50 м брас - юнаки |
попередні запливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Владислав Дмитрук | | 08.07.2016 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.61 | Ярослав Парахін | | 26.03.2009 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
| Заплив 1
(Started: 10:26:28:63) |
1 |
ЛЕБІДЬ
Олександр
| 01
| Львівська (o)
|
31.52
| кмс
|
| 5
| +2.60
|
2 |
ВОЛОДІН
Олександр
| 01
| Дніпропетровська (o)
|
31.84
| кмс
|
| 6
| +2.92
|
3 |
КИЗИМЕНКО
Давід
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
30.62
| кмс
|
| 3
| +1.70
|
4 |
КРИЖАНІВСЬКИЙ
Ростислав
| 04
| Київська (o)
|
28.92
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ОВЧІННІКОВ
Максим
| 03
| Запорізька (o)
|
29.27
| кмс
|
| 2
| +0.35
|
6 |
ГОНЧАРУК
Данііл
| 03
| Київ (o)
|
30.63
| кмс
|
| 4
| +1.71
|
7 |
БАГРОВ
Дмитро
| 04
| Житомирська (o)
|
31.96
| кмс
|
| 7
| +3.04
|
8 |
ГУЛЯКОВ
Денис
| 03
| Запорізька (o)
|
32.21
| I
|
| 8
| +3.29
|
|
| Заплив 2
(Started: 10:27:29:72) |
1 |
СЕМЧЕНКО
Микола
| 02
| Київська (o)
|
31.80
| кмс
|
| 7
| +1.61
|
2 |
НАКОНЕЧНИЙ
Денис
| 02
| Київ (o)
|
30.61
| кмс
|
| 4
| +0.42
|
3 |
ПЕТРОВ
Денис
| 01
| Київ (o)
|
30.35
| кмс
|
| 2
| +0.16
|
4 |
ОЛЕШКО
Олексiй
| 02
| Миколаївська (o)
|
30.19
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
СТЕБКО
Юрій
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
30.42
| кмс
|
| 3
| +0.23
|
6 |
СЛАЙКОВСЬКИЙ
Ілля
| 03
| Дніпропетровська (o)
|
31.53
| кмс
|
| 6
| +1.34
|
7 |
ЛІННИК
Ілля
| 01
| Київ (o)
|
30.96
| кмс
|
| 5
| +0.77
|
8 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ (o)
|
31.90
| кмс
|
| 8
| +1.71
|
|
| Заплив 3
(Started: 10:28:26:99) |
1 |
КОРОБКА
Іван
| 01
| Полтавська (o)
|
31.15
| кмс
|
| 6
| +1.83
|
2 |
ПОНОМАРЕНКО
Олександр
| 01
| Львівська (o)
|
31.05
| кмс
|
| 5
| +1.73
|
3 |
ШЕРЕГІЙ
Андрій
| 02
| Закарпатська (o)
|
30.92
| кмс
|
| 4
| +1.60
|
4 |
ЛІСОВЕЦЬ
Володимир
| 04
| Житомирська (o)
|
29.32
| кмс
|
| 1
|
|
5 |
ТКАЧУК
Максим
| 03
| Волинська (o)
|
29.36
| кмс
|
| 2
| +0.04
|
6 |
БОЛОТОВ
Ілля
| 02
| Київська (o)
|
30.39
| кмс
|
| 3
| +1.07
|
7 |
КОЗЕЛЬСЬКИЙ
Олександр
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
31.17
| кмс
|
| 7
| +1.85
|
8 |
ГАРАГАТИЙ
Владислав
| 02
| Дніпропетровська (o)
|
32.66
| I
|
| 8
| +3.34
|
|
| Заплив 4
(Started: 10:29:23:77) |
1 |
ФЕРЕНЧУК
Олександр
| 03
| Рівненська (o)
|
31.47
| кмс
|
| 5
| +0.40
|
2 |
ВІКАРІЙ
Ілля
| 03
| Київ (o)
|
33.13
| I
|
| 6
| +2.06
|
3 |
ЯНКЕВИЧ
Назар
| 02
| Полтавська (o)
|
31.12
| кмс
|
| 2
| +0.05
|
4 |
КОРОЛЬОВ
Роман
| 02
| Львівська (o)
|
31.21
