| | | | | | | | | ||
Федерація плавання України | ||||||||||
| ||||||||||
Чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді | ||||||||||
| ||||||||||
|
| |||||||||
|
!!! НЕОФІЦІЙНА ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ !!!
# | Спортсмен | Команда | Залікові місця | |||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Всього | ||||
1 | Жукова Євгенія | 04 | КИЇ | 8 50 н/сп Д 50 н/сп Д 100 бат Д 100 бат Д 100 н/сп Д 100 н/сп Д 50 бат Д 50 бат Д | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 комб зм | 10 | |||||||||
2 | Снітко Карина | 04 | ХРК | 7 50 в/с Д 400 в/с Д 200 в/с Д 200 в/с Д 100 в/с Д 100 в/с Д 800 в/с Д | 3 400 в/с Д 4x100 в/с Д 800 в/с Д | 2 50 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 комб зм | 14 | |||||||
3 | Крижанівський Ростислав | 04 | К.О | 6 200 бр Ю 200 бр Ю 50 бр Ю 50 бр Ю 100 бр Ю 100 бр Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 8 | ||||||||||
4 | Костроміна Вікторія | 04 | ДПР | 6 200 бат Д 200 бат Д 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 1 100 бат Д | 3 100 бат Д 100 в/с Д 50 бат Д | 2 100 в/с Д 50 бат Д | 12 | ||||||||
5 | Вирвич Вікторія | 04 | ДПР | 4 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 3 50 в/с Д 200 в/с Д 100 в/с Д | 1 100 в/с Д | 2 50 в/с Д 200 в/с Д | 1 50 бат Д | 11 | |||||||
6 | Ісаєва Каміла | 05 | ДПР | 4 50 бр Д 50 бр Д 100 бр Д 100 бр Д | 3 200 бр Д 200 бр Д 200 к/п Д | 1 200 к/п Д | 8 | |||||||||
7 | Савченко Ольга | 03 | Київська | 4 400 в/с Д 200 к/п Д 400 к/п Д 800 в/с Д | 4 | |||||||||||
8 | Летніков Олександр | 03 | ЗПР | 3 50 в/с Ю 200 в/с Ю 100 в/с Ю | 2 200 в/с Ю 4x100 в/с Ю | 1 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 10 | ||||||
9 | Лукашев Георгій | 04 | ЛЬВ | 3 200 бат Ю 100 бат Ю 400 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 1 200 бат Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 100 бат Ю | 8 | |||||||
10 | Голубничий Максим | 02 | Харківська | 3 200 к/п Ю 400 к/п Ю 1500 в/с Ю | 3 | |||||||||||
10 | Бухов Владислав | 02 | Київ | 3 50 в/с Ю 100 в/с Ю 50 бат Ю | 3 | |||||||||||
12 | Медведєва Ольга | 05 | ДОН | 2 200 бр Д 200 бр Д | 4 50 бр Д 50 бр Д 100 бр Д 100 бр Д | 1 4x100 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 9 | |||||||
13 | Науменко Вадим | 03 | ОДС | 2 400 в/с Ю 200 н/сп Ю | 3 200 в/с Ю 100 в/с Ю 1500 в/с Ю | 2 4x100 комб Ю 200 н/сп Ю | 1 200 в/с Ю | 3 400 в/с Ю 100 н/сп Ю 4x100 комб зм | 2 4x100 в/с зм 1500 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 100 н/сп Ю | 15 | ||||
14 | Манаков Артем | 03 | К.О | 2 4x100 в/с Ю 100 н/сп Ю | 2 50 н/сп Ю 4x100 в/с зм | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 50 в/с Ю | 7 | |||||||
15 | Трояновський Ігор | 02 | Одеська | 2 200 бат Ю 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 1500 в/с Ю | 5 | ||||||||
16 | Кизименко Давід | 04 | ДПР | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 2 200 бр Ю 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 2 50 бр Ю 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 8 | |||||||
17 | Марчак Сергій | 03 | ДПР | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 1 50 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 8 | |||||
18 | Шеліпов Богдан | 02 | Дніпропетровська | 2 400 в/с Ю 200 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 4 | |||||||||
19 | Лисобей Сергій | 03 | ТРН | 1 50 н/сп Ю | 3 50 в/с Ю 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 50 в/с Ю | 8 | |||||||
20 | Сорокіна Владислава | 04 | ДПР | 1 4x100 в/с Д | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 2 50 в/с Д 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 50 бат Д | 1 50 в/с Д | 10 | ||||
21 | Верниба Маргарита | 05 | КИЇ | 1 200 н/сп Д | 2 4x100 комб Д 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 6 | |||||||
22 | Жарій Денис | 03 | К.О | 1 4x100 в/с Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 1 200 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 6 | |||||||
