| 1
|
|
4 |
ІВАНОВ
Іван
| 05
| Сумська (o)
|
35.72
| II
|
| 3
| +1.19
|
5 |
СУХАРСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
36.56
| II
|
| 4
| +2.03
|
6 |
ЄФІМОВ
Петро
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
36.63
| II
|
| 6
| +2.10
|
7 |
НІЖНІЧЕНКО
Павло
| 05
| Полтавська (o)
|
36.60
| II
|
| 5
| +2.07
|
8 |
ШОВКОВУС
Артем
| 04
| Чернівецька (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
|
| Заплив 5
1 |
КУХТІН
Максим
| 04
| Миколаївська (o)
|
35.33
| II
|
| 4
| +1.14
|
2 |
БАБЕНКО
Степан
| 05
| Київська (o)
|
36.07
| II
|
| 7
| +1.88
|
3 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська (o)
|
34.45
| I
|
| 3
| +0.26
|
4 |
ТИРПАК
Василь
| 04
| Закарпатська (o)
|
34.19
| I
|
| 1
|
|
5 |
КОННІКОВ
Владислав
| 04
| Одеська (o)
|
35.44
| II
|
| 5
| +1.25
|
6 |
СТРОГУШ
Олександр
| 05
| Тернопільська (o)
|
34.42
| I
|
| 2
| +0.23
|
7 |
КЛИСЬ
Максим
| 05
| Київська (o)
|
35.44
| II
|
| 5
| +1.25
|
8 |
ВЕРІСОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
36.58
| II
|
| 8
| +2.39
|
|
| Заплив 6
1 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
33.14
| I
|
| 3
| +1.09
|
2 |
МІНЕНКО
Гліб
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
35.15
| II
|
| 8
| +3.10
|
3 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
32.05
| I
|
| 1
|
|
4 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
|
33.45
| I
|
| 4
| +1.40
|
5 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
34.52
| II
|
| 6
| +2.47
|
6 |
ОЧЕРЕДЬКО
Макар
| 04
| Київ (o)
|
33.89
| I
|
| 5
| +1.84
|
7 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
32.79
| I
|
| 2
| +0.74
|
8 |
СОЛТИСЮК
Дмитро
| 04
| Волинська (o)
|
34.83
| II
|
| 7
| +2.78
|
|
| Заплив 7
1 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
|
32.73
| I
|
| 6
| +3.12
|
2 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
31.87
| кмс
|
| 4
| +2.26
|
3 |
ШВЕЦЬ
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
31.38
| кмс
|
| 3
| +1.77
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Житомирська (o)
|
29.61
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.33
| кмс
|
| 2
| +0.72
|
6 |
ЛОГВІНОВ
Олександр
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
32.74
| I
|
| 7
| +3.13
|
7 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
32.47
| I
|
| 5
| +2.86
|
8 |
ПЕТРУШИН
Віктор
| 04
| Рівненська (o)
|
34.27
| I
|
| 8
| +4.66
|
|
|
200 м вільний стиль - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:59.03 | Яна Клочкова | | 28.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:00.47 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:00.67 | Ольга Кириченко | | 07.07.1992 | Олімпійські ігри |
| Вище досягнення України | 2:03.10 | Олена Лапунова | | 21.07.1995 | Чемпіонат Європи (юн) |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.50 | I | 2:28.00 | II | 2:45.00 | III | 3:06.00 | I юн | 3:31.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
2:39.01
| II
|
| 6
| +4.47
|
2 |
ДЕРЕВЕНКО
Софія
| 05
| Київська (o)
|
2:34.54
| II
|
| 1
|
|
3 |
ДЯЧЕНКО
Софія
| 07
| Запорізька (o)
|
2:39.76
| II
|
| 7
| +5.22
|
4 |
ЛЕБЕДЄВА
Аліна
| 05
| Вінницька (o)
|
2:44.89
| II
|
| 8
| +10.35
|
5 |
СТЄКАЧОВА
Єва
| 05
| Запорізька (o)
|
2:35.07
| II
|
| 3
| +0.53
|
6 |
ЛУЦЕНКО
Олександра
| 07
| Запорізька (o)
|
2:34.76
| II
|
| 2
| +0.22
|
7 |
БЕЗРОДНА
Поліна
| 05
| Одеська (o)
|
2:36.16
| II
|
| 4
| +1.62
|
8 |
ГЛУШКУ
Ірина
| 05
| Чернівецька (o)
|
2:36.30
| II
|
| 5
| +1.76
|
|
| Заплив 2
1 |
БРАЙЛОВСЬКА
Поліна
| 06
| Запорізька (o)
|
2:38.20
| II
|
| 6
| +25.84
|
2 |
КОВАЛЬ
Вікторія
| 05
| Вінницька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
БУЗОВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:33.01
| II
|
| 5
| +20.65
|
4 |
ЛАТО
Катерина
| 06
| Київ (o)
|
2:30.82
| II
|
| 3
| +18.46
|
5 |
КОБЗЄВА
Олена
| 07
| Рівненська (o)
|
2:32.40
| II
|
| 4
| +20.04
|
6 |
АНТОНЯК
Анастасія
| 06
| Івано-Франківська (o)
|
2:45.50
| III
|
| 7
| +33.14
|
7 |
ЯЛАНСЬКА
Ірина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:23.70
| I
|
| 2
| +11.34
|
8 |
ФІСЕНКО
Надія
| 00
| Київ (o)
|
2:12.36
| кмс
|
| 1
|
|
|
| Заплив 3
1 |
АЛЕШКЕВИЧ
Єлизавета
| 05
| Донецька (o)
|
2:30.45
| II
|
| 3
| +2.04
|
2 |
МИХАЛЬЧЕНКО
Валерія
| 05
| Київська (o)
|
2:35.64
| II
|
| 8
| +7.23
|
3 |
ЧЕРЕПЕНЧУК
Анна
| 05
| Київська (o)
|
2:32.59
| II
|
| 5
| +4.18
|
4 |
ДЕНИСЕНКО
Олеся
| 06
| Харківська (o)
|
2:29.88
| II
|
| 2
| +1.47
|
5 |
ЧУМАЧЕНКО
Дарина
| 06
| Харківська (o)
|
2:28.41
| II
|
| 1
|
|
6 |
САМИШЕВА
Дарія
| 05
| Київ (o)
|
2:31.92
| II
|
| 4
| +3.51
|
7 |
РОБОТА
Анна
| 06
| Полтавська (o)
|
2:33.40
| II
|
| 6
| +4.99
|
8 |
ОБАРАЗ
Наталія
| 06
| Київська (o)
|
2:34.41
| II
|
| 7
| +6.00
|
|
| Заплив 4
1 |
МАЛОЖОН
Богдана
| 06
| Київська (o)
|
2:36.21
| II
