ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
100 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:56.96 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:57.96 | | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 |
| Харківська (o)
| | 56.66 |
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 |
| Київська (o)
| | 57.14 |
|
3 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 |
| Одеська (o)
| | 57.44 |
|
4 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 |
| Вінницька (o)
| | 58.05 |
|
5 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| К
| 01 |
| Дніпропетровська (o)
| | 59.12 |
|
6 |
КУСЬ
Олег
| К
| 02 |
| Київ (o)
| | 59.18 |
|
7 |
СЕМЕНОВ
Михайло
|
| 01 |
| Київська (o)
| | 59.26 |
|
8 |
МАНАКОВ
Артем
| К
| 03 |
| Київська (o)
| | 59.58 |
|
9 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 |
| Київська (o)
| | 59.63 |
|
10 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 |
| Тернопільська (o)
| | 59.98 |
|
11 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
|
| 02 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:00.23 |
|
12 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| Київ (o)
| | 1:00.42 |
|
13 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 |
| Одеська (o)
| | 1:00.53 |
|
14 |
СТАХІР
Олексій
|
| 02 |
| Волинська (o)
| | 1:00.80 |
|
15 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:02.06 |
|
16 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 |
| Волинська (o)
| | 1:02.16 |
|
17 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:02.28 |
|
18 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 |
| Рівненська (o)
| | 1:02.34 |
|
19 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| Р
| 04 |
| Харківська (o)
| | 1:02.51 |
|
20 |
ГРЕЧКО
Вадим
|
| 02 |
| Донецька (o)
| | 1:02.83 |
|
21 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| Р
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:03.06 |
|
22 |
ПЕТРОВ
Денис
| К
| 01 |
| Київ (o)
| | 1:03.22 |
|
23 |
ПІНЧУК
Олександр
| Р
| 05 |
| Волинська (o)
| | 1:03.42 |
|
24 |
ШУБА
Ростислав
|
| 02 |
| Миколаївська (o)
| | 1:03.60 |
|
25 |
АДАМОВИЧ
Данило
|
| 02 |
| Вінницька (o)
| | 1:03.78 |
|
26 |
ТАРАНУЩЕНКО
Артем
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:03.83 |
|
27 |
САРАКУЦА
Владислав
|
| 02 |
| Донецька (o)
| | 1:03.91 |
|
28 |
СУЛІМА
Юрій
| Р
| 04 |
| Полтавська (o)
| | 1:04.35 |
|
29 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| К
| 05 |
| Чернівецька (o)
| | 1:04.54 |
|
30 |
ТСУДЖІ
Юусуке
|
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:04.61 |
|
31 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 |
| Київська (o)
| | 1:04.72 |
|
32 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
|
| 01 |
| Хмельницька (o)
| | 1:04.81 |
|
33 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська (o)
| | 1:04.95 |
|
34 |
КИРИЛЕНКО
Богдан
|
| 03 |
| Хмельницька (o)
| | 1:05.21 |
|
35 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 |
| Львівська (o)
| | 1:05.47 |
|
36 |
ПИСАРЕВ
Алексій
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:05.54 |
|
37 |
КУЧЕРЕНКО
Олександр
|
| 03 |
| Тернопільська (o)
| | 1:05.70 |
|
38 |
МЕНЬШИКОВ
Павло
| К
| 03 |
| Одеська (o)
| | 1:05.89 |
|
39 |
ДОРОШЕНКО
Юрій
|
| 04 |
| Київська (o)
| | 1:05.90 |
|
40 |
САЛЕГ
Абдурахман
| Р
| 04 |
| Тернопільська (o)
| | 1:05.91 |
|