23 | Городня Марія | 05 | ЛЬВ | 1 400 к/п Д | 1 800 в/с Д | 1 400 к/п Д | 2 200 бат Д 200 в/с Д | 2 200 бат Д 800 в/с Д | 1 100 бат Д | 3 4x100 комб Д 200 в/с Д 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб зм | 12 | ||||
24 | Сьоміна Каріна | 04 | ДПР | 1 4x100 в/с Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 бат Д | 2 50 в/с Д 50 бат Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 бат Д | 1 100 в/с Д | 2 50 в/с Д 50 бат Д | 10 | ||||
25 | Ткаченко Данііл | 02 | Київська | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 3 | |||||||||
26 | Дьяченко Марія | 05 | ПЛТ | 1 200 к/п Д | 1 200 к/п Д | 2 200 бат Д 50 бр Д | 5 200 бат Д 4x100 в/с Д 50 бр Д 400 к/п Д 4x100 комб зм | 2 4x100 комб Д 50 бат Д | 1 100 бат Д | 1 400 к/п Д | 13 | |||||
27 | Костенко Кірілл | 03 | ХРК | 1 1500 в/с Ю | 4 400 в/с Ю 200 в/с Ю 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм | 1 1500 в/с Ю | 2 400 в/с Ю 200 в/с Ю | 1 4x100 комб Ю | 9 | |||||||
28 | Горєлова Васіліса | 04 | ДПР | 1 4x100 комб Д | 3 50 бр Д 100 бр Д 100 бр Д | 2 200 бр Д 50 бр Д | 1 200 бр Д | 7 | ||||||||
29 | Меньшиков Павло | 03 | ОДС | 1 200 к/п Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 50 бат Ю | 2 100 в/с Ю 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 1 200 к/п Ю | 3 50 н/сп Ю 100 в/с Ю 50 бат Ю | 10 | |||||
30 | Косян Юрій | 02 | Одеська | 1 50 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 3 | |||||||||
30 | Корольчук Ольга | 02 | Рівненська | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 3 | |||||||||
32 | Шарафутдінова Ніка | 05 | ДПР | 1 4x100 комб Д | 1 200 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 2 200 н/сп Д 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 7 | ||||||
33 | Жукова Марія | 03 | Київ | 1 50 в/с Д | 1 100 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 200 в/с Д | 4 | ||||||||
34 | Мазуренко Ярослав | 03 | КИЇ | 1 50 бат Ю | 3 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Ю | 1 50 н/сп Ю | 3 200 н/сп Ю 100 н/сп Ю 50 бат Ю | 1 50 н/сп Ю | 10 | ||||||
35 | Стебко Юрій | 03 | ДПР | 1 4x100 комб Ю | 2 50 в/с Ю 4x100 в/с Ю | 1 50 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 9 | ||||
36 | Фень Герман | 02 | Харківська | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 50 бат Ю | 4 | |||||||||
37 | Кузнєцов Микита | 04 | ДПР | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 бат Ю | 1 200 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 5 | |||||||
38 | Фоков Єгор | 03 | ДПР | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 3 | |||||||||
39 | Негода Олег | 03 | К.О | 1 4x100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 2 | ||||||||||
40 | Таранущенко Артем | 03 | ДПР | 1 4x100 комб Ю | 1 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 50 н/сп Ю | 4 | ||||||||
41 | Лізогуб Андрій | 04 | К.О | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
42 | Ткачук Максим | 03 | ВЛН | 5 200 бр Ю 200 бр Ю 200 к/п Ю 100 бр Ю 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 к/п Ю | 1 4x100 комб Ю | 10 | ||||||
43 | Овчінніков Максим | 03 | ЗПР | 2 50 бр Ю 50 бр Ю | 3 100 бр Ю 100 бр Ю 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Ю | 6 | |||||||||
44 | Ретинський Єгор | 03 | К.О | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 2 50 н/сп Ю 100 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 8 | ||||||
45 | Хоміна Анастасія | 02 | Одеська | 2 400 к/п Д 50 бат Д | 2 200 бр Д 200 к/п Д | 1 800 в/с Д | 5 | |||||||||
46 | Івасик Яна | 05 | К.О | 2 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Д | 3 100 бат Д 4x100 в/с Д 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 2 100 бат Д 100 в/с Д | 1 50 бат Д | 10 | ||||||
47 | Колесников Микита | 04 | ЗПР | 2 4x100 в/с Ю 50 бат Ю | 1 100 бат Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 1 100 бат Ю | 9 | |||||
48 | Романюк Єгор | 02 | Київська | 2 100 бат Ю 100 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 1 50 в/с Ю | 4 | |||||||||