|
| 7
| +13.54
|
2 |
СПИЧКА
Олена
| 05
| Київ (o)
|
2:29.13
| II
|
| 5
| +6.46
|
3 |
КОЙПИШ
Лілія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:22.67
| I
|
| 1
|
|
4 |
ДАНИЛИШИН
Софія
| 05
| Львівська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
ЖЕЖЕРА
Єлизавета
| 05
| Донецька (o)
|
2:25.44
| I
|
| 2
| +2.77
|
6 |
ЮСЬКО
Єлизавета
| 05
| Миколаївська (o)
|
2:28.85
| II
|
| 4
| +6.18
|
7 |
ВОЛОШИНА
Євгенія
| 05
| Одеська (o)
|
2:31.02
| II
|
| 6
| +8.35
|
8 |
ІВАНЕНКО
Владислава
| 06
| Донецька (o)
|
2:26.70
| I
|
| 3
| +4.03
|
|
| Заплив 5
1 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:22.06
| I
|
| 3
| +2.57
|
2 |
ВАСИЛЕНКО
Дарья
| 05
| Сумська (o)
|
2:24.63
| I
|
| 4
| +5.14
|
3 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:25.87
| I
|
| 5
| +6.38
|
4 |
ЗЕВІНА
Олександра
| 06
| Київ (o)
|
2:19.49
| I
|
| 1
|
|
5 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:21.32
| I
|
| 2
| +1.83
|
6 |
РИБАЛКО
Наталія
| 05
| Донецька (o)
|
2:31.11
| II
|
| 7
| +11.62
|
7 |
ЗГУРСЬКА
Марія
| 05
| Одеська (o)
|
2:26.84
| I
|
| 6
| +7.35
|
8 |
САВЕНОК
Єлізавета
| 05
| Київ (o)
|
2:31.50
| II
|
| 8
| +12.01
|
|
| Заплив 6
1 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська (o)
|
2:18.48
| I
|
| 2
| +1.45
|
2 |
ІВАСИК
Яна
| 05
| Київська (o)
|
2:23.02
| I
|
| 6
| +5.99
|
3 |
КОТЕЛЯНЕЦЬ
Ольга
| 05
| Київ (o)
|
2:19.01
| I
|
| 4
| +1.98
|
4 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
2:18.71
| I
|
| 3
| +1.68
|
5 |
СТЕЦУРІНА
Євгенія
| 05
| Харківська (o)
|
2:17.03
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
МУЛІК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:24.26
| I
|
| 7
| +7.23
|
7 |
ДЯЧЕНКО
Олена
| 05
| Полтавська (o)
|
2:19.96
| I
|
| 5
| +2.93
|
8 |
КРИНЮК
Марія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:25.47
| I
|
| 8
| +8.44
|
|
|
200 м вільний стиль - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:48.18 | Сергій Адвена | | 16.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 1:50.77 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:51.74 | Богдан Шеліпов | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 1:57.12 | В`ячеслав Огньов | | 03.12.2012 | Кубок України |
|
Розряди | мс | 1:57.00 | кмс | 2:04.00 | I | 2:14.00 | II | 2:29.00 | III | 2:48.00 | I юн | 3:09.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ІВАНЮТА
Нікіта
| 05
| Київ (o)
|
2:33.01
| III
|
| 2
| +7.95
|
4 |
ДОВБУШ
Максим
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:25.06
| II
|
| 1
|
|
5 |
ЄВДОКИМОВ
Дмитро
| 06
| Чернігівська (o)
|
2:47.50
| III
|
| 3
| +22.44
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ШЕВЧЕНКО
Даніїл
| 06
| Рівненська (o)
|
2:26.15
| II
|
| 6
| +7.82
|
2 |
ЧЕБОТАРЬОВ
Андрій
| 05
| Одеська (o)
|
2:18.33
| II
|
| 1
|
|
3 |
САВЧЕНКО
Микола
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:22.17
| II
|
| 5
| +3.84
|
4 |
МАЛЄЄВ
Андрій
| 04
| Львівська (o)
|
2:19.83
| II
|
| 4
| +1.50
|
5 |
ЮСЬКІВ
Йонатан
| 04
| Львівська (o)
|
2:19.41
| II
|
| 2
| +1.08
|
6 |
ТАТАРІН
Володимир
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:19.48
| II
|
| 3
| +1.15
|
7 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
| 05
| Рівненська (o)
|
2:30.01
| III
|
| 7
| +11.68
|
8 |
КУХАРЧУК
Іван
| 04
| Херсонська (o)
|
2:39.09
| III
|
| 8
| +20.76
|
|
| Заплив 3
1 |
НОГА
Андрій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
2:27.97
| II
|
| 6
| +8.00
|
2 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька (o)
|
2:24.01
| II
|
| 4
| +4.04
|
3 |
ЛУЦЕНКО
Владислав
| 05
| Вінницька (o)
|
2:32.11
| III
|
| 8
| +12.14
|
4 |
САВЧУК
Максим
| 04
| Вінницька (o)
|
2:30.91
| III
|
| 7
| +10.94
|
5 |
ДУБИНА
Тарас
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
2:25.54
| II
|
| 5
| +5.57
|
6 |
САРАПІН
Даніїл
| 05
| Волинська (o)
|
2:20.86
| II
|
| 2
| +0.89
|
7 |
НАЛІЗЬКО
Данііл
| 05
| Запорізька (o)
|
2:21.09
| II
|
| 3
| +1.12
|
8 |
ФЕДОРОВ
Вадим
| 05
| Кіровоградська (o)
|
2:19.97
| II
|
| 1
|
|
|
| Заплив 4
1 |
БЕСАРАБ
Олег
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:27.85
| II
|
| 7
| +10.93
|
2 |
ПРОЦЕНКО
Іван
| 05
| Донецька (o)
|
2:21.52
| II
|
| 3
| +4.60
|
3 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
2:23.75
| II
|
| 5
| +6.83
|
4 |
ПОПОВ
Євген
| 04
| Запорізька (o)
|
2:20.17
| II
|
| 2
| +3.25
|
5 |
МОСКАЛЕНКО
Максим
| 04
| Житомирська (o)
|
2:25.28
| II
|
| 6
| +8.36
|
6 |
ЧЕРНИШЕВ
Микита
| 05
| Донецька (o)
|
2:21.75
| II
|
| 4
| +4.83
|
7 |
ХІВРИЧ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
2:16.92
| II
|
| 1
|
|
8 |
МАРГАЛЬ
Олександр
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:29.35
| III
|
| 8
| +12.43
|
|
| Заплив 5
1 |
ЮНГ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
2:21.84
| II
|
| 6
| +8.02