| кмс
|
| 3
| +0.14
|
5 |
ПУГАЧОВ
Богдан
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
31.07
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ТКАЧ
Кирило
| 03
| Одеська (o)
|
31.43
| кмс
|
| 4
| +0.36
|
7 |
РУСІН
Данило
| 03
| Рівненська (o)
|
34.34
| I
|
| 8
| +3.27
|
8 |
СТАНІСЛАВЕНКО
Даніїл
| 03
| Миколаївська (o)
|
33.54
| I
|
| 7
| +2.47
|
|
| Заплив 5
(Started: 10:30:30:24) |
1 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Юліан
| 04
| Львівська (o)
|
32.59
| I
|
| 7
| +0.78
|
2 |
ФЕДОРИШИН
Артур
| 03
| Івано-Франківська (o)
|
32.28
| I
|
| 6
| +0.47
|
3 |
ПОВАЛЯЄВ
Тимур
| 04
| Запорізька (o)
|
32.06
| I
|
| 3
| +0.25
|
4 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
31.90
| кмс
|
| 2
| +0.09
|
5 |
ДОНЦОВ
Святослав
| 03
| Київська (o)
|
32.17
| I
|
| 4
| +0.36
|
6 |
ІВАНОВ
Андрій
| 04
| Миколаївська (o)
|
31.81
| кмс
|
| 1
|
|
7 |
МЕЛЬНИЧУК
Максим
| 03
| Вінницька (o)
|
33.24
| I
|
| 8
| +1.43
|
8 |
КАРАПЕТЯН
Артем
| 02
| Тернопільська (o)
|
32.27
| I
|
| 5
| +0.46
|
|
| Заплив 6
(Started: 10:31:37:78) |
1 |
ШУДРЕНКО
Іван
| 04
| Харківська (o)
|
33.00
| I
|
| 5
| +1.09
|
2 |
РЯЗАНЦЕВ
Микита
| 02
| Одеська (o)
|
35.23
| II
|
| 8
| +3.32
|
3 |
КАЧИЛО
Михайло
| 01
| Донецька (o)
|
32.46
| I
|
| 2
| +0.55
|
4 |
САМОЙЛЕНКО
Володимир
| 03
| Одеська (o)
|
32.99
| I
|
| 4
| +1.08
|
5 |
ДАЦЮК
Андрій
| 04
| Волинська (o)
|
31.91
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
ОЛЕФІР
Дмитро
| 03
| Полтавська (o)
|
32.61
| I
|
| 3
| +0.70
|
7 |
САВУН
Андрій
| 03
| Миколаївська (o)
|
34.07
| I
|
| 7
| +2.16
|
8 |
СТРОГУШ
Олександр
| 05
| Тернопільська (o)
|
34.03
| I
|
| 6
| +2.12
|
|
| Заплив 7
(Started: 10:32:36:49) |
1 |
БАБЧЕНКО
Михайло
| 03
| Запорізька (o)
|
33.78
| I
|
| 3
| +0.82
|
2 |
ЛИХМАНОВ
Артем
| 03
| Одеська (o)
|
33.80
| I
|
| 4
| +0.84
|
3 |
ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ
Денис
| 04
| Львівська (o)
|
34.93
| II
|
| 7
| +1.97
|
4 |
ДОРОШЕНКО
Антон
| 03
| Київ (o)
|
32.96
| I
|
| 1
|
|
5 |
КУРУШКІН
Андрій
| 02
| Вінницька (o)
|
34.54
| II
|
| 6
| +1.58
|
6 |
СОЛТИСЮК
Дмитро
| 04
| Волинська (o)
|
33.60
| I
|
| 2
| +0.64
|
7 |
АВТАНДИЛАШВІЛІ
Даниїл
| 02
| Одеська (o)
|
37.27
| II
|
| 8
| +4.31
|
8 |
КОННІКОВ
Владислав
| 04
| Одеська (o)
|
34.06
| I
|
| 5
| +1.10
|
|
| Заплив 8
(Started: 10:33:39:35) |
1 |
ТРУХІН
Марк
| 04
| Донецька (o)
|
34.36
| I
|
| 2
| +0.50
|
2 |
ТЕРЕЩУК
Даніїл
| 02
| Донецька (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
3 |
НОГА
Андрій
| 04
| Кіровоградська (o)
|
36.47
| II
|
| 6
| +2.61
|
4 |
БІРЕЦЬ
Костянтин
| 04