49 | Хрипунов Євген | 02 | Київ | 2 200 бат Ю 200 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 3 | ||||||||||
50 | Павленко Вікторія | 02 | Київ | 2 200 бат Д 200 в/с Д | 1 100 бат Д | 1 100 в/с Д | 4 | |||||||||
51 | Євмінова Тетяна | 03 | Харківська | 2 100 бат Д 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 1 50 бат Д | 4 | |||||||||
52 | Дивак Марія | 03 | Київська | 2 50 в/с Д 100 н/сп Д | 1 50 бат Д | 1 200 н/сп Д | 4 | |||||||||
53 | Стецуріна Євгенія | 05 | ХРК | 1 4x100 в/с Д | 3 400 в/с Д 4x100 в/с зм 800 в/с Д | 2 200 в/с Д 100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 1 400 в/с Д | 1 800 в/с Д | 2 200 в/с Д 100 в/с Д | 11 | |||||
54 | Закорко Аріна | 04 | КИЇ | 1 400 в/с Д | 2 200 в/с Д 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб зм | 2 400 в/с Д 800 в/с Д | 1 4x100 в/с зм | 2 200 в/с Д 100 в/с Д | 1 800 в/с Д | 10 | |||||
55 | Стадницький Маркіян | 03 | ЛЬВ | 1 400 к/п Ю | 2 200 бат Ю 200 н/сп Ю | 2 200 н/сп Ю 400 к/п Ю | 1 200 бат Ю | 6 | ||||||||
56 | Латишева Поліна | 04 | К.О | 1 50 бат Д | 1 4x100 комб Д | 3 200 н/сп Д 4x100 в/с Д 50 бат Д | 1 100 н/сп Д | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 8 | ||||||
57 | Бут Софія | 04 | К.О | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Д | 2 200 к/п Д 4x100 в/с Д | 2 200 к/п Д 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 7 | |||||||
58 | Мельник Олександра | 04 | КИЇ | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 1 100 н/сп Д | 1 200 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 4x100 в/с зм | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 9 | |||
59 | Біличенко Євгенія | 05 | КИЇ | 1 4x100 комб Д | 1 200 бр Д | 1 200 бр Д | 1 100 бр Д | 1 100 бр Д | 1 50 бр Д | 1 50 бр Д | 7 | |||||
60 | Загродський Павло | 03 | ЗПР | 1 4x100 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 200 к/п Ю | 4 | ||||||||
61 | Коваленко Андрій | 03 | ХМЛ | 1 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 200 бат Ю | 1 100 бат Ю | 2 200 бат Ю 50 бат Ю | 6 | |||||||
62 | Саєнко Ганна | 04 | ОДС | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 2 4x100 в/с Д 800 в/с Д | 1 100 бат Д | 2 400 в/с Д 200 в/с Д | 9 | |||||
63 | Конторович Олексій | 03 | ОДС | 1 200 бат Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 200 бат Ю | 1 100 бат Ю | 4 | ||||||||
64 | Горбачова Дарія | 04 | К.О | 1 4x100 в/с зм | 2 400 в/с Д 4x100 в/с Д | 1 400 к/п Д | 1 200 в/с Д | 1 400 в/с Д | 1 400 к/п Д | 1 200 в/с Д | 8 | |||||
65 | Остапуха Катерина | 04 | ДПР | 1 400 к/п Д | 2 400 к/п Д 800 в/с Д | 1 200 к/п Д | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 2 200 к/п Д 800 в/с Д | 8 | ||||||
66 | Жиров Микита | 03 | ДОН | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 2 200 в/с Ю 1500 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 8 | |||||
67 | Сторожев Данило | 02 | Харківська | 1 400 в/с Ю | 2 200 в/с Ю 1500 в/с Ю | 3 | ||||||||||
68 | Гергель Олександр | 02 | Дніпропетровська | 1 1500 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 1 200 бат Ю | 3 | |||||||||
69 | Лінник Ілля | 01 | Київ | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
70 | Гурейкова Марія | 05 | ХРК | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 1 200 к/п Д | 1 4x100 комб зм | 1 50 в/с Д | 1 200 к/п Д | 6 | ||||||
71 | Алексеєнко Андрій | 03 | ЗПР | 1 4x100 в/с Ю | 2 400 в/с Ю 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 4 | |||||||||
72 | Хникін Віктор | 01 | Вінницька | 1 50 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 2 | ||||||||||
72 | Стрілець Клим | 01 | Дніпропетровська | 1 200 н/сп Ю | 1 200 бат Ю | 2 | ||||||||||
72 | Лахненко Вероніка | 03 | Дніпропетровська | 1 50 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 2 | ||||||||||
75 | Струтинська Маргарита | 04 | ХРК | 1 4x100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 2 | ||||||||||
76 | Іванюк Михайло | 04 | К.О | 1 4x100 комб Ю | 1 100 бат Ю | 2 | ||||||||||