|
2 |
БОРОДАВКО
Павло
| 05
| Рівненська (o)
|
2:21.35
| II
|
| 4
| +7.53
|
3 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
2:20.67
| II
|
| 3
| +6.85
|
4 |
КІБІТКІН
Денис
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:22.08
| II
|
| 7
| +8.26
|
5 |
АТАЛЬСЬКИЙ
Віталій
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:21.44
| II
|
| 5
| +7.62
|
6 |
ВЕСЕЛОВСЬКИЙ
Михайло
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:20.42
| II
|
| 2
| +6.60
|
7 |
ЧОРНІЙ
Олексій
| 04
| Івано-Франківська (o)
|
2:26.27
| II
|
| 8
| +12.45
|
8 |
ШЕПЕЛЬ
Роман
| 05
| Миколаївська (o)
|
2:13.82
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 6
1 |
КУЗНЕЦОВ
Андрій
| 04
| Одеська (o)
|
2:21.94
| II
|
| 7
| +6.69
|
2 |
КОСЮГА
Максим
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:18.22
| II
|
| 3
| +2.97
|
3 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська (o)
|
2:18.66
| II
|
| 4
| +3.41
|
4 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:19.82
| II
|
| 5
| +4.57
|
5 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська (o)
|
2:15.25
| II
|
| 1
|
|
6 |
ШВЕЦЬ
Михайло
| 05
| Запорізька (o)
|
2:29.50
| III
|
| 8
| +14.25
|
7 |
МАЛИНОВСЬКИЙ
Олексій
| 05
| Рівненська (o)
|
2:20.74
| II
|
| 6
| +5.49
|
8 |
ЗЕЛІНСЬКИЙ
Владислав
| 05
| Рівненська (o)
|
2:17.78
| II
|
| 2
| +2.53
|
|
| Заплив 7
1 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
2:13.81
| I
|
| 1
|
|
2 |
ШИЛІНІН
Руслан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:18.29
| II
|
| 5
| +4.48
|
3 |
ЛЕМЕШЕВ
Матвій
| 04
| Київ (o)
|
2:15.73
| II
|
| 2
| +1.92
|
4 |
БІЛИЙ
Ілля
| 04
| Сумська (o)
|
2:20.81
| II
|
| 8
| +7.00
|
5 |
СВИЩ
Володимир
| 04
| Львівська (o)
|
2:16.93
| II
|
| 4
| +3.12
|
6 |
МАСНИЙ
Захар
| 05
| Київська (o)
|
2:20.09
| II
|
| 6
| +6.28
|
7 |
МИШЕРИЧЕНКО
Богдан
| 04
| Кіровоградська (o)
|
2:20.29
| II
|
| 7
| +6.48
|
8 |
ХАРЛАМОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
2:16.36
| II
|
| 3
| +2.55
|
|
| Заплив 8
1 |
ІВАНЮК
Михайло
| 04
| Київська (o)
|
2:15.39
| II
|
| 5
| +4.19
|
2 |
ТЕРЕНТЬЄВ
Микита
| 05
| Запорізька (o)
|
2:12.09
| I
|
| 3
| +0.89
|
3 |
БЕЗПЕРСТОВ
Роман
| 04
| Полтавська (o)
|
2:17.54
| II
|
| 6
| +6.34
|
4 |
БРОВКО
Данило
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:15.02
| II
|
| 4
| +3.82
|
5 |
ХОХЛОВ
Богдан
| 04
| Донецька (o)
|
2:11.20
| I
|
| 1
|
|
6 |
КОЛОСОК
Павло
| 05
| Запорізька (o)
|
2:17.88
| II
|
| 7
| +6.68
|
7 |
ЛІСКОВСЬКИЙ
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
2:20.17
| II
|
| 8
| +8.97
|
8 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
| 04
| Одеська (o)
|
2:11.34
| I
|
| 2
| +0.14
|
|
| Заплив 9
1 |
ЧУЛКОВ
Платон
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:17.61
| II
|
| 7
| +5.55
|
2 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
2:12.23
| I
|
| 2
| +0.17
|
3 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська (o)
|
2:14.32
| II
|
| 5
| +2.26
|
4 |
ГОВТВЯН
Данііл
| 05
| Запорізька (o)
|
2:16.15
| II
|
| 6
| +4.09
|
5 |
ГАЛАЙЧУК
Іван
| 05
| Київ (o)
|
2:12.06
| I
|
| 1
|
|
6 |
НІКУЛІН
Денис
| 05
| Харківська (o)
|
2:14.12
| II
|
| 4
| +2.06
|
7 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька (o)
|
2:20.75
| II
|
| 8
| +8.69
|
8 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
| 04
| Рівненська (o)
|
2:12.86
| I
|
| 3
| +0.80
|
|
| Заплив 10
1 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
2:09.81
| I
|
| 3
| +1.60
|
2 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
2:11.89
| I
|
| 5
| +3.68
|
3 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
4 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (o)
|
2:08.98
| I
|
| 2
| +0.77
|
5 |
БАРАНЮК
Владислав
| 04
| Миколаївська (o)
|
2:11.08
| I
|
| 4
| +2.87
|
6 |
КОНДРУСИК
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
2:12.70
| I
|
| 6
| +4.49
|
7 |
КОВАЧ
Ілля
| 04
| Закарпатська (o)
|
2:12.82
| I
|
| 7
| +4.61
|
8 |
ЖОВТКО
Юрій
| 05
| Рівненська (o)
|
2:08.21
| I
|
| 1
|
|
|
| Заплив 11
1 |
ВЛАСОВ
Михайло
| 04
| Харківська (o)
|
2:14.11
| II
|
| 7
| +11.41
|
2 |
ТРОХАНЧУК
Максим
| 04
| Київ (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
ОЛЬХОВІК
Ян
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:04.81
| I
|
| 4
| +2.11
|
4 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:02.70
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТУМОЯН
Кирил
| 04
| Львівська (o)
|
2:03.07
| кмс
|
| 2
| +0.37
|
6 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
2:04.78
| I
|
| 3
| +2.08
|
7 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| Київ (o)
|
2:11.97
| I
|
| 6
| +9.27
|
8 |
ПОСТОЛОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:07.83
| I
|
| 5
| +5.13
|
|
|