41 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 |
| Волинська (o)
| | 1:05.96 |
|
42 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 |
| Донецька (o)
| | 1:06.13 |
|
43 |
СЄРОСТАНОВ
Єгор
|
| 03 |
| Харківська (o)
| | 1:06.46 |
|
44 |
ПЯТНОЧКО
Влад
|
| 04 |
| Львівська (o)
| | 1:07.08 |
|
45 |
ЖУРБЕЙ
Максим
|
| 03 |
| Житомирська (o)
| | 1:07.49 |
|
46 |
МІЩУК
Станіслав
|
| 05 |
| Рівненська (o)
| | 1:08.77 |
|
47 |
ЯРОШЕНКО
Микита
|
| 03 |
| Полтавська (o)
| | 1:09.36 |
|
48 |
ЖОВТКО
Юрій
| К
| 05 |
| Рівненська (o)
| | 1:09.36 |
|
49 |
СИДОРЕНКО
Максим
|
| 03 |
| Полтавська (o)
| | 1:09.56 |
|
50 |
ВЛАСЕНКО
Данило
|
| 02 |
| Тернопільська (o)
| | 1:10.52 |
|
51 |
МУШКА
Богдан
|
| 03 |
| Закарпатська (o)
| | 1:10.77 |
|
52 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ
Ілля
|
| 04 |
| Волинська (o)
| | 1:12.16 |
|
53 |
ЛЬОТКОВСЬКИЙ
Максим
|
| 04 |
| Тернопільська (o)
| | 1:13.18 |
|
54 |
ІВЧЕНКО
Вадим
|
| 04 |
| Київ (o)
| | 1:13.75 |
|
55 |
МАКОВІЙЧУК
Ігор
|
| 03 |
| Чернівецька (o)
| | 1:16.01 |
|
56 |
ЖАХАНОВИЧ
Денис
|
| 03 |
| Вінницька (o)
| | 1:17.32 |
|
57 |
ГЛОВАЦЬКИЙ
Богдан
|
| 03 |
| Львівська (o)
| | N/T |
|
58 |
ПОДУНАЙ
Владислав
|
| 03 |
| Вінницька (o)
| | N/T |
|
59 |
ЗАХАРЧЕНКО
Денис
|
| 04 |
| Одеська (o)
| | N/T |
|
60 |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 |
| Дніпропетровська
| | N/T | П/К
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:56.96 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:57.96 | | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 |
| Київ (o)
| | 59.67 |
|
2 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 |
| Одеська (o)
| | 1:00.29 |
|
3 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| К
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:01.43 |
|
4 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 |
| Рівненська (o)
| | 1:01.55 |
|
5 |
ТОКАРЄВ
Нікіта
| Р
| 04 |
| Харківська (o)
| | 1:01.61 |
|
6 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| | 1:02.14 |
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 |
| Волинська (o)
| | 1:02.81 |
|
8 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 |
| Волинська (o)
| | 1:02.88 |
|
Рекорди
| Рекорд України | 0:55.00 | Дмитро Гурницький | | 21.04.2016 | Міжнародні змагання |
| Юніорський Рекорд України | 0:55.80 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:56.22 | Андрій Хлопцов | | 26.04.2014 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:56.59 | Андрій Хлопцов | | 16.07.2013 | ЄЮОФ | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:54.95 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:56.96 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:57.96 | | | | |
|
Розряди | мс | 59.50 | кмс | 1:03.00 | I | 1:08.00 | II | 1:15.00 | III | 1:25.00 | I юн | 1:35.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| О
| 02 |
| Київська (o)
| | 57.33 |
|
2 |
ФЕНЬ
Герман
| О
| 02 |
| Харківська (o)
| | 57.96 |
|
3 |
ХНИКІН
Віктор
|
| 01 |
| Вінницька (o)
| | 58.88 |
|
4 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| К
| 03 |
| Київська (o)
| | 59.07 |
|
5 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 |
| Одеська (o)
| | 59.19 |
|
6 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 |
| Тернопільська (o)
| | 59.20 |
|
7 |
СЕМЕНОВ
Михайло
|
| 01 |
| Київська (o)
| | 59.29 |
|
8 |
МАНАКОВ
Артем
| К
| 03 |
| Київська (o)
| | 59.48 |
|