77 | Лісовець Володимир | 04 | ЖТМ | 2 50 бр Ю 50 бр Ю | 4 200 бр Ю 200 бр Ю 100 бр Ю 100 бр Ю | 1 4x100 комб Ю | 7 | |||||||||
78 | Корольчук Анастасія | 02 | Рівненська | 2 400 в/с Д 200 н/сп Д | 1 800 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 100 н/сп Д | 5 | ||||||||
79 | Радутний Богдан | 01 | Запорізька | 2 50 в/с Ю 200 к/п Ю | 1 100 в/с Ю | 3 | ||||||||||
79 | Іванова Надія | 02 | Запорізька | 2 200 в/с Д 800 в/с Д | 1 400 в/с Д | 3 | ||||||||||
81 | Токарєв Нікіта | 04 | ХРК | 2 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм | 1 50 н/сп Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 7 | |||||||
82 | Русін Данило | 03 | РВН | 2 50 в/с Ю 100 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 4 | |||||||||
83 | Таранова Валерія | 04 | ЗПР | 1 4x100 комб зм | 3 50 н/сп Д 4x100 комб Д 4x100 в/с зм | 2 50 н/сп Д 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 7 | ||||||||
84 | Лактін Владислав | 01 | Запорізька | 1 100 бат Ю | 1 50 бат Ю | 1 50 в/с Ю | 1 100 в/с Ю | 4 | ||||||||
85 | Стельмах Ніколь | 04 | РВН | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 1 100 бат Д | 2 100 бат Д 800 в/с Д | 1 400 к/п Д | 6 | |||||||
86 | Ткаченко Аліна | 05 | ДПР | 1 200 к/п Д | 1 100 бр Д | 5 200 бат Д 200 к/п Д 100 бат Д 50 бр Д 100 бр Д | 2 200 бат Д 400 к/п Д | 1 50 бр Д | 1 400 к/п Д | 1 100 бат Д | 12 | |||||
87 | Семенова Катерина | 04 | ПЛТ | 1 50 в/с Д | 1 50 бат Д | 2 4x100 в/с Д 4x100 комб зм | 3 50 н/сп Д 4x100 комб Д 100 н/сп Д | 2 200 н/сп Д 4x100 в/с зм | 1 50 в/с Д | 1 50 бат Д | 2 50 н/сп Д 200 н/сп Д | 13 | ||||
88 | Соніч Євгенія | 04 | ЗПР | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Д | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 1 100 бат Д | 5 | |||||||
89 | Ахмедова Дана | 02 | Волинська | 1 50 бр Д | 1 100 бр Д | 2 | ||||||||||
89 | Сербина Єлизавета | 02 | Дніпропетровська | 1 50 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 2 | ||||||||||
89 | Белеменко Богдан | 02 | Харківська | 1 400 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 2 | ||||||||||
92 | Ткач Кирило | 03 | ОДС | 1 4x100 комб Ю | 2 200 бр Ю 200 к/п Ю | 2 200 бр Ю 100 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 200 к/п Ю | 8 | ||||||
93 | Римаренко Данило | 04 | К.О | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 2 400 в/с Ю 1500 в/с Ю | 5 | ||||||||
94 | Верхотуров Юрій | 03 | РВН | 1 200 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 1 200 к/п Ю | 1 4x100 в/с зм | 4 | ||||||||
95 | Долаврук Яна | 05 | К.О | 1 400 к/п Д | 2 400 в/с Д 400 к/п Д | 1 800 в/с Д | 1 400 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 800 в/с Д | 7 | ||||||
96 | Бондар Артем | 02 | Рівненська | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 3 | |||||||||
96 | Манойло Аліса | 02 | Харківська | 1 50 бат Д | 1 100 бат Д | 1 50 в/с Д | 3 | |||||||||
98 | Родзинський Андрiй | 01 | Рівненська | 1 200 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 2 | ||||||||||
99 | Ушаков Дмитро | 04 | ХРК | 1 4x100 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 3 | |||||||||
100 | Олексишин Олександр | 01 | Київська | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 2 | ||||||||||
101 | Котелянець Ольга | 05 | КИЇ | 1 4x100 в/с Д | 1 400 в/с Д | 2 | ||||||||||
102 | Скофенко Денис | 03 | ХРК | 1 4x100 в/с Ю | 2 50 в/с Ю 50 бат Ю | 3 | ||||||||||
103 | Петрусь Дарья | 04 | К.О | 1 4x100 комб Д | 1 100 н/сп Д | 2 | ||||||||||
104 | Спичка Олена | 05 | КИЇ | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
105 | Чобанян Данило | 04 | ДОН | 2 400 в/с Ю 400 к/п Ю | 1 1500 в/с Ю | 2 400 в/с Ю 200 к/п Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 7 | |||||||
106 | Чубир Ангеліна | 05 | ЗПР | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с зм | 1 50 в/с Д | 2 100 в/с Д 50 бат Д | 1 50 в/с Д | 6 | ||||||||
107 | Габльовська Анастасія | 04 | ІФР | 1 50 бр Д | 3 200 бр Д 50 бр Д 100 бр Д | 1 100 бр Д | 1 200 бр Д | 1 50 в/с Д | 7 | |||||||