100 м батерфляй - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:58.99 | Катерина Зубкова | | 09.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:59.55 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:59.55 | Анна Євчак | | 10.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 1:01.43 | Євгенія Жукова | | 17.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | мс | 1:04.50 | кмс | 1:08.50 | I | 1:13.50 | II | 1:22.00 | III | 1:33.00 | I юн | 1:45.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ГУРЕЙКОВА
Марія
| 05
| Харківська (o)
|
1:14.97
| II
|
| 1
|
|
4 |
ФІЛІПЕНКО
Поліна
| 06
| Одеська (o)
|
1:22.89
| III
|
| 2
| +7.92
|
5 |
РАЄВА
Тетяна
| 07
| Сумська (o)
|
1:27.59
| III
|
| 3
| +12.62
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ТКАЧЕНКО
Злата
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
1:19.50
| II
|
| 3
| +2.34
|
2 |
ЩЕРБИНА
Катерина
| 05
| Миколаївська (o)
|
1:27.78
| III
|
| 7
| +10.62
|
3 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська (o)
|
1:27.24
| III
|
| 5
| +10.08
|
4 |
КАШИРІНА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
1:19.04
| II
|
| 2
| +1.88
|
5 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
| 05
| Харківська (o)
|
1:17.16
| II
|
| 1
|
|
6 |
САВЧУК
Оксана
| 05
| Львівська (o)
|
1:25.36
| III
|
| 4
| +8.20
|
7 |
ПОЙДА
Анастасія
| 06
| Черкаська (o)
|
1:27.70
| III
|
| 6
| +10.54
|
8 |
ФІЛІПЧУК
Даря
| 06
| Одеська (o)
|
1:32.25
| III
|
| 8
| +15.09
|
|
| Заплив 3
1 |
САВЧУК
Поліна
| 07
| Рівненська (o)
|
1:20.26
| II
|
| 5
| +4.38
|
2 |
ПЕРЕПЕЛЯТНИК
Мирослава
| 06
| Донецька (o)
|
1:17.51
| II
|
| 2
| +1.63
|
3 |
БУРАЧОК
Вікторія
| 07
| Чернівецька (o)
|
1:18.57
| II
|
| 4
| +2.69
|
4 |
ЩЕРБАКОВА
Єлізавєта
| 06
| Київська (o)
|
1:15.88
| II
|
| 1
|
|
5 |
ХЛИСТУН
Поліна
| 06
| Полтавська (o)
|
1:18.45
| II
|
| 3
| +2.57
|
6 |
РОБЕЙКО
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
1:24.69
| III
|
| 8
| +8.81
|
7 |
ІВАНОВА
Аліна
| 06
| Кіровоградська (o)
|
1:22.04
| III
|
| 7
| +6.16
|
8 |
КОВАЛЬ
Софія
| 05
| Закарпатська (o)
|
1:21.67
| II
|
| 6
| +5.79
|
|
| Заплив 4
1 |
ЛІПЕЦЬКА
Анастасія
| 06
| Рівненська (o)
|
1:14.64
| II
|
| 7
| +6.50
|
2 |
ЛАКТІНА
Маргарита
| 05
| Запорізька (o)
|
1:12.29
| I
|
| 5
| +4.15
|
3 |
ІЛЬНИЦЬКА
Христина
| 05
| Київська (o)
|
1:11.36
| I
|
| 4
| +3.22
|
4 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
1:08.14
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:10.48
| I
|
| 2
| +2.34
|
6 |
ПОГОНИШЕВА
Дарья
| 06
| Запорізька (o)
|
1:12.57
| I
|
| 6
| +4.43
|
7 |
КРИНЮК
Марія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:11.35
| I
|
| 3
| +3.21
|
8 |
ЛЕБЕДЬ
Вікторія
| 07
| Волинська (o)
|
1:17.13
| II
|
| 8
| +8.99
|
|
|
100 м батерфляй - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:51.10 | Андрій Сердінов | | 11.08.2008 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Андрій Хлопцов | | 01.05.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Юнацький Рекорд України | 0:52.73 | Ігор Трояновський | | 09.10.2018 | ІІІ Юнацькі Олімпійські Ігри |
| Вище досягнення України | 0:57.14 | Ілля Підвальний | | 04.12.2012 | Кубок України |
|
Розряди | мс | 57.50 | кмс | 1:01.00 | I | 1:06.00 | II | 1:13.00 | III | 1:23.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ФЕДОРОВ
Вадим
| 05
| Кіровоградська (o)
|
1:07.63
| II
|
| 1
|
|
2 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська (o)
|
1:10.25
| II
|
| 3
| +2.62
|
3 |
БІЛЕЦЬКИЙ
Ілля
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:09.44
| II
|
| 2
| +1.81
|
4 |
ЄВЧЕНКО
Дімітрій
| 04
| Вінницька (o)
|
1:18.85
| III
|
| 8
| +11.22
|
5 |
ШПАК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
1:10.74
| II
|
| 4
| +3.11
|
6 |
ТИРПАК
Василь
| 04
| Закарпатська (o)
|
1:14.48
| III
|
| 5
| +6.85
|
7 |
САХАРУК
Олексій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
1:16.23
| III
|
| 7
| +8.60
|
8 |
ЮРЧИК
Дмитрій
| 04
| Рівненська (o)
|
1:14.55
| III
|
| 6
| +6.92
|
|
| Заплив 2
1 |
ПИЛИП
Сергій
| 01
| Закарпатська (o)
|
58.59
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
БАБІЧЕНКО
Микита
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
1:00.67
| кмс
|
| 2
| +2.08
|
3 |
ЛЬВУТІН
Лев
| 07
| Запорізька (o)
|
1:15.45
| III
|
| 7
| +16.86
|
4 |
ІВАНОВ
Денис
| 04
| Кіровоградська (o)
|
1:11.57
| II
|
| 5
| +12.98
|
5 |
ВЄРЄМІЄВ
Максім
| 05
| Київська (o)
|
1:15.63
| III
|
| 8
| +17.04
|
6 |
МЕЛЬНИК
Артем
| 05
| Одеська (o)
|
1:12.90
| II
|
| 6
| +14.31
|
7 |
ГОСПОДАРІК
Марк
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
1:01.97
| I
|
| 3
| +3.38
|
8 |
ЗІНКОВСЬКИЙ
Нестор
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
1:09.24
| II
|
| 4
| +10.65
|
|
| Заплив 3
1 |
ЯЦКАР
Мартін
| 04
| Одеська (o)
|
1:14.44
| III
|
| 6
| +7.79
|
2 |
ВЕРІСОВ
Гліб
| 04
| Донецька (o)
|
1:11.57
| II
