200 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
попередні запливи |
44 / 43 / 1 / 0 |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
|
| 02 | мс
| Київська
| |
2:05.59
| мс
| 707
|
|
|
|
| 50: |
29.38
(29.38)
| 100: |
1:01.46
(32.08)
| 150: |
1:33.87
(32.41)
| 200: |
2:05.59
(31.72)
|
|
2 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:08.93
| мс
| 654
| +3.34
|
|
|
| 50: |
30.01
(30.01)
| 100: |
| 150: |
1:36.09
(1:06.08)
| 200: |
2:08.93
(32.84)
|
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 | мс
| Одеська
| |
2:09.78
| мс
| 641
| +4.19
|
|
|
| 50: |
29.78
(29.78)
| 100: |
| 150: |
1:36.40
(1:06.62)
| 200: |
2:09.78
(33.38)
|
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| |
2:10.33
| кмс
| 633
| +4.74
|
|
|
| 50: |
29.89
(29.89)
| 100: |
1:03.06
(33.17)
| 150: |
1:36.63
(33.57)
| 200: |
2:10.33
(33.70)
|
|
5 |
ФЕНЬ
Герман
| К
| 02 | мс
| Харківська
| |
2:10.56
| кмс
| 629
| +4.97
|
|
|
| 50: |
30.05
(30.05)
| 100: |
1:03.12
(33.07)
| 150: |
1:36.81
(33.69)
| 200: |
2:10.56
(33.75)
|
|
6 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:11.43
| кмс
| 617
| +5.84
|
|
|
| 50: |
31.18
(31.18)
| 100: |
1:04.12
(32.94)
| 150: |
1:38.68
(34.56)
| 200: |
2:11.43
(32.75)
|
|
7 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
|
| 03 | мс
| Львівська
| |
2:12.81
| кмс
| 598
| +7.22
|
|
|
| 50: |
30.91
(30.91)
| 100: |
| 150: |
1:38.85
(1:07.94)
| 200: |
2:12.81
(33.96)
|
|
7 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 | кмс
| Тернопільська
| |
2:12.81
| кмс
| 598
| +7.22
|
|
|
| 50: |
30.18
(30.18)
| 100: |
1:04.26
(34.08)
| 150: |
1:38.77
(34.51)
| 200: |
2:12.81
(34.04)
|
|
9 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 | кмс
| Київ
| |
2:13.05
| кмс
| 595
| +7.46
|
|
|
| 50: |
30.94
(30.94)
| 100: |
1:03.55
(32.61)
| 150: |
1:37.80
(34.25)
| 200: |
2:13.05
(35.25)
|
|
10 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:13.39
| кмс
| 590
| +7.80
|
|
|
| 50: |
30.37
(30.37)
| 100: |
1:04.63
(34.26)
| 150: |
1:39.88
(35.25)
| 200: |
2:13.39
(33.51)
|
|
11 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| Р
| 04 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:13.43
| кмс
| 590
| +7.84
|
|
|
| 50: |
31.09
(31.09)
| 100: |
1:04.50
(33.41)
| 150: |
1:38.89
(34.39)
| 200: |
2:13.43
(34.54)
|
|
12 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Київська
| |
2:14.71
| кмс
| 573
| +9.12
|
|
|
| 50: |
30.90
(30.90)
| 100: |
1:05.14
(34.24)
| 150: |
1:39.91
(34.77)
| 200: |
2:14.71
(34.80)
|
|
13 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Чернівецька