108 | Кирик Ніна | 04 | РВН | 1 400 к/п Д | 2 400 в/с Д 800 в/с Д | 1 200 к/п Д | 2 200 н/сп Д 400 к/п Д | 1 100 н/сп Д | 1 400 в/с Д | 2 200 к/п Д 800 в/с Д | 1 200 н/сп Д | 11 | ||||
109 | Чоботар Артем | 03 | ДПР (2 к) | 1 200 к/п Ю | 1 4x100 в/с зм | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 200 к/п Ю | 2 100 в/с Ю 50 бат Ю | 7 | |||||||
110 | Гончарук Данііл | 03 | КИЇ | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Ю | 1 50 бр Ю | 1 200 бр Ю | 2 200 бр Ю 200 к/п Ю | 2 50 бр Ю 100 бр Ю | 1 100 бр Ю | 9 | |||||
111 | Бойченко Валерiя | 02 | Миколаївська | 1 200 в/с Д | 1 50 в/с Д | 1 100 в/с Д | 3 | |||||||||
112 | Гартман Маргарита | 03 | Дніпропетровська | 1 400 в/с Д | 1 100 бат Д | 1 50 бат Д | 3 | |||||||||
113 | Грицак Богдан | 02 | Київ | 1 200 бат Ю | 1 100 бат Ю | 2 | ||||||||||
113 | Олешко Олексiй | 02 | Миколаївська | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 2 | ||||||||||
115 | Петрочук Ілля | 03 | ВЛН | 1 100 в/с Ю | 1 50 в/с Ю | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 2 50 н/сп Ю 4x100 комб Ю | 2 100 в/с Ю 100 н/сп Ю | 1 200 в/с Ю | 9 | |||||
116 | Юзва Максим | 03 | ВЛН | 1 1500 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 2 400 в/с Ю 1500 в/с Ю | 4 | |||||||||
117 | Чистяков Євген | 02 | Рівненська | 1 200 к/п Ю | 1 400 к/п Ю | 2 | ||||||||||
118 | Саміло Владислав | 03 | ЛЬВ | 1 100 бат Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 50 бат Ю | 1 4x100 комб зм | 1 100 бат Ю | 6 | |||||||
119 | Стєкачова Руслана | 05 | ЗПР | 1 4x100 комб Д | 1 200 бр Д | 1 50 бр Д | 1 50 бр Д | 2 200 бр Д 100 бр Д | 6 | |||||||
120 | Болдирев Мирослав | 02 | Київ | 1 400 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 2 | ||||||||||
121 | Антосін Микита | 02 | Харківська | 1 100 бат Ю | 1 | |||||||||||
121 | Топчій Ярослав | 03 | ДПР | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
123 | Борейчук Аліна | 05 | ДПР (2 к) | 3 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 4x100 комб зм | 1 400 в/с Д | 1 200 в/с Д | 1 400 в/с Д | 7 | |||||||
124 | Столяренко Анастасія Вікторія | 04 | ДПР (2 к) | 3 4x100 комб Д 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм | 3 | |||||||||||
125 | Оксень Владислав | 03 | ДПР (2 к) | 2 200 бат Ю 100 бат Ю | 2 4x100 комб Ю 50 бат Ю | 1 4x100 комб зм | 1 200 бат Ю | 6 | ||||||||
126 | Ляхова Анастасія | 05 | ДПР (2 к) | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 бат Д | 1 50 бат Д | 6 | |||||||
127 | Хоменко Микита | 03 | КИЇ | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 100 бат Ю | 3 | ||||||||||
127 | Горячко Михайло | 03 | КИЇ | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 1 4x100 в/с зм | 3 | ||||||||||
129 | Ворона Антон | 03 | КИЇ | 2 4x100 в/с Ю 50 бат Ю | 1 50 в/с Ю | 3 | ||||||||||
130 | Семенов Михайло | 01 | Київська | 2 200 к/п Ю 100 н/сп Ю | 2 | |||||||||||
131 | Хмелевська Надія | 02 | Полтавська | 1 100 бр Д | 1 200 бр Д | 1 50 бр Д | 3 | |||||||||
132 | Мороховська Анастасія | 02 | Київ | 1 200 н/сп Д | 1 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 3 | |||||||||
132 | Згурська Марія | 05 | ОДС | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Д | 3 | |||||||||
134 | Ольховік Ян | 04 | ДПР (2 к) | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 1 400 в/с Ю | 4 | ||||||||
135 | Наконечний Денис | 02 | Київ | 1 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 400 к/п Ю | 3 | |||||||||
136 | Тимощук Юрій | 02 | Київ | 1 200 бат Ю | 2 100 бат Ю 50 бат Ю | 3 | ||||||||||
137 | Малоок Іванна | 06 | ДПР (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 комб зм | 1 200 бр Д | 1 100 бр Д | 3 200 бр Д 50 бр Д 100 бр Д | 7 | |||||||
138 | Швабій Дарія | 03 | Київська | 1 400 к/п Д | 2 200 бр Д 200 к/п Д | 3 | ||||||||||
139 | Мельниченко Олександр | 03 | РВН | 1 50 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 4 | ||||||||
140 | Юріцина Марія | 03 | Одеська | 1 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 2 | ||||||||||