|
| 5
| +4.92
|
3 |
ГРОМОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
4 |
КОЦУР
Ігор
| 05
| Київська (o)
|
1:10.76
| II
|
| 3
| +4.11
|
5 |
ЖИЛЕНКО
Єгор
| 05
| Полтавська (o)
|
1:06.65
| II
|
| 1
|
|
6 |
ГАВРИЛЮК
Володимир
| 06
| Рівненська (o)
|
1:11.31
| II
|
| 4
| +4.66
|
7 |
КАМАРДІН
Арсеній
| 06
| Запорізька (o)
|
1:16.27
| III
|
| 7
| +9.62
|
8 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
1:08.36
| II
|
| 2
| +1.71
|
|
| Заплив 4
1 |
МАКОВІЙЧУК
Владислав
| 05
| Чернівецька (o)
|
1:08.50
| II
|
| 4
| +1.97
|
2 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська (o)
|
1:07.95
| II
|
| 3
| +1.42
|
3 |
ПОНОМАРЕНКО
Нікіта
| 04
| Донецька (o)
|
1:07.47
| II
|
| 2
| +0.94
|
4 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
1:06.53
| II
|
| 1
|
|
5 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
1:10.54
| II
|
| 8
| +4.01
|
6 |
КОРОТИЧ
Гліб
| 05
| Полтавська (o)
|
1:08.82
| II
|
| 5
| +2.29
|
7 |
ГАВРИШ
Володимир
| 05
| Київ (o)
|
1:08.85
| II
|
| 6
| +2.32
|
8 |
СЄРКОВ
Данило
| 04
| Волинська (o)
|
1:08.86
| II
|
| 7
| +2.33
|
|
| Заплив 5
1 |
БЕРЕЗОВСЬКИЙ
Влад
| 04
| Київська (o)
|
1:07.25
| II
|
| 7
| +3.14
|
2 |
ШПЕТНИЙ
Володимир
| 05
| Дніпропетровська (o)
| Д/К
|
|
| 2
|
|
3 |
СОБОЛЄВ
Єгор
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:05.37
| I
|
| 4
| +1.26
|
4 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
| 04
| Київська (o)
|
1:05.35
| I
|
| 3
| +1.24
|
5 |
ЗАСЯДЬКО
Нікіта
| 05
| Харківська (o)
|
1:06.23
| II
|
| 6
| +2.12
|
6 |
КОШЕВАТСЬКИЙ
Вячеслав
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:04.11
| I
|
| 1
|
|
7 |
ТОМАК
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
1:07.47
| II
|
| 8
| +3.36
|
8 |
ПЕДЬКО
Дмитро
| 04
| Черкаська (o)
|
1:05.83
| I
|
| 5
| +1.72
|
|
| Заплив 6
1 |
КУЗНЄЦОВ
Єлисей
| 04
| Одеська (o)
|
1:07.34
| II
|
| 7
| +4.32
|
2 |
КОННІКОВ
Владислав
| 04
| Одеська (o)
|
1:05.49
| I
|
| 5
| +2.47
|
3 |
БЕНДЮЖЕНКО
Михайло
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:03.56
| I
|
| 2
| +0.54
|
4 |
ДРИЖОВ
Данііл
| 04
| Сумська (o)
|
1:03.02
| I
|
| 1
|
|
5 |
ПЕТРУШИН
Віктор
| 04
| Рівненська (o)
|
1:08.21
| II
|
| 8
| +5.19
|
6 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
1:05.63
| I
|
| 6
| +2.61
|
7 |
ЗАЙЦЕВ
Максим
| 04
| Київ (o)
|
1:04.63
| I
|
| 4
| +1.61
|
8 |
МАЗУР
Олександр
| 04
| Київ (o)
|
1:04.07
| I
|
| 3
| +1.05
|
|
| Заплив 7
1 |
ЛОГВИНОВ
Данііл
| 04
| Харківська (o)
|
1:03.39
| I
|
| 5
| +3.08
|
2 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| 04
| Запорізька (o)
|
1:00.31
| кмс
|
| 1
|
|
3 |
КОЧУ
Антон
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
1:03.53
| I
|
| 6
| +3.22
|
4 |
СОКИРКА
Богдан
| 04
| Київська (o)
|
1:02.13
| I
|
| 3
| +1.82
|
5 |
СТУПАК
Артем
| 04
| Київ (o)
|
1:01.20
| I
|
| 2
| +0.89
|
6 |
КУЗНЄЦОВ
Микита
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
1:02.74
| I
|
| 4
| +2.43
|
7 |
КОВАЛЬОВ
Арсеній
| 04
| Київська (o)
|
1:04.50
| I
|
| 7
| +4.19
|
8 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
|
1:06.06
| II
|
| 8
| +5.75
|
|
|
400 м комплексне плавання - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:33.59 | Яна Клочкова | | 16.09.2000 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 4:38.14 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:38.14 | Яна Клочкова | | 26.07.1999 | Чемпіонат Європи |
| Вище досягнення України | 4:43.79 | Яна Клочкова | | 31.07.1997 | Чемпіонат Європи (юн) |
|
Розряди | мс | 5:09.00 | кмс | 5:26.00 | I | 5:51.00 | II | 6:31.00 | III | 7:22.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ДВОРАК
Вероніка
| 05
| Рівненська (o)
|
6:05.65
| II
|
| 2
| +0.35
|
4 |
ЛОБАНОВСЬКА
Ніка
| 05
| Харківська (o)
|
6:05.30
| II
|
| 1
|
|
5 |
КОТЕНКО
Марія
| 06
| Київська (o)
|
6:21.61
| II
|
| 3
| +16.31
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
6:03.21
| II
|
| 5
| +16.21
|
3 |
ОЛІЙНИК
Аліна
| 05
| Волинська (o)
|
5:56.82
| II
|
| 4
| +9.82
|
4 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
| 06
| Рівненська (o)
|
5:47.00
| I
|
| 1
|
|
5 |
ЖЕЖЕРА
Єлизавета
| 05
| Донецька (o)
|
5:56.64
| II
|
| 3
| +9.64
|
6 |
БІСЛІМАКІ
Марина
| 05
| Одеська (o)
|
5:56.27
| II
|
| 2
| +9.27
|
7 |
ЛЕФТЕР
Валерія
| 05
| Одеська (o)
| Д/К
|
|
| 6
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 3
1 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
5:49.17
| I
|
| 7
| +23.68
|
2 |
МУЛІК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:38.37
| I
|
| 5
| +12.88
|
3 |
БЕКАЛО
Анастасія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:32.44
| I
|
| 4
| +6.95
|
4 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
5:28.95
| I
|
| 2
| +3.46
|
5 |
СТАДНИЦЬКА
Ксенія
| 05
| Львівська (o)
|
5:29.16
| I
|
| 3
| +3.67
|
