100 м брас - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:09.06 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:11.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:12.13 | | | |
|
Розряди | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:13.08 |
|
2 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.88 |
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.89 |
|
4 |
ПАЛЬОХА
Христина
| К
| 04 | кмс
| Київ
| | 1:15.06 |
|
5 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| | 1:15.73 |
|
6 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:16.13 |
|
7 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:16.30 |
|
8 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 1:16.44 |
|
9 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| К
| 05 | кмс
| Донецька
| | 1:16.57 |
|
10 |
ІСАЙКОВА
Катерина
| К
| 02 | кмс
| Київ
| | 1:16.87 |
|
11 |
ГОНЧАРЕНКО
Аліна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 1:16.99 |
|
12 |
АНДРЕЄВА
Катерина
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 1:17.24 |
|
13 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Івано-Франківська
| | 1:17.90 |
|
14 |
КУЛЬПІНА
Марія
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 1:18.32 |
|
15 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:19.09 |
|
16 |
МАЛООК
Іванна
|
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:19.27 |
|
17 |
ЛАХНЕНКО
Вероніка
| К
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:20.00 |
|
18 |
ШВАБІЙ
Дарія
| К
| 03 | мс
| Київська
| | 1:20.31 |
|
19 |
ДВОРАК
Вероніка
|
| 05 | I
| Рівненська
| | 1:20.36 |
|
20 |
ДЕРЮГІНА
Анна
|
| 03 | кмс
| Запорізька
| | 1:20.82 |
|
21 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
|
| 06 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 1:21.02 |
|
22 |
СМОЛІНА
Дар'я | Р
| 06 | I
| Чернівецька
| | 1:21.13 |
|
23 |
МАХНО
Дарія
|
| 04 | кмс
| Кіровоградська
| | 1:21.77 |
|
24 |
КРИВОРУЧКО
Олександра
|
| 05 | I
| Житомирська
| | 1:21.88 |
|
25 |
ЯВІР
Юлія
|
| 04 | I
| Львівська
| | 1:21.96 |
|
26 |
БУТ
Софія
| К
| 04 | мс
| Київська
| | 1:23.27 |
|
27 |
ЛЕБЕДЄВА
Анна
|
| 04 | I
| Рівненська
| | 1:23.50 |
|
28 |
ВЕЛИЧКО
Лоліта
|
| 05 | I
| Миколаївська
| | 1:24.13 |
|
29 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Аріна
|
| 03 | I
| Київська
| | 1:24.95 |
|
30 | ЛУК'ЯНЕНКО
Іванна
|
| 05 | I
| Київська (2 к)
| | 1:25.07 |
|
31 |
МАКАРЕВИЧ
Діана
|
| 04 | кмс
| Волинська
| | 1:26.09 |
|
32 |
СЕНЧІЙ
Ксенія
|
| 06 | I
| Івано-Франківська
| | 1:26.17 |
|
33 |
КИРИЛЮК
Катерина
|
| 05 | I
| Тернопільська
| | 1:26.33 |
|
34 |
ТЮТЮННИК
Софія
|
| 05 | I
| Дніпропетровська
| | 1:26.52 |
|
35 |
ФІЩЕНКО
Дарья
|
| 07 | I
| Донецька (2 к.)
| | 1:27.14 |
|
36 |
ЗІНЧЕНКО
Олександра
|
| 03 | кмс
| Донецька
| | 1:27.33 |
|
37 |
ЦИКЛАУРІ
Поліна
|
| 07 | II
| Тернопільська
| | 1:28.35 |
|
38 |
ЧЕРНОУСОВА
Владислава
|
| 04 | I
| Донецька
| | 1:28.43 |
|
39 |
МАРТИШКО
Анастасія
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 1:30.33 |
|
40 |
ЛОБАЦЕВИЧ
Іванна
|
| 04 | I
| Волинська
| | 1:31.00 |
|
41 |
МІЩАК
Софія
|
| 05 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 1:32.72 |
|
42 |
НАУМКО
Вероніка
|
| 07 | II
| Сумська
| | 1:33.35 |
|
43 |
КАШИРІНА
Катерина
|
| 06 | II
| Одеська
| | N/T |
|
44 |
ХОМІНА
Анастасія
| К
| 02 | мс
| Одеська
| | N/T |
|
45 |
МАХНИК
Аніта
|
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | N/T | п/к
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:09.06 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:11.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:12.13 | | | |
|
Розряди | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
МАЛООК
Іванна
|
| 06 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 1:19.62 |
|
2 |
КУЛЬПІНА
Марія
|
| 04 | кмс
| Харківська
| | 1:20.59 |
|
3 |
СМОЛІНА
Дар'я | Р
| 06 | I
| Чернівецька
| | 1:20.63 |
|
4 |
ПАЛЬОХА
Христина
| К
| 04 | кмс
| Київ
| | 1:20.64 |
|
5 |
РАФАЛОВСЬКА
Оляна
|
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 1:20.65 |
|
6 |
КОНДРАТЮК
Вікторія
|
| 06 | I
| Рівненська (2 к.)
| | 1:20.67 |
|
7 |
СТЄКАЧОВА
Руслана
|
| 05 | I
| Запорізька
| | 1:20.87 |
|
8 |
МАХНО
Дарія
|
| 04 | кмс
| Кіровоградська
| | 1:20.98 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Юніорський Рекорд України | 1:06.67 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 1:06.67 | Вікторія Солнцева | 29.07.2013 | Чемпіонат світу |
| Вище досягнення України | 1:06.73 | Вікторія Солнцева | 20.05.2013 | Кубок України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 1:09.06 | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 1:11.13 | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 1:12.13 | | | |
|
Розряди | мс | 1:15.00 | кмс | 1:19.00 | I | 1:25.00 | II | 1:35.00 | III | 1:47.00 | I юн | 2:01.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ІСАЄВА
Каміла
| О
| 05 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:13.03 |
|
2 |
МЕДВЕДЄВА
Ольга
| К
| 05 | кмс
| Донецька
| | 1:13.95 |
|
3 |
ГОРЄЛОВА
Васіліса
| О
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 1:15.09 |
|
4 |
ХМЕЛЕВСЬКА
Надія
|
| 02 | кмс
| Полтавська
| | 1:15.37 |
|
5 |
АХМЕДОВА
Дана
| О
| 02 | мс
| Волинська
| | 1:15.60 |
|
6 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| | 1:16.35 |
|
7 |
ГАБЛЬОВСЬКА
Анастасія
|
| 04 | кмс
| Івано-Франківська
| | 1:16.43 |
|
8 |
БІЛИЧЕНКО
Євгенія
| Р
| 05 | кмс
| Київ
| | 1:18.71 |
|
|