141 | Троханчук Максим | 04 | КИЇ | 1 4x100 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 200 в/с Ю | 3 | |||||||||
142 | Дмитрієва Анастасія | 03 | Волинська | 1 50 н/сп Д | 1 | |||||||||||
142 | Смоляк Олександра | 05 | ДПР (2 к) | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
144 | Симоненко Володимир | 04 | ДПР (2 к) | 3 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю 400 к/п Ю | 2 200 н/сп Ю 4x100 комб зм | 1 200 н/сп Ю | 6 | |||||||||
145 | Разгонов Данило | 03 | ПЛТ | 3 200 в/с Ю 100 в/с Ю 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с зм | 1 200 в/с Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 в/с Ю | 7 | |||||||
146 | Слайковський Ілля | 03 | ДПР (2 к) | 2 200 бр Ю 4x100 комб Ю | 1 200 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 7 | ||||||
147 | Володін Олександр | 01 | Дніпропетровська | 2 200 бат Ю 100 бат Ю | 2 | |||||||||||
148 | Дяченко Олена | 05 | ПЛТ | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 3 200 в/с Д 100 в/с Д 4x100 в/с зм | 1 400 в/с Д | 6 | ||||||||
149 | Ступак Артем | 04 | КИЇ | 1 50 бат Ю | 1 4x100 в/с зм | 1 100 бат Ю | 3 | |||||||||
150 | Роман Александра | 04 | ЗКР | 1 100 в/с Д | 1 50 в/с Д | 1 50 бат Д | 1 50 н/сп Д | 1 100 в/с Д | 5 | |||||||
151 | Желтяков Олександр | 05 | Дніпропетровська | 1 100 н/сп Ю | 1 50 н/сп Ю | 1 100 н/сп Ю | 3 | |||||||||
152 | Геращенко Назар | 04 | ДПР (2 к) | 1 1500 в/с Ю | 1 200 бат Ю | 2 | ||||||||||
153 | Губійчук Анастасія | 04 | РВН | 1 200 н/сп Д | 1 400 к/п Д | 1 200 н/сп Д | 1 4x100 в/с зм | 4 | ||||||||
153 | Кульпіна Марія | 04 | ХРК | 1 4x100 комб Д | 1 100 бр Д | 1 200 бр Д | 1 100 бр Д | 4 | ||||||||
155 | Криворучко Олександра | 05 | ЖТМ | 1 200 бр Д | 1 200 бр Д | 1 4x100 в/с зм | 3 | |||||||||
156 | Олефір Дмитро | 03 | ПЛТ | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 комб Ю | 2 | ||||||||||
157 | Постолов Богдан | 04 | ДПР (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 2 | ||||||||||
158 | Бутенко Артур | 01 | Запорізька | 1 50 бат Ю | 1 | |||||||||||
158 | Вахтіна Вікторія | 04 | ПЛТ | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
158 | Власенко Денис | 02 | Київ | 1 200 в/с Ю | 1 | |||||||||||
158 | Лук'яненко Поліна | 03 | Київська | 1 100 бат Д | 1 | |||||||||||
158 | Варданян Владислав | 01 | Дніпропетровська | 1 200 к/п Ю | 1 | |||||||||||
163 | Шаталова Анастасія | 03 | Одеська | 2 50 в/с Д 100 в/с Д | 1 200 в/с Д | 3 | ||||||||||
164 | Пальоха Христина | 04 | КИЇ | 2 50 бр Д 100 бр Д | 2 50 бр Д 100 бр Д | 1 200 бр Д | 5 | |||||||||
165 | Кашталян Людмила | 04 | РВН | 2 400 в/с Д 200 в/с Д | 1 800 в/с Д | 2 400 в/с Д 4x100 в/с зм | 5 | |||||||||
166 | Тумоян Кирил | 04 | ЛЬВ | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 2 | |||||||||||
167 | Логвинов Данііл | 04 | ХРК | 1 200 бат Ю | 1 4x100 комб Ю | 2 | ||||||||||
168 | Прончакова Софія | 04 | ДОН | 1 4x100 в/с Д | 2 4x100 комб Д 100 н/сп Д | 1 50 н/сп Д | 1 200 н/сп Д | 5 | ||||||||
169 | Унукович Арина | 04 | ДОН | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 1 200 к/п Д | 1 400 к/п Д | 4 | ||||||||
170 | Жежера Єлизавета | 05 | ДОН | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 2 | ||||||||||
171 | Пінчук Олександр | 05 | ВЛН | 1 4x100 в/с Ю | 1 4x100 комб Ю | 1 100 н/сп Ю | 3 | |||||||||
172 | Петров Денис | 01 | Київ | 1 50 бр Ю | 1 400 к/п Ю | 2 | ||||||||||
172 | Сєрков Данило | 04 | ВЛН | 1 4x100 в/с Ю | 1 4x100 комб Ю | 2 | ||||||||||
174 | Жеребецький Юліан | 04 | ЛЬВ | 1 4x100 комб Ю | 1 4x100 комб зм | 2 | ||||||||||
175 | Бубон Георгій | 03 | ЖТМ | 1 50 в/с Ю | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 3 | ||||||||||
176 | Суліма Катерина | 04 | ПЛТ | 1 4x100 комб Д | 1 | |||||||||||
176 | Бондаренко Марія | 03 | Київ | 1 800 в/с Д | 1 | |||||||||||
176 | Ільницька Христина | 05 | К.О | 1 100 бат Д | 1 | |||||||||||
176 | Шарапін Платон | 04 | КИЇ (2 к) | 1 200 к/п Ю | 1 | |||||||||||
176 | Гловацький Богдан | 03 | ЛЬВ | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