6 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
5:25.49
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
ШАХРАЙ
Олена
| 06
| Чернівецька (o)
|
5:56.25
| II
|
| 8
| +30.76
|
8 |
ТЮТЮННИК
Софія
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
5:42.01
| I
|
| 6
| +16.52
|
|
|
400 м комплексне плавання - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 4:15.64 | Максим Шемберев | | 18.08.2011 | Чемпіонат світу (юн) |
| Юніорський Рекорд України | 4:15.64 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:20.46 | Максим Шемберев | | 18.07.2010 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 4:32.18 | Георгій Лукашев | | 22.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
|
Розряди | мсмк | 4:14.79 | мс | 4:42.00 | кмс | 4:58.00 | I | 5:21.00 | II | 5:57.00 | III | 6:43.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ТИСЯЧНИЙ
Нікіта
| 05
| Одеська (o)
|
5:50.54
| II
|
| 6
| +31.71
|
3 |
ФЕДОРЧЕНКО
Кирило
| 06
| Донецька (o)
|
5:47.60
| II
|
| 5
| +28.77
|
4 |
КУЯВА
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
5:20.79
| I
|
| 2
| +1.96
|
5 |
ХОХЛОВ
Богдан
| 04
| Донецька (o)
| Д/К
|
|
| 3
|
|
6 |
ГАЛЬПЕРІН
Максим
| 05
| Одеська (o)
|
5:18.83
| I
|
| 1
|
|
7 |
КРИСТОПЧУК
Тарас
| 04
| Рівненська (o)
| Д/К
|
|
| 4
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
БАБЕНКО
Степан
| 05
| Київська (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
2 |
БОРОДАВКО
Павло
| 05
| Рівненська (o)
|
5:50.57
| II
|
| 6
| +21.73
|
3 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
| 06
| Донецька (o)
|
5:50.59
| II
|
| 7
| +21.75
|
4 |
МАТЯШ
Єгор
| 05
| Донецька (o)
|
5:28.84
| II
|
| 1
|
|
5 |
ЛІТВІНЧУК
Захар
| 05
| Рівненська (o)
|
5:35.15
| II
|
| 3
| +6.31
|
6 |
ЗВАНЕЦЬКИЙ
Максим
| 05
| Чернівецька (o)
|
5:30.80
| II
|
| 2
| +1.96
|
7 |
МОСКАЛЕНКО
Максим
| 04
| Житомирська (o)
|
5:40.03
| II
|
| 4
| +11.19
|
8 |
ШАБЛОВСЬКИЙ
Костянтин
| 06
| Запорізька (o)
|
5:40.84
| II
|
| 5
| +12.00
|
|
| Заплив 3
1 |
КОНДРАТЮК
Юрій
| 04
| Волинська (o)
|
5:19.28
| I
|
| 2
| +5.72
|
2 |
ОНИЩЕНКО
Денис
| 04
| Харківська (o)
|
5:20.89
| I
|
| 3
| +7.33
|
3 |
УНУКОВИЧ
Володимир
| 05
| Донецька (o)
|
5:13.56
| I
|
| 1
|
|
4 |
ПРОЦЕНКО
Максим
| 05
| Харківська (o)
|
5:26.60
| II
|
| 5
| +13.04
|
5 |
РУДМАН
Борис
| 05
| Харківська (o)
|
5:22.74
| II
|
| 4
| +9.18
|
6 |
СОЛТИСЮК
Дмитро
| 04
| Волинська (o)
|
5:32.22
| II
|
| 7
| +18.66
|
7 |
ПЛАТОНОВ
Євгеній
| 06
| Рівненська (o)
|
5:28.45
| II
|
| 6
| +14.89
|
8 |
ЧМИХАЛО
Тимофій
| 06
| Донецька (o)
|
5:32.46
| II
|
| 8
| +18.90
|
|
| Заплив 4
1 |
УСОВ
Марат
| 05
| Київ (o)
|
5:07.84
| I
|
| 4
| +7.38
|
2 |
РИМАРЕНКО
Данило
| 04
| Київська (o)
|
5:06.72
| I
|
| 3
| +6.26
|
3 |
ГЕРАЩЕНКО
Назар
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
5:00.46
| I
|
| 1
|
|
4 |
КОРЖ
Дмитрій
| 04
| Київ (o)
| Д/К
|
|
| 8
|
|
5 |
ЧОБАНЯН
Данило
| 04
| Донецька (o)
|
5:01.11
| I
|
| 2
| +0.65
|
6 |
ШАРАПІН
Платон
| 04
| Київ (o)
|
5:21.57
| II
|
| 6
| +21.11
|
7 |
ХАДЖИНОВ
Олександр
| 05
| Донецька (o)
|
5:12.51
| I
|
| 5
| +12.05
|
8 |
ПОДГОРНИЙ
Ілля
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
5:22.77
| II
|
| 7
| +22.31
|
|
|
200 м на спині - дівчата |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:07.48 | Дарина Зевіна | | 17.05.2016 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 2:07.82 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:07.82 | Дарина Зевіна | | 29.07.2011 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 2:10.08 | Дарина Зевіна | | 08.07.2009 | Чемпіонат Європи (юн) |
|
Розряди | мс | 2:23.50 | кмс | 2:32.50 | I | 2:43.00 | II | 3:01.50 | III | 3:25.00 | I юн | 4:01.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
ЛЕВІНА
Лілія
| 06
| Харківська (o)
|
2:55.27
| II
|
| 3
| +9.83
|
3 |
ЛІЖЕВСЬКА
Олександра
| 05
| Львівська (o)
|
3:02.80
| III
|
| 4
| +17.36
|
4 |
КАРАСІЙЧУК
Єлизавет
| 05
| Волинська (o)
|
2:51.59
| II
|
| 2
| +6.15
|
5 |
АЛЕШКЕВИЧ
Єлизавета
| 05
| Донецька (o)
|
2:45.44
| II
|
| 1
|
|
6 |
РАЄВА
Тетяна
| 07
| Сумська (o)
|
3:13.53
| III
|
| 5
| +28.09
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
НАУМКО
Вероніка
| 07
| Сумська (o)
|
3:07.41
| III
|
| 8
| +13.47
|
2 |
СІРАНТ
Анна
| 05
| Київська (o)
|
2:53.94
| II
|
| 1
|
|
3 |
БЕЗКОРОВАЙНА
Роксолана
| 05
| Тернопільська (o)
|
2:55.05
| II
|
| 2
| +1.11
|
4 |
ГЛУЩЕНКО
Варвара
| 08
| Рівненська (o)
|
3:01.59
| III
|
| 5
| +7.65
|
5 |
ГОЛДА
Анастасія
| 05
| Сумська (o)
|
3:03.96
| III
|
| 7
| +10.02
|
6 |
ЧИЧУК
Софія
| 06
| Рівненська (o)
|
2:58.28
| II
|
| 4
| +4.34
|
7 |
ПОЛІЩУК
Валерія
| 06
| Кіровоградська (o)
|
3:03.12
| III
|
| 6
| +9.18
|
8 |
КОВАЛЕНКО
Вікторія
| 05
| Запорізька (o)
|
2:55.19
| II
|
| 3
| +1.25
|
|
| Заплив 3
1 |
СКИДАН
Іванна
| 06
| Одеська (o)
|
2:51.80
