50 м вільний стиль - юнаки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
| Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
| В-фінал | 8 / 8 / 0 / 0 | 1 |
ЛЕТНІКОВ
Олександр
Збірна (О) | К
| 03 |
| Запорізька (o)
| |
23.78
| мс
| 679
|
| o
|
|
2 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| К
| 03 |
| Тернопільська (o)
| |
24.04
| кмс
| 658
| +0.26
| o
|
|
3 |
РУСІН
Данило
| К
| 03 |
| Рівненська (o)
| |
24.27
| кмс
| 639
| +0.49
| o
|
|
4 |
СТЕБКО
Юрій
|
| 03 |
| Дніпропетровська (o)
| |
24.43
| кмс
| 627
| +0.65
| o
|
|
5 |
НЕГОДА
Олег
|
| 03 |
| Київська (o)
| |
24.44
| кмс
| 626
| +0.66
| o
|
|
6 |
ПЕТРОЧУК
Ілля
|
| 03 |
| Волинська (o)
| |
24.45
| кмс
| 625
| +0.67
| o
|
|
7 |
БУБОН
Георгій
|
| 03 |
| Житомирська (o)
| |
24.90
| кмс
| 592
| +1.12
| o
|
|
8 |
КОЛЕСНИКОВ
Микита
| Р
| 04 |
| Запорізька (o)
| |
25.24
| I
| 568
| +1.46
| o
|
|
50 м вільний стиль - юнаки 99 років і молодше | Рекорди
| Рекорд України | 0:21.46 | Андрій Говоров | | 11.08.2016 | Олімпійські ігри |
| Юніорський Рекорд України | 0:22.27 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 0:22.73 | Владислав Бухов | | 23.11.2018 | Чемпіонат України (юнр) |
| Вище досягнення України | 0:23.82 | Олександр Мороз | | 22.06.2014 | Чемпіонат України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 0:22.55 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 0:23.35 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 0:23.85 | | | | |
| Розряди | мс | 24.00 | кмс | 25.00 | I | 27.00 | II | 30.00 | III | 34.50 | I юн | 39.00 | II юн | 44.00 |
|
| A-фінал | 8 / 8 / 0 / 0 | 1 |
БУХОВ
Владислав
Збірна (О) | О
| 02 |
| Київ (o)
| |
22.60
| мс
| 792
|
| o
|
|
2 |
ЛІННИК
Ілля
|
| 01 |
| Київ (o)
| |
23.36
| мс
| 717
| +0.76
| o
|
|
3 |
РАДУТНИЙ
Богдан
| К
| 01 |
| Запорізька (o)
| |
23.46
| мс
| 708
| +0.86
| o
|
|
4 |
РОМАНЮК
Єгор
| К
| 02 |
| Київська (o)
| |
23.54
| мс
| 700
| +0.94
| o
|
|
5 |
ЛАКТІН
Владислав
|
| 01 |
| Запорізька (o)
| |
23.64
| мс
| 692
| +1.04
| o
|
|
6 |
ШЕЛІПОВ
Богдан
| О
| 02 |
| Дніпропетровська (o)
| |
23.71
| мс
| 685
| +1.11
| o
|
|
7 |
БОНДАР
Артем
| К
| 02 |
| Рівненська (o)
| |
24.16
| кмс
| 648
| +1.56
| o
|
|
8 |
НЕСТЕРКІН
Валентин
| О
| 01 |
| Харківська (o)
| |
24.41
| кмс
| 628
| +1.81
| o
|
|