| |
2:16.11
| кмс
| 555
| +10.52
|
|
|
| 50: |
32.00
(32.00)
| 100: |
1:06.89
(34.89)
| 150: |
1:42.13
(35.24)
| 200: |
2:16.11
(33.98)
|
|
14 |
ГРИЦЕНКО
Леонід
|
| 01 | кмс
| Хмельницька
| |
2:16.90
| кмс
| 546
| +11.31
|
|
|
| 50: |
31.89
(31.89)
| 100: |
1:06.63
(34.74)
| 150: |
1:41.91
(35.28)
| 200: |
2:16.90
(34.99)
|
|
15 |
ПЕТРОВ
Денис
|
| 01 | мс
| Київ
| |
2:17.40
| I
| 540
| +11.81
|
|
|
| 50: |
32.50
(32.50)
| 100: |
1:08.03
(35.53)
| 150: |
1:42.31
(34.28)
| 200: |
2:17.40
(35.09)
|
|
16 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| |
2:19.00
| I
| 522
| +13.41
|
|
|
| 50: |
30.86
(30.86)
| 100: |
1:04.73
(33.87)
| 150: |
1:41.81
(37.08)
| 200: |
2:19.00
(37.19)
|
|
17 |
ГРЕЧКО
Вадим
|
| 02 | кмс
| Донецька
| |
2:19.10
| I
| 520
| +13.51
|
|
|
| 50: |
32.25
(32.25)
| 100: |
1:07.34
(35.09)
| 150: |
1:43.07
(35.73)
| 200: |
2:19.10
(36.03)
|
|
18 |
АДАМОВИЧ
Данило
|
| 02 | кмс
| Вінницька
| |
2:19.30
| I
| 518
| +13.71
|
|
|
| 50: |
31.53
(31.53)
| 100: |
1:06.89
(35.36)
| 150: |
1:43.38
(36.49)
| 200: |
2:19.30
(35.92)
|
|
19 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська (2 к.)
| |
2:19.41
| I
| 517
| +13.82
|
|
|
| 50: |
32.40
(32.40)
| 100: |
1:08.37
(35.97)
| 150: |
1:44.40
(36.03)
| 200: |
2:19.41
(35.01)
|
|
20 |
СУЛІМА
Юрій
| Р
| 04 | I
| Полтавська
| |
2:19.70
| I
| 514
| +14.11
|
|
|
| 50: |
32.15
(32.15)
| 100: |
1:07.65
(35.50)
| 150: |
1:43.41
(35.76)
| 200: |
2:19.70
(36.29)
|
|
21 |
БОРИСЛАВСЬКИЙ
Іван
| Р
| 04 | I
| Київська (2 к)
| |
2:20.12
| I
| 509
| +14.53
|
|
|
| 50: |
32.50
(32.50)
| 100: |
1:08.12
(35.62)
| 150: |
1:44.98
(36.86)
| 200: |
2:20.12
(35.14)
|
|
22 |
ПИСАРЕВ
Алексій
|
| 03 | I
| Дніпропетровська
| |
2:20.44
| I
| 506
| +14.85
|
|
|
| 50: |
31.73
(31.73)
| 100: |
1:06.85
(35.12)
| 150: |
| 200: |
2:20.44
(1:13.59)
|
|
23 |
ЗИЗА
Денис
|
| 04 | I
| Волинська
| |
2:20.68
| I
| 503
| +15.09
|
|
|
| 50: |
32.47
(32.47)
| 100: |
1:08.00
(35.53)
| 150: |
1:44.28
(36.28)
| 200: |
2:20.68
(36.40)
|
|
24 |
КАЗНАЧЕЄВ
Дмитро
|
| 03 | I
| Донецька
| |
2:22.83
| I
| 481
| +17.24
|
|
|
| 50: |
33.22
(33.22)
| 100: |
1:09.94
(36.72)
| 150: |
1:47.52
(37.58)
| 200: |
2:22.83
(35.31)
|
|
25 |
ТСУДЖІ
Юусуке
|
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:23.59
| I
| 473
| +18.00
|
|
|
| 50: |
32.71
(32.71)
| 100: |
1:09.13
(36.42)
| 150: |
1:46.45
(37.32)
| 200: |
2:23.59
(37.14)
|
|
26 |
ПЯТНОЧКО
Влад
|
| 04 | I
| Львівська
| |
2:23.99
| I
| 469
| +18.40
|
|
|
| 50: |
32.23
(32.23)
| 100: |
1:08.82
(36.59)
| 150: |