| II
|
| 4
| +9.49
|
2 |
ХОМЕНКО
Анастасія
| 06
| Житомирська (o)
|
2:53.19
| II
|
| 6
| +10.88
|
3 |
ПАВЛУНЬ
Дарина
| 06
| Рівненська (o)
|
2:47.93
| II
|
| 3
| +5.62
|
4 |
ШИЯН
Поліна
| 07
| Київ (o)
|
2:42.51
| I
|
| 2
| +0.20
|
5 |
ЖИТАРЮК
Валерія
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:42.31
| I
|
| 1
|
|
6 |
ГОРЄВА
Ксенія
| 05
| Харківська (o)
|
2:53.10
| II
|
| 5
| +10.79
|
7 |
КОЛОМОЄЦЬ
Олександра
| 06
| Донецька (o)
|
2:54.34
| II
|
| 7
| +12.03
|
8 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Марія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:56.99
| II
|
| 8
| +14.68
|
|
| Заплив 4
1 |
ГІРАК
Анна
| 05
| Львівська (o)
|
2:53.15
| II
|
| 8
| +15.12
|
2 |
МАРТИНОВА
Альона
| 07
| Донецька (o)
|
2:39.24
| I
|
| 2
| +1.21
|
3 |
КАРАНІКОЛОВА
Катерина
| 06
| Одеська (o)
|
2:38.03
| I
|
| 1
|
|
4 |
МІЩАК
Софія
| 05
| Рівненська (o)
|
2:46.26
| II
|
| 4
| +8.23
|
5 |
КОЖЕМЯКА
Ірина
| 05
| Київська (o)
|
2:46.08
| II
|
| 3
| +8.05
|
6 |
МОМОТ
Софія
| 06
| Полтавська (o)
|
2:47.08
| II
|
| 6
| +9.05
|
7 |
КОРОЛЬОВА
Катерина
| 06
| Херсонська (o)
|
2:52.89
| II
|
| 7
| +14.86
|
8 |
НІКІША
Поліна
| 06
| Дніпропетровська (o)
|
2:46.34
| II
|
| 5
| +8.31
|
|
| Заплив 5
1 |
МАЗНИЦЬКА
Дарина
| 05
| Рівненська (o)
|
2:39.34
| I
|
| 3
| +5.79
|
2 |
ХАЦАРЕВИЧ
Валерія
| 06
| Запорізька (o)
|
2:41.40
| I
|
| 6
| +7.85
|
3 |
СИРОТА
Тетяна
| 05
| Волинська (o)
|
2:40.08
| I
|
| 4
| +6.53
|
4 |
ШАРАФУТДІНОВА
Ніка
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:33.55
| I
|
| 1
|
|
5 |
ДОЛАВРУК
Яна
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
2:34.20
| I
|
| 2
| +0.65
|
6 |
ПРОТОКОВСЬКА
Діана Марія
| 06
| Тернопільська (o)
|
2:41.40
| I
|
| 6
| +7.85
|
7 |
СМОЛЯК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:44.91
| II
|
| 8
| +11.36
|
8 |
ІВАНОВА
Аліна
| 06
| Кіровоградська (o)
|
2:40.32
| I
|
| 5
| +6.77
|
|
|
200 м на спині - юнаки |
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
| Заплив 1
1 |
ШЕВЧЕНКО
Даніїл
| 06
| Рівненська (o)
|
2:39.70
| II
|
| 4
| +14.04
|
2 |
РЕВЕНКО
Артем
| 05
| Одеська (o)
|
2:43.27
| II
|
| 6
| +17.61
|
3 |
ТУЛУПОВ
Володимир
| 04
| Запорізька (o)
|
2:25.66
| I
|
| 1
|
|
4 |
ВОЛОШОК
Максим
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:28.73
| II
|
| 2
| +3.07
|
5 |
ГЛУЩЕНКО
Андрій
| 06
| Донецька (o)
|
2:47.43
| III
|
| 7
| +21.77
|
6 |
ДОРОШЕНКО
Юрій
| 05
| Київська (o)
|
2:34.14
| II
|
| 3
| +8.48
|
7 |
РУБЛЬОВ
Ян
| 07
| Рівненська (o)
|
2:42.19
| II
|
| 5
| +16.53
|
8 |
БЕСАРАБ
Олег
| 06
| Чернівецька (o)
|
2:52.25
| III
|
| 8
| +26.59
|
|
| Заплив 2
1 |
СЕМЕНКО
Євгеній
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:16.68
| кмс
|
| 1
|
|
2 |
МАЛИНОВСЬКИЙ
Олексій
| 05
| Рівненська (o)
|
2:34.74
| II
|
| 2
| +18.06
|
3 |
ЗАБОЛІТНИЙ
Максим
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
2:38.28
| II
|
| 6
| +21.60
|
4 |
НЕЧИДЮК
Максим
| 06
| Рівненська (o)
|
2:36.33
| II
|
| 5
| +19.65
|
5 |
СЕМИДЄТНОВ
Віктор
| 04
| Одеська (o)
|
2:35.40
| II
|
| 3
| +18.72
|
6 |
ОНИЩУК
Владислав
| 04
| Івано-Франківська (o)
|
2:40.28
| II
|
| 7
| +23.60
|
7 |
КОНДРАТОВ
Денис
| 06
| Запорізька (o)
|
2:46.87
| III
|
| 8
| +30.19
|
8 |
АНДРОС
Ігор
| 04
| Запорізька (o)
|
2:35.77
| II
|
| 4
| +19.09
|
|
| Заплив 3
1 |
ТИШКОВЕЦЬ
Станіслав
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:36.46
| II
|
| 7
| +13.70
|
2 |
ГНАТЮК
Даніїл
| 06
| Донецька (o)
|
2:34.79
| II
|
| 6
| +12.03
|
3 |
САЛЕГ
Абдурахман
| 04
| Тернопільська (o)
|
2:22.76
| I
|
| 1
|
|
4 |
КОТЕНКО
Микола
| 07
| Дніпропетровська (o)
|
2:30.02
| II
|
| 2
| +7.26
|
5 |
ДЕНІСОВ
Максим
| 04
| Донецька (o)
|
2:36.71
| II
|
| 8
| +13.95
|
6 |
РЕШЕТЦОВ
Артем
| 06
| Кіровоградська (o)
|
2:34.75
| II
|
| 5
| +11.99
|
7 |
ЛЮБАРЩУК
Владислав
| 04
| Запорізька (o)
|
2:34.03
| II
|
| 4
| +11.27
|
8 |
ТАРАС
Олег
| 04
| Львівська (o)
|
2:33.74
| II
|
| 3
| +10.98
|
|
| Заплив 4
1 |
ПОЛОЦЬКИЙ
Андрій
| 06
| Рівненська (o)
|
2:32.27
| II
|
| 7
| +9.27
|
2 |
КОРСУН
Дмитро
| 05
| Харківська (o)
|
2:30.31
| II
|
| 5
| +7.31
|
3 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
2:28.71
| II
|
| 4
| +5.71
|
4 |
ПІНЧУК
Олександр
| 05
| Волинська (o)
|
2:24.53
| I
|
| 3
| +1.53
|
5 |
ТСУДЖІ
Юусуке
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:23.00
| I
|
| 1
|
|
6 |
КУЗНЕЦОВ
Станіслав
| 04
| Волинська (o)
|
2:30.37
| II
|
| 6
| +7.37
|
7 |
КРАЛЯ
Павло
| 04
| Рівненська (o)
|
2:24.49
| I
|
| 2
| +1.49
|
8 |
ПОВОЛОЦЬКИЙ
Матвій
| 05
| Київська (o)
|
2:36.68
| II
|
| 8
| +13.68
|
|
| Заплив 5
1 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| 04
| Київська (o)
|
2:26.42
| I
|
| 8
| +7.51
|
2 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
|
2:24.43
| I
|
| 6
| +5.52
|
3 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:20.61
