200 м на спині - юнаки |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
1 |
МОРОЗ
Микола
| 03
| Волинська (o)
|
2:17.37
| I
|
| 7
| +6.38
|
2 |
СТРІЛЕЦЬКИЙ
Олександр
| 05
| Чернівецька (o)
|
2:16.44
| кмс
|
| 5
| +5.45
|
3 |
СИМОНЕНКО
Володимир
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:13.33
| кмс
|
| 4
| +2.34
|
4 |
МАЗУРЕНКО
Ярослав
| 03
| Київ (o)
|
2:10.99
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
МАРЧАК
Сергій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
2:12.95
| кмс
|
| 3
| +1.96
|
6 |
РЕТИНСЬКИЙ
Єгор
| 03
| Київська (o)
|
2:12.83
| кмс
|
| 2
| +1.84
|
7 |
МЕЛЬНИЧЕНКО
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
2:17.30
| I
|
| 6
| +6.31
|
8 |
СУЛІМА
Юрій
| 04
| Полтавська (o)
|
2:21.24
| I
|
| 8
| +10.25
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 1:58.74 | Олександр Ісаков | | 27.11.2009 | Кубок України |
| Юніорський Рекорд України | 2:01.41 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:03.07 | Олександр Васильєв | | 08.07.2011 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Вище досягнення України | 2:07.26 | Андрій Хлопцов | | 03.12.2013 | Першість України | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:00.88 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2000 і мол.) | 2:04.03 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2003 і мол.) | 2:04.86 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:10.00 | кмс | 2:17.00 | I | 2:27.00 | II | 2:44.00 | III | 3:05.00 | I юн | 3:28.00 |
|
|
|
1 |
ЛИСОБЕЙ
Сергій
| 03
| Тернопільська (o)
|
2:12.36
| кмс
|
| 6
| +8.75
|
2 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська (o)
|
2:10.69
| кмс
|
| 5
| +7.08
|
3 |
НАУМЕНКО
Вадим
| 03
| Одеська (o)
|
2:08.62
| мс
|
| 3
| +5.01
|
4 |
ТКАЧЕНКО
Данііл
| 02
| Київська (o)
|
2:03.61
| мс
|
| 1
|
|
5 |
СТРІЛЕЦЬ
Клим
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
2:06.74
| мс
|
| 2
| +3.13
|
6 |
КОСЯН
Юрій
| 02
| Одеська (o)
|
2:09.38
| мс
|
| 4
| +5.77
|
7 |
КОРЧИНСЬКИЙ
Кирило
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
2:12.39
| кмс
|
| 7
| +8.78
|
8 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
| 03
| Львівська (o)
|
2:13.74
| кмс
|
| 8
| +10.13
|
|
|