1:46.73
(37.91)
| 200: |
2:23.99
(37.26)
|
|
27 |
ПІНЧУК
Олександр
|
| 05 | кмс
| Волинська
| |
2:24.33
| I
| 466
| +18.74
|
|
|
| 50: |
33.40
(33.40)
| 100: |
1:10.23
(36.83)
| 150: |
1:47.97
(37.74)
| 200: |
2:24.33
(36.36)
|
|
28 |
КРАЛЯ
Павло
| Р
| 04 | I
| Рівненська
| |
2:24.41
| I
| 465
| +18.82
|
|
|
| 50: |
34.03
(34.03)
| 100: |
1:11.15
(37.12)
| 150: |
1:48.47
(37.32)
| 200: |
2:24.41
(35.94)
|
|
29 |
ЖЕЛТЯКОВ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:24.49
| I
| 464
| +18.90
|
|
|
| 50: |
32.55
(32.55)
| 100: |
1:08.22
(35.67)
| 150: |
| 200: |
2:24.49
(1:16.27)
|
|
30 |
КУЧЕРЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Тернопільська
| |
2:24.57
| I
| 463
| +18.98
|
|
|
| 50: |
32.09
(32.09)
| 100: |
1:08.25
(36.16)
| 150: |
1:47.68
(39.43)
| 200: |
2:24.57
(36.89)
|
|
31 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
|
| 04 | I
| Львівська
| |
2:24.69
| I
| 462
| +19.10
|
|
|
| 50: |
34.00
(34.00)
| 100: |
1:11.35
(37.35)
| 150: |
1:49.77
(38.42)
| 200: |
2:24.69
(34.92)
|
|
32 |
СЄРОСТАНОВ
Єгор
|
| 03 | I
| Харківська (2 к)
| |
2:25.20
| I
| 457
| +19.61
|
|
|
| 50: |
32.60
(32.60)
| 100: |
1:10.23
(37.63)
| 150: |
1:48.32
(38.09)
| 200: |
2:25.20
(36.88)
|
|
33 |
МІЩУК
Станіслав
|
| 05 | I
| Рівненська
| |
2:26.65
| I
| 444
| +21.06
|
|
|
| 50: |
34.84
(34.84)
| 100: |
1:12.69
(37.85)
| 150: |
1:50.34
(37.65)
| 200: |
2:26.65
(36.31)
|
|
34 |
ЖУРБЕЙ
Максим
|
| 03 | I
| Житомирська
| |
2:26.94
| I
| 441
| +21.35
|
|
|
| 50: |
31.96
(31.96)
| 100: |
1:08.40
(36.44)
| 150: |
1:47.26
(38.86)
| 200: |
2:26.94
(39.68)
|
|
35 |
САЛЕГ
Абдурахман
| Р
| 04 | кмс
| Тернопільська
| |
2:27.10
| II
| 440
| +21.51
|
|
|
| 50: |
32.86
(32.86)
| 100: |
1:09.58
(36.72)
| 150: |
1:50.01
(40.43)
| 200: |
2:27.10
(37.09)
|
|
36 |
ДОРОШЕНКО
Юрій
|
| 04 | I
| Київська (2 к)
| |
2:27.24
| II
| 439
| +21.65
|
|
|
| 50: |
33.06
(33.06)
| 100: |
1:10.08
(37.02)
| 150: |
1:48.51
(38.43)
| 200: |
2:27.24
(38.73)
|
|
37 |
СИДОРЕНКО
Максим
|
| 03 | II
| Полтавська
| |
2:28.68
| II
| 426
| +23.09
|
|
|
| 50: |
33.99
(33.99)
| 100: |
1:11.49
(37.50)
| 150: |
1:49.94
(38.45)
| 200: |
2:28.68
(38.74)
|
|
38 |
КОРОЛЬ
Роман
|
| 03 | I
| Київ
| |
2:28.94
| II
| 424
| +23.35
|
|
|
| 50: |
33.93
(33.93)
| 100: |
1:11.58
(37.65)
| 150: |
1:50.30
(38.72)
| 200: |
2:28.94
(38.64)
|
|
39 |
МУШКА
Богдан
|
| 03 | I
| Закарпатська
| |
2:37.21
| II
| 360
| +31.62
|
|
|
| 50: |
36.02
(36.02)
| 100: |
| 150: |
1:57.28
(1:21.26)
| 200: |
2:37.21
(39.93)
|
|
40 |
КУЛЬЧИНСЬКИЙ
Ілля
|
| 04 | I
| Волинська (2 к.)