| I
|
| 4
| +1.70
|
4 |
СУЛІМА
Юрій
| 04
| Полтавська (o)
|
2:25.00
| I
|
| 7
| +6.09
|
5 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:19.39
| I
|
| 2
| +0.48
|
6 |
ГРАБАРОВ
Олексій
| 05
| Одеська (o)
|
2:18.91
| I
|
| 1
|
|
7 |
ЗИЗА
Денис
| 04
| Волинська (o)
|
2:23.95
| I
|
| 5
| +5.04
|
8 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (o)
|
2:20.33
| I
|
| 3
| +1.42
|
|
|
4x100 м комбінована - змішана |
|
Рекорди
| Рекорд України | 3:54.88 | Стандартний час | | | |
| Юніорський Рекорд України | 4:05.80 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 4:08.13 | Збірна Харківської обл. | | 16.03.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 4:16.98 | Збірна Київської обл. | | 08.12.2017 | Чемпіонат України (юнаки) |
|
|
|
| Заплив 1
1 |
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Черкаська
|
5:07.62
|
|
| 6
| +15.67
|
|
Мікіш
Анна
,
Клименко
Софія
,
Педько
Дмитро
,
Бурхан
Євгеній
|
2 |
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Волинська
|
4:51.95
|
|
| 1
|
|
|
Олійник
Аліна
,
Дацюк
Андрій
,
Лебедь
Вікторія
,
Сєрков
Данило
|
3 |
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Житомирська
|
4:53.62
|
|
| 2
| +1.67
|
|
Хоменко
Анастасія
,
Лісовець
Володимир
,
Багров
Дмитро
,
Криворучко
Олександра
|
4 |
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Івано-Франківська
|
4:56.98
|
|
| 3
| +5.03
|
|
Онищук
Владислав
,
Сенчій
Ксенія
,
Зінковський
Нестор
,
Данилейко
Анастасія
|
5 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Київська (2 к)
|
5:03.54
|
|
| 4
| +11.59
|
|
Поволоцький
Матвій
,
Клись
Максим
,
Михальченко
Валерія
,
Обараз
Наталія
|
6 |
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Вінницька
|
5:16.53
|
|
| 7
| +24.58
|
|
Белебеєва
Маргарита
,
Бірець
Костянтин
,
Євченко
Дімітрій
,
Лебедєва
Аліна
|
7 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [15]
| Одеська (2 к)
|
5:07.03
|
|
| 5
| +15.08
|
|
Безродна
Поліна
,
Філіпенко
Поліна
,
Яцкар
Мартін
,
Мельник
Артем
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 2
1 |
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Закарпатська
| Д/К
|
|
| 8
|
|
|
Тирпак
Василь
,
Сойма
Ольга
,
Коваль
Софія
,
Ковач
Ілля
|
2 |
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Миколаївська
|
4:50.20
|
|
| 3
| +5.75
|
|
Юсько
Єлизавета
,
Іванов
Андрій
,
Баранюк
Владислав
,
Воробйова
Ксенія
|
3 |
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Рівненська
|
4:46.50
|
|
| 2
| +2.05
|
|
Мазницька
Дарина
,
Петрушин
Віктор
,
Ліпецька
Анастасія
,
Жовтко
Юрій
|
4 |
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Київська
|
4:44.45
|
|
| 1
|
|
|
Бориславський
Іван
,
Лукяненко
Іванна
,
Сокирка
Богдан
,
Івасик
Яна
|
5 |
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Донецька
|
4:51.75
|
|
| 5
| +7.30
|
|
Мартинова
Альона
,
Євдокімов
Олексій
,
Хаджинов
Олександр
,
Жежера
Єлизавета
|
6 |
М. КИЇВ (2 К)
| [14]
| Київ (2 к)
|
4:51.16
|
|
| 4
| +6.71
|
|
Шиян
Поліна
,
Шабанов
Антон
,
Гавриш
Володимир
,
Спичка
Олена
|
7 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 К)
| [14]
| Харківська (2 к)
|
4:54.47
|
|
| 6
| +10.02
|
|
Корсун
Дмитро
,
Марченко
Марина
,
Засядько
Нікіта
,
Лобановська
Ніка
|
8 |
СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Сумська
| Д/К
|
|
| 7
|
|
|
Голда
Анастасія
,
Іванов
Іван
,
Дрижов
Данііл
,
Василенко
Дарья
|
|
| Заплив 3
1 |
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Одеська
|
4:40.81
|
|
| 6
| +14.05
|
|
Грабаров
Олексій
,
Швець
Денис
,
Караніколова
Катерина
,
Згурська
Марія
|
2 |
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Запорізька
|
4:37.94
|
|
| 5
| +11.18
|
|
Любарщук
Владислав
,
Поваляєв
Тимур
,
Лактіна
Маргарита
,
Чубир
Ангеліна
|
3 |
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Харківська
|
4:30.02
|
|
| 2
| +3.26
|
|
Токарєв
Нікіта
,
Власов
Олександр
,
Гурейкова
Марія
,
Стецуріна
Євгенія
|
4 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ
| [15]
| Дніпропетровська
|
4:26.76
|
|
| 1
|
|
|
Шарафутдінова
Ніка
,
Кизименко
Давід
,
Ткаченко
Аліна
,
Ольховік
Ян
|
5 |
М. КИЇВ
| [15]
| Київ
|
4:41.55
|
|
| 7
| +14.79
|
|
Троханчук
Максим
,
Біличенко
Євгенія
,
Мазур
Олександр
,
Котелянець
Ольга
|
6 |
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ (2 К)
| [15]
| Дніпропетровська (2 к)
|
4:37.21
|
|
| 3
| +10.45
|
|
Смоляк
Олександра
,
Логвінов
Олександр
,
Кошеватський
Вячеслав
,
Шишка
Софія
|
7 |
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Львівська
|
4:47.50
|
|
| 8
| +20.74
|
|
Жеребецький
Юліан
,
Стадницька
Ксенія
,
Тумоян
Кирил
,
Городня
Марія
|
8 |
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
| [15]
| Полтавська
|
4:37.61
|
|
| 4
| +10.85
|
|
Суліма
Юрій
,
Дьяченко
Марія
,
Жиленко
Єгор
,
Дяченко
Олена
|
|
|