| Вінницька (o)
|
36.96
| II
|
| 7
| +3.10
|
5 |
СТАДНИЦЬКИЙ
Маркіян
| 03
| Львівська (o)
|
33.86
| I
|
| 1
|
|
6 |
МУХА
Олексій
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
34.75
| II
|
| 3
| +0.89
|
7 |
МІЩУК
Станіслав
| 05
| Рівненська (o)
|
36.12
| II
|
| 4
| +2.26
|
8 |
ІВАНОВ
Родіон
| 04
| Одеська (o)
|
36.23
| II
|
| 5
| +2.37
|
|
| Заплив 9
(Started: 10:34:44:59) |
1 |
КЕСІЛЬ
Денис
| 00
| Дніпропетровська
|
30.23
| кмс
| П/К
| 2
| +0.66
|
2 |
ПЄШКОВ
Констянтин
| 03
| Сумська
|
35.36
| II
|
| 4
| +5.79
|
3 |
ШОВКОВУС
Артем
| 04
| Чернівецька
|
36.25
| II
|
| 5
| +6.68
|
4 |
ЛЄБУСОВ
Григорій
| 03
| Сумська
|
32.05
| I
|
| 3
| +2.48
|
5 |
КОВАЧ
Ілля
| 04
| Закарпатська
|
36.25
| II
|
| 5
| +6.68
|
6 |
КОСТИНСЬКИЙ
Антон
| 04
| Хмельницька
|
38.49
| II
|
| 7
| +8.92
|
7 |
ДМИТРУК
Владислав
| 98
| Дніпропетровська
|
29.57
| кмс
| П/К
| 1
|
|
8 |
ШЕВЦОВ
Сергій
| 98
| Запорізька
| Н/С
|
|
|
|
|
|
| Заплив 10
(Started: 10:35:50:45) |
1 |
КУЧЕРЯВЕНКО
Кирило
| 01
| Миколаївська (o)
|
34.67
| II
|
| 5
| +1.98
|
2 |
БАБІЙ
Данило
| 03
| Миколаївська (o)
|
35.09
| II
|
| 6
| +2.40
|
3 |
ЩЕРБАНИЧ
Олександр
| 05
| Закарпатська (o)
|
37.20
| II
|
| 7
| +4.51
|
4 |
ЛИТВИН
Ростислав
| 03
| Івано-Франківська (o)
|
33.41
| I
|
| 3
| +0.72
|
5 |
БИХНО
Глєб
| 02
| Дніпропетровська (o)
| Д/К
|
|
| 2
|
|
6 |
ШЕВЧЕНКО
Олег
| 04
| Київська (o)
|
34.03
| I
|
| 4
| +1.34
|
7 |
ДАЛМАТОВ
Дмитро
| 04
| Миколаївська (o)
|
32.69
| I
|
| 1
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Заплив 11
(Started: 10:37:13:01) |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ГАРЮК
Владислав
| 03
| Чернівецька (o)
|
34.57
| II
|
| 1
|
|
4 |
ФЕНЬ
Герман
| 02
| Харківська (o)
| Н/С
|
|
|
|
|
5 |
КОВАЛЕНКО
Андрій
| 03
| Хмельницька (o)
|
35.03
| II
|
| 2
| +0.46
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
перепливи |
Рекорди
| Рекорд України | 0:27.18 | Олег Лісогор | | 01.08.2002 | Чемпіонат Європи |
| Юніорський Рекорд України | 0:28.21 | Владислав Дмитрук | | 08.07.2016 | Чемпіонат Європи (юн) |
| Юнацький Рекорд України | 0:28.61 | Ярослав Парахін | | 26.03.2009 | Чемпіонат України |
| Вище досягнення України | 0:28.89 | Ростислав Крижанівський | | 18.06.2018 | Чемпіонат України (юн) |
|
Розряди | кмс | 32.00 | I | 34.50 | II | 38.50 | III | 43.50 | I юн | 49.00 | II юн | 55.50 |
|
|
| Заплив 1
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
ВЛАСОВ
Олександр
| 04
| Харківська (o)
|
31.87
| кмс
|
| 2
| +0.13
|
5 |
ГОША
Давід
| 03
| Київ (o)
|
31.74
| кмс
|
| 1
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|