| |
2:37.63
| II
| 357
| +32.04
|
|
|
| 50: |
36.17
(36.17)
| 100: |
1:17.50
(41.33)
| 150: |
1:59.01
(41.51)
| 200: |
2:37.63
(38.62)
|
|
41 |
ВЛАСЕНКО
Данило
|
| 02 | II
| Тернопільська
| |
2:38.35
| II
| 353
| +32.76
|
|
|
| 50: |
35.11
(35.11)
| 100: |
1:16.50
(41.39)
| 150: |
1:59.35
(42.85)
| 200: |
2:38.35
(39.00)
|
|
42 |
ПОДУНАЙ
Владислав
|
| 03 | II
| Вінницька
| |
2:39.64
| II
| 344
| +34.05
|
|
|
| 50: |
34.42
(34.42)
| 100: |
1:14.76
(40.34)
| 150: |
1:57.03
(42.27)
| 200: |
2:39.64
(42.61)
|
|
|
СТАХІР
Олексій
|
| 02 | мс
| Волинська
| | Д/К |
|
|
|
|
|
| 50: |
30.56
(30.56)
| 100: |
1:04.12
(33.56)
| 150: |
1:37.86
(33.74)
| 200: |
2:11.72
(33.86)
|
|
п/к |
КЕСІЛЬ
Денис
| О
| 00 | мсмк
| Дніпропетровська
| |
2:14.31
| кмс
| 578
|
|
|
|
| 50: |
30.88
(30.88)
| 100: |
1:04.04
(33.16)
| 150: |
1:39.79
(35.75)
| 200: |
2:14.31
(34.52)
|
|
|
|
200 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
В-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
|
| 03 | кмс
| Київ
| |
2:10.99
| кмс
| 623
|
|
|
|
| 50: |
30.62
(30.62)
| 100: |
1:03.77
(33.15)
| 150: |
1:37.93
(34.16)
| 200: |
2:10.99
(33.06)
|
|
2 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
|
| 03 | кмс
| Київська
| |
2:12.83
| кмс
| 598
| +1.84
|
|
|
| 50: |
30.31
(30.31)
| 100: |
1:03.59
(33.28)
| 150: |
1:37.67
(34.08)
| 200: |
2:12.83
(35.16)
|
|
3 |
МАРЧАК
Сергій
|
| 03 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:12.95
| кмс
| 596
| +1.96
|
|
|
| 50: |
30.24
(30.24)
| 100: |
1:04.14
(33.90)
| 150: |
1:38.79
(34.65)
| 200: |
2:12.95
(34.16)
|
|
4 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| Р
| 04 | I
| Дніпропетровська (2 к)
| |
2:13.33
| кмс
| 591
| +2.34
|
|
|
| 50: |
31.09
(31.09)
| 100: |
1:04.39
(33.30)
| 150: |
1:39.21
(34.82)
| 200: |
2:13.33
(34.12)
|
|
5 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| Р
| 05 | кмс
| Чернівецька
| |
2:16.44
| кмс
| 551
| +5.45
|
|
|
| 50: |
32.19
(32.19)
| 100: |
1:06.79
(34.60)
| 150: |
1:42.27
(35.48)
| 200: |
2:16.44
(34.17)
|
|
6 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
|
| 03 | кмс
| Рівненська
| |
2:17.30
| I
| 541
| +6.31
|
|
|
| 50: |
32.34
(32.34)
| 100: |
1:07.81
(35.47)
| 150: |
1:42.85
(35.04)
| 200: |
2:17.30
(34.45)
|
|
7 |
МОРОЗ
Микола
|
| 03 | кмс
| Волинська (2 к.)
