200 м брас - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
В-фінал |
1 |
ГОША
Давід
|
| 03 | кмс
| Київ (2 к)
| | 2:31.37 |
|
2 |
БАГРОВ
Дмитро
|
| 04 | I
| Житомирська
| | 2:32.35 |
|
3 |
ВЛАСОВ
Олександр
| Р
| 04 | кмс
| Харківська
| | 2:33.81 |
|
4 |
ШУДРЕНКО
Іван
|
| 04 | I
| Харківська (2 к)
| | 2:34.20 |
|
5 |
ІВАНОВ
Андрій
|
| 04 | II
| Миколаївська
| | 2:34.37 |
|
6 |
ФЕДОРИШИН
Артур
|
| 03 | кмс
| Івано-Франківська
| | 2:34.59 |
|
7 |
ПУГАЧОВ
Богдан
|
| 04 | I
| Дніпропетровська
| | 2:36.54 |
|
8 |
ДАЦЮК
Андрій
|
| 04 | кмс
| Волинська
| | 2:36.95 |
|
|
Рекорди
| Рекорд України | 2:08.73 | Ігор Борисік | 08.07.2009 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:12.25 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
| Вище досягнення України | 2:14.36 | Ростислав Крижанівський | 16.06.2018 | Чемпіонат України (юн) | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.94 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:18.63 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:20.63 | | | |
|
Розряди | мс | 2:24.50 | кмс | 2:33.00 | I | 2:44.00 | II | 3:03.00 | III | 3:28.00 | I юн | 3:53.00 |
|
|
A-фінал |
1 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| О
| 04 | мс
| Київська
| | 2:18.21 |
|
2 |
ТКАЧУК
Максим
| К
| 03 | мс
| Волинська
| | 2:19.32 |
|
3 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| К
| 04 | кмс
| Житомирська
| | 2:23.15 |
|
4 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| К
| 04 | мс
| Дніпропетровська
| | 2:24.03 |
|
5 |
ТКАЧ
Кирило
|
| 03 | кмс
| Одеська
| | 2:24.14 |
|
6 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
|
| 02 | мс
| Київ
| | 2:26.78 |
|
7 |
ГОНЧАРУК
Данііл
|
| 03 | кмс
| Київ
| | 2:29.12 |
|
8 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська (2 к)
| | 2:29.95 |
|
|