200 м батерфляй - дівчата |
В-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
(Started: 14:52:53:60) |
1 |
ДАНИЛЕЙКО
Анастасія
| 05
| Івано-Франківська (o)
|
2:55.51
| II
|
| 6
| +21.55
|
2 |
НЕКРАСОВА
Валерія
| 05
| Київ (o)
|
2:44.91
| II
|
| 5
| +10.95
|
3 |
СОНІЧ
Євгенія
| 04
| Запорізька (o)
|
2:33.96
| I
|
| 1
|
|
4 |
МУЛІК
Олександра
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:34.62
| I
|
| 2
| +0.66
|
5 |
РОМАН
Марія
| 06
| Харківська (o)
|
2:38.19
| I
|
| 3
| +4.23
|
6 |
ЯЛАНСЬКА
Ірина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:39.45
| I
|
| 4
| +5.49
|
7 |
СУЛІМА
Катерина
| 04
| Полтавська (o)
|
2:55.93
| II
|
| 7
| +21.97
|
8 |
БУРЕНКО
Валерія
| 04
| Київська (o)
|
2:56.23
| II
|
| 8
| +22.27
|
|
A-фінал |
Рекорди
| Рекорд України | 2:09.52 | Яна Клочкова | | 30.08.2003 | Всесвітня Універсіада |
| Юніорський Рекорд України | 2:11.76 | Стандартний час | | | |
| Юнацький Рекорд України | 2:11.76 | Олена Осадчук | | 25.08.1984 | м/з «Дружба-84» |
| Вище досягнення України | 2:15.80 | Світлана Тюріна | | 03.12.1977 | Кубок СРСР | Нормативи
| Збірна команда (основа, дорослі) | 2:13.13 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2001 і мол.) | 2:16.69 | | | | |
| Збірна команда (основа, 2004 і мол.) | 2:18.69 | | | | |
|
Розряди | мс | 2:21.50 | кмс | 2:31.00 | I | 2:41.00 | II | 2:59.00 | III | 3:22.00 | I юн | 3:49.00 |
|
|
|
1 |
СТЕЛЬМАХ
Ніколь
| 04
| Рівненська (o)
|
2:25.22
| кмс
|
| 4
| +5.65
|
2 |
ТКАЧЕНКО
Аліна
| 05
| Дніпропетровська (o)
|
2:30.52
| кмс
|
| 7
| +10.95
|
3 |
КОСТРОМІНА
Вікторія
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:19.57
| мс
|
| 1
|
|
4 |
ПАВЛЕНКО
Вікторія
| 02
| Київ (o)
|
2:20.80
| мс
|
| 2
| +1.23
|
5 |
САЄНКО
Ганна
| 04
| Одеська (o)
|
2:23.18
| кмс
|
| 3
| +3.61
|
6 |
ГОРОДНЯ
Марія
| 05
| Львівська (o)
|
2:27.39
| кмс
|
| 5
| +7.82
|
7 |
ДЬЯЧЕНКО
Марія
| 05
| Полтавська (o)
|
2:29.72
| кмс
|
| 6
| +10.15
|
8 |
ОСТАПУХА
Катерина
| 04
| Дніпропетровська (o)
|
2:30.77
| кмс
|
| 8
| +11.20
|
|
|