| |
2:17.37
| I
| 540
| +6.38
|
|
|
| 50: |
31.78
(31.78)
| 100: |
1:06.75
(34.97)
| 150: |
1:42.31
(35.56)
| 200: |
2:17.37
(35.06)
|
|
8 |
СУЛІМА
Юрій
| Р
| 04 | I
| Полтавська
| |
2:21.24
| I
| 497
| +10.25
|
|
|
| 50: |
32.38
(32.38)
| 100: |
1:08.19
(35.81)
| 150: |
1:44.85
(36.66)
| 200: |
2:21.24
(36.39)
|
|
|
|
200 м на спині - юнаки |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
A-фінал |
8 / 8 / 0 / 0 |
1 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
Збірна (О) |
| 02 | мс
| Київська
| |
2:03.61
| мс
| 742
|
|
|
|
| 50: |
28.34
(28.34)
| 100: |
59.13
(30.79)
| 150: |
1:30.95
(31.82)
| 200: |
2:03.61
(32.66)
|
|
2 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
|
| 01 | мс
| Дніпропетровська
| |
2:06.74
| мс
| 688
| +3.13
|
|
|
| 50: |
29.69
(29.69)
| 100: |
1:01.96
(32.27)
| 150: |
1:34.46
(32.50)
| 200: |
2:06.74
(32.28)
|
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
| О
| 03 | мс
| Одеська
| |
2:08.62
| мс
| 658
| +5.01
| 1
|
|
| 50: |
29.38
(29.38)
| 100: |
1:01.82
(32.44)
| 150: |
1:35.14
(33.32)
| 200: |
2:08.62
(33.48)
|
|
4 |
КОСЯН
Юрій
| О
| 02 | мс
| Одеська
| |
2:09.38
| мс
| 647
| +5.77
|
|
|
| 50: |
30.07
(30.07)
| 100: |
1:02.78
(32.71)
| 150: |
1:36.26
(33.48)
| 200: |
2:09.38
(33.12)
|
|
5 |
ФЕНЬ
Герман
| К
| 02 | мс
| Харківська
| |
2:10.69
| кмс
| 628
| +7.08
|
|
|
| 50: |
29.36
(29.36)
| 100: |
1:02.05
(32.69)
| 150: |
1:36.44
(34.39)
| 200: |
2:10.69
(34.25)
|
|
6 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
|
| 03 | кмс
| Тернопільська
| |
2:12.36
| кмс
| 604
| +8.75
| 2
|
|
| 50: |
29.62
(29.62)
| 100: |
1:02.92
(33.30)
| 150: |
1:37.87
(34.95)
| 200: |
2:12.36
(34.49)
|
|
7 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
|
| 02 | кмс
| Дніпропетровська
| |
2:12.39
| кмс
| 604
| +8.78
|
|
|
| 50: |
31.19
(31.19)
| 100: |
1:04.36
(33.17)
| 150: |
1:38.66
(34.30)
| 200: |
2:12.39
(33.73)
|
|
8 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
|
| 03 | мс
| Львівська
| |
2:13.74
| кмс
| 586
| +10.13
| 3
|
|
| 50: |
| 100: |
1:04.50
(1:04.50)
| 150: |
1:39.44
(34.94)
| 200: |
2:13.74
(34.30)
|
|
|
|
|
|