176 | Ісайкова Катерина | 02 | Київ | 1 200 бр Д | 1 | |||||||||||
176 | Корчинський Кирило | 02 | Дніпропетровська | 1 200 н/сп Ю | 1 | |||||||||||
183 | Власов Олександр | 04 | ХРК | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 1 200 бр Ю | 1 200 бр Ю | 4 | |||||||||
184 | Гоша Давід | 03 | КИЇ (2 к) | 1 200 бр Ю | 3 200 бр Ю 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 2 200 к/п Ю 100 бр Ю | 6 | |||||||||
185 | Савенок Єлізавета | 05 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 комб Д | 3 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 4 | ||||||||||
185 | Карпова Уляна | 04 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 комб Д | 3 4x100 в/с Д 4x100 в/с зм 4x100 комб зм | 4 | ||||||||||
187 | Стрілецький Олександр | 05 | ЧВЦ | 1 200 н/сп Ю | 1 400 в/с Ю | 1 1500 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 4 | ||||||||
188 | Бендюженко Михайло | 05 | Дніпропетровська | 1 400 к/п Ю | 1 200 бат Ю | 1 1500 в/с Ю | 3 | |||||||||
189 | Полішко Тетяна | 04 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
189 | Самишева Дарія | 05 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
191 | Стадницька Ксенія | 05 | ЛЬВ | 1 400 к/п Д | 1 4x100 комб Д | 1 200 бр Д | 1 200 к/п Д | 4 | ||||||||
191 | Пугачов Богдан | 04 | Дніпропетровська | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 1 50 бр Ю | 1 100 бр Ю | 4 | ||||||||
193 | Рафаловська Оляна | 04 | ЖТМ | 1 100 бр Д | 1 100 бр Д | 1 50 бр Д | 3 | |||||||||
194 | Ярошенко Микита | 03 | ПЛТ | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
194 | Хацаревич Валерія | 06 | ЗПР (2 к) | 1 200 к/п Д | 1 200 к/п Д | 2 | ||||||||||
194 | Клименко Єлізавета | 03 | Київ | 1 100 бат Д | 1 400 к/п Д | 2 | ||||||||||
197 | Приємський Євгеній | 01 | Дніпропетровська | 1 100 бат Ю | 1 | |||||||||||
197 | Курченко Антон | 01 | Полтавська | 1 200 к/п Ю | 1 | |||||||||||
197 | Болотов Ілля | 02 | Київська | 1 50 бр Ю | 1 | |||||||||||
197 | Біслімакі Марина | 05 | ОДС | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
197 | Каширіна Катерина | 06 | ОДС | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
197 | Кусь Олег | 02 | Київ | 1 50 н/сп Ю | 1 | |||||||||||
197 | Моісеєнко Альона | 03 | Дніпропетровська | 1 100 в/с Д | 1 | |||||||||||
197 | Нестеркін Валентин | 01 | Харківська | 1 50 в/с Ю | 1 | |||||||||||
205 | Жулін Єгор | 03 | КИЇ (2 к) | 3 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм | 3 | |||||||||||
206 | Мулік Олександра | 05 | Дніпропетровська | 2 200 бат Д 800 в/с Д | 3 200 бат Д 400 в/с Д 400 к/п Д | 5 | ||||||||||
207 | Сокирка Богдан | 04 | К.О | 2 100 бат Ю 400 к/п Ю | 1 200 бат Ю | 3 | ||||||||||
208 | Безверхній Максим | 03 | КИЇ (2 к) | 2 4x100 в/с Ю 4x100 в/с зм | 2 | |||||||||||
208 | Кошеватський Вячеслав | 04 | КИЇ (2 к) | 2 4x100 комб Ю 4x100 комб зм | 2 | |||||||||||
208 | Івченко Вадим | 04 | КИЇ (2 к) | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с Ю | 2 | |||||||||||
211 | Мартишко Анастасія | 04 | МКЛ | 1 200 бр Д | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 4 | ||||||||
212 | Багров Дмитро | 04 | ЖТМ | 1 200 бр Ю | 1 200 бр Ю | 1 4x100 комб Ю | 3 | |||||||||
213 | Мороз Микола | 03 | ВЛН (2 к) | 1 100 н/сп Ю | 1 200 н/сп Ю | 2 | ||||||||||
213 | Рибалко Наталія | 05 | ДОН | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с зм | 2 | ||||||||||
215 | Біленко Володимир | 02 | Київ | 1 1500 в/с Ю | 1 400 к/п Ю | 2 | ||||||||||
216 | Балачіна Дарина | 04 | ВІН | 1 200 к/п Д | 1 | |||||||||||
216 | Жовтко Юрій | 05 | РВН (2 к) | 1 50 н/сп Ю | 1 | |||||||||||
216 | Савченко Ростислав | 03 | КИЇ (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
216 | Антонюк Данііл | 02 | Харківська | 1 400 к/п Ю | 1 | |||||||||||
220 | Явір Юлія | 04 | ЛЬВ | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб зм | 3 | ||||||||||
221 | Пятночко Юлія | 05 | ЛЬВ | 2 4x100 комб Д 4x100 в/с Д | 1 50 н/сп Д | 3 | ||||||||||
