ЗАЯВОЧНИЙ ПРОТОКОЛ
200 м батерфляй - дівчата |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
попередні запливи |
1 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:20.47 |
|
2 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 |
| Київ (o)
| | 2:20.81 |
|
3 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| К
| 04 |
| Рівненська (o)
| | 2:25.22 |
|
4 |
КЛИМЕНКО
Єлізавета
| К
| 03 |
| Київ (o)
| | 2:25.74 |
|
5 |
ГОРОДНЯ
Марія
| К
| 05 |
| Львівська (o)
| | 2:27.31 |
|
6 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:28.28 |
|
7 |
НАГОРНЮК
Христина
|
| 03 |
| Рівненська (o)
| | 2:30.51 |
|
8 |
САЄНКО
Ганна
| К
| 04 |
| Одеська (o)
| | 2:31.51 |
|
9 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:32.37 |
|
10 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 |
| Полтавська (o)
| | 2:32.38 |
|
11 |
ЯЛАНСЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:38.09 |
|
12 |
МУЛІК
Олександра
| Р
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:38.23 |
|
13 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 |
| Запорізька (o)
| | 2:40.06 |
|
14 |
СУХОВЕРХАЯ
Дарья
|
| 03 |
| Київ (o)
| | 2:40.16 |
|
15 |
ЛУКЯНЕНКО
Поліна
|
| 03 |
| Київська (o)
| | 2:40.66 |
|
16 |
ДЕРКАЧ
Єлизавета
|
| 03 |
| Рівненська (o)
| | 2:41.71 |
|
17 |
РОМАН
Марія
| Р
| 06 |
| Харківська (o)
| | 2:45.36 |
|
18 |
СУЛІМА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська (o)
| | 2:48.48 |
|
19 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Івано-Франківська (o)
| | 2:55.00 |
|
20 |
НЕКРАСОВА
Валерія
|
| 05 |
| Київ (o)
| | 2:55.32 |
|
21 |
БУРЕНКО
Валерія
|
| 04 |
| Київська (o)
| | 2:58.49 |
|
22 |
ЄФИМЕНКО
Аліса
|
| 04 |
| Львівська (o)
| | N/T |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
МУЛІК
Олександра
| Р
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:35.08 |
|
2 |
РОМАН
Марія
| Р
| 06 |
| Харківська (o)
| | 2:37.27 |
|
3 |
СОНІЧ
Євгенія
|
| 04 |
| Запорізька (o)
| | 2:40.19 |
|
4 |
ЯЛАНСЬКА
Ірина
|
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:40.27 |
|
5 |
НЕКРАСОВА
Валерія
|
| 05 |
| Київ (o)
| | 2:48.12 |
|
6 |
СУЛІМА
Катерина
|
| 04 |
| Полтавська (o)
| | 2:50.36 |
|
7 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
|
| 05 |
| Івано-Франківська (o)
| | 2:53.96 |
|
8 |
БУРЕНКО
Валерія
|
| 04 |
| Київська (o)
| | 2:56.53 |
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| О
| 02 |
| Київ (o)
| | 2:22.46 |
|
2 |
САЄНКО
Ганна
| К
| 04 |
| Одеська (o)
| | 2:24.05 |
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| О
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:27.57 |
|
4 |
ГОРОДНЯ
Марія
| К
| 05 |
| Львівська (o)
| | 2:28.40 |
|
5 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| Р
| 05 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:28.97 |
|
6 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| О
| 05 |
| Полтавська (o)
| | 2:29.17 |
|
7 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| К
| 04 |
| Рівненська (o)
| | 2:29.33 |
|
8 |
ОСТАПУХА
Катерина
| О
| 04 |
| Дніпропетровська (o)
| | 2:30.78 |
|