| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | | |||||||||
Чемпіонат України з плавання серед юнаків | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
* Last updated: 2024-03-28 18:51:29 *
!!! НЕОФІЦІЙНА КОМАНДНА ПЕРШІСТЬ !!!
Група 1
# | Команда | Код | Залікові місця | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | |||
1 | Дніпропетровська | 5 | 4 4x100 комб Д 4x100 комб Ю 4x100 комб зм 4x100 в/с Ю | 2 4x100 в/с зм 4x100 в/с Д | ||||||||||
2 | Харківська | 20 | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Д 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с Д | |||||||
3 | Запорізька | 9 | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Ю | 2 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | ||||||||
4 | Київ | 26 | 1 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 комб зм | ||||||
5 | Київська | 11 | 1 4x100 в/с Д | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с зм | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 4x100 комб зм | ||||||||
6 | Одеська | 15 | 1 4x100 комб Ю | 2 4x100 комб зм 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | ||||||||
7 | Рівненська | 17 | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Д | ||||||||
8 | Донецька | 6 | 2 4x100 в/с Д 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 2 4x100 комб Д 4x100 комб Ю | |||||||||
9 | Львівська | 13 | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с Ю |
Група 2
# | Команда | Код | Залікові місця | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | |||
1 | Дніпропетровська (2 к) | 30 | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 2 4x100 в/с зм 4x100 в/с Ю | ||||||||
2 | Полтавська | 16 | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 комб Ю | 2 4x100 в/с Д 4x100 в/с Ю | |||||||
3 | Волинська | 3 | 1 4x100 комб Ю | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с Д | |||||||||
4 | Київ (2 к) | 33 | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 комб зм | ||||||||
5 | Харківська (2 к) | 34 | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с Ю | ||||||||||
6 | Київська (2 к) | 28 | 1 4x100 в/с Д | |||||||||||
7 | Миколаївська | 14 | 1 4x100 комб зм | |||||||||||
8 | Івано-Франківська | 10 | 1 4x100 в/с зм | |||||||||||
9 | Тернопільська | 19 | 1 4x100 комб Ю | |||||||||||
Вінницька | 2 | |||||||||||||
Житомирська | 7 | |||||||||||||
Чернівецька | 25 | |||||||||||||
Запорізька (2 к) | 27 | |||||||||||||
Донецька (2 к) | 29 | |||||||||||||
Одеська (2 к) | 31 | |||||||||||||
Рівненська (2 к) | 32 |
Група 3
# | Команда | Код | Залікові місця | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | |||
1 | Сумська | 18 | 1 4x100 в/с зм | |||||||||||
Закарпатська | 8 | |||||||||||||
Кіровоградська | 12 | |||||||||||||
Херсонська | 21 | |||||||||||||
Черкаська | 23 | |||||||||||||
Чернігівська | 24 |