222 | Патійчук Юрій | 03 | РВН (2 к) | 2 200 к/п Ю 400 к/п Ю | 2 | |||||||||||
223 | Разсуковська Христина | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб зм | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 3 | |||||||||
224 | Станіславенко Даніїл | 03 | МКЛ | 1 4x100 комб зм | 1 100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
224 | Роман Марія | 06 | ХРК | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 2 | ||||||||||
224 | Журавльов Дмитро | 03 | ДОН | 1 4x100 в/с зм | 1 4x100 в/с Ю | 2 | ||||||||||
227 | Баранюк Владислав | 04 | МКЛ | 1 4x100 комб зм | 1 200 к/п Ю | 2 | ||||||||||
227 | Махно Дарія | 04 | КРД | 1 50 бр Д | 1 50 бр Д | 2 | ||||||||||
227 | Бориславський Іван | 04 | К.О (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 200 н/сп Ю | 2 | ||||||||||
230 | Воробйов Максим | 03 | К.О (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
230 | Трощинський Денис | 03 | Дніпропетровська | 1 50 бат Ю | 1 | |||||||||||
230 | Шевченко Олег | 04 | К.О (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
230 | Дорошенко Юрій | 04 | К.О (2 к) | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
230 | Господарік Марк | 03 | Дніпропетровська | 1 100 бат Ю | 1 | |||||||||||
230 | Мазницька Дарина | 05 | РВН | 1 200 н/сп Д | 1 | |||||||||||
230 | Краля Павло | 04 | РВН | 1 400 в/с Ю | 1 | |||||||||||
230 | Ситько Уляна | 04 | ЛЬВ | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
238 | Суліма Юрій | 04 | ПЛТ | 2 4x100 комб Ю 200 н/сп Ю | 1 4x100 в/с Ю | 3 | ||||||||||
239 | Ференчук Олександр | 03 | РВН | 2 50 бр Ю 4x100 в/с зм | 2 | |||||||||||
240 | Федоришин Артур | 03 | ІФР | 1 200 бр Ю | 1 200 бр Ю | 2 | ||||||||||
240 | Юсько Єлизавета | 05 | МКЛ | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 2 | ||||||||||
240 | Тоненька Ірина | 04 | ХМЛ | 1 100 н/сп Д | 1 200 н/сп Д | 2 | ||||||||||
240 | Яланська Ірина | 04 | Дніпропетровська | 1 200 бат Д | 1 200 бат Д | 2 | ||||||||||
240 | Богомолова Єлизавета | 04 | МКЛ | 1 4x100 в/с Д | 1 4x100 комб Д | 2 | ||||||||||
240 | Андрощук Олександра | 04 | ВЛН | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
240 | Сирота Тетяна | 05 | ВЛН | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
240 | Макаревич Діана | 04 | ВЛН | 1 4x100 комб Д | 1 4x100 в/с Д | 2 | ||||||||||
248 | Лобацевич Іванна | 04 | ВЛН | 1 4x100 комб Д | 1 | |||||||||||
248 | Корж Дмитрій | 04 | КИЇ (2 к) | 1 1500 в/с Ю | 1 | |||||||||||
248 | Ковальчук Олексій | 03 | ПЛТ | 1 4x100 комб Ю | 1 | |||||||||||
248 | Писарев Алексій | 03 | Дніпропетровська | 1 400 в/с Ю | 1 | |||||||||||
248 | Тамбовцев Богдан | 03 | ХРК (2 к) | 1 200 бат Ю | 1 | |||||||||||
248 | Бекало Анастасія | 05 | Дніпропетровська | 1 200 к/п Д | 1 | |||||||||||
248 | Казначеєв Дмитро | 03 | ДОН | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
255 | Журбей Максим | 03 | ЖТМ | 2 4x100 комб Ю 4x100 в/с зм | 2 | |||||||||||
255 | Лєбусов Григорій | 03 | СУМ | 2 100 бр Ю 4x100 комб зм | 2 | |||||||||||
257 | Некрасова Валерія | 05 | Київ | 1 200 бат Д | 1 | |||||||||||
257 | Тютюнник Софія | 05 | Дніпропетровська | 1 800 в/с Д | 1 | |||||||||||
257 | Голда Анастасія | 05 | СУМ | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
257 | Василенко Дарья | 05 | СУМ | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
257 | Дрижов Данііл | 04 | СУМ | 1 4x100 комб зм | 1 | |||||||||||
257 | Смоліна Дар'я | 06 | ЧВЦ | 1 100 бр Д | 1 | |||||||||||
257 | Анісімов Ілля | 03 | Дніпропетровська | 1 200 бат Ю | 1 | |||||||||||
257 | Іванов Андрій | 04 | МКЛ | 1 50 бр Ю | 1 | |||||||||||
257 | Ліпецька Анастасія | 06 | РВН (2 к) | 1 100 в/с Д | 1 | |||||||||||
257 | Шарлай Микита | 03 | ПЛТ | 1 4x100 в/с Ю | 1 | |||||||||||
257 | Льотковський Максим | 04 | ТРН | 1 50 в/с Ю | 1 | |||||||||||
257 | Олійник Аліна | 05 | ВЛН | 1 4x100 в/с Д | 1 | |||||||||||
257 | Башинська Вероніка | 03 | ЖТМ | 1 4x100 в/с зм | 1 | |||||||||||
257 | Шудренко Іван | 04 | ХРК (2 к) | 1 200 бр Ю | 1 |